Română English

Veres-Vitályos Álmos

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2017
Osztályom: 2016/2017 - XII. A
Osztályfőnök: Ferencz Katalin

Tevékenység

A VI.osztályos matematika csapat tagja voltam .
A Zrínyis csapat VII.osztály tagja voltam .
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa tagja voltam .
A CanSat tagja voltam .
Az Anonymus tagja voltam .

Eredmények

2010-11-27, Concursul Naţional de Matematică Lumina Math, matematika, Megyei, - V. hely, felkészítő tanár: Csáki Ágnes

2011-02-18, Zrínyi Ilona matematikaverseny, matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Csáki Ágnes (VI.osztályos matematika csapat csapat)

2011-02-18, Zrínyi Ilona matematikaverseny, matematika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Csáki Ágnes

2011-03-18, Kenguru Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Csáki Ágnes

2012-02-17, Zrínyi Ilona matematikaverseny, Matematika, Megyei, - Dicséret, felkészítő tanár: Csáki Ágnes

2013-02-15, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Deák Éva

2016-04-14, Cansat2016, Fizika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (CanSat csapat)

2016-11-18, MIFIZ, Fizika, Megyeközti, - III. hely (video kategória), felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (CanSat csapat)

2017-01-06, Bolyai Matematika-csapatverseny, Matematikamatika, Megyeközti, - III. hely, felkészítő tanár: Bíró Béla (Anonymus csapat)

2017-03-04, Bolyai Matematika-csapatverseny, matematika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Bíró Béla (Anonymus csapat)

2017-03-05, Megyei kórusolimpiász, Zene, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Dombora Anna (A Székely Mikó Kollégium diákkórusa csapat)

2017-03-30, Megyeközti kórusolimpiász, Zene, Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Dombora Anna (A Székely Mikó Kollégium diákkórusa csapat)

Tevékenység

A VI.osztályos matematika csapat tagja voltam .
A Zrínyis csapat VII.osztály tagja voltam .
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa tagja voltam .
A CanSat tagja voltam .
Az Anonymus tagja voltam .

Udvar
Ujfalvi Irma
Udvar
Kópis Andrea
Bentlakás
Márkosi Márta
Kicsi épület
Szőcs Emőke-Anna
Kicsi épület
Kovács Tünde

2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)