Magyar Română

Our results



Outstanding results in the 2018-2019-as school year

List: Sort by time | Student name | Teacher name | By departments
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 County level VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Mindennapok Fizikája 2019-04-12 Fizika Regional Legjobb kerettörténet Székely furfang Albert Balázs
Mindennapok Fizikája 2019-04-14 Fizika Regional III. Fizikai kísértetek Albert Balázs,
Kocsis László
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika County level Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika County level II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika National X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika County level I. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika County level III. Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika County level Dicséret Urus József-Norbert Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika National Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana County level I. Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-04-01 limba si literatura romana National mentiune speciala Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana County level II. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia National I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
E. Palade biológia tantárgyverseny 2019-05-11 Biológia County level III. Nagy-Bagoly Zora Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2019-03-09 biológia County level III. Sütő Kriszta-Zsófia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level II. Fehér Anita Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő County level I. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level II. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő County level I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő County level I. Gödri Cs.-A. Ünige-Abigél Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level I. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Bölcs Diákok 2019-01-01 County level II. Sejtek Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level VI. Blue life Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Regional III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Regional V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level III. Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika International Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika International III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level I. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level II. Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IV. Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VI. Dícséret Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Veres Vivien Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level I. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level V. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VII. Dícséret Szabó Jámos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level X. Dícséret Ilyés Norbert István Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IV. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VII. Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. Dícséret Simon-Zsók Anett Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level I. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level II. Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level I. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom National VI. dicséret Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Kató Balázs Dobra Judit
42. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom International II. Ezüst oklevél Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2019-01-19 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene County level III. Márkosi Lili Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene County level III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level I. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level II. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level II. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level III. Magyarosi Anna Dombora Anna
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene County level I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Regional I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene County level III. Rab Henrietta Dombora Anna
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 református vallás County level III. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level IV. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level II. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level III. Olosz Edina Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Olimpia 2019-04-26 református vallás National II. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpia 2019-04-26 református vallás National Legjobb esszéért járó különdíj Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
DACH 2018-11-23 Német nyelv County level I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv County level I. Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv County level I. Szász Cynthia-Klaudia Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv County level I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv County level IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv County level III. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv County level III. Szilágyi J.-P. Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv County level I. Hans im Glück Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv County level Taghavi Dario Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level II. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level III. Kids Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level IV. Große Pferde Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level I. Wunderbaum Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level II. Gummibär Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level III. Hydra Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom National Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom County level I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom County level II. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom County level II. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-02-03 magyar nyelv és irodalom County level I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom County level II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom National IV. Dicséret Zuvatolók Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-04-18 magyar nyelv és irodalom National IV. Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Szentes Ádám Dr. Pénzes Ágnes
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika International V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika International V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika International VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Regional V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
TUDEK 2018-12-08 Fizika, csillagászat National III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level I. Demeter Gergő Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level III. Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level IV. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level III. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level V. Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika County level I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika County level I. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
CanSat Miniszatellit építés 2019-04-24 FIZIKA-Robotika National II. CanSat Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika National I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika National II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
MiFiz 2019-04-13 Fizika Regional VI. GAME Dr. Pető Mária
Számítástechnika Olimpia- TIC 2019-04-13 TIC County level I. Sándor László-Márk Dr. Pető Mária,
Iakab Tibor
INFORMATIKA OLIMPIA 2019-03-09 INFORMATIKA County level I. Kotró Előd Dr. Pető Mária,
Kubánda Miklós
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny 2019-03-29 Kémia National Dicséret Pál Ágnes Fehérvári Ilona
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia County level II. Miklós Janka Fehérvári Ilona
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia County level III. Tamás Péter Fehérvári Ilona
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 County level IV. Fekete Ádám-Krisztián Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 County level IV. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 County level I. Dull Brigitta-Noémi Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 County level I. Kozsokár Hanna Ferencz Katalin
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia County level III. Butyka Hunor-Szilárd Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia County level IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia County level IV. Dícséret Székely Szende Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia County level III. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia County level I. Tatár Ágota Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 County level III. László Adrienn Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 County level Dicséret Benkő Dávid Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia County level I. Zágoni Tamás Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia County level III. KOVÁCS BOGLÁRKA Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia County level Dícséret Pál Gergő Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia County level Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Ferencz Orsolya
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2019-05-11 informatika Regional I. Krecht Ábel Gábor Béla,
Iakab Tibor
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika County level I. Krecht Ábel Gábor Béla,
Iakab Tibor
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2019-01-12 informatika Special IX. III. fokozatú EMT oklevél Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla,
Iakab Tibor
2019-01-01 County level Gábor Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-19 County level IV. VAS PETRA Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 County level I. "Matekosok" Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 County level I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 County level II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 County level III. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-01 County level III. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level I. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level I. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level I. MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level I. ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level II. BARABÁS BOTOND Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level II. SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level II. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level III. BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level III. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Sportnapok 2018-09-21 County level I. 3.d Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-18 County level I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Gáll Éva
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 County level különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 színjátszás County level különdíj PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT DOSA CSILLA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-01-01 MATEMATIKA National FOARTE BINE GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE VARGA KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV National EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv National EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV National EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv National EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv National EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv National EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv National EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv National FOARTE BINE SZÉKELY HANNA Gászpor Melinda
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan County level I. Király Mátyás Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan County level II. Tamás Anita-Abigél Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan County level dicséret Tankó Hunor Gazdag Ildikó
Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2019-04-22 Közgazdaságtan National dicséret PizzaForce Gazdag Ildikó
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2018-11-08 Közgazdaságtan International III. KÁRSZ Gazdag Ildikó
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás County level III. Kovács Máté Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás County level Dicséret Kurucz Botond-Csanád Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 County level Dicséret IMREH LÓRÁNT Gecse Mária
2019-01-01 County level Gecse Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika County level I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika County level IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika County level VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika County level I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika National I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika National VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika County level II. ,,2+2" Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International I. Miklós Janka Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International III. Tamás Péter Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 County level Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2019-04-24 matematika National bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 matematika National III. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level III. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Veres Brigitta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Szonda Regő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Deme Larisa-Annamaria Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level VI. Balogh Adrienn Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Szabó Anna Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika National I. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika National dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika National II. Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika National III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level II. Péter Máté Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika County level dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret MANŢIA LILLA Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-04-06 matematika County level dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level I. Tatár Bence Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2018-11-24 matematika National dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika County level dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika County level II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika County level III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika National II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika National II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Orszagos magyar matematika Olimpia 2019-03-01 matematika National dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Zágoni Tamás Gödri Judith
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar County level IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom National III. Kórémuzsikusok Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-09 magyar nyelv és irodalom County level I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom National I. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-05-01 magyar nyelv és irodalom International III. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-01 County level III. Bálint Gyopár Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-06 magyar nyelv és irodalom National IV. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmndó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom County level I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 County level I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom County level III. Bács Orsolya Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesr'si verseny 2019-03-01 County level IV. Pál Ágnes Kedves Laura Rita
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2019-10-01 County level IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 County level IX. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom 2019-04-01 National RMDSZ/ Communitas Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 County level IX. Urszuly Nóra Kedves Laura Rita
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 National I. Kicsi Éva
Vidám Versek Versmondó versenye 2019-03-20 County level I. Sandu Franciska Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási verseny 2019-02-23 County level I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 County level IV. Nagy Réka-Anna Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 County level I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 County level IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 County level IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 County level I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 County level I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 County level I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 National I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 County level I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 International IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2018-10-20 County level II. Bács Rita Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 County level I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 County level V. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 County level VII. Burian Hunor Kicsi Éva
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika County level I. Superboys Kicsi Éva
Benedek Elek rajzverseny 2019-04-12 County level II. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-05-12 rajz kategória County level I. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-04-12 fotó kategória County level II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Vidám Versek Vermondó Versenye 2019-04-06 National dicséret Sandu Franciska Kicsi Éva
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika County level IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-26 Matematika County level IV. Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika County level VIII. Pál Ágnes Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika County level VII. Gergely Abigél Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika County level X. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-01-01 Matematika County level IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-04-01 Matematika County level IV. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika National Dicseret Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika National Dicseret Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol County level II. Tök Dietrich Norbert Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol County level II. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás National I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát National II. Tompa György-Kadosa Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés County level I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés County level I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. County level I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás County level I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés County level I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. County level III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás County level III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás County level I. Költő Kincső Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés County level II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. County level III. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 County level III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás County level II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés County level I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés County level II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. County level III. Téglás Etele Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés County level I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés County level I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés County level II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés County level III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. County level I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás County level I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. County level II. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. County level II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. County level I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. County level III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás County level I. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon 2018-09-21 60 m. County level II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás County level III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. County level III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 800 m. County level III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés International I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Veres Enikő-Eszter
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés County level I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok 2019-02-18 testnevelés County level II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2019-02-24 testnevelés County level III. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás International I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás International Gólkirály Rab Andor Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás International legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás International Legjobb kapus Lőrincz Alpár Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-03-09 testnevelés County level I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés County level I. Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk 2019-04-07 Testnevelés Regional I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Tetratlon- atlétika 2019-04-12 testnevelés Regional II. Tetratlon csapat Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -lányok 2019-04-20 testnevelés Regional III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Regional III. Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-05-16 testnevelés National VI. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda National V. László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda County level II. László Boglárka
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda County level I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda County level IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda International VI. Boros Róbert László Boglárka
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás County level II. László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés County level III. Bács Rita László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés County level I. Benedek Botond László Boglárka
Tymbark kupa 2019-04-11 Labdarúgás Special II. László Boglárka
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene County level dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene County level dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene County level II. Para Luca Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv County level II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 County level III. Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 County level III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 National Napsugár-díj Gajai Petra Lőrincz Enikő
Laborfalvi Róza Szépen Magyarul 2019-04-12 anyanyelv County level I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv National Napsugár-díj Lőrincz Enikő
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz County level IV. Dicséret Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz National II. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-05-11 földrajz International X. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 County level III. Pál Gergő Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 County level dícséret Kovács Máté Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 County level dícséret Bálint Zsombor-András Makfalvi Zsuzsa
Bölcs diákok 2018-10-01 kulturális vetélkedő County level VI. Hollóhát Makfalvi Zsuzsa
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia County level I. Bálint Gergely Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia County level II. Vargyas Szilamér Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia County level III. Deák Johanna Márkosi Márta
Filozófiai esszépályázat 2019-04-13 Filozófia National IV. Csog Brigitta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2019-04-06 Szociológia National I. Gubás Szidónia Márkosi Márta
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol County level I. Imre Panna-Dorottya Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol County level II. Szakács Eszter Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-01 County level dícséret Szakács Eszter Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol County level dícséret Bagoly Kata Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol County level I. Bagoly Eszter-Melánia Márton Hajnal ,
Fazakas Ágnes Katalin
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol County level I. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol County level dícséret Oláh Gergő Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol County level dícséret Kozsokár Gergő Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol County level I. Burián Tamás Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol County level III. Triple Trouble Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol County level III. Pink Fluffy Unicorns Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol County level I. Legendary Márton Hajnal
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika National VIII. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 matematika County level Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dicséret SCHREK NORBERT Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dicséret TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dicséret VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2018-10-20 Ének-zene National Bartók Béla Különdíj SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Regemondó Vetélkedő 2019-02-22 Anyanyelv County level II. PÉNZES ÁBEL Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Anyanyelv County level I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-04-06 Anyanyelv National Kallós Zoltán Különdíj VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika County level I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Anyanyelv County level Dicséret SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level II. Gömbvillámok Márton Magdolna
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2019-01-26 Anyanyelv County level Dicséret Gömbvillámok Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 Matematika National III. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének -zene County level III. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol County level I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol County level II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny County level II. Party Language Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny County level dicséret Smart Girls Nyeste Emőke
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level I. Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-30 PSZICHOLÓGIA County level I. Blága Gyopár Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level I. Kanyó Bernadette Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level II. Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level II. Koszta Andrea Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level III. Kádár Zakariás Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level III. Ötvös M.-T. Mózes-Tas Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level III. Finna Árpád-Márk Paltán Enikő
Vizuális Művészetek Verseny Egészséges Életmód kategória 2019-04-18 PSZICHOLÓGIA County level I. Csáki Apor Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Koszta Andrea Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Megyeközti 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Blága Gyopár Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional III. Vargyas Szilamér Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Gubás Szidónia Paltán Enikő
Tudász - Talpra magyar vetélkedő 2018-10-05 történelem County level dicséret X C. Pénzes Lóránd István
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem County level I. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem County level I. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-15 Anyanyelv County level II. Benkő A.J. Samu Şaica Enikő
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének-zene County level I. Kocsis H. Tekla Şaica Enikő
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 matematika County level IV. Csodaradírok Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika County level II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
KAV 2019-05-11 magyar National Napsugár különdíj Szorgos tollak Szakács Ágnes
LuminaMath 2019-01-25 matematika National III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika County level IV. Mateklányok 4. Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika County level IV. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika County level VIII. Pénzes Bíborka Szakács Ágnes
LuminaMath 2019-01-25 matematika National V. Fazakas Dorka Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika National Minisztériumi dicséret Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2018-11-24 Matematika National II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv County level IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level X. Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2019-01-01 Rajz County level II. Máté A. Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret Simon Cs. Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret Csutak I. Krisztina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret Imreh A. Szabolcs Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret György Burián I. Boróka Léna Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret Kovács B. Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VI. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika County level VIII. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv County level IX. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Vidám Versek Versmondó Verseny 2019-01-01 Maghiara National III. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2019-04-26 Magyar nyelv és irodalom International IV. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny 2019-03-01 Magyar nyelvtan County level III. Tatár Ágota Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-20 magyar nyelv és irodalom National I. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás County level I. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás National III. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-01 magyar County level Dicséret Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar County level Dicséret Némethy Gyopár Tókos Ibolya- Lujza
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-01-01 magyar County level II. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Bölécs Diákok Országos Szintű Vetélkedő 2019-01-01 County level I. LéptenNyomon Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 County level I. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 National dicséret Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Regional I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 County level II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Olimpiada Națională de Matematică 2019-03-16 Matematika County level I. Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-14 Matematika Regional II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-02-23 Matematika National Dícséret "Not found" Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika County level I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika County level II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika National I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika National II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika National Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika National Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika International II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika International III. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika International Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika International Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 County level Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level Dícséret Holinka Orsolya-Kinga Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika National VI. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika County level II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaverseny 2019-02-20 Matematika National Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level III. Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Irinyi János Kémia verseny 2019-01-22 Kémia County level II. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Az ember és a természet 2019-03-20 Kémia-Biológia County level II. Bálint Gyopár Ujfalvi Irma
Kémia tantárgy verseny 2019-02-10 Kémia County level III. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Laborkukac 2019-03-22 Kémia-Biológia National I. Ujfalvi Irma
Öttusa Bajnokság 2019-03-29 Sport County level III. Villám Négyes Urbán Laura,
László Boglárka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level X. Méder Szabolcs Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level VIII. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level III. Péter Boglárka Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika County level V. "Matekosok" Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level III. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level III. Méder Szabolcs Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 matematika County level IV. Demeter Soma Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level IV. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level IV. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level IV. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level II. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level IV. Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level III. Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level III. Váncsa Krisztián Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level III. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level II. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level IV. Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Méder Szabolcs Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National III. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Urbán Laura,
Gáll Éva,
Márton Magdolna
Lumina Math 2018-11-22 National II. Varga Mária
Lumina Math 2019-11-22 Matematika National II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Lumina Math 2018-11-22 Matematika County level III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 Matematika National II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 matematika National III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol County level II. Seres Renáta Varga Mónika
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol County level III. Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol County level III. Seres Renáta Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol County level III. Dénes Pálma Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol County level dicséret Balogh Adrienn Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol County level III. Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol County level III. Miklós Janka Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol County level dicséret Szonda Gergő Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol County level I. Szonda Gergő Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol County level dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol County level dicséret Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol County level dicséret Mocan Sz.-L. Karola Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol County level II. Human Bulls Varga Mónika
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National II. Albert Réka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National III. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National III. Papp Zalán-Magor Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National Dicséret Porzsolt Zalán Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National Dicséret Elekes Eszter Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National Dicséret Nagy Adrienn Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 County level II. Porzsolt Zalán Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 County level IV. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 County level Dicséret Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 County level I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv County level III. Száfta Anna-Antónia Vizsuly Tünde,
Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv County level I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv County level Dicséret Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Speak Out kreativitás verseny monológ 2019-03-03 Angol nyelv County level III. Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv County level Dicséret Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv County level II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde

Former results

Megyei kispalyas labdarugas-lanyok(V-VIII) 2015-02-28 testneveles County level III. Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.)
Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII) 2015-03-01 Testneveles County level I. Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika County level Czirmai Janka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom County level III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 County level II. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 County level Dicséretes Knop Anna-Lilla Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 County level III. Csog Brigitta Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 County level III. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 County level III. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 County level III. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2012-03-01 County level Dicséretes Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom County level III. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Mátyás Adrienn Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom International Dicséret Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level II. Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Trăistaru Abigél Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Urus József-Norbert Ács Zsuzsanna
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Regional VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika County level III. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika County level III. Ilyés Norbert István Albert Balázs
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Regional II. Nemo 2018 Albert Balázs
40th International Physics Olimpiad (Mexic) 2009-07-11 Fizika International I. Gold Medal Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2008-02-07 Fizika National III. Szerző Péter Bartha Erzsébet
XV International Olympiad in Physics, Mathematics, Chemistry, Informatics 2008-07-08 Fizika International III. Third Grade Honor Diploma Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level III. Mester Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level II. László Gábor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika County level III. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-02-01 Fizika National Dicséret Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika National I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika National II. Mester Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika National III. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika National II. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Regional I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Regional I. Mester Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Regional II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Regional Különdíj Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) County level I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) County level II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) County level Dicséret Mester Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2011-08-04 ( Fizika,Kémia,Biológia) National Dicséret Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2012-02-19 Fizika County level I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika County level I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika County level II. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika County level III. Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika County level Dicséret Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika County level Dicséret Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika County level I. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika County level Dícséret Kiss Csongor Bartha Erzsébet
Öveges József-Vermes MIklós 2013-04-20 Fizika National III. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia County level Dicséret Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia County level III. Kozák Lóránd Richárd Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika County level I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika County level III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika County level IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika County level V. Döme Anita Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2015-02-14 Fizika County level I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2015-05-16 Fizika,Kémia,Biológia County level Dicséret Pető Ágnes Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika County level II. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika County level III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk County level III. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk County level IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia County level III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Regional I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika County level I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika County level II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika County level IV. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika County level I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika County level II. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika County level III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk County level V. Lőrincz Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk County level VI. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Csapat Sakk Bajnokság- Gimnázium 2016-12-03 Sakk County level II. Mikósakk Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika National II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika National IV. Dicséret Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika International IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level V. Tök Dietrich Norbert Bartha Erzsébet
Megyei Fizika Olimpia 2017-02-25 Fizika County level III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika National VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level IV. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia County level I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika International IX. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika County level III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika County level II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika County level IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika National Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika County level II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika County level II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika National III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika National VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk County level III. Mikósakk Bartha Erzsébet
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika National bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika International I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika County level I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika National I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika County level dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika County level dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika National III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika National II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika National dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika International dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika International dicséret László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika County level III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika County level II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Regional III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika County level III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika National II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika National III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika National II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika International Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika National Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika County level I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika County level IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika International IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika National IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Regional Dicséret Bíró Béla
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika County level dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika National I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika County level I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika County level dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika County level III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika County level III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika County level dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika County level dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika County level dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana County level mentiune Pulugor Alexandra Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana County level mentiune Téglás Béla Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română County level mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
limba și literatura română 2016-02-27 limba română County level II. Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română County level mantiune Creţu Csengele Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată 2016-01-07 limba romănă County level I. Krecht Ábel Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 County level I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 County level I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 County level mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 County level mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 County level mentiune Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 Lb romana County level Premiu special D-l Goe Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana County level mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana County level III. Vizita Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana County level I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română County level I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română County level Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 County level I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 County level I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română National III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română National Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română National Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Regional Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Regional Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Premiu special Damokos Cs.S. Zsófia Carmen Bodnari
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Regional Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Premiu special Krecht R. Hanna Regina Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Regional Premiu special Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika County level dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika County level I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika County level V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika County level I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika County level IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika County level II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika County level I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 County level Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 County level I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika National II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika County level I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés County level IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés County level III. Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2012-03-02 Biológia County level dícséret Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia County level Dicséret Kozák Lóránd Richárd Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia County level I. Élthes Zsombor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia County level I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2013-05-11 Biológia National I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia County level dicséret Palkó Róbert Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia County level II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny - Nyárádi Erasmus Gyula 2014-05-10 Biológia National I. Márkos Zsolt Csia Kinga Emese
Olimpada Stiinte pentru juniori 2015-05-23 biológia County level IV. dicséret Pető Ágnes Csia Kinga Emese
Descopera a lume sanatoasa-Egészségnevelés verseny 2016-04-18 Biológia County level I. Fehér Anita Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia County level II. Némethi Panna Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia County level IV. Terza Árpád Hunor Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia County level I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Bolyai Farkas országos tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia National különdíj Damokos Kinga Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia County level II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia County level III. Zsugán-Gedeon Balázs Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia County level IV. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia National III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia County level III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia County level III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia County level I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia County level I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia National I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia National II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level II. Dosa Csanád Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level III. Máthé Ervin Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level IV. Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level VII. Vass Barbara-Nikolette Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika County level VIII. Csata-Bede Gáspár Darvas Ibolya
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika National Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika County level II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika National Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika County level IV. Holinka Botond Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika County level Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika County level I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika County level V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level I. Wattafa Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika County level II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika County level V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika County level Dicséret Para Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika National Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika County level Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika National III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika National Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika County level I. Kobaktörők Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika County level I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika County level II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny