Magyar English

Rezultate



Rezultate obținute în anul școlar 2019-2020-es

Criteriul pentru listare: Ordine cronologică | Numele elevului | Numele profesorului | După catedră
Fizika olimpiász 2020-02-21 Fizika Județean I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2020-02-20 Județean I. Răduță Ana Carmen Bodnari
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő Județean I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Județean III. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Județean III. Szabo Zenko Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Județean III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Județean I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Județean II. Nemethy Adrienn Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 biológia Interjudețean III. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 Biológia Interjudețean III. Sorbán Boglárka Csia Kinga Emese
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom Județean II. Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Sandu Franciska Dobra Judit
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-11-16 magyar nyelv és irodalom Național IV. dicséret Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2020-01-18 magyar nyelv és irodalom Județean III. Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar nyelv és irodalom Județean II. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bagoly Kata Dobra Judit
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean I. Balázs Gergő Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean III. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean I. Kovács Sára Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean III. Rab Henrietta Dombora Anna
Őszirózsa Népdalvetélkedő 2019-10-19 Zene Național IV. Dicsșret Sylvester Adrienn Dombora Anna
Tant 2020-01-01 Județean Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean II. Bedő Éva Gabriella Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean III. Szilágyi Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean IV. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Județean II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Județean III. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-01-01 magyar nyelv és irodalom Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
TUDEK 2019-12-07 Csillagászat/Fizika Național II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2020-02-15 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2020-02-28 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Csillagászat 2020-03-07 Fizika-Csillagászat Internațional II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
XXIX. Természet-Tudomány Diákpályázat 2020-05-05 FIZIKA-csillagászat Internațional VI. Élet és Tudomány különdíj Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2020-02-15 FIZIKA Județean III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Național dicséret Tunyogi Kata Dr. Pető Mária
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Național I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Județean I. Kádár Fruzsina Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Județean I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Județean I. Cerchez Diana Ferencz Katalin
SapiSentia 2020-01-01 Județean II. Fazakas Dávid-Antal Ferencz Orsolya
SapiSentia III. 2020-01-01 Județean II. Szonda Gergő Ferencz Orsolya
SapiSentia III 2020-01-01 Județean II. Horváth Ákos Ferencz Orsolya
Regionális Környezetvédelmi TDK 2020-02-22 Biológia Interjudețean I. Ferencz Orsolya
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2019-11-07 Közgazdaságtan Internațional I. Arasz Gazdag Ildikó
PénzSztár Regionális forduló 2019-11-21 Közgazdaságtan Internațional II. Arasz Gazdag Ildikó
VIII. Pénzidomár Gazdasági Vetélkedő 2020-02-09 Közgazdaságtan Național IV. PizzaForce1 Gazdag Ildikó
XII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2020-05-16 Közgazdaságtan Național Dicséret Maslowék Gazdag Ildikó
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean III. Szép Áron Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IV. Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean V. Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean VIII. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IX. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicseret Péter Máté Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean III. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean VII. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IX. Schrek Timea Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean X. Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Național III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean II. Tatár Bence Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-21 matematika Național I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean IV. Töltött káposzták Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean III. Matuka Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean II. Vasmatek Gödri Judith
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2019-10-01 Județean IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2020-01-01 magyar Județean VI. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Județean I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Județean III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
A mi Olimpiánk 2019-09-18 atlétika-80m. Național III. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-09-18 atlétika-800 m. Național III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
A MI OLIMPIÁNK 2019-09-18 atlétika-súlylökés Național IV. Szántó Anita Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-09-19 testnevelés Național II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Barátság Kupa- labdarúgó torna 2019-10-19 testnevelés Internațional I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Pentatlon- atlétika 2019-10-30 testnevelés Județean I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 egyéni összetett Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Județean II. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Județean II. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 kislabdadobás Județean III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Județean II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Județean III. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 800 m. Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Bűnmegelőzés Kupa 2019-10-24 testnevelés Special I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 testnevelés Județean V. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 60 m. Județean I. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 távolugrás Județean III. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 távolugrás Județean II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 súlylökés Județean I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Tetratlon- altétika 2019-11-02 testnevelés Județean II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-10-02 távolugrás Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 kislabdadobás Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 800 m. Județean II. Ianculescu Zsófia Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Județean VI. Seres Róbert Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Județean II. Ivácson Gergő Kovács Tünde,
László Boglárka
Tetratlon- altétika 2019-11-02 távolugrás Județean II. Ivácson Gergő Kovács Tünde,
László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-19 Kézilabda Național III. Fiúk László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-18 Kézilabda Național III. Lányok László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean I. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean III. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean I. 600m Imre Botond László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Megyei kézilabda líceum, fiúk 2020-02-08 Kézilabda Județean II. László Boglárka
Kispályás labdarúgás, líceum, lányok 2020-02-16 Labdarúgás Județean I. László Boglárka
Sapisentia 2019-11-22 ökogazdálkodás Județean IX. Innonatív Makfalvi Zsuzsa
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean I. Szenyes Emil Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean II. Szabó Erika-Krisztina Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean III. Vajna Eszter Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean III. Dénes Ivett-Xénia Márkosi Márta
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 Matematika Județean I. Gömbvillámok Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-23 Matematika Național V. Gömbvillámok Márton Magdolna
Aranytoll Meseíró Verseny 2019-09-26 Magyar nyelv és irodalom Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Aranytoll Meseíró Verseny 2019-11-29 Magyar nyelv és irodalom Național I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2020-02-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Gömbvillámok Márton Magdolna
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny 2020-02-22 Magyar nyelv és irodalom Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2020-02-28 Magyar nyelv és irodalom Județean I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2020-02-15 Matematika Județean I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaveseny 2020-02-21 Matematika Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VII. FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IX. ZSIGMOND DOROTTYA Márton Magdolna
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Județean I. Bajcsi Orsolya Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Județean II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Județean I. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Județean II. Szonda Regő Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean I. Asdasdasd Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean II. Baby Yoda Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean III. Hamburger and Footlettuce Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean dicséret Party Language 2.0 Nyeste Emőke
Bolyai csapatverseny 2020-01-10 Matematika Interjudețean 13.hely a 126-ból Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IV. Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean V. Kotró-Kosztándi Gellért Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IV. Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean I. Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VII. Tunyogi Boróka Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VIII. Mátyás Emese Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IX. Kádár Noémi Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean IV. Dicséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean VIII. Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean IX. Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-02-11 Matematika Național VIII. EMMV Dicvséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean III. Orbán Klára Oláh-Ilkei Árpád
Lumina Math 2019-11-22 Matematika Național II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean I. Varga Mária
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Județean dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Județean dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean dicséret Trucza Sára Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean I. Szonda Gergő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean dicséret Molnár Aporka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean dicséret Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean II. Szonda Gergő Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean I. Balogh Adrienn Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean dicséret Trucza Sára Varga Mónika
3rd Spark English Contest Junior Edition 2020-03-06 Angol nyelv Județean III. The Queens Varga Mónika
Biológia Olimpiász Megyei szakasz 2020-03-07 Biológia Județean I. Sütő Kriszta-Zsófia Zágoni Imola

Rezultate anterioare

Megyei kispalyas labdarugas-lanyok(V-VIII) 2015-02-28 testneveles Județean III. Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.)
Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII) 2015-03-01 Testneveles Județean I. Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika Județean Czirmai Janka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Județean III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Județean II. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Județean Dicséretes Knop Anna-Lilla Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Județean III. Csog Brigitta Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Județean III. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Județean III. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Județean III. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2012-03-01 Județean Dicséretes Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Județean III. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Mátyás Adrienn Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Internațional Dicséret Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Trăistaru Abigél Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Urus József-Norbert Ács Zsuzsanna
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 Județean VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Interjudețean VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Județean III. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Județean III. Ilyés Norbert István Albert Balázs
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Interjudețean II. Nemo 2018 Albert Balázs
Mindennapok Fizikája 2019-04-12 Fizika Interjudețean Legjobb kerettörténet Székely furfang Albert Balázs
Mindennapok Fizikája 2019-04-14 Fizika Interjudețean III. Fizikai kísértetek Albert Balázs
40th International Physics Olimpiad (Mexic) 2009-07-11 Fizika Internațional I. Gold Medal Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2008-02-07 Fizika Național III. Szerző Péter Bartha Erzsébet
XV International Olympiad in Physics, Mathematics, Chemistry, Informatics 2008-07-08 Fizika Internațional III. Third Grade Honor Diploma Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean III. Mester Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean II. László Gábor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean III. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-02-01 Fizika Național Dicséret Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Național I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Național II. Mester Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Național III. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Național II. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Interjudețean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Interjudețean I. Mester Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Interjudețean II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Interjudețean Különdíj Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Județean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Județean II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Județean Dicséret Mester Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2011-08-04 ( Fizika,Kémia,Biológia) Național Dicséret Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2012-02-19 Fizika Județean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Județean I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Județean II. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Județean III. Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Județean Dicséret Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Județean Dicséret Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika Județean I. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika Județean Dícséret Kiss Csongor Bartha Erzsébet
Öveges József-Vermes MIklós 2013-04-20 Fizika Național III. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia Județean Dicséret Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia Județean III. Kozák Lóránd Richárd Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Județean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Județean III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Județean IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Județean V. Döme Anita Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2015-02-14 Fizika Județean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2015-05-16 Fizika,Kémia,Biológia Județean Dicséret Pető Ágnes Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika Județean II. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika Județean III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Județean III. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Județean IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia Județean III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Interjudețean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Județean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Județean II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Județean IV. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Județean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Județean II. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Județean III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Județean V. Lőrincz Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Județean VI. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Csapat Sakk Bajnokság- Gimnázium 2016-12-03 Sakk Județean II. Mikósakk Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național IV. Dicséret Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Internațional IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean V. Tök Dietrich Norbert Bartha Erzsébet
Megyei Fizika Olimpia 2017-02-25 Fizika Județean III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean IV. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia Județean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Internațional IX. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika Național Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Județean II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Județean II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Național III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Național VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk Județean III. Mikósakk Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Județean Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Județean II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika Național X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean I. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean III. Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika Național bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Internațional I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika Județean I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika Național I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Județean dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Național III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Național II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Național dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Internațional dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Internațional dicséret László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Județean III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Județean II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Interjudețean III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika Județean III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Național II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Național III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Național II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika Internațional Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Național Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Județean I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Județean IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Internațional IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Național IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Interjudețean Dicséret Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Județean Dicséret Urus József-Norbert Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika Național Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Județean dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Național I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika Județean I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Județean dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Județean III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika Județean dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Județean dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana Județean mentiune Pulugor Alexandra Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana Județean mentiune Téglás Béla Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Județean mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
limba și literatura română 2016-02-27 limba română Județean II. Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Județean mantiune Creţu Csengele Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată 2016-01-07 limba romănă Județean I. Krecht Ábel Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Județean I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Județean I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Județean mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Județean mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Județean mentiune Szőke Timea Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 Lb romana Județean Premiu special D-l Goe Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Județean mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Județean III. Vizita Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Județean I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română Județean I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română Județean Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Județean I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Județean I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română Național III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Național Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Național Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Interjudețean Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Interjudețean Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Premiu special Damokos Zsófia Carmen Bodnari
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Interjudețean Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Premiu special Krecht Hanna Regina Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Interjudețean Premiu special Szőke Timea Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Județean I. Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-04-01 limba si literatura romana Național mentiune speciala Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Județean II. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Județean I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Județean V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Județean I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Județean IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Județean II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Județean I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Național II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Județean IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Județean III. Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2012-03-02 Biológia Județean dícséret Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Județean Dicséret Kozák Lóránd Richárd Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Județean I. Élthes Zsombor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Județean I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2013-05-11 Biológia Național I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Județean dicséret Palkó Róbert Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Județean II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny - Nyárádi Erasmus Gyula 2014-05-10 Biológia Național I. Márkos Zsolt Csia Kinga Emese
Olimpada Stiinte pentru juniori 2015-05-23 biológia Județean IV. dicséret Pető Ágnes Csia Kinga Emese
Descopera a lume sanatoasa-Egészségnevelés verseny 2016-04-18 Biológia Județean I. Fehér Anita Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Județean II. Némethi Panna Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Județean IV. Terza Árpád Hunor Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Județean I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Bolyai Farkas országos tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Național különdíj Damokos Kinga Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Județean II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Județean III. Zsugán-Gedeon Balázs Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Județean IV. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Național III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Județean III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Județean III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Județean I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Județean I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Național I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Național II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia Național I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
E. Palade biológia tantárgyverseny 2019-05-11 Biológia Județean III. Nagy-Bagoly Zora Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2019-03-09 biológia Județean III. Sütő Kriszta-Zsófia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean II. Fehér Anita Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Județean I. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean II. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Județean I. Gödri Ünige-Abigél Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean I. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Bölcs Diákok 2019-01-01 Județean II. Sejtek Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean II. Dosa Csanád Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean III. Máthé Ervin Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean IV. Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean VII. Vass Barbara-Nikolette Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean VIII. Csata-Bede Gáspár Darvas Ibolya
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika Național Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika Județean II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika Național Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean IV. Holinka Botond Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika Județean V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean I. Wattafa Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika Județean II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Județean V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean Dicséret Para Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika Național Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika Județean Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Național III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Național Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean I. Kobaktörők Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Județean II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean III. Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Kondor Sándor-Botond Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Național III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Național II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Veres-Vitályos Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean II. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean I. Dávid Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Național II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika Internațional Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Național Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean II. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean II. Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-11-23 Matematika Național IV. Wattafa Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Național III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Național Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Județean Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Județean Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Județean II. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean Dícséret Laczkó Petra Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Național II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Național Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Național I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Național Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Național II. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Județean Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Județean Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean IV. Márkos Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean IX. Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Internațional Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Internațional Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Internațional II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Internațional III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Internațional III. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Internațional II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean IX. Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean V. Dícséret Indiánok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Național Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Național Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Județean VI. Kockakvart Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean I. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Național II. minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Național II. minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Național Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Național Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean V. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean V. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean VIII. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean IX. Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean I. Vojkuj Csongor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean II. Rab Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean I. Szabó Richárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean III. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean III. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-04-02 Matematika Național Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Internațional I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Internațional III. Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Internațional Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Internațional Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Internațional Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Național I. Minisztériumi II Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Național Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Național III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Județean III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Județean Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Județean Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean Dícséret Para Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Județean I. Fekete Macskák Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Județean Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Național II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Național III. MInisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Național III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean IV. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean II. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean V. Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean VII. Dícséret Scridon Teodor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean VII. Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean VIII. Dícséret Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean V. Dícséret Kovács Hanna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean X. Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean VI. Dícséret Fodor Orsolya Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean III. Márkos Zsolt Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Județean I. Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-05-07 Matematika Național Dícséret Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Județean Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Național I. MInisztériumi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Național II. MInisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Național X. Különdíj Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Internațional II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Internațional II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Sapientia ECN (Efficiency Challenge Networking )Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Special I. Számkivetettek(ECN) Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Național I. MInisztériumi I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Județean VI. Hölgyek a Négyzeten Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Județean I. Nemdohányzó Klub Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12 2017-01-06 Matematika Interjudețean II. Nemo Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean VI. Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național III. Minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Koszta Andrea Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean II. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean IV. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Național I. Minisztériumi I. díj Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Național VIII. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean VIII. Dícséret Máté Kincső-Gyopár Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-03-31 Matematika Județean II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Internațional III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Internațional III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-05-20 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Județean Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean IV. Bíró Maja Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean I. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean III. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika Județean III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean I. Csiszér Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean VI. Blue life Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-09-12 Matematika Județean V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Interjudețean III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Interjudețean V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean III. Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Internațional Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Internațional III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean I. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean II. Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IV. Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VI. Dícséret Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Veres Vivien Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean I. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean V. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VII. Dícséret Szabó János Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean X. Dícséret Ilyés Norbert István Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IV. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VII. Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. Dícséret Simon-Zsók Anett Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Pontszerző Matematikaverseny 2013-02-09 Matemetika Județean III. Molnár Aporka Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean X. Molnár Aporka Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean V. Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean I. Zrínyis csapat IV. osztály Demeter Erzsébet
ECOLIMPIADA- országos projekt 2013-02-15 Környezetvédelem Național Különdíj Mihály Kincső Demeter Erzsébet
Mesék Megyei Találkozója 2013-05-10 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Mihály Kincső Demeter Erzsébet
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean III. Észbontók Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean II. Demeter Erzsébet
Anyanyelvi vetélkedő 2014-04-04 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Mihály Kincső Demeter Erzsébet
Anyanyelvi vetélkedő 2014-04-04 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Molnár Aporka Demeter Erzsébet
Anyanyelvi vetélkedő 2014-04-04 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Némethi Panna Demeter Erzsébet
ECOlimpiada- II. országos versenyprojekt 2014-04-03 Környezetvédelem Național Különdíj Némethi Panna Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean Dicséret Váncsa Ákos Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Județean III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Județean IV. Csutak Krisztina Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Județean Dicséret Kovács Kadosa Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Județean Dicséret Szőcs Johanna Csilla Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Județean Dicséret Máté Bence Demeter Erzsébet
tantárgy verseny 2016-03-18 angol Județean dicséret Kádár Fruzsina Dézsi Ildikó
Angol olimpiász 2018-03-01 angol Județean I. Burián Tamás Dézsi Ildikó
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom Județean II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom Județean IV. Zárug Bernadett Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom Județean II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom Județean V. Timaru Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom Județean VI. Popescu Andrea Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-04-18 magyar nyelv és irodalom Național I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-04-18 magyar nyelv és irodalom Național IV. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2011-01-13 magyar nyelv és irodalom Județean II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2011-01-14 Județean V. Székely Emese-Erzsébet Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2011-02-19 magyar nyelv és irodalom Județean I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2011-01-28 magyar nyelv és irodalom Național III. Roșu Kriszta Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2011-04-09 magyar nyelv és irodalom Național I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2011-05-28 magyar nyelv és irodalom Internațional II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2010-11-25 magyar nyelv és irodalom Internațional I. Földi Zsuzsánna Dobra Judit
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő 2011-03-05 magyar nyelv és irodalom Național dicséret Pál Kincső Dobra Judit
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő 2011-03-05 magyar nyelv és irodalom Național dicséret Tóth-Gödri Iringó Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom Național I. Boér Ilka Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom Național I. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom Național I. Márton-Simon Anna Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra tantárgyverseny 2011-11-24 magyar nyelv és irodalom Internațional II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2012-01-21 magyar nyelv és irodalom Județean I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2012-02-03 magyar nyelv és irodalom Național I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2012-02-24 magyar nyelv és irodalom Internațional II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-02-18 magyar nyelv és irodalom Județean I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-02-18 magyar nyelv és irodalom Județean II. Kopacz Tímea Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Județean II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Județean III. Kopacz Tímea Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Județean II. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Județean III. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Tóth-Gödri Iringó Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Mátyás Ágnes-Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Holinka Gyopár Dobra Judit
Adj, király, katonát 2012-03-09 magyar nyelv és irodalom Județean III. Csenteri András-Gergely Dobra Judit
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2010-11-25 magyar nyelv és irodalom Internațional I. Mihály Judit Dobra Judit
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő 2012-03-10 magyar nyelv és irodalom Național különdíj: pályamunka, II. helyezés Pál Kincső Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-31 magyar nyelv és irodalom Național I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-31 magyar nyelv és irodalom Național III. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra tantárgyverseny 2012-04-25 magyar nyelv és irodalom Internațional I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-05-05 magyar nyelv és irodalom Național I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2010-05-14 magyar nyelv és irodalom Național I. Boér Ilka Dobra Judit
Anyám Fekete Rózsa Vers- és Prózamondó Verseny 2010-03-28 magyar nyelv és irodalom Național II. Boér Ilka Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-05-26 magyar nyelv és irodalom Internațional dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-01-19 magyar nyelv és irodalom Județean I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-01-19 magyar nyelv és irodalom Județean II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-01-31 magyar nyelv és irodalom Național V. dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-02-08 magyar nyelv és irodalom Național II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-01-18 magyar nyelv és irodalom Județean II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-01-18 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Kopacz Tímea Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2013-05-08 magyar nyelv és irodalom Internațional I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-04-04 magyar nyelv és irodalom Național I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean I. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Holinka Gyopár Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Farkas Boglárka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Kopacz Tímea Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2013-03-09 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Mátyás Ágnes-Hanna Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2013-05-19 magyar nyelv és irodalom Național dicséret Földi Zsuzsánna Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2013-05-19 magyar nyelv és irodalom Național dicséret Timaru Hanna Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2013-05-19 magyar nyelv és irodalom Național dicséret Kopacz Tímea Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-03-02 magyar nyelv és irodalom Internațional III. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-02-22 magyar nyelv és irodalom Județean III. Nyeste Emőke Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-02-22 magyar nyelv és irodalom Județean I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-02-28 magyar nyelv és irodalom Internațional IV. dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-10 magyar nyelv és irodalom Național I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2014-04-25 magyar nyelv és irodalom Internațional II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-03-01 magyar nyelv és irodalom Județean III. Mátyás Ágnes-Hanna Dobra Judit
Hermészkedő műértelmező vetélkedő 2014-05-10 magyar nyelv és irodalom Interjudețean dicséret (pályamunka) Sánta Yvette Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2014-05-17 Magyar nyelv és irodalom Național I. Zuvatolók Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2015-01-10 magyar nyelv és irodalom Județean I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-03-07 magyar nyelv és irodalom Județean I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-03-07 magyar nyelv és irodalom Județean III. Nyeste Emőke Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-04-10 magyar nyelv és irodalom Național III. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-04-10 magyar nyelv és irodalom Național VII. Különdíj Nyeste Emőke Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2015-05-08 magyar nyelv és irodalom Internațional I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Hermészkedő műértelmező vetélkedő 2015-05-08 magyar nyelv és irodalom Național I. pályamunka – I. díj; kötetterv – III. díj Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2016-01-12 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2016-02-05 magyar nyelv és irodalom Național III. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2016-02-26 magyar nyelv és irodalom Internațional I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Județean II. Nyeste Emőke Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Județean I.