Română English

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2019-2020-es tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 Matematika Megyei I. Gömbvillámok Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-23 Matematika Országos V. Gömbvillámok Márton Magdolna
Aranytoll Meseíró Verseny 2019-09-26 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Aranytoll Meseíró Verseny 2019-11-29 Magyar nyelv és irodalom Országos I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2020-02-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Gömbvillámok Márton Magdolna
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny 2020-02-22 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2020-02-28 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2020-02-15 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaveseny 2020-02-21 Matematika Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VII. FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IX. ZSIGMOND DOROTTYA Márton Magdolna
Verselő Kárpát-medence 2020-04-25 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi III. Bronz minősítés VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei I. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei I. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei II. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei III. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Gergely Anna Petra Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Kiss Adrien Urbán Laura
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-10-25 Anyanyelv/mesemondás Megyei II. DEMETER BALÁZS Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei I. Zrínyi 2. osztály/2020 Gászpor Melinda
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2020-02-22 Megyei dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-10-25 anyanyelv Megyei II. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei III. DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IV. NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicséret BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Bolyai csapatverseny 2020-01-10 Matematika Megyeközti 13.hely a 126-ból Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IV. Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei V. Kotró-Kosztándi Gellért Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IV. Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei I. Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VII. Tunyogi Boróka Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VIII. Mátyás Emese Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IX. Kádár Noémi Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei IV. Dicséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei VIII. Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei IX. Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-02-11 Matematika Országos VIII. EMMV Dicvséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei III. Orbán Klára Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei III. Szép Áron Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IV. Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei V. Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei VIII. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IX. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicseret Péter Máté Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei III. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei VII. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IX. Schrek Timea Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei X. Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei II. Tatár Bence Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-21 matematika Országos I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei IV. Töltött káposzták Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei III. Matuka Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei II. Vasmatek Gödri Judith
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei I. Bajcsi Orsolya Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei I. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei II. Szonda Regő Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei I. Asdasdasd Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei III. Hamburger and Footlettuce Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei dicséret Party Language 2.0 Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei II. Baby Yoda Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Megyei dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Megyei dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei dicséret Trucza Sára Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei I. Szonda Gergő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei dicséret Molnár Aporka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei dicséret Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei II. Szonda Gergő Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei I. Balogh Adrienn Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei dicséret Trucza Sára Varga Mónika
3rd Spark English Contest Junior Edition 2020-03-06 Angol nyelv Megyei III. The Queens Varga Mónika
Speak Out 2020-01-31 angol Megyei IV. Péter Máté Nyeste Emőke
Tant 2020-01-01 Megyei Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei II. Bedő Éva Gabriella Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei III. Szilágyi Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei IV. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Megyei I. Kádár Fruzsina Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Megyei I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Megyei I. Cerchez Diana Ferencz Katalin
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2019-10-01 Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Sandu Franciska Dobra Judit
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-11-16 magyar nyelv és irodalom Országos IV. dicséret Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2020-01-18 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Kata Dobra Judit
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Implom József Helyesírási Verseny 2020-01-01 magyar Megyei VI. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Megyei I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Megyei III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Csutak Krisztina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
A mi Olimpiánk 2019-09-19 Kézilabda Országos III. Fiúk László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-18 Kézilabda Országos III. Lányok László Boglárka
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Balázs Gergő Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei III. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Kovács Sára Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei III. Rab Henrietta Dombora Anna
A mi Olimpiánk 2019-09-18 atlétika-80m. Országos III. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-09-18 atlétika-800 m. Országos III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
A MI OLIMPIÁNK 2019-09-18 atlétika-súlylökés Országos IV. Szántó Anita Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-09-19 testnevelés Országos II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Barátság Kupa- labdarúgó torna 2019-10-19 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Pentatlon- atlétika 2019-10-30 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 egyéni összetett Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Megyei II. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Megyei II. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 kislabdadobás Megyei III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Megyei II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Megyei III. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 800 m. Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Bűnmegelőzés Kupa 2019-10-24 testnevelés Speciális I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 testnevelés Megyei V. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 60 m. Megyei I. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 távolugrás Megyei III. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 távolugrás Megyei II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 súlylökés Megyei I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Tetratlon- altétika 2019-11-02 testnevelés Megyei II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-10-02 távolugrás Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 kislabdadobás Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 800 m. Megyei II. Ianculescu Zsófia Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Megyei VI. Seres Róbert Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Megyei II. Ivácson Gergő Kovács Tünde,
László Boglárka
Tetratlon- altétika 2019-11-02 távolugrás Megyei II. Ivácson Gergő Kovács Tünde,
László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei III. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 600m Imre Botond László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Megyei kézilabda líceum, fiúk 2020-02-08 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Kispályás labdarúgás, líceum, lányok 2020-02-16 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
Őszirózsa Népdalvetélkedő 2019-10-19 Zene Országos IV. Dicsșret Sylvester Adrienn Dombora Anna
Kosárlabda Bajnokság IX-XII.osztályos lányok 2020-03-05 Testnevelés Megyei III. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk 2020-02-23 Testnevelés Megyei II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnoksàg V-VIII. osztályos fiúk 2020-03-05 Testnevelés Megyei III. Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2020-02-20 Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Román nyelvészet 2020-01-20 Román nyelv Megyei I. Răduţă Cristian Szép Helga
Korrupció ellenes kisfilm 2019-12-10 Film Megyei I. Demeter Hunor Szép Helga
Korrupcióellenes kisfilm 2019-12-10 Film Megyei I. Szőke Szabina Szép Helga
Korrupcióellenes kisfilm 2020-12-10 Film Megyei I. Vörös Ábel-Etele Szép Helga
Drogprevenciós kisfilm 2020-05-04 Film Megyei I. Demeter Hunor Szép Helga
Drogprevenciós kisfilm 2020-05-04 Film Megyei I. Szőke Szabina Szép Helga
Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny 2020-12-13 Román nyelv Megyei IV. Farkas Krisztina-Diana Szép Helga
Sapisentia 2019-11-22 ökogazdálkodás Megyei IX. Innonatív Makfalvi Zsuzsa
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei I. Szenyes Emil Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei II. Szabó Erika-Krisztina Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei III. Vajna Eszter Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei III. Dénes Ivett-Xénia Márkosi Márta
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2019-11-07 Közgazdaságtan Nemzetközi I. Arasz Gazdag Ildikó
PénzSztár Regionális forduló 2019-11-21 Közgazdaságtan Nemzetközi II. Arasz Gazdag Ildikó
VIII. Pénzidomár Gazdasági Vetélkedő 2020-02-09 Közgazdaságtan Országos IV. PizzaForce1 Gazdag Ildikó
XII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2020-05-16 Közgazdaságtan Országos Dicséret Maslowék Gazdag Ildikó
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő Megyei I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
SapiSentia 2020-01-01 Megyei II. Fazakas Dávid-Antal Ferencz Orsolya
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Szabo Zenko Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
TUDEK 2019-12-07 Csillagászat/Fizika Országos II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
SapiSentia III. 2020-01-01 Megyei II. Szonda Gergő Ferencz Orsolya
SapiSentia III 2020-01-01 Megyei II. Horváth Ákos Ferencz Orsolya
FIZIKA Tantárgyverseny 2020-02-15 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Megyei II. Nemethy Adrienn Csia Kinga Emese
Regionális Környezetvédelmi TDK 2020-01-01 Megyeközti I. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2020-02-28 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Csillagászat 2020-03-07 Fizika-Csillagászat Nemzetközi II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 biológia Megyeközti III. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 Biológia Megyeközti III. Sorbán Boglárka Csia Kinga Emese
Fizika olimpiász 2020-02-21 Fizika Megyei I. Răduţă Cristian Albert Balázs
XXIX. Természet-Tudomány Diákpályázat 2020-05-05 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi VI. Élet és Tudomány különdíj Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Biológia Olimpiász Megyei szakasz 2020-03-07 Biológia Megyei I. Sütő Kriszta-Zsófia Zágoni Imola
Fizika Tantárgyverseny 2020-02-15 FIZIKA Megyei III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Országos dicséret Tunyogi Kata Dr. Pető Mária
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Országos I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Analog CanSat Competition 2020-06-29 FIZIKA-csillagászat Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
Tudományos Poszterverseny 2020-07-25 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi tudományos különdíj Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
IAAC- International Astronomy and Astrophysics Competition 2020-07-13 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi Gold Honour Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Lumina Math 2019-11-22 Matematika Országos II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei I. Varga Mária

Korábbi eredmények

Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2015-04-09 Anyanyelv Megyei IV. FŐNIX Gáll Éva
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A három barát Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei IV. dicséret Kobakok Gáll Éva
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A Meselovagok Márton Magdolna
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. Meseírók Márton Magdolna
Kriza János Mesemondó Verseny 2014-10-31 Magyar nyelv Megyei II. Mátyás Csenge Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei V. dicséretr Csoda-csajok Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei VI. dicséret Sepsi fiúk Gáll Éva
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika Megyei Czirmai Janka
Kriza János Mesemondó verseny 2015-10-16 Anyanyelv Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-04-16 Anyanyelv Országos II. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2016-05-26 Ének-zene Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Rajzverseny 2015-12-04 Megyei I. Márk Sebestyén-Norbert Vinczeffy Réka
Rajzverseny 2015-12-04 Megyei II. Fazakas Samu Vinczeffy Réka
Rajzverseny 2015-12-04 Megyei Dicséret Jakab Hunor Vinczeffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-03-18 Megyei II. Vinczeffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-04-21 Országos Dicséret Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Megyei I. Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Matematika Megyei IV. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dicséret Váncsa Ákos Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei IV. Csutak Krisztina Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Kovács Kadosa Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Szőcs Johanna Csilla Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Máté Bence Demeter Erzsébet
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-02-27 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2017-03-30 Anyanyelv Megyei IV. Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv Országos NAPSUGÁR Gyermeklap Különdíja DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-04-16 Anyanyelv Országos II. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2017-05-25 Ének-zene Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Megyei I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Országos I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Barangolás a mé 2017-01-01 Megyei Lőrincz Enikő
Barangolás a mesék világában 2017-11-09 Rajz Megyei II. Tamási Petra Lőrincz Enikő
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika Megyei IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Megyei Premiu special Coman Emilia Katalin Szőcs Katalin-Ágnes
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Megyei Premiu special Máté Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei III. Kovács Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei II. Szőcs Johanna Csilla Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei II. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei III. Tudorel Maya Szőcs Katalin-Ágnes
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó Megyei Dicséret Pitlák Inez Szőcs Katalin-Ágnes
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó Megyei II. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei Dicséret Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei Dicséret Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Megyei II. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 matematika Országos Erdélyi tv különdíj Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 anyanyelv Megyei II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-04-21 anyanyelv Országos Napsugár különdíj Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv Megyei I. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții- Obiceiuri ale familiei mele 2017-12-01 Rajz Megyei I. Simon Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv Megyei II. GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 színjátszás Megyei IV. Dicséret Zrínyi 2. osztály/2020 Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó Megyei II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 anyanyelv Megyei IV. Dicséret GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei II. Nemes Gyopár Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Zsigmond Dávid Lőrincz Enikő
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos II. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Mesék világa mesemondás 2017-12-12 mesemondás Megyei III. Lantos Csanád Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Országos Excelent Timofte Cristian Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika Országos Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Országos Excelent Pál Dávid Levente Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei Dicséret Fadgyas Anita Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei Dicséret Szabó Sarah Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei dicséret Berde Andrea Izabella Hatos Gabriella
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Megyei I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 Matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, 2018-02-16 Matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-02-25 Matematika Megyei II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-29 Matematika Nemzetközi dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 Anyanyelv Megyei dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 Matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-02-11 Matematika Országos II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos III. Kovasch Kristóf Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Fazakas Samu Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos I. Luka Sára Urbán Laura
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Rajz Megyei I. Szép Áron Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret Bangyán Bendegúz Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret Tatár Bence Vinczeffy Réka
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Országos I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 Matematika Megyei I. Vasmatek Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Megyei I. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos II. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei III. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Váncsa Krisztián Urbán Laura
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos III. Delne Kristóf Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos III. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. Péter Boglárka Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret VAS PETRA Gáll Éva
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Országos II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Országos dicséret BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret LUKÁCS BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Megyei dicséret KURTA REBEKA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret BECZE ZALÁN Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos III. KÁDÁR KRISZTA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. ALBU PETRA Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos I. KURTA REBEKA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. KURTA REBEKA Gáll Éva
Háromszéki Népdabarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Megyei II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. SZÁRAZ ERIK Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matemetika Országos III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret DOMOKOS ANNA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret FAZAKAS ABIGÉL Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret KOVÁCS ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret MÁRK GELLÉRT Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2017-10-21 Ének-zene Országos III. Romániai Magyar Dalosszövetség különdíja SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei VI. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret KOVÁCS IMRE-ZALÁN Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei II. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei III. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei II. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 RAJZ Megyei Dicséret JAKAB ZSANETT Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei III. KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
LuminaMath 2018-02-01 Matematika Országos I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
LuminaMath 2018-02-01 Matematika Országos IV. Szonda Regő Şaica Enikő
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-01 Matematika Megyei II. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv Országos V. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Kenguru Matematika Verseny 2018-03-01 Matematika Megyei I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei I. Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv Országos IX. Şaica Enikő
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv Megyei I. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika Megyei III. Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv Megyei IX. Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Veres Brigitta Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Péter Máté Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Zágoni Tamás Şaica Enikő
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. Balogh Csongor-Mihály Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. Gruia Zsolt Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Barcsa Boglárka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Török Andrea-Petra Puskás Bajkó Annamária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek Megyei I. Kiss Ábel Puskás Bajkó Annamária
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek Megyei III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv Megyei II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2018-11-24 Matematika Országos II. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Országos Napsugár-díj Gajai Petra Lőrincz Enikő
Bolyai Matematika csapatverseny 2018-09-15 Megyei I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei X. Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2019-01-01 Rajz Megyei II. Máté Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Simon Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Csutak Krisztina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Imreh Szabolcs Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret György Burián Boróka Léna Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Kovács Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Megyei VIII. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei IX. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Öttusa Bajnokság 2019-03-29 Sport Megyei III. Villám Négyes Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei X. Méder Szabolcs Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei VIII. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika Megyei V. "Matekosok" Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Méder Szabolcs Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 matematika Megyei IV. Demeter Soma Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei IV. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei IV. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Váncsa Krisztián Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Méder Szabolcs Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos III. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Országos VIII. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 matematika Megyei Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret SCHREK NORBERT Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2018-10-20 Ének-zene Országos Bartók Béla Különdíj SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Regemondó Vetélkedő 2019-02-22 Anyanyelv Megyei II. PÉNZES ÁBEL Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Anyanyelv Megyei I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-04-06 Anyanyelv Országos Kallós Zoltán Különdíj VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei Dicséret SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei II. Gömbvillámok Márton Magdolna
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2019-01-26 Anyanyelv Megyei Dicséret Gömbvillámok Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos II. Albert Réka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Papp Zalán-Magor Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Porzsolt Zalán Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Elekes Eszter Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Nagy Adrienn Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei II. Porzsolt Zalán Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei IV. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Megyei Dicséret Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Megyei I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 Megyei VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-19 Megyei IV. VAS PETRA Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 Megyei I. "Matekosok" Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei III. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-01 Megyei III. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. BARABÁS BOTOND Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei III. BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei III. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Sportnapok 2018-09-21 Megyei I. 3.d Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-18 Megyei I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Urbán Laura
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-15 Anyanyelv Megyei II. Benkő Samu Şaica Enikő
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének-zene Megyei I. Kocsis Tekla Şaica Enikő
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 Matematika Országos III. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének -zene Megyei III. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Laborfalvi Róza Szépen Magyarul 2019-04-12 anyanyelv Megyei I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv Országos Napsugár-díj Lőrincz Enikő
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 Megyei különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 színjátszás Megyei különdíj PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT DOSA CSILLA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE VARGA KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Országos EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Országos EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Országos EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos FOARTE BINE SZÉKELY HANNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 matematika Országos FOARTE BINE GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika Országos Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Médiainfo számítógép-felhasználói verseny 2009-03-28 Informatika / Médiainfo Speciális Dicséret Médiainfo csapat Kubánda Miklós
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika Megyei II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika Megyei I. részvétel az országos versenyen Gál Béni Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika Megyei II. részvétel az országos versenyen Vékony Attila-Tamás Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Informatika Megyei I. Továbbjutott az országos szakaszra Orbán M. Szabolcs Iakab Tibor
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Megyei I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika Országos Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Holinka Botond Deák Éva
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális Dicséret Iffiú Szabolcs Gábor Béla
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális Dicséret Gál Béni Kubánda Miklós
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális I. Orbán M. Szabolcs Iakab Tibor
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Országos I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika Megyei dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Laczkó Hunor Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-04-18 Matematika Országos III. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei III. Mester Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-11-27 Matematika Országos IV. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-10-15 Matematika Megyei I. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika Megyei V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Wattafa Deák Éva
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika Megyei II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Megyei V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Para Eszter Deák Éva
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei II. Iffiú Szabolcs Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei III. László Gábor Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei IV. dicséret Partin Csaba Gábor Béla
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika Országos Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika Megyei Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika Országos bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika Megyei I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika Országos I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Megyei dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret László Gábor Bíró Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Kobaktörők Deák Éva
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei I. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei II. Mester Attila Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei III. Csutak Balázs Iakab Tibor
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei III. Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Kondor Sándor-Botond Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Országos II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Veres-Vitályos Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei I. Dávid Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2012-10-12 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei VI. Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei IX. Csákány Renáta-Rebeka Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Damokos Beatrix Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-04-03 Matematika Országos II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei II. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika Országos Dícséret Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika Országos Dícséret Krecht Ábel Gödri Judith
+/- Poezie 2013-04-20 Matematika/Román nyelv Megyei I. Szőke Szabina Gödri Judith
Kenguru Matematikaverseny 2013-05-07 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-11-23 Matematika Országos IV. Wattafa Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Petra Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IV. Márkos Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika Megyei I. Medgyesi Attila Gábor Béla
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika Megyei I. Kovács Tamás Gábor Béla
Informatika tantárgyverseny 2014-03-01 Megyei II. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-09 Informatika Országos I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-01 Informatika Országos V. Mester Attila Iakab Tibor
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika Nemzetközi I. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika Nemzetközi I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-03-01 Informatika Nemzetközi X. dicseret Csutak Balázs Iakab Tibor
Eötvös József tanulmányi verseny 2013-11-14 Informatika Speciális I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Számítástechnika Olimpiász 2014-03-10 Számítástechnika Megyei I. Kovács Tamás Kubánda Miklós
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei II. Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei IV. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei Dicséret Kanyó Bernadette Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei IV. Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei V. Dicséret Bernád Mária-Aida Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei Dicséret Fazkas István Henning Edit
Csillagszerző matematikaverseny 2014-03-11 matematika Megyei Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika Megyei V. Dicséret Mackócskák Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika Megyei V. Dicséret Számkivetettek Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei I. Zrínyis csapat (2014) Henning Edit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei III. Damokos Beatrix Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei IV. Dicseret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei VI. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei X. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei V. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei III. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei V. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VI. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos II. Roth Apor Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei IV. Matek manók Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei II. Villam Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika Nemzetközi VI. Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-04-08 Matematika Országos II. Miniszteriumi dicseret Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-04-08 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika Országos II. Csillagszerzo 1 dij Roth Apor Gödri Judith
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny 2014-05-06 Informatika Országos I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Információs technológia olimpiász (OTI - C# szekció) 2014-04-26 Informatika Megyei I. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Tantárgyverseny 2014-03-01 Matematika Megyei III. Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei V. Dícséret Indiánok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei III. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei VI. Király Mátyás Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-02-27 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-02-27 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Megyei VI. Kockakvart Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei III. Mathis Bence Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos II. minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos II. minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei I. Csutak Dávid Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei IV. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Cerchez Diana Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VI. Damokos Beatrix Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VIII. Holinka Orsolya-Kinga Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei X. Damokos Dóra Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei VII. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VIII. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Vojkuj Csongor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei II. Rab Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei I. Szabó Richárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei III. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Mate