Magyar Română

Our results



Outstanding results in the 2020-2021-es school year

List: Sort by time | Student name | Teacher name | By departments
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Special dicséret Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Special III. Balázs Előd Dr. Pető Mária,
Lőrincz Enikő Éva
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA County level dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária,
Lőrincz Enikő Éva
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol County level I. Örsi Zalán Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest, Megyei 2020-11-06 Angol County level II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol County level III. Albert Ábel Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol County level III. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Regional I. Oláh-Ilkei Árpád
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Regional III. X.B K.R SZ.M Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Regional Könyvcsomag X.B - X.C Vegyes Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Regional I. XI.C Esszécsapat 1 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Regional Dícséret - könyvcsomag X:C Esszécsapat 2 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Regional Dícséret, 3 különdíj X.A Rövidfilm Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-06 Pszichológia Regional Dícséret - könyvcsomag X.C fényképsorozat Paltán Enikő
Korrupcióellenes kisfilm 2020-12-10 Film County level I. Vörös Ábel-Etele Szép Helga
Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny 2020-12-13 Román nyelv County level IV. Farkas Krisztina-Diana Szép Helga

Former results

Megyei kispalyas labdarugas-lanyok(V-VIII) 2015-02-28 testneveles County level III. Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.)
Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII) 2015-03-01 Testneveles County level I. Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika County level Czirmai Janka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom County level III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 County level II. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 County level Dicséretes Knop Anna-Lilla Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 County level III. Csog Brigitta Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 County level III. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 County level III. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 County level III. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2012-03-01 County level Dicséretes Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom County level III. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Mátyás Adrienn Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom International Dicséret Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level II. Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Trăistaru Abigél Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Urus József-Norbert Ács Zsuzsanna
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 County level VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Regional VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika County level III. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika County level III. Ilyés Norbert István Albert Balázs
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Regional II. Nemo 2018 Albert Balázs
Mindennapok Fizikája 2019-04-12 Fizika Regional Legjobb kerettörténet Székely furfang Albert Balázs
Mindennapok Fizikája 2019-04-14 Fizika Regional III. Fizikai kísértetek Albert Balázs
Fizika olimpiász 2020-02-21 Fizika County level I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Hevesy György Kémiaverseny 2020-01-01 kémia County level I. Miklós Janka Bajka Mária Magdolna
40th International Physics Olimpiad (Mexic) 2009-07-11 Fizika International I. Gold Medal Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2008-02-07 Fizika National III. Szerző Péter Bartha Erzsébet
XV International Olympiad in Physics, Mathematics, Chemistry, Informatics 2008-07-08 Fizika International III. Third Grade Honor Diploma Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level III. Mester Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level II. László Gábor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level III. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-02-01 Fizika National Dicséret Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika National I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika National II. Mester Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika National III. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika National II. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Regional I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Regional I. Mester Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Regional II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Regional Különdíj Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) County level I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) County level II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) County level Dicséret Mester Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2011-08-04 ( Fizika,Kémia,Biológia) National Dicséret Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2012-02-19 Fizika County level I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika County level I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika County level II. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika County level III. Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika County level Dicséret Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika County level Dicséret Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika County level I. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika County level Dícséret Kiss Csongor Bartha Erzsébet
Öveges József-Vermes MIklós 2013-04-20 Fizika National III. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia County level Dicséret Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia County level III. Kozák Lóránd Richárd Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika County level I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika County level III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika County level IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika County level V. Döme Anita Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2015-02-14 Fizika County level I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2015-05-16 Fizika,Kémia,Biológia County level Dicséret Pető Ágnes Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika County level II. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika County level III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk County level III. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk County level IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia County level III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Regional I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika County level I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika County level II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika County level IV. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika County level I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika County level II. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika County level III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk County level V. Lőrincz Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk County level VI. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Csapat Sakk Bajnokság- Gimnázium 2016-12-03 Sakk County level II. Mikósakk Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika National II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika National IV. Dicséret Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika International IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level V. Tök Dietrich Norbert Bartha Erzsébet
Megyei Fizika Olimpia 2017-02-25 Fizika County level III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika National VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level IV. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia County level I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika International IX. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika County level III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika County level II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika County level IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika National Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika County level II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika County level II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika National III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika National VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk County level III. Mikósakk Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika County level Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika County level II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika National X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika County level I. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika County level III. Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika National bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika International I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika County level I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika National I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika County level dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika National III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika National II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika National dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika International dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika International dicséret László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika County level III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika County level II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Regional III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika County level III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika National II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika National III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika National II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika International Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika National Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika County level I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika County level IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika International IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika National IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Regional Dicséret Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika County level Dicséret Urus József-Norbert Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika National Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika County level dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika National I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika County level I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika County level dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika County level III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika County level dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika County level dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana County level mentiune Pulugor Alexandra Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana County level mentiune Téglás Béla Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română County level mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
limba și literatura română 2016-02-27 limba română County level II. Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română County level mantiune Creţu Csengele Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată 2016-01-07 limba romănă County level I. Krecht Ábel Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 County level I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 County level I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 County level mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 County level mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 County level mentiune Szőke Timea Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 Lb romana County level Premiu special D-l Goe Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana County level mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana County level III. Vizita Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana County level I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română County level I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română County level Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 County level I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 County level I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română National III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română National Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română National Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Regional Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Regional Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Premiu special Damokos Zsófia Carmen Bodnari
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Regional Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Premiu special Krecht Hanna Regina Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Regional Premiu special Szőke Timea Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana County level I. Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-04-01 limba si literatura romana National mentiune speciala Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana County level II. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2020-02-20 County level I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika County level I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika County level V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika County level I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika County level IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika County level II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika County level I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 County level I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika National II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés County level IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés County level III. Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2012-03-02 Biológia County level dícséret Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia County level Dicséret Kozák Lóránd Richárd Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia County level I. Élthes Zsombor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia County level I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2013-05-11 Biológia National I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia County level dicséret Palkó Róbert Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia County level II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny - Nyárádi Erasmus Gyula 2014-05-10 Biológia National I. Márkos Zsolt Csia Kinga Emese
Olimpada Stiinte pentru juniori 2015-05-23 biológia County level IV. dicséret Pető Ágnes Csia Kinga Emese
Descopera a lume sanatoasa-Egészségnevelés verseny 2016-04-18 Biológia County level I. Fehér Anita Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia County level II. Némethi Panna Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia County level IV. Terza Árpád Hunor Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia County level I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Bolyai Farkas országos tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia National különdíj Damokos Kinga Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia County level II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia County level III. Zsugán-Gedeon Balázs Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia County level IV. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia National III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia County level III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia County level III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia County level I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia County level I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia National I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia National II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia National I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
E. Palade biológia tantárgyverseny 2019-05-11 Biológia County level III. Nagy-Bagoly Zora Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2019-03-09 biológia County level III. Sütő Kriszta-Zsófia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level II. Fehér Anita Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő County level I. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level II. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő County level I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő County level I. Gödri Ünige-Abigél Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level I. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Bölcs Diákok 2019-01-01 County level II. Sejtek Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 County level III. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 County level III. Szabo Zenko Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 County level III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia County level I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia County level II. Nemethy Adrienn Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 biológia Regional III. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 Biológia Regional III. Sorbán Boglárka Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level II. Dosa Csanád Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level III. Máthé Ervin Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level IV. Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level VII. Vass Barbara-Nikolette Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level VIII. Csata-Bede Gáspár Darvas Ibolya
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika National Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika County level II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika National Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level IV. Holinka Botond Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika County level I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika County level V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level I. Wattafa Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika County level II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika County level V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level Dicséret Para Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika National Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika County level Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika National III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika National Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level I. Kobaktörők Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika County level I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika County level II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level III. Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika County level Dícséret Kondor Sándor-Botond Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika National III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika County level I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika National II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Veres-Vitályos Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level II. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level I. Dávid Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika National II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika International Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika National Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level II. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level II. Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 County level I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-11-23 Matematika National IV. Wattafa Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika National III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika National Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika County level Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika County level Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika County level II. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika County level I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika County level Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika County level Dícséret Laczkó Petra Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika County level Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika National II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika National Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika National I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika National Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika National II. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 County level Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika County level Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level IV. Márkos Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level IX. Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika International Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika International Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika International II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika International III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika International III. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika International II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level IX. Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level V. Dícséret Indiánok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika National Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika National Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika County level VI. Kockakvart Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level I. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika National II. minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika National II. minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika National Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika National Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika National Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level V. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level V. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level VIII. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level IX. Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level I. Vojkuj Csongor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level II. Rab Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika County level IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level I. Szabó Richárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level III. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika County level Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika County level III. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-04-02 Matematika National Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika International I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika International III. Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika International Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika International Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika International Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika National I. Minisztériumi II Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika National Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika National III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 County level III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 County level Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 County level Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level Dícséret Para Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika County level Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika County level I. Fekete Macskák Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 County level Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika National II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika National III. MInisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika National III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level IV. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level II. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level V. Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level VII. Dícséret Scridon Teodor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level VII. Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level VIII. Dícséret Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level V. Dícséret Kovács Hanna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level X. Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level I. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level VI. Dícséret Fodor Orsolya Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika County level IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika County level III. Márkos Zsolt Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika County level I. Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-05-07 Matematika National Dícséret Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika County level Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika National I. MInisztériumi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika National II. MInisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika National X. Különdíj Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika International II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika International II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Sapientia ECN (Efficiency Challenge Networking )Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Special I. Számkivetettek(ECN) Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika National I. MInisztériumi I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika County level VI. Hölgyek a Négyzeten Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika County level I. Nemdohányzó Klub Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12 2017-01-06 Matematika Regional II. Nemo Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika County level IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika County level V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika County level VI. Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National III. Minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Koszta Andrea Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level II. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level IV. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika National I. Minisztériumi I. díj Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika National VIII. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika County level VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika County level III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika County level VIII. Dícséret Máté Kincső-Gyopár Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-03-31 Matematika County level II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika International III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika International III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-05-20 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika County level Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level IV. Bíró Maja Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level I. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level III. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika County level III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level I. Csiszér Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level VI. Blue life Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-09-12 Matematika County level V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Regional III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Regional V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level III. Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika International Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika International III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level I. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level II. Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IV. Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VI. Dícséret Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Veres Vivien Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level I. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level V. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VII. Dícséret Szabó János Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level X. Dícséret Ilyés Norbert István Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IV. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VII. Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. Dícséret Simon-Zsók Anett Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 Matematika County level I. Nem tudjuk Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 Matematika County level IV. C-sek Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 Matematika County level V. Névtelenek Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika County level Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika County level I. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika County level II. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika County level III. Parajdi Tarján Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika County level Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-02-14 Matematika National Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-02-14 Matematika National Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-02-14 Matematika National Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level III. Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level VI. Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level VII. Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level I. Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level III. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level V. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level VI. Dícséret Szabó János Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level III. Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level V. Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level VI. Vörös Ábel-Etele Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level VIII. Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika County level Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Pontszerző Matematikaverseny 2013-02-09 Matemetika County level III. Molnár Aporka Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level X. Molnár Aporka Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level V. Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika County level I. Zrínyis csapat IV. osztály Demeter Erzsébet
ECOLIMPIADA- országos projekt 2013-02-15 Környezetvédelem National Különdíj Mihály Kincső Demeter Erzsébet
Mesék Megyei Találkozója 2013-05-10 Magyar nyelv és irodalom County level II. Mihály Kincső Demeter Erzsébet
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level III. Észbontók Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika County level II. Demeter Erzsébet
Anyanyelvi vetélkedő 2014-04-04 Magyar nyelv és irodalom County level I. Mihály Kincső Demeter Erzsébet
Anyanyelvi vetélkedő 2014-04-04 Magyar nyelv és irodalom County level I. Molnár Aporka Demeter Erzsébet
Anyanyelvi vetélkedő 2014-04-04 Magyar nyelv és irodalom County level II. Némethi Panna Demeter Erzsébet
ECOlimpiada- II. országos versenyprojekt 2014-04-03 Környezetvédelem National Különdíj Némethi Panna Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level Dicséret Váncsa Ákos Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar County level III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar County level IV. Csutak Krisztina Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 County level Dicséret Kovács Kadosa Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 County level Dicséret Szőcs Johanna Csilla Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 County level Dicséret Máté Bence Demeter Erzsébet
tantárgy verseny 2016-03-18 angol County level dicséret Kádár Fruzsina Dézsi Ildikó
Angol olimpiász 2018-03-01 angol County level I. Burián Tamás Dézsi Ildikó
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom County level II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom County level IV. Zárug Bernadett Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom County level II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom County level V. Timaru Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom County level VI. Popescu Andrea Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-04-18 magyar nyelv és irodalom National I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-04-18 magyar nyelv és irodalom National IV. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2011-01-13 magyar nyelv és irodalom County level II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2011-01-14 County level V. Székely Emese-Erzsébet Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2011-02-19 magyar nyelv és irodalom County level I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2011-01-28 magyar nyelv és irodalom National III. Roșu Kriszta Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2011-04-09 magyar nyelv és irodalom National I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2011-05-28 magyar nyelv és irodalom International II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2010-11-25 magyar nyelv és irodalom International I. Földi Zsuzsánna Dobra Judit
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő 2011-03-05 magyar nyelv és irodalom National dicséret Pál Kincső Dobra Judit
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő 2011-03-05 magyar nyelv és irodalom National dicséret Tóth-Gödri Iringó Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom National I. Boér Ilka Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom National I. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom National I. Márton-Simon Anna Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra tantárgyverseny 2011-11-24 magyar nyelv és irodalom International II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2012-01-21 magyar nyelv és irodalom County level I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2012-02-03 magyar nyelv és irodalom National I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2012-02-24 magyar nyelv és irodalom International II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-02-18 magyar nyelv és irodalom County level I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-02-18 magyar nyelv és irodalom County level II. Kopacz Tímea Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom County level II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom County level III. Kopacz Tímea Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom County level II. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom County level III. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Tóth-Gödri Iringó Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Mátyás Ágnes-Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Holinka Gyopár Dobra Judit
Adj, király, katonát 2012-03-09 magyar nyelv és irodalom County level III. Csenteri András-Gergely Dobra Judit
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2010-11-25 magyar nyelv és irodalom International I. Mihály Judit Dobra Judit
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő 2012-03-10 magyar nyelv és irodalom National különdíj: pályamunka, II. helyezés Pál Kincső Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-31 magyar nyelv és irodalom National I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-31 magyar nyelv és irodalom National III. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra tantárgyverseny 2012-04-25 magyar nyelv és irodalom International I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-05-05 magyar nyelv és irodalom National I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2010-05-14 magyar nyelv és irodalom National I. Boér Ilka Dobra Judit
Anyám Fekete Rózsa Vers- és Prózamondó Verseny 2010-03-28 magyar nyelv és irodalom National II. Boér Ilka Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-05-26 magyar nyelv és irodalom International dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-01-19 magyar nyelv és irodalom County level I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-01-19 magyar nyelv és irodalom County level II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-01-31 magyar nyelv és irodalom National V. dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-02-08 magyar nyelv és irodalom National II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-01-18 magyar nyelv és irodalom County level II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-01-18 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Kopacz Tímea Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2013-05-08 magyar nyelv és irodalom International I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom County level II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-04-04 magyar nyelv és irodalom National I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom County level I. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Holinka Gyopár Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Farkas Boglárka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom County level I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Kopacz Tímea Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2013-03-09 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Mátyás Ágnes-Hanna Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2013-05-19 magyar nyelv és irodalom National dicséret Földi Zsuzsánna Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2013-05-19 magyar nyelv és irodalom National dicséret Timaru Hanna Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2013-05-19 magyar nyelv és irodalom National dicséret Kopacz Tímea Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-03-02 magyar nyelv és irodalom International III. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-02-22 magyar nyelv és irodalom County level III. Nyeste Emőke Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-02-22 magyar nyelv és irodalom County level I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-02-28 magyar nyelv és irodalom International IV. dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-10 magyar nyelv és irodalom National I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2014-04-25 magyar nyelv és irodalom International II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-03-01 magyar nyelv és irodalom County level III. Mátyás Ágnes-Hanna Dobra Judit
Hermészkedő műértelmező vetélkedő 2014-05-10 magyar nyelv és irodalom Regional dicséret (pályamunka) Sánta Yvette Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2014-05-17 Magyar nyelv és irodalom National I. Zuvatolók Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2015-01-10 magyar nyelv és irodalom County level I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-03-07 magyar nyelv és irodalom County level I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-03-07 magyar nyelv és irodalom County level III. Nyeste Emőke Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-04-10 magyar nyelv és irodalom National III. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-04-10 magyar nyelv és irodalom National VII. Különdíj Nyeste Emőke Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2015-05-08 magyar nyelv és irodalom International I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Hermészkedő műértelmező vetélkedő 2015-05-08 magyar nyelv és irodalom National I. pályamunka – I. díj; kötetterv – III. díj Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2016-01-12 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2016-02-05 magyar nyelv és irodalom National III. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2016-02-26 magyar nyelv és irodalom International I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom County level II. Nyeste Emőke Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom County level I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom County level I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-04-18 magyar nyelv és irodalom National I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Nemzetközi Tantárgyverseny 2016-05-07 magyar nyelv és irodalom International III. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom County level I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom County level II. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom County level III. Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom County level II. Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom National II. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom National Különdíj Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom National Különdíj Ungvári Rebeka Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom National IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2017-10-20 magyar nyelv és irodalom International I. Versmondás: bronz fokozat, dramatizálás (csapatban Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom County level I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom County level II. Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-01 magyar nyelv és irodalom County level III. Stekbauer-Hanzi Réka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-04-06 magyar nyelv és irodalom National I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-20 magyar nyelv és irodalom International I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level I. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level II. Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level I. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom National VI. dicséret Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Kató Balázs Dobra Judit
42. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom International II. Ezüst oklevél Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
41. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória 2018-04-05 magyar nyelv és irodalom International III. Bronz oklevél Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2019-01-19 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom County level II. Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Sandu Franciska Dobra Judit
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-11-16 magyar nyelv és irodalom National IV. dicséret Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2020-01-18 magyar nyelv és irodalom County level III. Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar nyelv és irodalom County level II. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Bagoly Kata Dobra Judit
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom County level I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Csutak Krisztina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2011-11-06 Zene County level I. Páll József-Attila Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének County level I. Márkosi Lili Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének County level I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének County level V. Tischler Blanka Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-01 Ének County level IV. Dicséret Tatár Ágota Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének County level IV. Dicséret Molnár Aporka Dombora Anna
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene County level I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Regional II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene County level II. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene County level I. Ferencz Eszter Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-25 Zene County level III. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-25 Zene County level III. Tischler Blanka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene County level I. Márkosi Lili Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene County level IV. Dicséret Magyarosi Anna Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene County level III. Tischler Blanka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene County level I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level III. Márkosi Lili Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level II. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level Dicséret Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level Dicséret Tischler Blanka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level Dicséret Ferencz Eszter Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level Dicséret Urbán Panna Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene National I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene National Dicséret Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level IV. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level I. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level I. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level I. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene County level I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Regional II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene County level III. Márkosi Lili Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene County level III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level I. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level II. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level II. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level III. Magyarosi Anna Dombora Anna
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2011-11-06 Zene County level I. Dombora Anna
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene County level I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Regional I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene County level III. Rab Henrietta Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene County level I. Balázs Gergő Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene County level III. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene County level I. Kovács Sára Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene County level II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene County level III. Rab Henrietta Dombora Anna
Őszirózsa Népdalvetélkedő 2019-10-19 Zene National IV. Dicsșret Sylvester Adrienn Dombora Anna
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-08 ref. vallás County level I. Veres Evelin Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás County level I. Bardocz Kimberly Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás County level I. Fejér Ágnes Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás County level IV. Trucza Samu Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-05-21 ref. vallás National IV. Veres Evelin Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-05-21 ref. vallás National IV. Fejér Ágnes Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2013-03-01 református vallás County level III. Pályi Apor Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2013-03-01 református vallás County level I. Kinda Árpád-Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2013-03-01 református vallás County level I. Roth Apor Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2013-03-01 református vallás County level IV. Pulugor Attila Krisztián Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2013-03-01 református vallás County level IV. Pap Gergő Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás County level II. Füstös Zsolt Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2008-04-01 református vallás National II. Füstös Zsolt Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás County level III. Csutak Balázs Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás County level I. Holinka Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás County level II. Szentpáli Réka Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-01 református vallás County level I. Füstös Zsolt Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-05-09 református vallás National I. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás County level II. Juhos Attila Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás County level II. Mester Attila Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás County level III. Krecht Rudolf Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás County level III. Csutak Balázs Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás County level I. Bodor Gergely Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás County level I. Rab Zsolt Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2010-05-22 református vallás National IV. Rab Zsolt Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás County level II. Veres Evelin Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás County level II. Dénes Petra-Anita Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás County level II. Man Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás County level II. Piroska Gyopárka Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás County level IV. Trucza Samu Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás County level III. Csog Brigitta Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás County level III. Pap Gergő Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás County level III. Farkas Kárla Vénusz Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás County level III. László Andrea Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás County level III. Rétyi Eszter-Anna Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás County level III. Kocsis Éva Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás County level I. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás County level I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás County level II. Kiss Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás County level IV. Dulló Zalán-Márton Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás County level I. Roth Apor Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás County level I. Kinda Árpád-Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás County level II. Csutak Dávid Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás County level IV. Fekete Mátyás Dr. Kinda Eleonóra
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás County level I. Farkas Kárla Vénusz Dr. Kinda Eleonóra
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás County level II. Bănică-Solymosi Írisz Dr. Kinda Eleonóra
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás County level II. Kis Csengelle Dr. Kinda Eleonóra
Egyházkerületi Bibliaismereti Verseny 2014-05-01 református vallás National III. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás County level I. Kiss Dániel