Română English

Tehetséggondozás









"Matekosok"
"Not found"
,,2+2"
,,okoskák"
,,okoskák"
,,vasmatek"
..Aranyászok"
..Aranyászok"
1/2 X
2(f+1.i)
3.d
48-as vetélkedős csapat
7 C
A három barát
A Meselovagok
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa
A Székely Mikó Kollégium néptáncegyüttese
A VI. A osztály színjátszó csoportja
Anonymus
Arasz
Asdasdasd
Ászok
Asztalitenisz
Bábel
Baby Yoda
Barnstormers
Béresek
BéSekk
Blue life
Bogarak
Brickleberry
Caldura mare
CanSat
Crazy Kids
Csillagok
CSIPET-CSAPAT
Csoda-csajok
Csodagyerekek
Csodaradírok
Curie fiúk
Curie lányok
D-l Goe
Denevérek
Der Froschkönig - VII.A/D
Dream Team
Élan
Észbontók
Észbontók
Fekete Macskák
Fél X
Fizikai kísértetek
FŐNIX
FTS
GAME
Gáz' o Lajos
Geopárducok
Gömbvillámok
Große Pferde
Gummibär
Gyeplabda fiúcsapat (IX.-XII.)
Gyeplabda fiúcsapat (V.-VIII.)
Gyeplabda leánycsapat (IX.-XII.)
Gyeplabda leánycsapat (V.-VIII.)
Gyurgyalagfigyelők
Hamburger and Footlettuce
Hans im Glück
három+egy
Hat árok mentén
Hölgyek a Négyzeten
Hollóhát
Hóvirág
Human Bulls
Hydra
illumine patris
Indiánok
Innonatív
IX. A - Zrínyi
KÁRSZ
Kecskerét
Kézilabda fiúcsapat (IX.-XII.)
Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)
Kids
Kis kutatók
Kleine Würme
Kluge Mädchen
Kobakok
Kobaktörők
Kockakvart
Kórémuzsikusok
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.)
Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.)
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.)
Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.)
Labdarúgó fiúcsapat (I.-IV.)
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.)
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.)
Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.)
Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.)
Lábtekerészeti körduplány
Legendary
LéptenNyomon
Lynx
Mackócskák
Maslowék
Matek Agyak
Matek Mágusok
Matek manók
Matek Manok
Mateklányok
Mateklányok 4.
Matematikusok
mathematics
Matlantisz
Matuka
Médiainfo csapat
Mentősokk
Mesebarátok
Meseírók
Mesekölykök
MIFIZ-11
MIFIZ-11
Mikó Consort
Mikósakk
Mikósokk
Mikósokk
Muskátli
Nagymatek
Négy ész
Négy évszak
Négy feltaláló
Nem a részvétel hanem a fontos
Nem mondom meg
Nemdohányzó Klub
Nemo
Nemo 2018
Okosokk
Party Language
Party Language 2.0
Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.)
Pentatlon lánycsapat
Pillangók
Pineapples
Pineapples
Pink Fluffy Unicorns
Pink Fluffy Unicorns
PizzaForce
PizzaForce1
Polgári nevelés VIII. D
PPAP
Réka + Maja*Ana-Bence= Matek
SapiSentia
Schneewittchen
Sejtek
Sepsi fiúk
Sepsi Okos Sarjak (S.O.S.)
Smart Alpaca
Smart Girls
Smart Girls
Sterne
Sünik
Superboys
Számbúvárok
Számkivetettek
Számkivetettek(ECN)
Száműzők
Székely furfang
Székely Mikó Kollégium 2. számú csapata
SzMK
SZMK RoboTeam
SzMK-élmények
SzMK-élmények
Szorgos tollak
Szörnyecskék
Tetraéder
Tetratlon csapat
Tetratlon leánycsapat (IX.-XII.)
The Queens
Three Clever Pupils
Tóllhuszárok
Töltött káposzták
Triple Trouble
Tüzes Kerekek
Unicorns are real
Varázsvizilovak
Vasmatek
VI.osztályos matematika csapat
VII.o Zrínyi
VII.osztályos matematika csapat
VIII D. Matematika Csapat
Világosság
Villam
Villám Négyes
Vizita
VUK
Walkie Talkie
Wattafa
Wildkatzen
Wunderbaum
X C.
X.A Zrínyi
XI.A
Zrínyi Ilona 3. osztályosok
Zrínyi Ilona 3. osztályosok
Zrínyis 3.osztály
Zrínyis csapat (2014)
Zrínyis csapat IV. osztály
Zrínyis csapat V.osztály
Zrínyis csapat VII.osztály
Zrínyis csapat VIII.osztály
Zrínyis csapat, 4. osztály
Zuvatolók

ÉLMÉNYEK ISKOLÁJA 2019

2019-12-14 12:24:49
Dr. Pető Mária

A Székely Mikó Kollégium mentorprogramja

2011-11-13 17:55:12
Márton Csaba

Az iskola szerepe a tehetséggondozásban

2011-05-06 11:17:13
Bíró Béla
2020
<JÚLIUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

Beiratkozási tudnivalók kilencedik osztályba
(2020-07-10, Forreiter Csilla-Éva)

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)

XVIII. Tudományos Esszépályázat
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

XIII. Tudományos Poszterverseny
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

A vezetőtanács közleménye a végzősök ballagásáról
(2020-04-29, Dobra Judit)