Magyar English

Rezultate



Rezultate obținute în anul școlar 2018-2019-as

Criteriul pentru listare: Ordine cronologică | Numele elevului | Numele profesorului | După catedră
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 Județean VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Mindennapok Fizikája 2019-04-12 Fizika Interjudețean Legjobb kerettörténet Székely furfang Albert Balázs
Mindennapok Fizikája 2019-04-14 Fizika Interjudețean III. Fizikai kísértetek Albert Balázs,
Kocsis László
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Județean Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Județean II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika Național X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean I. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean III. Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Județean Dicséret Urus József-Norbert Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika Național Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Județean I. Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-04-01 limba si literatura romana Național mentiune speciala Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Județean II. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia Național I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
E. Palade biológia tantárgyverseny 2019-05-11 Biológia Județean III. Nagy-Bagoly Zora Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2019-03-09 biológia Județean III. Sütő Kriszta-Zsófia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean II. Fehér Anita Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Județean I. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean II. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő Județean I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Județean I. Gödri Cs.-A. Ünige-Abigél Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean I. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Bölcs Diákok 2019-01-01 Județean II. Sejtek Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean VI. Blue life Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Interjudețean III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Interjudețean V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean III. Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Internațional Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Internațional III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean I. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean II. Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IV. Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VI. Dícséret Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Veres Vivien Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean I. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean V. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VII. Dícséret Szabó Jámos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean X. Dícséret Ilyés Norbert István Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IV. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VII. Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. Dícséret Simon-Zsók Anett Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Județean I. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Județean II. Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Județean I. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom Național VI. dicséret Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Kató Balázs Dobra Judit
42. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom Internațional II. Ezüst oklevél Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2019-01-19 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Județean III. Márkosi Lili Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Județean III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Județean I. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Județean II. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Județean II. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Județean III. Magyarosi Anna Dombora Anna
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene Județean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Interjudețean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Județean III. Rab Henrietta Dombora Anna
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 református vallás Județean III. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean IV. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean II. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean III. Olosz Edina Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Olimpia 2019-04-26 református vallás Național II. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpia 2019-04-26 református vallás Național Legjobb esszéért járó különdíj Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
DACH 2018-11-23 Német nyelv Județean I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Județean I. Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Județean I. Szász Cynthia-Klaudia Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Județean I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Județean IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Județean III. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Județean III. Szilágyi J.-P. Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Județean I. Hans im Glück Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Județean Taghavi Dario Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean II. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean III. Kids Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean IV. Große Pferde Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean I. Wunderbaum Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean II. Gummibär Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean III. Hydra Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Național Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-02-03 magyar nyelv és irodalom Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom Județean II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom Național IV. Dicséret Zuvatolók Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-04-18 magyar nyelv és irodalom Național IV. Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Szentes Ádám Dr. Pénzes Ágnes
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Internațional V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika Internațional V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika Internațional VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Interjudețean V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
TUDEK 2018-12-08 Fizika, csillagászat Național III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean I. Demeter Gergő Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean III. Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean IV. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean III. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean V. Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean I. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
CanSat Miniszatellit építés 2019-04-24 FIZIKA-Robotika Național II. CanSat Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Național I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Național II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
MiFiz 2019-04-13 Fizika Interjudețean VI. GAME Dr. Pető Mária
Számítástechnika Olimpia- TIC 2019-04-13 TIC Județean I. Sándor László-Márk Dr. Pető Mária,
Iakab Tibor
INFORMATIKA OLIMPIA 2019-03-09 INFORMATIKA Județean I. Kotró Előd Dr. Pető Mária,
Kubánda Miklós
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny 2019-03-29 Kémia Național Dicséret Pál Ágnes Fehérvári Ilona
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia Județean II. Miklós Janka Fehérvári Ilona
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia Județean III. Tamás Péter Fehérvári Ilona
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Județean IV. Fekete Ádám-Krisztián Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Județean IV. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Județean I. Dull Brigitta-Noémi Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Județean I. Kozsokár Hanna Ferencz Katalin
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia Județean III. Butyka Hunor-Szilárd Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Județean IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Județean IV. Dícséret Székely Szende Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Județean III. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Județean I. Tatár Ágota Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Județean III. László Adrienn Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Județean Dicséret Benkő Dávid Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Județean I. Zágoni Tamás Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Județean III. KOVÁCS BOGLÁRKA Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Județean Dícséret Pál Gergő Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Județean Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Ferencz Orsolya
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2019-05-11 informatika Interjudețean I. Krecht Ábel Gábor Béla,
Iakab Tibor
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika Județean I. Krecht Ábel Gábor Béla,
Iakab Tibor
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2019-01-12 informatika Special IX. III. fokozatú EMT oklevél Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla,
Iakab Tibor
2019-01-01 Județean Gábor Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-19 Județean IV. VAS PETRA Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 Județean I. "Matekosok" Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Județean I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Județean II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Județean III. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-01 Județean III. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean II. BARABÁS BOTOND Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean II. SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean II. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean III. BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean III. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Sportnapok 2018-09-21 Județean I. 3.d Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-18 Județean I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Gáll Éva
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 Județean különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 színjátszás Județean különdíj PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT DOSA CSILLA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-01-01 MATEMATIKA Național FOARTE BINE GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE VARGA KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Național EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Național EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Național EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național FOARTE BINE SZÉKELY HANNA Gászpor Melinda
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Județean I. Király Mátyás Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Județean II. Tamás Anita-Abigél Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Județean dicséret Tankó Hunor Gazdag Ildikó
Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2019-04-22 Közgazdaságtan Național dicséret PizzaForce Gazdag Ildikó
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2018-11-08 Közgazdaságtan Internațional III. KÁRSZ Gazdag Ildikó
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás Județean III. Kovács Máté Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás Județean Dicséret Kurucz Botond-Csanád Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Județean Dicséret IMREH LÓRÁNT Gecse Mária
2019-01-01 Județean Gecse Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika Județean I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Județean IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Național I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Național VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean II. ,,2+2" Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional I. Miklós Janka Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional III. Tamás Péter Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 Județean Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2019-04-24 matematika Național bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 matematika Național III. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean III. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Veres Brigitta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Szonda Regő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Deme Larisa-Annamaria Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean VI. Balogh Adrienn Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Szabó Anna Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național I. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național II. Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean II. Péter Máté Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika Județean dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret MANŢIA LILLA Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-04-06 matematika Județean dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean I. Tatár Bence Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2018-11-24 matematika Național dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Județean dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Județean II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Național II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Orszagos magyar matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Zágoni Tamás Gödri Judith
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar Județean IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom Național III. Kórémuzsikusok Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-09 magyar nyelv és irodalom Județean I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Național I. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-05-01 magyar nyelv és irodalom Internațional III. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-01 Județean III. Bálint Gyopár Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-06 magyar nyelv és irodalom Național IV. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmndó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Județean I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 Județean I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Județean III. Bács Orsolya Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesr'si verseny 2019-03-01 Județean IV. Pál Ágnes Kedves Laura Rita
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2019-10-01 Județean IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Județean IX. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom 2019-04-01 Național RMDSZ/ Communitas Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Județean IX. Urszuly Nóra Kedves Laura Rita
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 Național I. Kicsi Éva
Vidám Versek Versmondó versenye 2019-03-20 Județean I. Sandu Franciska Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási verseny 2019-02-23 Județean I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Județean IV. Nagy Réka-Anna Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Județean I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Județean IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Județean IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Județean I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 Județean I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Județean I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 Național I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 Județean I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 Internațional IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2018-10-20 Județean II. Bács Rita Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean V. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean VII. Burian Hunor Kicsi Éva
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika Județean I. Superboys Kicsi Éva
Benedek Elek rajzverseny 2019-04-12 Județean II. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-05-12 rajz kategória Județean I. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-04-12 fotó kategória Județean II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Vidám Versek Vermondó Versenye 2019-04-06 Național dicséret Sandu Franciska Kicsi Éva
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Județean IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-26 Matematika Județean IV. Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Județean VIII. Pál Ágnes Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Județean VII. Gergely Abigél Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Județean X. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-01-01 Matematika Județean IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-04-01 Matematika Județean IV. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Național Dicseret Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Național Dicseret Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol Județean II. Tök Dietrich Norbert Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol Județean II. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás Național I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát Național II. Tompa György-Kadosa Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés Județean I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés Județean I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Județean I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Județean I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Județean I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Județean III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Județean III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás Județean I. Költő Kincső Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Județean II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. Județean III. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 Județean III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás Județean II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Județean I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Județean II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. Județean III. Téglás Etele Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Județean I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Județean I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Județean II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Județean III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Județean I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Județean I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Județean II. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Județean II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Județean I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Județean III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás Județean I. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon 2018-09-21 60 m. Județean II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Județean III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Județean III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Județean III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés Internațional I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Veres Enikő-Eszter
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Județean I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok 2019-02-18 testnevelés Județean II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2019-02-24 testnevelés Județean III. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Internațional I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Internațional Gólkirály Rab Andor Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Internațional legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Internațional Legjobb kapus Lőrincz Alpár Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-03-09 testnevelés Județean I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés Județean I. Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk 2019-04-07 Testnevelés Interjudețean I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Tetratlon- atlétika 2019-04-12 testnevelés Interjudețean II. Tetratlon csapat Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -lányok 2019-04-20 testnevelés Interjudețean III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Interjudețean III. Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-05-16 testnevelés Național VI. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Național V. László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda Județean II. László Boglárka
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Județean I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Județean IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Internațional VI. Boros Róbert László Boglárka
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás Județean II. László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Județean III. Bács Rita László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Județean I. Benedek Botond László Boglárka
Tymbark kupa 2019-04-11 Labdarúgás Special II. László Boglárka
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Județean dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Județean dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Județean II. Para Luca Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv Județean II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Județean III. Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Județean III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Național Napsugár-díj Gajai Petra Lőrincz Enikő
Laborfalvi Róza Szépen Magyarul 2019-04-12 anyanyelv Județean I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv Național Napsugár-díj Lőrincz Enikő
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz Județean IV. Dicséret Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz Național II. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-05-11 földrajz Internațional X. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Județean III. Pál Gergő Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Județean dícséret Kovács Máté Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Județean dícséret Bálint Zsombor-András Makfalvi Zsuzsa
Bölcs diákok 2018-10-01 kulturális vetélkedő Județean VI. Hollóhát Makfalvi Zsuzsa
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Județean I. Bálint Gergely Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Județean II. Vargyas Szilamér Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Județean III. Deák Johanna Márkosi Márta
Filozófiai esszépályázat 2019-04-13 Filozófia Național IV. Csog Brigitta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2019-04-06 Szociológia Național I. Gubás Szidónia Márkosi Márta
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Județean I. Imre Panna-Dorottya Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Județean II. Szakács Eszter Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-01 Județean dícséret Szakács Eszter Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Județean dícséret Bagoly Kata Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Județean I. Bagoly Eszter-Melánia Márton Hajnal ,
Fazakas Ágnes Katalin
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Județean I. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Județean dícséret Oláh Gergő Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Județean dícséret Kozsokár Gergő Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Județean I. Burián Tamás Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Județean III. Triple Trouble Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Județean III. Pink Fluffy Unicorns Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Județean I. Legendary Márton Hajnal
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Național VIII. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 matematika Județean Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dicséret SCHREK NORBERT Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dicséret TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dicséret VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2018-10-20 Ének-zene Național Bartók Béla Különdíj SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Regemondó Vetélkedő 2019-02-22 Anyanyelv Județean II. PÉNZES ÁBEL Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Anyanyelv Județean I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-04-06 Anyanyelv Național Kallós Zoltán Különdíj VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Județean I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Anyanyelv Județean Dicséret SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean II. Gömbvillámok Márton Magdolna
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2019-01-26 Anyanyelv Județean Dicséret Gömbvillámok Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 Matematika Național III. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének -zene Județean III. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Județean I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Județean II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny Județean II. Party Language Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny Județean dicséret Smart Girls Nyeste Emőke
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean I. Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-30 PSZICHOLÓGIA Județean I. Blága Gyopár Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean I. Kanyó Bernadette Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean II. Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean II. Koszta Andrea Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean III. Kádár Zakariás Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean III. Ötvös M.-T. Mózes-Tas Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean III. Finna Árpád-Márk Paltán Enikő
Vizuális Művészetek Verseny Egészséges Életmód kategória 2019-04-18 PSZICHOLÓGIA Județean I. Csáki Apor Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Koszta Andrea Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Megyeközti 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Blága Gyopár Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean III. Vargyas Szilamér Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Gubás Szidónia Paltán Enikő
Tudász - Talpra magyar vetélkedő 2018-10-05 történelem Județean dicséret X C. Pénzes Lóránd István
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem Județean I. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem Județean I. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-15 Anyanyelv Județean II. Benkő A.J. Samu Şaica Enikő
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének-zene Județean I. Kocsis H. Tekla Şaica Enikő
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 matematika Județean IV. Csodaradírok Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Județean II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
KAV 2019-05-11 magyar Național Napsugár különdíj Szorgos tollak Szakács Ágnes
LuminaMath 2019-01-25 matematika Național III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika Județean IV. Mateklányok 4. Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika Județean IV. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika Județean VIII. Pénzes Bíborka Szakács Ágnes
LuminaMath 2019-01-25 matematika Național V. Fazakas Dorka Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Național Minisztériumi dicséret Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2018-11-24 Matematika Național II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Județean IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean X. Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2019-01-01 Rajz Județean II. Máté A. Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Simon Cs. Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Csutak I. Krisztina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Imreh A. Szabolcs Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret György Burián I. Boróka Léna Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Kovács B. Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VI. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Județean VIII. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Județean IX. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Vidám Versek Versmondó Verseny 2019-01-01 Maghiara Național III. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2019-04-26 Magyar nyelv és irodalom Internațional IV. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny 2019-03-01 Magyar nyelvtan Județean III. Tatár Ágota Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-20 magyar nyelv és irodalom Național I. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás Județean I. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás Național III. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-01 magyar Județean Dicséret Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar Județean Dicséret Némethy Gyopár Tókos Ibolya- Lujza
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-01-01 magyar Județean II. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Bölécs Diákok Országos Szintű Vetélkedő 2019-01-01 Județean I. LéptenNyomon Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 Județean I. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 Național dicséret Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Interjudețean I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Județean II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Olimpiada Națională de Matematică 2019-03-16 Matematika Județean I. Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-14 Matematika Interjudețean II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-02-23 Matematika Național Dícséret "Not found" Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Național I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Național II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Național Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Național Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Internațional II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Internațional III. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Internațional Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Internațional Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Județean Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean Dícséret Holinka Orsolya-Kinga Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Național VI. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaverseny 2019-02-20 Matematika Național Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean III. Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Irinyi János Kémia verseny 2019-01-22 Kémia Județean II. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Az ember és a természet 2019-03-20 Kémia-Biológia Județean II. Bálint Gyopár Ujfalvi Irma
Kémia tantárgy verseny 2019-02-10 Kémia Județean III. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Laborkukac 2019-03-22 Kémia-Biológia Național I. Ujfalvi Irma
Öttusa Bajnokság 2019-03-29 Sport Județean III. Villám Négyes Urbán Laura,
László Boglárka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean X. Méder Szabolcs Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean VIII. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean III. Péter Boglárka Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika Județean V. "Matekosok" Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean III. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean III. Méder Szabolcs Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 matematika Județean IV. Demeter Soma Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean IV. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean IV. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean IV. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean II. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean IV. Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean III. Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean III. Váncsa Krisztián Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean III. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean II. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean IV. Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Méder Szabolcs Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național III. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Urbán Laura,
Gáll Éva,
Márton Magdolna
Lumina Math 2018-11-22 Național II. Varga Mária
Lumina Math 2019-11-22 Matematika Național II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Lumina Math 2018-11-22 Matematika Județean III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 Matematika Național II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 matematika Național III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol Județean II. Seres Renáta Varga Mónika
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol Județean III. Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Județean III. Seres Renáta Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Județean III. Dénes Pálma Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Județean dicséret Balogh Adrienn Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Județean III. Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Județean III. Miklós Janka Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Județean dicséret Szonda Gergő Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Județean I. Szonda Gergő Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Județean dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Județean dicséret Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Județean dicséret Mocan Sz.-L. Karola Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Județean II. Human Bulls Varga Mónika
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național II. Albert Réka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național III. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național III. Papp Zalán-Magor Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Porzsolt Zalán Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Elekes Eszter Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Nagy Adrienn Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean II. Porzsolt Zalán Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean IV. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Județean Dicséret Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Județean I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Județean III. Száfta Anna-Antónia Vizsuly Tünde,
Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Județean I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Județean Dicséret Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Speak Out kreativitás verseny monológ 2019-03-03 Angol nyelv Județean III. Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Județean Dicséret Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Județean II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde

Rezultate anterioare

Megyei kispalyas labdarugas-lanyok(V-VIII) 2015-02-28 testneveles Județean III. Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.)
Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII) 2015-03-01 Testneveles Județean I. Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika Județean Czirmai Janka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Județean III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Județean II. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Județean Dicséretes Knop Anna-Lilla Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Județean III. Csog Brigitta Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Județean III. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Județean III. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Județean III. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2012-03-01 Județean Dicséretes Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Județean III. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Mátyás Adrienn Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Internațional Dicséret Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Trăistaru Abigél Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Urus József-Norbert Ács Zsuzsanna
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Interjudețean VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Județean III. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Județean III. Ilyés Norbert István Albert Balázs
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Interjudețean II. Nemo 2018 Albert Balázs
40th International Physics Olimpiad (Mexic) 2009-07-11 Fizika Internațional I. Gold Medal Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2008-02-07 Fizika Național III. Szerző Péter Bartha Erzsébet
XV International Olympiad in Physics, Mathematics, Chemistry, Informatics 2008-07-08 Fizika Internațional III. Third Grade Honor Diploma Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean III. Mester Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean II. László Gábor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean III. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-02-01 Fizika Național Dicséret Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Național I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Național II. Mester Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Național III. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Național II. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Interjudețean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Interjudețean I. Mester Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Interjudețean II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Interjudețean Különdíj Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Județean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Județean II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Județean Dicséret Mester Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2011-08-04 ( Fizika,Kémia,Biológia) Național Dicséret Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2012-02-19 Fizika Județean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Județean I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Județean II. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Județean III. Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Județean Dicséret Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Județean Dicséret Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika Județean I. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika Județean Dícséret Kiss Csongor Bartha Erzsébet
Öveges József-Vermes MIklós 2013-04-20 Fizika Național III. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia Județean Dicséret Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia Județean III. Kozák Lóránd Richárd Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Județean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Județean III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Județean IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Județean V. Döme Anita Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2015-02-14 Fizika Județean I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2015-05-16 Fizika,Kémia,Biológia Județean Dicséret Pető Ágnes Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika Județean II. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika Județean III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Județean III. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Județean IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia Județean III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Interjudețean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Județean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Județean II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Județean IV. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Județean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Județean II. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Județean III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Județean V. Lőrincz Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Județean VI. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Csapat Sakk Bajnokság- Gimnázium 2016-12-03 Sakk Județean II. Mikósakk Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național IV. Dicséret Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Internațional IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean V. Tök Dietrich Norbert Bartha Erzsébet
Megyei Fizika Olimpia 2017-02-25 Fizika Județean III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean IV. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia Județean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Internațional IX. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika Național Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Județean II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Județean II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Național III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Național VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk Județean III. Mikósakk Bartha Erzsébet
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika Național bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Internațional I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika Județean I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika Național I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Județean dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Național III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Național II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Național dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Internațional dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Internațional dicséret László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Județean III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Județean II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Interjudețean III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika Județean III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Național II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Național III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Național II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika Internațional Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Național Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Județean I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Județean IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Internațional IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Național IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Interjudețean Dicséret Bíró Béla
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Județean dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Național I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika Județean I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Județean dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Județean III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika Județean dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Județean dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana Județean mentiune Pulugor Alexandra Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana Județean mentiune Téglás Béla Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Județean mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
limba și literatura română 2016-02-27 limba română Județean II. Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Județean mantiune Creţu Csengele Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată 2016-01-07 limba romănă Județean I. Krecht Ábel Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Județean I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Județean I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Județean mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Județean mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Județean mentiune Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 Lb romana Județean Premiu special D-l Goe Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Județean mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Județean III. Vizita Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Județean I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română Județean I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română Județean Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Județean I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Județean I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română Național III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Național Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Național Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Interjudețean Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Interjudețean Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Premiu special Damokos Cs.S. Zsófia Carmen Bodnari
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Interjudețean Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Premiu special Krecht R. Hanna Regina Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Interjudețean Premiu special Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Județean I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Județean V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Județean I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Județean IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Județean II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Județean Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Județean I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Național II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Județean I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Județean IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Județean III. Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2012-03-02 Biológia Județean dícséret Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Județean Dicséret Kozák Lóránd Richárd Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Județean I. Élthes Zsombor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Județean I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2013-05-11 Biológia Național I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Județean dicséret Palkó Róbert Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Județean II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny - Nyárádi Erasmus Gyula 2014-05-10 Biológia Național I. Márkos Zsolt Csia Kinga Emese
Olimpada Stiinte pentru juniori 2015-05-23 biológia Județean IV. dicséret Pető Ágnes Csia Kinga Emese
Descopera a lume sanatoasa-Egészségnevelés verseny 2016-04-18 Biológia Județean I. Fehér Anita Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Județean II. Némethi Panna Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Județean IV. Terza Árpád Hunor Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Județean I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Bolyai Farkas országos tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Național különdíj Damokos Kinga Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Județean II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Județean III. Zsugán-Gedeon Balázs Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Județean IV. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Național III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Județean III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Județean III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Județean I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Județean I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Național I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Național II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean II. Dosa Csanád Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean III. Máthé Ervin Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean IV. Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean VII. Vass Barbara-Nikolette Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean VIII. Csata-Bede Gáspár Darvas Ibolya
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika Național Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika Județean II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika Național Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Județean IV. Holinka Botond Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika Județean V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean I. Wattafa Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika Județean II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Județean V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean Dicséret Para Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika Național Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika Județean Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Național III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Național Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean I. Kobaktörők Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Județean I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Județean II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09