Română English

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2018-2019-as tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia Országos I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VI. Blue life Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 református vallás Megyei III. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei IV. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Olosz Edina Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Országos Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-02-03 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Nemzetközi V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika Nemzetközi V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika Nemzetközi VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Megyeközti V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
TUDEK 2018-12-08 Fizika, csillagászat Országos III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Demeter Gergő Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei IV. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei III. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei V. Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny 2019-03-29 Kémia Országos Dicséret Pál Ágnes Fehérvári Ilona
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia Megyei III. Butyka Hunor-Szilárd Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Székely Szende Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Megyei III. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Megyei I. Tatár Ágota Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei III. László Adrienn Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei Dicséret Benkő Dávid Ferencz Orsolya
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Megyei IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei II. ,,2+2" Gödri Judith
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 Országos I. Kicsi Éva
Vidám Versek Versmondó versenye 2019-03-20 Megyei I. Sandu Franciska Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási verseny 2019-02-23 Megyei I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Megyei IV. Nagy Réka-Anna Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 Megyei I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 Nemzetközi IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2018-10-20 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei V. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei VII. Burian Hunor Kicsi Éva
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás Országos I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát Országos II. Tompa György-Kadosa Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás Megyei I. Költő Kincső Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. Megyei III. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 Megyei III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás Megyei II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. Megyei III. Téglás Etele Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei II. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás Megyei I. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon 2018-09-21 60 m. Megyei II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Veres Enikő-Eszter
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok 2019-02-18 testnevelés Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2019-02-24 testnevelés Megyei III. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi Gólkirály Rab Andor Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi Legjobb kapus Lőrincz Alpár Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-03-09 testnevelés Megyei I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk 2019-04-07 Testnevelés Megyeközti I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Tetratlon- atlétika 2019-04-12 testnevelés Megyeközti II. Tetratlon csapat Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -lányok 2019-04-20 testnevelés Megyeközti III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Megyeközti III. Kovács Tünde
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Országos V. László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Megyei IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi VI. Boros Róbert László Boglárka
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv Megyei II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Országos Napsugár-díj Gajai Petra Lőrincz Enikő
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz Megyei IV. Dicséret Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz Országos II. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei I. Bálint Gergely Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei II. Vargyas Szilamér Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei III. Deák Johanna Márkosi Márta
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
Bolyai matematika csapatverseny 2018-10-12 matematika Megyei IV. Szakács Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny 2018-10-12 matematika Megyei IV. "Not found" Szakács Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyeközti I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs

Korábbi eredmények

Megyei kispalyas labdarugas-lanyok(V-VIII) 2015-02-28 testneveles Megyei III. Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.)
Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII) 2015-03-01 Testneveles Megyei I. Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika Megyei Czirmai Janka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Megyei II. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Megyei Dicséretes Knop Anna-Lilla Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Csog Brigitta Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2012-03-01 Megyei Dicséretes Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Mátyás Adrienn Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi Dicséret Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Trăistaru Abigél Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Urus József-Norbert Ács Zsuzsanna
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Megyeközti VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Ilyés Norbert István Albert Balázs
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Megyeközti II. Nemo 2018 Albert Balázs
40th International Physics Olimpiad (Mexic) 2009-07-11 Fizika Nemzetközi I. Gold Medal Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2008-02-07 Fizika Országos III. Szerző Péter Bartha Erzsébet
XV International Olympiad in Physics, Mathematics, Chemistry, Informatics 2008-07-08 Fizika Nemzetközi III. Third Grade Honor Diploma Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei III. Mester Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei II. László Gábor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei III. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-02-01 Fizika Országos Dicséret Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos II. Mester Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos III. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos II. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti I. Mester Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti Különdíj Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei Dicséret Mester Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2011-08-04 ( Fizika,Kémia,Biológia) Országos Dicséret Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2012-02-19 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei II. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei III. Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei Dicséret Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei Dicséret Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika Megyei I. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika Megyei Dícséret Kiss Csongor Bartha Erzsébet
Öveges József-Vermes MIklós 2013-04-20 Fizika Országos III. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia Megyei Dicséret Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia Megyei III. Kozák Lóránd Richárd Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei V. Döme Anita Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2015-02-14 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2015-05-16 Fizika,Kémia,Biológia Megyei Dicséret Pető Ágnes Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika Megyei II. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika Megyei III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei III. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Megyeközti I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei IV. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei II. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Megyei V. Lőrincz Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Megyei VI. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Csapat Sakk Bajnokság- Gimnázium 2016-12-03 Sakk Megyei II. Mikósakk Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos IV. Dicséret Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Nemzetközi IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei V. Tök Dietrich Norbert Bartha Erzsébet
Megyei Fizika Olimpia 2017-02-25 Fizika Megyei III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei IV. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Nemzetközi IX. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika Országos Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk Megyei III. Mikósakk Bartha Erzsébet
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika Országos bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika Megyei I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika Országos I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Megyei dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika Megyei III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Országos III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Megyei IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Nemzetközi IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Országos IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Megyeközti Dicséret Bíró Béla
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Országos I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika Megyei dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana Megyei mentiune Pulugor Alexandra Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana Megyei mentiune Téglás Béla Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei II. Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei mantiune Creţu Csengele Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată 2016-01-07 limba romănă Megyei I. Krecht Ábel Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Megyei mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Megyei mentiune Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 Lb romana Megyei Premiu special D-l Goe Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei III. Vizita Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română Megyei Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Megyei I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Megyei I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română Országos III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Országos Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Országos Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Megyeközti Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Megyeközti Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Damokos Cs.S. Zsófia Carmen Bodnari
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Megyeközti Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Krecht R. Hanna Regina Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Megyeközti Premiu special Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Megyei I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Megyei IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Megyei III. Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2012-03-02 Biológia Megyei dícséret Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Megyei Dicséret Kozák Lóránd Richárd Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Megyei I. Élthes Zsombor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Megyei I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2013-05-11 Biológia Országos I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei dicséret Palkó Róbert Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny - Nyárádi Erasmus Gyula 2014-05-10 Biológia Országos I. Márkos Zsolt Csia Kinga Emese
Olimpada Stiinte pentru juniori 2015-05-23 biológia Megyei IV. dicséret Pető Ágnes Csia Kinga Emese
Descopera a lume sanatoasa-Egészségnevelés verseny 2016-04-18 Biológia Megyei I. Fehér Anita Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei II. Némethi Panna Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei IV. Terza Árpád Hunor Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Bolyai Farkas országos tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Országos különdíj Damokos Kinga Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Megyei III. Zsugán-Gedeon Balázs Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Megyei IV. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Országos III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei II. Dosa Csanád Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei III. Máthé Ervin Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei IV. Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VII. Vass Barbara-Nikolette Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VIII. Csata-Bede Gáspár Darvas Ibolya
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika Országos Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika Megyei II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika Országos Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Holinka Botond Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika Megyei V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Wattafa Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika Megyei II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Megyei V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Para Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika Országos Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika Megyei Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Kobaktörők Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei III. Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Kondor Sándor-Botond Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Országos II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Veres-Vitályos Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei I. Dávid Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-11-23 Matematika Országos IV. Wattafa Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Petra Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IV. Márkos Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei V. Dícséret Indiánok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Megyei VI. Kockakvart Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos II. minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos II. minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VIII. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Vojkuj Csongor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei II. Rab Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei III. Richter Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei I. Szabó Richárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei III. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei III. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-04-02 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi III. Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Nemzetközi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos I. Minisztériumi II Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Para Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Megyei I. Fekete Macskák Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Megyei Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei II. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei V. Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VII. Dícséret Scridon Teodor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VII. Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VIII. Dícséret Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei V. Dícséret Kovács Hanna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Richter Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VI. Dícséret Fodor Orsolya Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei III. Márkos Zsolt Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-05-07 Matematika Országos Dícséret Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos I. MInisztériumi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos II. MInisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos X. Különdíj Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Sapientia ECN (Efficiency Challenge Networking )Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Speciális I. Számkivetettek(ECN) Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Országos I. MInisztériumi I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei VI. Hölgyek a Négyzeten Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei I. Nemdohányzó Klub Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12 2017-01-06 Matematika Megyeközti II. Nemo Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei VI. Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos III. Minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Koszta Andrea Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei IV. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Országos I. Minisztériumi I. díj Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Országos VIII. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei VIII. Dícséret Máté Kincső-Gyopár Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-03-31 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Nemzetközi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Nemzetközi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-05-20 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Bíró Maja Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika Megyei III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei I. Csiszér Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-09-12 Matematika Megyei V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Pontszerző Matematikaverseny 2013-02-09 Matemetika Megyei III. Molnár Aporka Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei X. Molnár Aporka Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei V. Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat IV. osztály Demeter Erzsébet
ECOLIMPIADA- országos projekt 2013-02-15 Környezetvédelem Országos Különdíj Mihály Kincső Demeter Erzsébet
Mesék Megyei Találkozója 2013-05-10 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Mihály Kincső Demeter Erzsébet
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei III. Észbontók Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei II. Demeter Erzsébet
Anyanyelvi vetélkedő 2014-04-04 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Mihály Kincső Demeter Erzsébet
Anyanyelvi vetélkedő 2014-04-04 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Molnár Aporka Demeter Erzsébet
Anyanyelvi vetélkedő 2014-04-04 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Némethi Panna Demeter Erzsébet
ECOlimpiada- II. országos versenyprojekt 2014-04-03 Környezetvédelem Országos Különdíj Némethi Panna Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dicséret Váncsa E. Ákos Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei IV. Csutak I. Krisztina Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Kovács B. Kadosa Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Szőcs D. Johanna Csilla Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Máté A. Bence Demeter Erzsébet
tantárgy verseny 2016-03-18 angol Megyei dicséret Kádár Fruzsina Dézsi Ildikó
Angol olimpiász 2018-03-01 angol Megyei I. Burián Tamás Dézsi Ildikó
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Zárug Bernadett Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom Megyei V. Timaru Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 magyar nyelv és irodalom Megyei VI. Popescu Andrea Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-04-18 magyar nyelv és irodalom Országos I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-04-18 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2011-01-13 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2011-01-14 Megyei V. Székely Emese-Erzsébet Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2011-02-19 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2011-01-28 magyar nyelv és irodalom Országos III. Roșu Kriszta Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2011-04-09 magyar nyelv és irodalom Országos I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2011-05-28 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2010-11-25 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Földi Zsuzsánna Dobra Judit
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő 2011-03-05 magyar nyelv és irodalom Országos dicséret Pál Kincső Dobra Judit
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő 2011-03-05 magyar nyelv és irodalom Országos dicséret Tóth Gödri Iringó Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom Országos I. Boér Ilka Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom Országos I. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom Országos I. Márton-Simon Anna Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra tantárgyverseny 2011-11-24 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2012-01-21 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2012-02-03 magyar nyelv és irodalom Országos I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2012-02-24 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-02-18 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-02-18 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Kopacz Tímea Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Kopacz Tímea Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Tóth Gödri Iringó Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Mátyás Ágnes-Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Holinka Gyopár Dobra Judit
Adj, király, katonát 2012-03-09 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Csenteri András-Gergely Dobra Judit
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2010-11-25 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Mihály Judit Dobra Judit
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő 2012-03-10 magyar nyelv és irodalom Országos különdíj: pályamunka, II. helyezés Pál Kincső Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-31 magyar nyelv és irodalom Országos I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-31 magyar nyelv és irodalom Országos III. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra tantárgyverseny 2012-04-25 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-05-05 magyar nyelv és irodalom Országos I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2010-05-14 magyar nyelv és irodalom Országos I. Boér Ilka Dobra Judit
Anyám Fekete Rózsa Vers- és Prózamondó Verseny 2010-03-28 magyar nyelv és irodalom Országos II. Boér Ilka Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-05-26 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-01-19 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-01-19 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-01-31 magyar nyelv és irodalom Országos V. dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-02-08 magyar nyelv és irodalom Országos II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-01-18 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-01-18 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Kopacz Tímea Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2013-05-08 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-04-04 magyar nyelv és irodalom Országos I. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kovács Gellért-Pál Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Holinka Gyopár Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Farkas Boglárka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Kopacz Tímea Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2013-03-09 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Mátyás Ágnes-Hanna Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2013-05-19 magyar nyelv és irodalom Országos dicséret Földi Zsuzsánna Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2013-05-19 magyar nyelv és irodalom Országos dicséret Timaru Hanna Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2013-05-19 magyar nyelv és irodalom Országos dicséret Kopacz Tímea Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2013-03-02 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi III. Roșu Kriszta Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-02-22 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Nyeste Emőke Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-02-22 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2014-02-28 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi IV. dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-10 magyar nyelv és irodalom Országos I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2014-04-25 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi II. Walcz Beatrix Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-03-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Mátyás Ágnes-Hanna Dobra Judit
Hermészkedő műértelmező vetélkedő 2014-05-10 magyar nyelv és irodalom Megyeközti dicséret (pályamunka) Sánta Yvette Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2014-05-17 Magyar nyelv és irodalom Országos I. Zuvatolók Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2015-01-10 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Nyeste Emőke Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-04-10 magyar nyelv és irodalom Országos III. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-04-10 magyar nyelv és irodalom Országos VII. Különdíj Nyeste Emőke Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2015-05-08 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Hermészkedő műértelmező vetélkedő 2015-05-08 magyar nyelv és irodalom Országos I. pályamunka – I. díj; kötetterv – III. díj Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2016-01-12 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2016-02-05 magyar nyelv és irodalom Országos III. Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2016-02-26 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Nyeste Emőke Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-04-18 magyar nyelv és irodalom Országos I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Nemzetközi Tantárgyverseny 2016-05-07 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi III. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom Országos II. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom Országos Különdíj Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom Országos Különdíj Ungvári Rebeka Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2017-10-20 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Versmondás: bronz fokozat, dramatizálás (csapatban Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Stekbauer-Hanzi Réka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-04-06 magyar nyelv és irodalom Országos I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-20 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2011-11-06 Zene Megyei I. Páll József-Attila Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének Megyei I. Márkosi Lili Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének Megyei I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének Megyei V. Tischler Blanka Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-01 Ének Megyei IV. Dicséret Tatár Ágota Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének Megyei IV. Dicséret Molnár Aporka Dombora Anna
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene Megyei II. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene Megyei I. Ferencz Eszter Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-25 Zene Megyei III. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-25 Zene Megyei III. Tischler Blanka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei I. Márkosi Lili Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei IV. Dicséret Magyarosi Anna Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei III. Tischler Blanka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei II. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Tischler Blanka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Ferencz Eszter Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Urbán Panna Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene Országos I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene Országos Dicséret Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei IV. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-08 ref. vallás Megyei I. Veres Evelin Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás Megyei I. Bardocz Kimberly Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás Megyei I. Fejér Ágnes Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás Megyei IV. Trucza Samu Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-05-21 ref. vallás Országos IV. Veres Evelin Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-05-21 ref. vallás Országos IV. Fejér Ágnes Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2013-03-01 református vallás Megyei III. Pályi Apor Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2013-03-01 református vallás Megyei I. Kinda Árpád-Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2013-03-01 református vallás Megyei I. Roth Apor Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2013-03-01 református vallás Megyei IV. Pulugor Attila Krisztián Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2013-03-01 református vallás Megyei IV. Pap Gergő Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás Megyei II. Füstös Zsolt Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2008-04-01 református vallás Országos II. Füstös Zsolt Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás Megyei III. Csutak Balázs Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás Megyei I. Holinka Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás Megyei II. Szentpáli Réka Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-01 református vallás Megyei I. Füstös Zsolt Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-05-09 református vallás Országos I. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás Megyei II. Juhos Attila Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás Megyei II. Mester Attila Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás Megyei III. Krecht Rudolf Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás Megyei III. Csutak Balázs Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás Megyei I. Bodor Gergely Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás Megyei I. Rab Zsolt Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2010-05-22 református vallás Országos IV. Rab Zsolt Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás Megyei II. Veres Evelin Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás Megyei II. Dénes Petra-Anita Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei II. Man Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei II. Piroska Gyopárka Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei IV. Trucza Samu Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei III. Csog Brigitta Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei III. Pap Gergő Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei III. Farkas Kárla Vénusz Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei III. László Andrea Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei III. Rétyi Eszter-Anna Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei III. Kocsis Éva Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei I. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei II. Kiss Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei IV. Dulló E. Zalán-Márton Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei I. Roth Apor Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei I. Kinda Árpád-Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei II. Csutak Dávid Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei IV. Fekete Mátyás Dr. Kinda Eleonóra
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás Megyei I. Farkas Kárla Vénusz Dr. Kinda Eleonóra
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Dr. Kinda Eleonóra
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás Megyei II. Kis Csengelle Dr. Kinda Eleonóra
Egyházkerületi Bibliaismereti Verseny 2014-05-01 református vallás Országos III. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei I. Kiss Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei I. Sánta Richárd Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus Vallásolimpiász 2015-03-14 vallás Megyei III. Kinda Árpád-Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei II. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei III. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei III. Vass Árpád-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei IV. Anghel-Kiss Aaron Dr. Kinda Eleonóra
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei IV. Dulló E. Zalán-Márton Dr. Kinda Eleonóra
Egyházkerületi Bibliaismereti vetélkedő 2015-05-09 református vallás Megyeközti IV. Kiss Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus Vallásolimpiász 2015-04-08 vallás Országos VI. Sánta Richárd Dr. Kinda Eleonóra
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei II. Tóth Orsolya Dr. Kinda Eleonóra
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei IV. Mátyás Csenge Dr. Kinda Eleonóra
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei I. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei IV. Vass Árpád-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus vallásolimpiász 2016-03-05 vallás Megyei II. Sánta Richárd Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus vallásolimpiász 2016-03-05 vallás Megyei I. Kiss Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus vallásolimpiász 2016-03-05 vallás Megyei III. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus vallásolimpiász 2016-03-05 vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Egyházkerületi Bibliaismereti Vetélkedő 2016-04-16 ref. vallás Megyeközti IV. dicséret Tóth Orsolya Dr. Kinda Eleonóra
Egyházkerületi Bibliaismereti Vetélkedő 2016-04-16 ref. vallás Megyeközti IV. dicséret Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus Vallásolimpiász 2016-04-22 vallás Országos IX. Sánta Richárd Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus Vallásolimpiász 2016-04-22 vallás Országos VII.