Română English

Deák Éva



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Az alábbi osztályokban tanítok:

VIII. A | Matematika
XI. A | Matematika
XI. C | Matematika
XII. B | Matematika
VIII. D | Matematika

Osztályfőnöke voltam az alábbi osztályoknak:

2004/2005 - XII. B

Tevékenység

A Csillagok felkészítője vagyok .
A Kobaktörők felkészítője vagyok .
A Wattafa felkészítője vagyok .
Az Indiánok felkészítője vagyok .
A Dream Team felkészítője voltam .
A Fekete Macskák felkészítője vagyok .
A 2(f+1.i) felkészítője vagyok .
A Számkivetettek(ECN) felkészítője vagyok .
A Nemdohányzó Klub felkészítője vagyok .
A Hölgyek a Négyzeten felkészítője vagyok .
A Nemo felkészítője vagyok .

Eredmények

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei
Csapat: Hölgyek a Négyzeten - VI. hely

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei
Csapat: Nemdohányzó Klub - I. hely

2017-01-06, Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12 , Matematika, Megyeközti
Csapat: Nemo - II. hely

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8), Matematika, Megyei
Diák neve: Laczkó Csongor-Lóránd - I. hely

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12), Matematika, Megyei
Diák neve: Máté Zsolt - I. hely

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12), Matematika, Megyei
Diák neve: Bálint Hunor Ferenc - II. hely

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12), Matematika, Megyei
Diák neve: Bakó Bence - IV. hely (Dícséret)

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12), Matematika, Megyei
Diák neve: Harkó Csanád - V. hely (Dícséret)

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12), Matematika, Megyei
Diák neve: Demeter Ábel - VI. hely (Dícséret)

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8), Matematika, Megyei
Diák neve: Kotró-Kosztándi Anna - II. hely

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Kotró-Kosztándi Anna - I. hely

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Koszta Andrea - Dícséret

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Ferencz Eszter - Dícséret

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Laczkó Csongor-Lóránd - II. hely

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Máté Zsolt - I. hely

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Bakó Bence - II. hely

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Szabó Richárd - IV. hely (Dícséret)

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Harkó Csanád - V. hely (Dícséret)

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Bănică-Solymosi Írisz - VIII. hely (Dícséret)

2017-02-24, Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: Máté Zsolt - III. hely (Minisztériumi dícséret)

2017-02-24, Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: Bakó Bence - Dícséret

2017-02-24, Erdélyi Magyar Matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Demeter Ábel - Dícséret

2017-02-24, Erdélyi Magyar Matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Harkó Csanád - Dícséret

2017-02-24, Erdélyi Magyar Matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Bálint Hunor Ferenc - Dícséret

2017-03-11, Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8), Matematika, Országos
Diák neve: Kotró-Kosztándi Anna - I. hely (Minisztériumi I. díj)

2017-03-11, Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8), Matematika, Országos
Diák neve: Laczkó Csongor-Lóránd - VIII. hely (Dícséret)

2017-03-18, Matematika Tantárgyverseny , Matematika, Megyei
Diák neve: Máté Zsolt - I. hely

2017-03-18, Matematika Tantárgyverseny , Matematika, Megyei
Diák neve: Laczkó Csongor-Lóránd - I. hely

2017-03-18, Matematika Tantárgyverseny , Matematika, Megyei
Diák neve: Bănică-Solymosi Írisz - Dícséret

2017-03-18, Matematika Tantárgyverseny , Matematika, Megyei
Diák neve: Bálint Hunor Ferenc - Dícséret

2017-03-18, Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Buzsi Miksa - VI. hely (Dícséret)

2017-03-18, Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny , Matematika, Megyei
Diák neve: Bordás Arnold-István - III. hely

2017-03-18, Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Máté Kincső-Gyopár - VIII. hely (Dícséret)

2017-03-31, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Laczkó Csongor-Lóránd - II. hely

2017-04-29, Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi
Diák neve: Laczkó Csongor-Lóránd - III. hely

2017-04-29, Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi
Diák neve: Kotró-Kosztándi Anna - III. hely

2017-05-20, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: Laczkó Csongor-Lóránd - III. hely (Minisztériumi Dícséret)

2017
<JÚLIUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Érettségi - írásbelik
(2017-06-26, Márton Csaba)

Szóbeli eredmények
(2017-06-19, Kubánda Miklós)

Idegen nyelv időbeosztás
(2017-06-14, Kubánda Miklós)

Digitális kompetencia terembeosztás
(2017-06-09, Kubánda Miklós)

Magyar szóbelik időbeosztása
(2017-06-08, Kubánda Miklós)

Befejeződött az OTP Fáy András alapítvány utolsó g
(2017-06-08, Dr. Kinda Eleonóra)

Román szóbelik időbeosztása
(2017-06-06, Kubánda Miklós)

TERMÉSZETKUTATÓ TÁBOR
(2017-05-30, Pető Mária)

DOHÁNYZÁSELLENES VILÁGNAP
(2017-05-30, Forreiter Csilla-Éva)

Végzősök búcsúelőadása
(2017-05-24, Forreiter Csilla-Éva)

Táborozási lehetőség a BME támogatásával
(2017-05-11, Krecht Gyöngyvér Mária)

Tudós Klub a Bod Péter Megyei Könyvtárban
(2017-05-10, Pető Mária)

Az „O.K.+ 2007-2014” című ERASMUS+ projektünk
(2017-05-10, Dr. Kinda Eleonóra)