Magyar English

Rezultate



Rezultate obținute în anul școlar 2020-2021-es

Criteriul pentru listare: Ordine cronologică | Numele elevului | Numele profesorului | După catedră
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean I. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Județean III. Matuka Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Județean I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-12-02 matematika Național I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Județean I. Gonosz Koszinusz Gödri Judith
Gazeta matematica olimpiász 2021-03-20 matematika Județean dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Județean III. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Județean II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Gazeta matematica olimpiász 2021-03-20 matematika Județean dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Bolyai csapatverseny 2021-02-27 Matematika Național V. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dícséret Parajdi Tarján Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean III. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dicséret Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dicséret Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean I. Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA Județean II. Miklós Janka Babos László
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA Județean Speciális díj Dancs Ádám-Zsolt Babos László
Bolyai Csapatverseny 2021-06-26 Matematika Internațional II. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean I. Oláh-Ilkei Árpád
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Județean I. Örsi Zalán Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest, Megyei 2020-11-06 Angol Județean II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Județean III. Albert Ábel Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Județean III. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean III. Froggie Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean III. Sparkling Angels Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean II. Asdasdasd Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Cereal Killers Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Balázs Márton Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Szász Gabriella Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Sánta Eszter Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Vass Ágota Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Csorba Ede Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Burián Tamás Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Józsa Ábel-Attila Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Lupu David-Ioan Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Koszta Andrea Vizsuly Tünde
Salamon Eszter 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Salamon Eszter-Júlia Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Szabaday Roland Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Szilágyi Abigél Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Internațional B2 Dulló Zalán-Márton Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Internațional B2 Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Internațional B2 Tunyogi Kata Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Internațional B2 Veress Karolina Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Taranek Bernadett Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Szőke Timea Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Pakocs Adrienn-Petra Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Krecht Hanna Regina Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean III. Gal Anita Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean III. Tatár Ágota Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean III. Rendi Melinda Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean V. Simon Dorka Boroka Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean V. Antal Biró Zsófia Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean V. Jancsó Abigél Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
József Attila versmondó verseny 2020-10-23 Magyar Național IV. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Szónokverseny 2021-01-01 Magyar Județean III. Vass Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-01-29 Magyar Național III. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Szónokverseny 2021-03-12 Magyar Județean III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
Határtalan szavaink 2020-10-01 Magyar Internațional IV. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-01-29 Magyar Național V. Krecht Hanna Regina Kedves Laura Rita,
Szőcs Borbála Anikó
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-02-25 Magyar Internațional III. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean IV. dicséret SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean II. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-04-01 Magyar nyelv és irodalom Național IV. dicséret Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2021-01-01 Județean dicséret Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
25. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2021-03-27 Magyar nyelv Național IV. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Kányádi Sándor versmondó verseny 2021-05-15 Magyar Național I. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Korrupcióellenes kisfilm 2020-12-10 Film Județean I. Vörös Ábel-Etele Szép Helga
Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny 2020-12-13 Román nyelv Județean IV. Farkas Krisztina-Diana Szép Helga
Román nyelvészet 2021-02-20 Román nyelv Județean I. Szép Helga
Olimpiada de lingvistică 2021-02-10 Lb. romana Județean I. Răduţă Cristian Szép Helga
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Interjudețean III. X.B K.R SZ.M Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Interjudețean Könyvcsomag X.B - X.C Vegyes Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Interjudețean I. XI.C Esszécsapat 1 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Interjudețean Dícséret - könyvcsomag X:C Esszécsapat 2 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Interjudețean Dícséret, 3 különdíj X.A Rövidfilm Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-06 Pszichológia Interjudețean Dícséret - könyvcsomag X.C fényképsorozat Paltán Enikő
Pénzmágnes 2020-12-11 Közgazdaságtan Național II. Bedő Éva Gabriella Gazdag Ildikó
XIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2021-04-24 Közgazdaságtan Național Dicséret Team SIC Gazdag Ildikó
Venczel József-esszéverseny 2021-05-13 Szociológia Național IV. Muraru Paula Márkosi Márta
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2021-01-28 földrajz Internațional 78,5 pont, továbbjutott Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2021-01-28 földrajz Internațional 77,5 pont, továbbjutott TPWG Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2021-03-26 földrajz Internațional 25. hely, 70 pont Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2021-03-26 földrajz Internațional 36. hely, 61 pont TPWG Makfalvi Zsuzsa
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Special dicséret Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Special III. Balázs Előd Dr. Pető Mária,
Lőrincz Enikő Éva
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Județean dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária,
Lőrincz Enikő Éva
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2021-03-06 biológia Național dicséret Pál Gergő Csia Kinga Emese
Exo_RO2021 2021-03-26 Fizika-Robotika Național II. EXO-Rover Dr. Pető Mária
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák 2021-04-24 Fizika-Csillagászat Internațional I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák 2021-04-24 Kémia-Fizika Internațional III. Józsa Huba Dr. Pető Mária
EMTER 2021-04-17 Fizika Special I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
TUDEK 2021-02-19 FIZIKA Național II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
TUDEK 2021-02-19 Kutatási kategória Național II. Józsa Huba Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2021-04-24 FIZIKA Național IV. dicséret Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
ASTRO PI MISSION ZERO 2021-06-08 FIZIKA-csillagászat Internațional dicséret Vass Ágota Dr. Pető Mária
Bölcs Diákok 2021-04-30 biológia Național II. Nem tudjuk hol a máj Csia Kinga Emese
I. Kárpát-Medencei Kindler József-Láng István Fenntartható Fejlődés Tanulmányi Verseny 2021-09-25 biológia Internațional I. határon túli veresenyzők kategóriában Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Kriza János Mesemondó Verseny 2020-10-28 anyanyelv Județean Dicséret SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Kriza János Mesemondó Verseny 2020-10-28 anyanyelv Județean Dicséret GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2021-06-16 Magyar nyelv Național II. Ezüstérem Varga Olívia Fruzsina Hatos Gabriella
LumimaMath 2021-05-15 matematika Național dicséret Sorbán Tamás Hatos Gabriella
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 matematika Județean IV. dicséret Timofte Cristian Hatos Gabriella
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2021-10-07 Zene Județean I. Para Luca Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Județean II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Județean IV. Gajai Petra Lőrincz Enikő
BOLYAI Matematika Csapatverseny 2021-10-15 Matematika Județean IV. Lőrincz Enikő

Rezultate anterioare

Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika Național Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Médiainfo számítógép-felhasználói verseny 2009-03-28 Informatika / Médiainfo Special Dicséret Médiainfo csapat Kubánda Miklós
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika Județean II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika Județean I. részvétel az országos versenyen Gál Béni Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika Județean II. részvétel az országos versenyen Vékony Attila-Tamás Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Informatika Județean I. Továbbjutott az országos szakaszra Orbán M. Szabolcs Iakab Tibor
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Județean I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Județean V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Județean I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika Național Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean IV. Holinka Botond Deák Éva
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Județean IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Județean II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Special Dicséret Iffiú Szabolcs Gábor Béla
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Special Dicséret Gál Béni Kubánda Miklós
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Special I. Orbán M. Szabolcs Iakab Tibor
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Județean dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Național I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika Județean I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Județean dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Județean III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika Județean dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Județean dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean III. Partin Csaba Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Județean I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Județean IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Județean IV. Laczkó Hunor Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Județean I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-04-18 Matematika Național III. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Județean III. Mester Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika Județean I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika Județean IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-11-27 Matematika Național IV. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-10-15 Matematika Județean I. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika Județean V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean I. Wattafa Deák Éva
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Județean I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Național II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika Județean II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Județean V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean Dicséret Para Eszter Deák Éva
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Județean II. Iffiú Szabolcs Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Județean III. László Gábor Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Județean IV. dicséret Partin Csaba Gábor Béla
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika Național Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika Județean Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Național III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Național Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika Național bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Internațional I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika Județean I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika Național I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Județean dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Național III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Național II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Național dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Internațional dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Internațional dicséret László Gábor Bíró Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean I. Kobaktörők Deák Éva
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Județean I. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Județean II. Mester Attila Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Județean III. Csutak Balázs Iakab Tibor
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Județean II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean III. Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Kondor Sándor-Botond Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Național III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Național II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Veres-Vitályos Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean II. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean I. Dávid Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Național II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika Internațional Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Național Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2012-10-12 Matematika Județean I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Județean I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Județean II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Județean II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Județean III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Județean VI. Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Județean IX. Csákány Renáta-Rebeka Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Național I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Național I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Național III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Județean I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Județean II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Damokos Beatrix Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Național Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-04-03 Matematika Național II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Județean I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Județean II. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Județean III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Național III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika Național Dícséret Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika Național Dícséret Krecht Ábel Gödri Judith
+/- Poezie 2013-04-20 Matematika/Román nyelv Județean I. Szőke Szabina Gödri Judith
Kenguru Matematikaverseny 2013-05-07 Matematika Național I. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean II. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean II. Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-11-23 Matematika Național IV. Wattafa Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Național III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Național Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Județean Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Județean Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Județean II. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean Dícséret Laczkó Petra Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Național II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Național Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Național I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Național Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Național II. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Județean Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean IV. Márkos Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean IX. Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Internațional Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Internațional Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika Județean I. Medgyesi Attila Gábor Béla
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika Județean I. Kovács Tamás Gábor Béla
Informatika tantárgyverseny 2014-03-01 Județean II. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-09 Informatika Național I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-01 Informatika Național V. Mester Attila Iakab Tibor
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika Internațional I. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika Internațional I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-03-01 Informatika Internațional X. dicseret Csutak Balázs Iakab Tibor
Eötvös József tanulmányi verseny 2013-11-14 Informatika Special I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika Național I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Internațional II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Internațional III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Internațional III. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Internațional II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Számítástechnika Olimpiász 2014-03-10 Számítástechnika Județean I. Kovács Tamás Kubánda Miklós
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Județean II. Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Județean IV. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Județean Dicséret Kanyó Bernadette Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Județean IV. Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Județean V. Dicséret Bernád Mária-Aida Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Județean Dicséret Fazkas István Henning Edit
Csillagszerző matematikaverseny 2014-03-11 matematika Județean Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika Județean V. Dicséret Mackócskák Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika Județean V. Dicséret Számkivetettek Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Județean I. Zrínyis csapat (2014) Henning Edit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Județean I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Județean II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Județean III. Damokos Beatrix Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Județean IV. Dicseret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Județean VI. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Județean X. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Județean I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Județean II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Județean III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Județean V. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika Național I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika Național II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Județean I. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Județean I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Județean II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Județean III. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean I. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean II. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean V. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean VI. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Național II. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Național II. Roth Apor Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean IV. Matek manók Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean II. Villam Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika Internațional VI. Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-04-08 Matematika Național II. Miniszteriumi dicseret Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-04-08 Matematika Național II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika Național II. Csillagszerzo 1 dij Roth Apor Gödri Judith
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny 2014-05-06 Informatika Național I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Információs technológia olimpiász (OTI - C# szekció) 2014-04-26 Informatika Județean I. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Tantárgyverseny 2014-03-01 Matematika Județean III. Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean IX. Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean V. Dícséret Indiánok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Județean I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Județean I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Județean II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Județean III. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Județean VI. Király Mátyás Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Județean V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Județean VIII. Dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-02-27 Matematika Național I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-02-27 Matematika Național I. Roth Apor Gödri Judith
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Național Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Național Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Județean VI. Kockakvart Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Județean I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Județean III. Mathis Bence Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean I. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Național II. minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Național II. minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Național Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Național Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Județean II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Județean I. Csutak Dávid Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Județean II. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Județean IV. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean V. Cerchez Diana Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean VI. Damokos Beatrix Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean VIII. Holinka Orsolya-Kinga Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean X. Damokos Dóra Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Județean I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Județean II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Județean IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Județean VII. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean V. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean V. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean VIII. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean IX. Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean I. Vojkuj Csongor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean II. Rab Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean I. Szabó Richárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean III. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean III. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Számítástechnika Olimpiász 2015-04-08 Számítástechnika Național Bronzérem Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
NMG Open 2015-04-10 Számítástechnika Interjudețean I. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-04-02 Matematika Național Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Internațional I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Internațional III. Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Internațional Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Internațional Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika Județean I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika Județean II. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Internațional Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Informatika tantárgyverseny 2015-03-07 informatika Județean II. Medgyesi Attila Gábor Béla
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Internațional I. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Internațional I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Național I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Național IV. Balázs Márton Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean II. Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Județean II. Demeter Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Național I. Minisztériumi II Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Național Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Național III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Județean III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Județean Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Județean Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean Dícséret Para Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Județean I. Fekete Macskák Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Județean Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Național II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Național III. MInisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Național III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean IV. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean II. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean V. Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean VII. Dícséret Scridon Teodor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean VII. Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean VIII. Dícséret Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean V. Dícséret Kovács Hanna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean X. Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean VI. Dícséret Fodor Orsolya Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean III. Márkos Zsolt Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Județean I. Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-05-07 Matematika Național Dícséret Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Județean Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Național I. MInisztériumi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Național II. MInisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Național X. Különdíj Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Județean I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Județean II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Județean III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Județean Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Județean I. Demeter Gergő Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Județean II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Național I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Național II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Național Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2016-05-15 Matematika Internațional I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2016-05-15 Matematika Internațional II. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Național III. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Național Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Național Dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Național Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Luminamath 2015-12-05 matematika Național III. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath 2015-12-05 matematika Național III. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Internațional II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Internațional II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Județean II. Számkivetettek Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-01 Matematika Județean V. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Județean Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Județean Dicséret Vörös Ábel-Etele Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Județean IV. Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Județean VII. Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-01-01 Matematika Județean III. Négy ész Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Județean I. Négy évszak Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Județean III. Bálint Gyopár Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Județean I. Bodor Botond Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Județean IV. Tóth Orsolya Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Județean V. Mátyás Csenge Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Județean VII. Răduţă Cristian Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Județean IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Sapientia ECN (Efficiency Challenge Networking )Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Special I. Számkivetettek(ECN) Deák Éva
Tantárgyverseny 2016-03-18 Matematika Județean dicséret Balog Barnabás-Dezső Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 matematika Județean III. Vizi Attila Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-01-01 Matematika Județean V. dicséret Kobakok Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Național I. MInisztériumi I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean II. Varga Adolf Iakab Tibor
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-21 Matematika Județean I. Varga Adolf Iakab Tibor
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Județean VI. Hölgyek a Négyzeten Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Județean I. Nemdohányzó Klub Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12 2017-01-06 Matematika Interjudețean II. Nemo Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean VI. Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Județean III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Județean II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Interjudețean III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika Județean III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național III. Minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Județean I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika Județean II. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika Județean III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Județean Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Județean Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Național I. EMMV I. Díj Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Național II. EMMV I. Díj Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Național Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Național Mimisztériumi Dícséret, EMMV Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Județean I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Județean II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Fazkas István Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Krecht Ábel Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Interjudețean II. "Not found" Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Județean I. IX. A - Zrínyi Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Județean IV. Dicséret Fél X Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Județean III. Dicséret Négy évszak Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Județean I. Dicséret Négy ész Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Județean VII. Dicséret Okosokk Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Județean IV. Dicséret Száműzők Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Județean X. Dicséret Matek Mágusok Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean Dicséret Pál Ágnes Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean Dicséret Gödri-Martis Huba Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean Dicséret Krecht Hanna Regina Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean V. Dicséret Vizi Attila Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean II. Răduţă Cristian Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean Dicséret Zsugán-Gedeon Balázs Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean Dicséret Gergely Abigél Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean Dicséret Tóth Orsolya Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean I. SzMK Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-01-14 Matematika Județean III. Răduţă Cristian Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-01-14 Matematika Județean IV. Dicséret Vizi Attila Henning Edit
Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean IV. Dicséret Vizi Attila Henning Edit
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 informatika Județean I. Roth Apor Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Județean II. Miklós Csenge Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Județean III. Csutak Dávid Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2016-11-18 Informatika Internațional V. Miklós Csenge Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2016-11-18 Informatika Internațional VII. Roth Apor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Județean II. Roth Apor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Județean III. Miklós Csenge Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Județean IV. Csutak Dávid Iakab Tibor
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Național II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Național III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean IV. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean II. Veress Kincső Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Koszta Andrea Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean II. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean IV. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Național I. Minisztériumi I. díj Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Național VIII. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Național II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean VIII. Dícséret Máté Kincső-Gyopár Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-03-31 Matematika Județean II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika Internațional Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Național Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Județean I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Internațional Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Internațional Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Internațional Dícséret Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Internațional Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Județean I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Județean II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Județean Dícséret Vizi Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Județean III. Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícsőret Mathis Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Terza Árpád Hunor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Geréd Artúr Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Județean II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-11 matematika Național II. EMMV I.hely Miklós Janka Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Național EMMV dícséret Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Național EMMV dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Național I. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Național dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Național dícséret Kotró Nándor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Județean III. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Județean dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-07 matematika Județean dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Județean dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Județean I. Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Județean II. Miklós Janka Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Județean II. Tatár Ágota Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Județean dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Județean dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Județean dícséret Schrek Timea Gödri Judith
Luminamath matematikaverseny 2016-11-26 matematika Național III. Tamás Péter Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Județean I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Județean III. Matek Agyak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Județean IV. dícséret három+egy Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Județean V. dícséret Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Județean I. PPAP Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-11-18 matematika Național VIII. Erdély legjobb V-es csapata Varázsvizilovak Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Internațional III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Internațional III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika Internațional I. Miklós Janka Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika Internațional II.díj Tamás Péter Gödri Judith
Tantárgyverseny 2017-04-18 matematika Național bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2017-05-11 Informatika Interjudețean IV. Miklós Csenge Iakab Tibor
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-05-20 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Tantárgyverseny 2017-03-11 Informatika Județean I. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2017-04-20 Informatika Național Bronzérem Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika Național II. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika Național VIII. Csutak Dávid Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional I. Roth Apor Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional III. Kiss Andrea-Tímea Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional VII. Fekete Mátyás Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional VII. Krecht Ábel Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional VII. Miklós Csenge Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional X. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional I. Tamás Péter Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Județean III. Miklós Csenge Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Județean III. Roth Apor Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Județean III. Csutak Dávid Iakab Tibor
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Județean Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean IV. Bíró Maja Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean I. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean III. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika Județean III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean I. Csiszér Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean II. Szörnyecskék Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Balog Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Gergely Abigél Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Kotró-Kosztándi Gellért Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Mátyás Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Szeles Vivienn-Zsuzsánna Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Județean Dícséret Pakucs-Damokos Tamás Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Bodor Botond Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-01-01 Județean III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Județean Dícséret Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Județean I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Județean II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Județean II. Vizi Attila Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Județean I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Județean II. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-01 Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 Național I. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 Național II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-20 Național III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny 2018-03-16 Internațional II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Internațional Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Județean I. X.A Zrínyi Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Județean I. VII.o Zrínyi Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Interjudețean I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Județean II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Județean IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Internațional IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Național IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Interjudețean Dicséret Bíró Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean II. Tetraéder Gödri Judith
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2018-01-13 Informatika Național VI. dicséret Roth Apor Iakab Tibor
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean IV. Kecskerét Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean V. illumine patris Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean I. FTS Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean III. Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean I. Demeter Gergő Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-28 matematika Internațional II. Miklós Janka Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-29 matematika Internațional II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean dicséret Balogh Adrienn Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Național dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Național dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Național I. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Național dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Județean dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Județean dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Județean dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Județean I. Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean I. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean II. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika Județean dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 Județean dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-30 matematika Național dicséret Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean III. Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean III. Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Județean dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Județean dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyim Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Județean dicséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean dicséret Tatár Ágota Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Luminamath Matematika verseny 2017-11-25 matematika Național II. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Național III. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematikaverseny 2018-05-20 matematika Național dicséret Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Național II. Aczél Adrienn Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika Județean I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Județean IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Național I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Național VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Matlap feladatmegoldó verseny 2017/18 2018-09-13 matematika Național I. aranyoklevél Miklós Janka Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean II. ,,2+2" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-06-23 matematika Internațional III. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean VI. Blue life Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-09-12 Matematika Județean V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Interjudețean III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Interjudețean V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Județean IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean III. Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Internațional Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Internațional III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean I. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean II. Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional I. Miklós Janka Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional III. Tamás Péter Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 Județean Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2019-04-24 matematika Național bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 matematika Național III. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean III. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean