Magyar Română

Our results



Outstanding results in the 2020-2021-es school year

List: Sort by time | Student name | Teacher name | By departments
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Regional I. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika County level III. Matuka Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika County level I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-12-02 matematika National I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika County level I. Gonosz Koszinusz Gödri Judith
Gazeta matematica olimpiász 2021-03-20 matematika County level dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika County level III. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika County level II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika County level I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Gazeta matematica olimpiász 2021-03-20 matematika County level dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Bolyai csapatverseny 2021-02-27 Matematika National V. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-01-08 Matematika Regional V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika County level Dícséret Parajdi Tarján Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika County level Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika County level Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika County level III. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika County level Dicséret Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika County level Dicséret Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Regional I. Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA County level II. Miklós Janka Babos László
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA County level Speciális díj Dancs Ádám-Zsolt Babos László
Bolyai Csapatverseny 2021-06-26 Matematika International II. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Regional I. Oláh-Ilkei Árpád
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol County level I. Örsi Zalán Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest, Megyei 2020-11-06 Angol County level II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol County level III. Albert Ábel Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol County level III. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol County level III. Froggie Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol County level III. Sparkling Angels Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol County level II. Asdasdasd Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol County level I. Cereal Killers Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol County level I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol County level I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol County level I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol County level I. Nyeste Emőke
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Balázs Márton Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Szász Gabriella Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level I. Sánta Eszter Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level I. Vass Ágota Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv International C2 Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv International C1 Csorba Ede Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv International C2 Burián Tamás Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv International C2 Józsa Ábel-Attila Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv International C1 Lupu David-Ioan Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv International C2 Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv International C1 Koszta Andrea Vizsuly Tünde
Salamon Eszter 2021-03-21 Angol nyelv International C2 Salamon Eszter-Júlia Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv International C1 Szabaday Roland Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv International C2 Szilágyi Abigél Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv International B2 Dulló Zalán-Márton Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv International B2 Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 International B2 Tunyogi Kata Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv International B2 Veress Karolina Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level I. Taranek Bernadett Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level I. Szőke Timea Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level I. Pakocs Adrienn-Petra Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level I. Krecht Hanna Regina Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level III. Gal Anita Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level III. Tatár Ágota Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level III. Rendi Melinda Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level V. Simon Dorka Boroka Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level V. Antal Biró Zsófia Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol County level V. Jancsó Abigél Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
József Attila versmondó verseny 2020-10-23 Magyar National IV. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Szónokverseny 2021-01-01 Magyar County level III. Vass Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-01-29 Magyar National III. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Szónokverseny 2021-03-12 Magyar County level III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
Határtalan szavaink 2020-10-01 Magyar International IV. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-01-29 Magyar National V. Krecht Hanna Regina Kedves Laura Rita,
Szőcs Borbála Anikó
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-02-25 Magyar International III. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level II. Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level IV. dicséret SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level II. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-04-01 Magyar nyelv és irodalom National IV. dicséret Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2021-01-01 County level dicséret Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
25. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2021-03-27 Magyar nyelv National IV. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Kányádi Sándor versmondó verseny 2021-05-15 Magyar National I. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Korrupcióellenes kisfilm 2020-12-10 Film County level I. Vörös Ábel-Etele Szép Helga
Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny 2020-12-13 Román nyelv County level IV. Farkas Krisztina-Diana Szép Helga
Román nyelvészet 2021-02-20 Román nyelv County level I. Szép Helga
Olimpiada de lingvistică 2021-02-10 Lb. romana County level I. Răduţă Cristian Szép Helga
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Regional III. X.B K.R SZ.M Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Regional Könyvcsomag X.B - X.C Vegyes Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Regional I. XI.C Esszécsapat 1 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Regional Dícséret - könyvcsomag X:C Esszécsapat 2 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Regional Dícséret, 3 különdíj X.A Rövidfilm Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-06 Pszichológia Regional Dícséret - könyvcsomag X.C fényképsorozat Paltán Enikő
Pénzmágnes 2020-12-11 Közgazdaságtan National II. Bedő Éva Gabriella Gazdag Ildikó
XIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2021-04-24 Közgazdaságtan National Dicséret Team SIC Gazdag Ildikó
Venczel József-esszéverseny 2021-05-13 Szociológia National IV. Muraru Paula Márkosi Márta
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2021-01-28 földrajz International 78,5 pont, továbbjutott Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2021-01-28 földrajz International 77,5 pont, továbbjutott TPWG Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2021-03-26 földrajz International 25. hely, 70 pont Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2021-03-26 földrajz International 36. hely, 61 pont TPWG Makfalvi Zsuzsa
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Special dicséret Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Special III. Balázs Előd Dr. Pető Mária,
Lőrincz Enikő Éva
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA County level dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária,
Lőrincz Enikő Éva
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2021-03-06 biológia National dicséret Pál Gergő Csia Kinga Emese
Exo_RO2021 2021-03-26 Fizika-Robotika National II. EXO-Rover Dr. Pető Mária
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák 2021-04-24 Fizika-Csillagászat International I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák 2021-04-24 Kémia-Fizika International III. Józsa Huba Dr. Pető Mária
EMTER 2021-04-17 Fizika Special I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
TUDEK 2021-02-19 FIZIKA National II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
TUDEK 2021-02-19 Kutatási kategória National II. Józsa Huba Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2021-04-24 FIZIKA National IV. dicséret Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
ASTRO PI MISSION ZERO 2021-06-08 FIZIKA-csillagászat International dicséret Vass Ágota Dr. Pető Mária
Bölcs Diákok 2021-04-30 biológia National II. Nem tudjuk hol a máj Csia Kinga Emese
I. Kárpát-Medencei Kindler József-Láng István Fenntartható Fejlődés Tanulmányi Verseny 2021-09-25 biológia International I. határon túli veresenyzők kategóriában Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Kriza János Mesemondó Verseny 2020-10-28 anyanyelv County level Dicséret SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Kriza János Mesemondó Verseny 2020-10-28 anyanyelv County level Dicséret GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2021-06-16 Magyar nyelv National II. Ezüstérem Varga Olívia Fruzsina Hatos Gabriella
LumimaMath 2021-05-15 matematika National dicséret Sorbán Tamás Hatos Gabriella
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 matematika County level IV. dicséret Timofte Cristian Hatos Gabriella
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2021-10-07 Zene County level I. Para Luca Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv County level II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv County level IV. Gajai Petra Lőrincz Enikő
BOLYAI Matematika Csapatverseny 2021-10-15 Matematika County level IV. Lőrincz Enikő

Former results

Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika National Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Médiainfo számítógép-felhasználói verseny 2009-03-28 Informatika / Médiainfo Special Dicséret Médiainfo csapat Kubánda Miklós
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika County level II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika County level I. részvétel az országos versenyen Gál Béni Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika County level II. részvétel az országos versenyen Vékony Attila-Tamás Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Informatika County level I. Továbbjutott az országos szakaszra Orbán M. Szabolcs Iakab Tibor
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika County level I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika County level V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika County level I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika National Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level IV. Holinka Botond Deák Éva
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika County level IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika County level II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Special Dicséret Iffiú Szabolcs Gábor Béla
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Special Dicséret Gál Béni Kubánda Miklós
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Special I. Orbán M. Szabolcs Iakab Tibor
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika County level dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika National I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika County level I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika County level dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika County level III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika County level dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika County level dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level III. Partin Csaba Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika County level I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika County level IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika County level IV. Laczkó Hunor Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika County level I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-04-18 Matematika National III. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika County level III. Mester Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika County level I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika County level IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-11-27 Matematika National IV. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-10-15 Matematika County level I. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika County level I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika County level V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level I. Wattafa Deák Éva
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika County level I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 County level I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika National II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika County level II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika County level V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level Dicséret Para Eszter Deák Éva
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika County level II. Iffiú Szabolcs Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika County level III. László Gábor Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika County level IV. dicséret Partin Csaba Gábor Béla
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika National Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika County level Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika National III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika National Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika National bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika International I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika County level I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika National I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika County level dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika National III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika National II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika National dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika International dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika International dicséret László Gábor Bíró Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level I. Kobaktörők Deák Éva
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika County level I. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika County level II. Mester Attila Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika County level III. Csutak Balázs Iakab Tibor
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika County level I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika County level II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level III. Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Kondor Sándor-Botond Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika National III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika County level I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika National II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Veres-Vitályos Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level II. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level I. Dávid Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika National II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika International Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika National Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2012-10-12 Matematika County level I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika County level I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika County level II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika County level II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika County level III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika County level VI. Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika County level IX. Csákány Renáta-Rebeka Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika National I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika National I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika National III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika County level I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika County level II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Damokos Beatrix Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika National Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-04-03 Matematika National II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika County level I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika County level II. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika County level III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika National III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika National Dícséret Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika National Dícséret Krecht Ábel Gödri Judith
+/- Poezie 2013-04-20 Matematika/Román nyelv County level I. Szőke Szabina Gödri Judith
Kenguru Matematikaverseny 2013-05-07 Matematika National I. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level II. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level II. Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 County level I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-11-23 Matematika National IV. Wattafa Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika National III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika National Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika County level Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika County level Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika County level II. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika County level I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika County level Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika County level Dícséret Laczkó Petra Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika County level Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika National II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika National Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika National I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika National Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika National II. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 County level Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level IV. Márkos Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level IX. Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika International Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika International Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika County level I. Medgyesi Attila Gábor Béla
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika County level I. Kovács Tamás Gábor Béla
Informatika tantárgyverseny 2014-03-01 County level II. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-09 Informatika National I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-01 Informatika National V. Mester Attila Iakab Tibor
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika International I. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika International I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-03-01 Informatika International X. dicseret Csutak Balázs Iakab Tibor
Eötvös József tanulmányi verseny 2013-11-14 Informatika Special I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika National I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika International II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika International III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika International III. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika International II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Számítástechnika Olimpiász 2014-03-10 Számítástechnika County level I. Kovács Tamás Kubánda Miklós
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika County level II. Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika County level IV. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika County level Dicséret Kanyó Bernadette Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika County level IV. Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika County level V. Dicséret Bernád Mária-Aida Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika County level Dicséret Fazkas István Henning Edit
Csillagszerző matematikaverseny 2014-03-11 matematika County level Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika County level V. Dicséret Mackócskák Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika County level V. Dicséret Számkivetettek Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika County level I. Zrínyis csapat (2014) Henning Edit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika County level I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika County level II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika County level III. Damokos Beatrix Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika County level IV. Dicseret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika County level VI. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika County level X. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika County level I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika County level II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika County level III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika County level V. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika National I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika National II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika County level I. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika County level I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika County level II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika County level III. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level I. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level II. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level V. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level VI. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika National II. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika National II. Roth Apor Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level IV. Matek manók Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level II. Villam Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika International VI. Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-04-08 Matematika National II. Miniszteriumi dicseret Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-04-08 Matematika National II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika National II. Csillagszerzo 1 dij Roth Apor Gödri Judith
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny 2014-05-06 Informatika National I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Információs technológia olimpiász (OTI - C# szekció) 2014-04-26 Informatika County level I. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Tantárgyverseny 2014-03-01 Matematika County level III. Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level IX. Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level V. Dícséret Indiánok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika County level I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika County level I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika County level II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika County level III. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika County level VI. Király Mátyás Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika County level V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika County level VIII. Dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-02-27 Matematika National I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-02-27 Matematika National I. Roth Apor Gödri Judith
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika National Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika National Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika County level VI. Kockakvart Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika County level I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika County level III. Mathis Bence Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level I. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika National II. minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika National II. minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika National Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika National Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika National Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika County level II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika County level I. Csutak Dávid Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika County level II. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika County level IV. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level V. Cerchez Diana Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level VI. Damokos Beatrix Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level VIII. Holinka Orsolya-Kinga Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level X. Damokos Dóra Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika County level I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika County level II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika County level IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika County level VII. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level V. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level V. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level VIII. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level IX. Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level I. Vojkuj Csongor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level II. Rab Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level I. Szabó Richárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level III. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level III. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Számítástechnika Olimpiász 2015-04-08 Számítástechnika National Bronzérem Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
NMG Open 2015-04-10 Számítástechnika Regional I. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-04-02 Matematika National Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika International I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika International III. Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika International Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika International Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika County level I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika County level II. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika International Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Informatika tantárgyverseny 2015-03-07 informatika County level II. Medgyesi Attila Gábor Béla
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika International I. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika International I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika National I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika National IV. Balázs Márton Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level II. Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika County level II. Demeter Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika National I. Minisztériumi II Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika National Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika National III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 County level III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 County level Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 County level Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level Dícséret Para Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika County level I. Fekete Macskák Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 County level Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika National II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika National III. MInisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika National III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level IV. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level II. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level V. Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level VII. Dícséret Scridon Teodor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level VII. Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level VIII. Dícséret Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level V. Dícséret Kovács Hanna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level X. Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level I. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level VI. Dícséret Fodor Orsolya Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level III. Márkos Zsolt Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika County level I. Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-05-07 Matematika National Dícséret Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika County level Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika National I. MInisztériumi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika National II. MInisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika National X. Különdíj Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika County level I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika County level II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika County level III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika County level Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika County level I. Demeter Gergő Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika County level II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika National I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika National II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika National Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2016-05-15 Matematika International I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2016-05-15 Matematika International II. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika National III. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika National Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika National Dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika National Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Luminamath 2015-12-05 matematika National III. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath 2015-12-05 matematika National III. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika International II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika International II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika County level II. Számkivetettek Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-01 Matematika County level V. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika County level Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika County level Dicséret Vörös Ábel-Etele Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika County level IV. Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 County level VII. Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-01-01 Matematika County level III. Négy ész Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika County level I. Négy évszak Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika County level III. Bálint Gyopár Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika County level I. Bodor Botond Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika County level IV. Tóth Orsolya Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika County level V. Mátyás Csenge Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika County level VII. Răduţă Cristian Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika County level IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Sapientia ECN (Efficiency Challenge Networking )Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Special I. Számkivetettek(ECN) Deák Éva
Tantárgyverseny 2016-03-18 Matematika County level dicséret Balog Barnabás-Dezső Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 matematika County level III. Vizi Attila Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-01-01 Matematika County level V. dicséret Kobakok Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika National I. MInisztériumi I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level II. Varga Adolf Iakab Tibor
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-21 Matematika County level I. Varga Adolf Iakab Tibor
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika County level VI. Hölgyek a Négyzeten Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika County level I. Nemdohányzó Klub Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12 2017-01-06 Matematika Regional II. Nemo Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika County level IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika County level V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika County level VI. Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika County level III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika County level II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Regional III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika County level III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National III. Minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika County level I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika County level II. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika County level III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika County level Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika County level Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika National I. EMMV I. Díj Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika National II. EMMV I. Díj Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika National Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika National Mimisztériumi Dícséret, EMMV Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika County level I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika County level II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Fazkas István Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Krecht Ábel Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Regional II. "Not found" Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika County level I. IX. A - Zrínyi Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika County level IV. Dicséret Fél X Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika County level III. Dicséret Négy évszak Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika County level I. Dicséret Négy ész Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 County level VII. Dicséret Okosokk Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika County level IV. Dicséret Száműzők Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika County level X. Dicséret Matek Mágusok Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level Dicséret Pál Ágnes Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level Dicséret Gödri-Martis Huba Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level Dicséret Krecht Hanna Regina Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level V. Dicséret Vizi Attila Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level II. Răduţă Cristian Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level Dicséret Zsugán-Gedeon Balázs Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level Dicséret Gergely Abigél Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level Dicséret Tóth Orsolya Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika County level I. SzMK Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-01-14 Matematika County level III. Răduţă Cristian Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-01-14 Matematika County level IV. Dicséret Vizi Attila Henning Edit
Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level IV. Dicséret Vizi Attila Henning Edit
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 informatika County level I. Roth Apor Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika County level II. Miklós Csenge Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika County level III. Csutak Dávid Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2016-11-18 Informatika International V. Miklós Csenge Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2016-11-18 Informatika International VII. Roth Apor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika County level II. Roth Apor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika County level III. Miklós Csenge Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika County level IV. Csutak Dávid Iakab Tibor
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika National II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika National III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level IV. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level II. Veress Kincső Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Koszta Andrea Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level II. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level IV. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika National I. Minisztériumi I. díj Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika National VIII. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika National II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika County level VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika County level III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika County level VIII. Dícséret Máté Kincső-Gyopár Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-03-31 Matematika County level II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika International Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika National Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika County level I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika International Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika International Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika International Dícséret Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika International Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika County level I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika County level II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 County level Dícséret Vizi Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 County level III. Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícsőret Mathis Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Terza Árpád Hunor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Geréd Artúr Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika County level II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika County level I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-11 matematika National II. EMMV I.hely Miklós Janka Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika National EMMV dícséret Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika National EMMV dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika National I. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika National dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika National dícséret Kotró Nándor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika County level III. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika County level dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-07 matematika County level dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika County level dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika County level I. Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika County level II. Miklós Janka Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika County level II. Tatár Ágota Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika County level III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika County level dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika County level dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika County level dícséret Schrek Timea Gödri Judith
Luminamath matematikaverseny 2016-11-26 matematika National III. Tamás Péter Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika County level I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika County level III. Matek Agyak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika County level IV. dícséret három+egy Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika County level V. dícséret Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika County level I. PPAP Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-11-18 matematika National VIII. Erdély legjobb V-es csapata Varázsvizilovak Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika International III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika International III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika International I. Miklós Janka Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika International II.díj Tamás Péter Gödri Judith
Tantárgyverseny 2017-04-18 matematika National bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2017-05-11 Informatika Regional IV. Miklós Csenge Iakab Tibor
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-05-20 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Tantárgyverseny 2017-03-11 Informatika County level I. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2017-04-20 Informatika National Bronzérem Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika National II. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika National VIII. Csutak Dávid Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International I. Roth Apor Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International III. Kiss Andrea-Tímea Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International VII. Fekete Mátyás Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International VII. Krecht Ábel Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International VII. Miklós Csenge Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International X. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International I. Tamás Péter Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika County level III. Miklós Csenge Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika County level III. Roth Apor Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika County level III. Csutak Dávid Iakab Tibor
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika County level Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level IV. Bíró Maja Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level I. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level III. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika County level III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level I. Csiszér Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika County level II. Szörnyecskék Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Balog Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Gergely Abigél Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Kotró-Kosztándi Gellért Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Mátyás Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Szeles Vivienn-Zsuzsánna Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 County level Dícséret Pakucs-Damokos Tamás Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Bodor Botond Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-01-01 County level III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level Dícséret Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 County level II. Vizi Attila Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 County level I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 County level II. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-01 County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 National I. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 National II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-20 National III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny 2018-03-16 International II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 International Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 County level I. X.A Zrínyi Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 County level I. VII.o Zrínyi Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Regional I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 County level II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika County level IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika International IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika National IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Regional Dicséret Bíró Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 matematika County level I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika County level II. Tetraéder Gödri Judith
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2018-01-13 Informatika National VI. dicséret Roth Apor Iakab Tibor
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika County level IV. Kecskerét Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika County level V. illumine patris Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika County level I. FTS Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika County level III. Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika County level I. Demeter Gergő Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-28 matematika International II. Miklós Janka Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-29 matematika International II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level dicséret Balogh Adrienn Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika National dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika National dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika National I. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika National dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika County level dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika County level II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika County level dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika County level dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika County level I. Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level I. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level II. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika County level dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 County level dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-30 matematika National dicséret Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level III. Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level III. Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika County level dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika County level dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyim Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika County level dicséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika County level dicséret Tatár Ágota Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika County level dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Luminamath Matematika verseny 2017-11-25 matematika National II. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika National III. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika National II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematikaverseny 2018-05-20 matematika National dicséret Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika National II. Aczél Adrienn Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika County level I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika County level IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika County level VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika County level I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika National I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika National VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Matlap feladatmegoldó verseny 2017/18 2018-09-13 matematika National I. aranyoklevél Miklós Janka Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika County level II. ,,2+2" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-06-23 matematika International III. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level VI. Blue life Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-09-12 Matematika County level V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Regional III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Regional V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika County level IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level III. Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika International Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika International III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level I. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level II. Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International I. Miklós Janka Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International III. Tamás Péter Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 County level Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2019-04-24 matematika National bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 matematika National III. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level