Română English

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2018-2019-as tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 Megyei VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Mindennapok Fizikája 2019-04-12 Fizika Megyeközti Legjobb kerettörténet Székely furfang Albert Balázs
Mindennapok Fizikája 2019-04-14 Fizika Megyeközti III. Fizikai kísértetek Albert Balázs,
Kocsis László
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Megyei Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Megyei II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika Országos X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei III. Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei Dicséret Urus József-Norbert Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika Országos Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-04-01 limba si literatura romana Országos mentiune speciala Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Megyei II. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia Országos I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
E. Palade biológia tantárgyverseny 2019-05-11 Biológia Megyei III. Nagy-Bagoly Zora Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2019-03-09 biológia Megyei III. Sütő Kriszta-Zsófia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei II. Fehér Anita Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Megyei I. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei II. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő Megyei I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Megyei I. Gödri Cs.-A. Ünige-Abigél Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei I. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Bölcs Diákok 2019-01-01 Megyei II. Sejtek Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VI. Blue life Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei III. Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Nemzetközi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Nemzetközi III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei I. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei II. Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IV. Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Dícséret Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Veres Vivien Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei I. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei V. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VII. Dícséret Szabó János Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei X. Dícséret Ilyés Norbert István Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IV. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VII. Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. Dícséret Simon-Zsók Anett Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom Országos VI. dicséret Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Kató Balázs Dobra Judit
42. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi II. Ezüst oklevél Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2019-01-19 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei I. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei II. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei II. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei III. Magyarosi Anna Dombora Anna
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Megyeközti I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Rab Henrietta Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Balázs Gergő Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei III. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Kovács Sára Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei III. Rab Henrietta Dombora Anna
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 református vallás Megyei III. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei IV. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Olosz Edina Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Olimpia 2019-04-26 református vallás Országos II. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpia 2019-04-26 református vallás Országos Legjobb esszéért járó különdíj Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Szász Cynthia-Klaudia Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Megyei IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Megyei III. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Megyei III. Szilágyi J.-P. Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Megyei I. Hans im Glück Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Megyei Taghavi Dario Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei II. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei III. Kids Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei IV. Große Pferde Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei I. Wunderbaum Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei II. Gummibär Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei III. Hydra Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Országos Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-02-03 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret Zuvatolók Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-04-18 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Szentes Ádám Dr. Pénzes Ágnes
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Nemzetközi V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika Nemzetközi V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika Nemzetközi VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Megyeközti V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
TUDEK 2018-12-08 Fizika, csillagászat Országos III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Demeter Gergő Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei IV. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei III. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei V. Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
CanSat Miniszatellit építés 2019-04-24 FIZIKA-Robotika Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Országos I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Országos II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
MiFiz 2019-04-13 Fizika Megyeközti VI. GAME Dr. Pető Mária
Számítástechnika Olimpia- TIC 2019-04-13 TIC Megyei I. Sándor László-Márk Dr. Pető Mária,
Iakab Tibor
INFORMATIKA OLIMPIA 2019-03-09 INFORMATIKA Megyei I. Kotró Előd Dr. Pető Mária,
Kubánda Miklós
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny 2019-03-29 Kémia Országos Dicséret Pál Ágnes Fehérvári Ilona
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia Megyei II. Miklós Janka Fehérvári Ilona
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia Megyei III. Tamás Péter Fehérvári Ilona
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei IV. Fekete Ádám-Krisztián Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei IV. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei I. Dull Brigitta-Noémi Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei I. Kozsokár Hanna Ferencz Katalin
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia Megyei III. Butyka Hunor-Szilárd Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Székely Szende Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Megyei III. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Megyei I. Tatár Ágota Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei III. László Adrienn Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei Dicséret Benkő Dávid Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei I. Zágoni Tamás Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei III. KOVÁCS BOGLÁRKA Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei Dícséret Pál Gergő Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Ferencz Orsolya
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2019-05-11 informatika Megyeközti I. Krecht Ábel Gábor Béla,
Iakab Tibor
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika Megyei I. Krecht Ábel Gábor Béla,
Iakab Tibor
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2019-01-12 informatika Speciális IX. III. fokozatú EMT oklevél Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla,
Iakab Tibor
2019-01-01 Megyei Gábor Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-19 Megyei IV. VAS PETRA Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 Megyei I. "Matekosok" Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei III. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-01 Megyei III. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. BARABÁS BOTOND Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei III. BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei III. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Sportnapok 2018-09-21 Megyei I. 3.d Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-18 Megyei I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Gáll Éva
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 Megyei különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 színjátszás Megyei különdíj PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT DOSA CSILLA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE VARGA KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Országos EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Országos EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Országos EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos FOARTE BINE SZÉKELY HANNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 matematika Országos FOARTE BINE GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Megyei I. Király Mátyás Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Megyei II. Tamás Anita-Abigél Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Megyei dicséret Tankó Hunor Gazdag Ildikó
Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2019-04-22 Közgazdaságtan Országos dicséret PizzaForce Gazdag Ildikó
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2018-11-08 Közgazdaságtan Nemzetközi III. KÁRSZ Gazdag Ildikó
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás Megyei III. Kovács Máté Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás Megyei Dicséret Kurucz Botond-Csanád Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei Dicséret IMREH LÓRÁNT Gecse Mária
2019-01-01 Megyei Gecse Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Megyei IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei II. ,,2+2" Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi I. Miklós Janka Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi III. Tamás Péter Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 Megyei Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2019-04-24 matematika Országos bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 matematika Országos III. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei III. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Veres Brigitta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Szonda Regő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Deme Larisa-Annamaria Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei VI. Balogh Adrienn Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Szabó Anna Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos I. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos II. Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei II. Péter Máté Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret MANŢIA LILLA Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-04-06 matematika Megyei dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei I. Tatár Bence Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2018-11-24 matematika Országos dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Országos II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Orszagos magyar matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Zágoni Tamás Gödri Judith
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom Országos III. Kórémuzsikusok Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-09 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Országos I. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-05-01 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi III. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-01 Megyei III. Bálint Gyopár Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-06 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmndó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 Megyei I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bács Orsolya Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesr'si verseny 2019-03-01 Megyei IV. Pál Ágnes Kedves Laura Rita
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2019-10-01 Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Megyei IX. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom 2019-04-01 Országos RMDSZ/ Communitas Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Megyei IX. Urszuly Nóra Kedves Laura Rita
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 Országos I. Kicsi Éva
Vidám Versek Versmondó versenye 2019-03-20 Megyei I. Sandu Franciska Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási verseny 2019-02-23 Megyei I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Megyei IV. Nagy Réka-Anna Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 Megyei I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 Nemzetközi IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2018-10-20 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei V. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei VII. Burian Hunor Kicsi Éva
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika Megyei I. Superboys Kicsi Éva
Benedek Elek rajzverseny 2019-04-12 Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-05-12 rajz kategória Megyei I. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-04-12 fotó kategória Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Vidám Versek Vermondó Versenye 2019-04-06 Országos dicséret Sandu Franciska Kicsi Éva
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Megyei IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-26 Matematika Megyei IV. Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Megyei VIII. Pál Ágnes Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Megyei VII. Gergely Abigél Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Megyei X. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-01-01 Matematika Megyei IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-04-01 Matematika Megyei IV. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Országos Dicseret Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Országos Dicseret Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol Megyei II. Tök Dietrich Norbert Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol Megyei II. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás Országos I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát Országos II. Tompa György-Kadosa Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás Megyei I. Költő Kincső Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. Megyei III. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 Megyei III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás Megyei II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. Megyei III. Téglás Etele Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei II. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás Megyei I. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon 2018-09-21 60 m. Megyei II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Veres Enikő-Eszter
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok 2019-02-18 testnevelés Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2019-02-24 testnevelés Megyei III. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi Gólkirály Rab Andor Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi Legjobb kapus Lőrincz Alpár Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-03-09 testnevelés Megyei I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk 2019-04-07 Testnevelés Megyeközti I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Tetratlon- atlétika 2019-04-12 testnevelés Megyeközti II. Tetratlon csapat Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -lányok 2019-04-20 testnevelés Megyeközti III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Megyeközti III. Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-05-16 testnevelés Országos VI. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
A mi Olimpiánk 2019-09-18 atlétika-80m. Országos III. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-09-18 atlétika-800 m. Országos III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-08-18 atlétika-súlylökés Megyei IV. Szántó Anita Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-09-19 testnevelés Országos II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Barátság Kupa- labdarúgó torna 2019-10-19 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Országos V. László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Megyei IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi VI. Boros Róbert László Boglárka
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Tymbark kupa 2019-04-11 Labdarúgás Speciális II. László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-19 Kézilabda Országos III. Fiúk László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-18 Kézilabda Országos III. Lányok László Boglárka
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv Megyei II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Országos Napsugár-díj Gajai Petra Lőrincz Enikő
Laborfalvi Róza Szépen Magyarul 2019-04-12 anyanyelv Megyei I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv Országos Napsugár-díj Lőrincz Enikő
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz Megyei IV. Dicséret Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz Országos II. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-05-11 földrajz Nemzetközi X. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Megyei III. Pál Gergő Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Megyei dícséret Kovács Máté Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Megyei dícséret Bálint Zsombor-András Makfalvi Zsuzsa
Bölcs diákok 2018-10-01 kulturális vetélkedő Megyei VI. Hollóhát Makfalvi Zsuzsa
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei I. Bálint Gergely Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei II. Vargyas Szilamér Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei III. Deák Johanna Márkosi Márta
Filozófiai esszépályázat 2019-04-13 Filozófia Országos IV. Csog Brigitta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2019-04-06 Szociológia Országos I. Gubás Szidónia Márkosi Márta
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei I. Imre Panna-Dorottya Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei II. Szakács Eszter Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-01 Megyei dícséret Szakács Eszter Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei dícséret Bagoly Kata Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei I. Bagoly Eszter-Melánia Márton Hajnal ,
Fazakas Ágnes Katalin
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei I. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei dícséret Oláh Gergő Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Megyei dícséret Kozsokár Gergő Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Megyei I. Burián Tamás Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei III. Triple Trouble Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei III. Pink Fluffy Unicorns Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei I. Legendary Márton Hajnal
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Országos VIII. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 matematika Megyei Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret SCHREK NORBERT Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2018-10-20 Ének-zene Országos Bartók Béla Különdíj SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Regemondó Vetélkedő 2019-02-22 Anyanyelv Megyei II. PÉNZES ÁBEL Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Anyanyelv Megyei I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-04-06 Anyanyelv Országos Kallós Zoltán Különdíj VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei Dicséret SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei II. Gömbvillámok Márton Magdolna
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2019-01-26 Anyanyelv Megyei Dicséret Gömbvillámok Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 Matematika Országos III. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének -zene Megyei III. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny Megyei II. Party Language Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny Megyei dicséret Smart Girls Nyeste Emőke
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-30 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Blága Gyopár Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Kanyó Bernadette Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei II. Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei II. Koszta Andrea Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei III. Kádár Zakariás Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei III. Ötvös M.-T. Mózes-Tas Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei III. Finna Árpád-Márk Paltán Enikő
Vizuális Művészetek Verseny Egészséges Életmód kategória 2019-04-18 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Csáki Apor Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Koszta Andrea Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Megyeközti 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Blága Gyopár Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti III. Vargyas Szilamér Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Gubás Szidónia Paltán Enikő
Tudász - Talpra magyar vetélkedő 2018-10-05 történelem Megyei dicséret X C. Pénzes Lóránd István
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem Megyei I. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem Megyei I. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-15 Anyanyelv Megyei II. Benkő A.J. Samu Şaica Enikő
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének-zene Megyei I. Kocsis H. Tekla Şaica Enikő
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 matematika Megyei IV. Csodaradírok Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
KAV 2019-05-11 magyar Országos Napsugár különdíj Szorgos tollak Szakács Ágnes
LuminaMath 2019-01-25 matematika Országos III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika Megyei IV. Mateklányok 4. Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika Megyei IV. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika Megyei VIII. Pénzes Bíborka Szakács Ágnes
LuminaMath 2019-01-25 matematika Országos V. Fazakas Dorka Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Országos Minisztériumi dicséret Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2018-11-24 Matematika Országos II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei X. Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2019-01-01 Rajz Megyei II. Máté A. Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Simon Cs. Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Csutak I. Krisztina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Imreh A. Szabolcs Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret György Burián I. Boróka Léna Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Kovács B. Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Megyei VIII. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei IX. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Vidám Versek Versmondó Verseny 2019-01-01 Maghiara Országos III. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2019-04-26 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi IV. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny 2019-03-01 Magyar nyelvtan Megyei III. Tatár Ágota Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-20 magyar nyelv és irodalom Országos I. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás Megyei I. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás Országos III. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-01 magyar Megyei Dicséret Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar Megyei Dicséret Némethy Gyopár Tókos Ibolya- Lujza
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-01-01 magyar Megyei II. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Bölécs Diákok Országos Szintű Vetélkedő 2019-01-01 Megyei I. LéptenNyomon Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 Megyei I. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 Országos dicséret Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyeközti I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Olimpiada Națională de Matematică 2019-03-16 Matematika Megyei I. Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-14 Matematika Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-02-23 Matematika Országos Dícséret "Not found" Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi III. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei Dícséret Holinka Orsolya-Kinga Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Országos VI. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaverseny 2019-02-20 Matematika Országos Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei III. Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Irinyi János Kémia verseny 2019-01-22 Kémia Megyei II. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Az ember és a természet 2019-03-20 Kémia-Biológia Megyei II. Bálint Gyopár Ujfalvi Irma
Kémia tantárgy verseny 2019-02-10 Kémia Megyei III. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Laborkukac 2019-03-22 Kémia-Biológia Országos I. Ujfalvi Irma
Öttusa Bajnokság 2019-03-29 Sport Megyei III. Villám Négyes Urbán Laura,
László Boglárka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei X. Méder Szabolcs Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei VIII. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika Megyei V. "Matekosok" Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Méder Szabolcs Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 matematika Megyei IV. Demeter Soma Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei IV. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei IV. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Váncsa Krisztián Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Méder Szabolcs Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos III. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Urbán Laura,
Gáll Éva,
Márton Magdolna
Lumina Math 2018-11-22 Országos II. Varga Mária
Lumina Math 2019-11-22 Matematika Országos II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Lumina Math 2018-11-22 Matematika Megyei III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 Matematika Országos II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 matematika Országos III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei II. Seres Renáta Varga Mónika
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei III. Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Megyei III. Seres Renáta Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Megyei III. Dénes Pálma Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Megyei dicséret Balogh Adrienn Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Megyei III. Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Megyei III. Miklós Janka Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Megyei dicséret Szonda Gergő Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei I. Szonda Gergő Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei dicséret Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei dicséret Mocan Sz.-L. Karola Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei II. Human Bulls Varga Mónika
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos II. Albert Réka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Papp Zalán-Magor Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Porzsolt Zalán Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Elekes Eszter Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Nagy Adrienn Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei II. Porzsolt Zalán Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei IV. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Megyei Dicséret Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Megyei I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Megyei III. Száfta Anna-Antónia Vizsuly Tünde,
Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Megyei I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Megyei Dicséret Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Speak Out kreativitás verseny monológ 2019-03-03 Angol nyelv Megyei III. Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Megyei Dicséret Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Megyei II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde

Korábbi eredmények

Megyei kispalyas labdarugas-lanyok(V-VIII) 2015-02-28 testneveles Megyei III. Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.)
Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII) 2015-03-01 Testneveles Megyei I. Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika Megyei Czirmai Janka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Megyei II. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Megyei Dicséretes Knop Anna-Lilla Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Csog Brigitta Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2012-03-01 Megyei Dicséretes Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Mátyás Adrienn Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi Dicséret Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Trăistaru Abigél Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Urus József-Norbert Ács Zsuzsanna
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Megyeközti VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Ilyés Norbert István Albert Balázs
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Megyeközti II. Nemo 2018 Albert Balázs
40th International Physics Olimpiad (Mexic) 2009-07-11 Fizika Nemzetközi I. Gold Medal Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2008-02-07 Fizika Országos III. Szerző Péter Bartha Erzsébet
XV International Olympiad in Physics, Mathematics, Chemistry, Informatics 2008-07-08 Fizika Nemzetközi III. Third Grade Honor Diploma Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei III. Mester Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei II. László Gábor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei III. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-02-01 Fizika Országos Dicséret Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos II. Mester Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos III. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos II. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti I. Mester Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti Különdíj Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei Dicséret Mester Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2011-08-04 ( Fizika,Kémia,Biológia) Országos Dicséret Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2012-02-19 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei II. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei III. Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei Dicséret Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei Dicséret Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika Megyei I. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika Megyei Dícséret Kiss Csongor Bartha Erzsébet
Öveges József-Vermes MIklós 2013-04-20 Fizika Országos III. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia Megyei Dicséret Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia Megyei III. Kozák Lóránd Richárd Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei V. Döme Anita Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2015-02-14 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2015-05-16 Fizika,Kémia,Biológia Megyei Dicséret Pető Ágnes Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika Megyei II. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika Megyei III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei III. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Megyeközti I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei IV. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei II. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Megyei V. Lőrincz Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Megyei VI. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Csapat Sakk Bajnokság- Gimnázium 2016-12-03 Sakk Megyei II. Mikósakk Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos IV. Dicséret Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Nemzetközi IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei V. Tök Dietrich Norbert Bartha Erzsébet
Megyei Fizika Olimpia 2017-02-25 Fizika Megyei III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei IV. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Nemzetközi IX. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika Országos Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk Megyei III. Mikósakk Bartha Erzsébet
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika Országos bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika Megyei I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika Országos I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Megyei dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika Megyei III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Országos III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Megyei IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Nemzetközi IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Országos IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Megyeközti Dicséret Bíró Béla
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Országos I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika Megyei dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana Megyei mentiune Pulugor Alexandra Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana Megyei mentiune Téglás Béla Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei II. Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei mantiune Creţu Csengele Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată 2016-01-07 limba romănă Megyei I. Krecht Ábel Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Megyei mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Megyei mentiune Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 Lb romana Megyei Premiu special D-l Goe Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei III. Vizita Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română Megyei Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Megyei I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Megyei I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română Országos III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Országos Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Országos Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Megyeközti Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Megyeközti Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Damokos Cs.S. Zsófia Carmen Bodnari
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Megyeközti Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Krecht R. Hanna Regina Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Megyeközti Premiu special Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Megyei I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Megyei IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Megyei III. Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2012-03-02 Biológia Megyei dícséret Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Megyei Dicséret Kozák Lóránd Richárd Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Megyei I. Élthes Zsombor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Megyei I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2013-05-11 Biológia Országos I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei dicséret Palkó Róbert Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny - Nyárádi Erasmus Gyula 2014-05-10 Biológia Országos I. Márkos Zsolt Csia Kinga Emese
Olimpada Stiinte pentru juniori 2015-05-23 biológia Megyei IV. dicséret Pető Ágnes Csia Kinga Emese
Descopera a lume sanatoasa-Egészségnevelés verseny 2016-04-18 Biológia Megyei I. Fehér Anita Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei II. Némethi Panna Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei IV. Terza Árpád Hunor Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Bolyai Farkas országos tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Országos különdíj Damokos Kinga Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Megyei III. Zsugán-Gedeon Balázs Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Megyei IV. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Országos III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei II. Dosa Csanád Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei III. Máthé Ervin Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei IV. Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VII. Vass Barbara-Nikolette Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VIII. Csata-Bede Gáspár Darvas Ibolya
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika Országos Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika Megyei II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika Országos Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Holinka Botond Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika Megyei V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Wattafa Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika Megyei II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Megyei V. Csillagok