Magyar English

Rezultate



Rezultate obținute în anul școlar 2020-2021-es

Criteriul pentru listare: Ordine cronologică | Numele elevului | Numele profesorului | După catedră
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean I. Oláh-Ilkei Árpád
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
Román nyelvészet 2021-02-20 Román nyelv Județean I. Szép Helga
Bolyai csapatverseny 2021-02-27 Matematika Național V. Oláh-Ilkei Árpád
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Vizsuly Tünde
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean I. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai Csapatverseny 2021-06-26 Matematika Internațional II. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean I. Oláh-Ilkei Árpád
BOLYAI Matematika Csapatverseny 2021-10-15 Matematika Județean IV. Lőrincz Enikő
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Județean III. Albert Ábel Nyeste Emőke
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean V. Antal Biró Zsófia Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean II. Asdasdasd Nyeste Emőke
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Bakk Ábel Vizsuly Tünde
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Special III. Balázs Előd Dr. Pető Mária,
Lőrincz Enikő Éva
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Balázs Márton Vizsuly Tünde
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Județean III. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Județean II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Pénzmágnes 2020-12-11 Közgazdaságtan Național II. Bedő Éva Gabriella Gazdag Ildikó
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dicséret Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Burián Tamás Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Cereal Killers Nyeste Emőke
EMTER 2021-04-17 Fizika Special I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2021-04-24 FIZIKA Național IV. dicséret Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Csorba Ede Vizsuly Tünde
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Județean II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Special dicséret Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA Județean Speciális díj Dancs Ádám-Zsolt Babos László
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Județean III. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Internațional B2 Dulló Zalán-Márton Vizsuly Tünde
Gazeta matematica olimpiász 2021-03-20 matematika Județean dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Exo_RO2021 2021-03-26 Fizika-Robotika Național II. EXO-Rover Dr. Pető Mária
Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny 2020-12-13 Román nyelv Județean IV. Farkas Krisztina-Diana Szép Helga
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean III. Froggie Nyeste Emőke
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Județean IV. Gajai Petra Lőrincz Enikő
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean III. Gal Anita Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Implom József helyesírási verseny 2021-01-01 Județean dicséret Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Județean I. Gonosz Koszinusz Gödri Judith
Kriza János Mesemondó Verseny 2020-10-28 anyanyelv Județean Dicséret GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-04-01 Magyar nyelv és irodalom Național IV. dicséret Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean V. Jancsó Abigél Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Józsa Ábel-Attila Vizsuly Tünde
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák 2021-04-24 Kémia-Fizika Internațional III. Józsa Huba Dr. Pető Mária
TUDEK 2021-02-19 Kutatási kategória Național II. Józsa Huba Dr. Pető Mária
4th English Poetry Recitation Contest, Megyei 2020-11-06 Angol Județean II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Koszta Andrea Vizsuly Tünde
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean II. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-01-29 Magyar Național V. Krecht Hanna Regina Kedves Laura Rita,
Szőcs Borbála Anikó
25. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2021-03-27 Magyar nyelv Național IV. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Krecht Hanna Regina Kotró-Kosztándi László
I. Kárpát-Medencei Kindler József-Láng István Fenntartható Fejlődés Tanulmányi Verseny 2021-09-25 biológia Internațional I. határon túli veresenyzők kategóriában Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Internațional B2 Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Lupu David-Ioan Vizsuly Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Județean III. Matuka Gödri Judith
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA Județean II. Miklós Janka Babos László
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dicséret Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Venczel József-esszéverseny 2021-05-13 Szociológia Național IV. Muraru Paula Márkosi Márta
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bölcs Diákok 2021-04-30 biológia Național II. Nem tudjuk hol a máj Csia Kinga Emese
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Județean I. Örsi Zalán Nyeste Emőke
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Pakocs Adrienn-Petra Kotró-Kosztándi László
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2021-03-06 biológia Național dicséret Pál Gergő Csia Kinga Emese
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2021-10-07 Zene Județean I. Para Luca Lőrincz Enikő
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dícséret Parajdi Tarján Deák Éva
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Județean dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária,
Lőrincz Enikő Éva
Szónokverseny 2021-03-12 Magyar Județean III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
Gazeta matematica olimpiász 2021-03-20 matematika Județean dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Olimpiada de lingvistică 2021-02-10 Lb. romana Județean I. Răduţă Cristian Szép Helga
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean III. Rendi Melinda Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Salamon Eszter 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Salamon Eszter-Júlia Vizsuly Tünde
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-01-29 Magyar Național III. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-02-25 Magyar Internațional III. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Határtalan szavaink 2020-10-01 Magyar Internațional IV. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Sánta Eszter Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean V. Simon Dorka Boroka Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák 2021-04-24 Fizika-Csillagászat Internațional I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
TUDEK 2021-02-19 FIZIKA Național II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
LumimaMath 2021-05-15 matematika Național dicséret Sorbán Tamás Hatos Gabriella
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean III. Sparkling Angels Nyeste Emőke
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Szabaday Roland Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Szász Gabriella Vizsuly Tünde
Kriza János Mesemondó Verseny 2020-10-28 anyanyelv Județean Dicséret SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean IV. dicséret SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Szilágyi Abigél Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Szőke Timea Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Taranek Bernadett Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean III. Tatár Ágota Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
XIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2021-04-24 Közgazdaságtan Național Dicséret Team SIC Gazdag Ildikó
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 matematika Județean IV. dicséret Timofte Cristian Hatos Gabriella
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean III. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2021-01-28 földrajz Internațional 77,5 pont, továbbjutott TPWG Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2021-03-26 földrajz Internațional 36. hely, 61 pont TPWG Makfalvi Zsuzsa
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Internațional B2 Tunyogi Kata Vizsuly Tünde
Mesék szárnyán 2021-06-16 Magyar nyelv Național II. Ezüstérem Varga Olívia Fruzsina Hatos Gabriella
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Județean I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-12-02 matematika Național I. Vasmatek Gödri Judith
Szónokverseny 2021-01-01 Magyar Județean III. Vass Ágota Kedves Laura Rita
ASTRO PI MISSION ZERO 2021-06-08 FIZIKA-csillagászat Internațional dicséret Vass Ágota Dr. Pető Mária
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Vass Ágota Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Internațional B2 Veress Karolina Vizsuly Tünde
József Attila versmondó verseny 2020-10-23 Magyar Național IV. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Kányádi Sándor versmondó verseny 2021-05-15 Magyar Național I. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Korrupcióellenes kisfilm 2020-12-10 Film Județean I. Vörös Ábel-Etele Szép Helga
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Interjudețean Dícséret, 3 különdíj X.A Rövidfilm Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Interjudețean Könyvcsomag X.B - X.C Vegyes Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Interjudețean III. X.B K.R SZ.M Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-06 Pszichológia Interjudețean Dícséret - könyvcsomag X.C fényképsorozat Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Interjudețean Dícséret - könyvcsomag X:C Esszécsapat 2 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Interjudețean I. XI.C Esszécsapat 1 Paltán Enikő
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2021-01-28 földrajz Internațional 78,5 pont, továbbjutott Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2021-03-26 földrajz Internațional 25. hely, 70 pont Zelegórék Makfalvi Zsuzsa

Rezultate anterioare

Ecolimpada projekt 2013-01-01 környezetvédelem Național IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean V. Demeter Erzsébet
Üzleti Tervek Versenye 2013-12-04 közgazdaságtan Național III. Szabó Anna
Tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Județean III. Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean II. Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-04-12 Național Határon kívüli 1.díj Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika Internațional VI. Gödri Judith
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Județean III. Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean IX. Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2014-02-15 Matematika Județean II. Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2015-02-28 Anyanyelv Județean I. Şaica Enikő
Sanitarii pricepuți 2015-01-01 Județean Zágoni Imola
Megyei labdarúgóbajnoksàg-lányok-gimnázium 2016-02-27 Labdarúgás Județean II. László Boglárka
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Județean IV. Dr. Kinda Eleonóra
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-29 magyar nyelv és irodalom Județean II. Szakács Ágnes
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-03-18 Județean II. Vinceffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-04-21 Național Dicséret Vinceffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Județean I. Vinceffy Réka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-01-01 Județean Kedves Laura Rita
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2017-03-12 Kosárlabda Județean I. Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Județean V. dícséret Gödri Judith
Napsugar ottusa 2017-05-05 testneveles Județean I. Veres Enikő-Eszter
Napsuga Ottusa 2017-06-10 atletika Național V. Veres Enikő-Eszter
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája 2017-09-19 Kézilabda /Testnevelés Național III. László Boglárka
Barangolás a mé 2017-01-01 Județean Lőrincz Enikő
Kézilabda líceum /lányok 2018-02-17 Kézilabda Județean II. László Boglárka
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean III. Dr. Kinda Eleonóra
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás Județean I. László Boglárka
2018-01-01 Județean Fülöp Anna
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés Județean V. László Boglárka
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Interjudețean Dicséret Bíró Béla
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés Județean II. László Boglárka
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 Județean Kedves Laura Rita
KÁrp 2018-01-01 Județean Márkosi Márta
Bolyai Matematika Csapatversenz 2017-10-15 Județean III. Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-22 Național IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 matematika Județean I. Szakács Ágnes
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk 2018-02-17 testnevelés Județean II. Kovács Tünde
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-11-10 testnevelés Județean I. Kovács Tünde
Kispalyas fotbal, lanyok 2018-03-01 labdarugas Județean III. Veres Enikő-Eszter
Kispalyas fotbal, fiuk 2018-04-01 labdarugas Județean II. Veres Enikő-Eszter
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles Județean I. Veres Enikő-Eszter
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Județean I. Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Județean III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv Județean I. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv Național IX. Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika Județean III. Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv Județean IX. Şaica Enikő
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Național V. László Boglárka
Tetratlon 2018-01-01 Județean Kovács Tünde
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 Județean Kedves Laura Rita
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda Județean II. László Boglárka
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Județean I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Județean IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Internațional VI. Boros Róbert László Boglárka
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás Județean II. László Boglárka
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés Județean I. Kovács Tünde
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Județean III. Lőrincz Enikő
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 Național I. Kicsi Éva
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Interjudețean III. Kovács Tünde
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Județean Taghavi Dario Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean X. Szőcs Katalin-Ágnes
Laborkukac 2019-03-22 Kémia-Biológia Național I. Ujfalvi Irma
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 Județean Gödri Judith
Lumina Math 2018-11-22 Național II. Varga Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean II. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tymbark kupa 2019-04-11 Labdarúgás Special II. László Boglárka
V. Március 15-4FALU 2017-03-11 Történelem Interjudețean I. Rab Sándor
Visul Unirii 2017-11-28 történelem Județean dícséret Rab Sándor
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv Național Napsugár-díj Lőrincz Enikő
2019-01-01 Județean Gecse Mária
A mi Olimpiánk 2019-09-19 Kézilabda Național III. Fiúk László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-18 Kézilabda Național III. Lányok László Boglárka
2019-01-01 Județean Gábor Béla
Olimpiada Națională de Matematică 2019-03-16 Matematika Județean I. Ugron Szabolcs
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2011-11-06 Zene Județean I. Dombora Anna
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-01-01 egyéni összetett Județean I. Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean I. Varga Mária
Megyei kézilabda líceum, fiúk 2020-02-08 Kézilabda Județean II. László Boglárka
Kispályás labdarúgás, líceum, lányok 2020-02-16 Labdarúgás Județean I. László Boglárka
Tant 2020-01-01 Județean Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Bolyai csapatverseny 2020-01-10 Matematika Interjudețean 13.hely a 126-ból Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IV. Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean I. Oláh-Ilkei Árpád
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny, megyei szakasz 2016-02-22 Román nyelv és irodalom Județean II. Szép Helga
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Național I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Național I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Național I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Național I. Pénzes Lóránd István
Bolyai matematika csapatverseny 2020-06-03 matematika Internațional II. Gödri Judith
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Internațional IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Județean I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Internațional IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 matematika Național Erdélyi tv különdíj Szőcs Katalin-Ágnes
Traditii de iarnă - Carnaval 2020-02-01 rajz Național I. Hatos Gabriella
LumimaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-10-01 matematika Județean dicséret Hatos Gabriella
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika Județean V. "Matekosok" Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 Județean I. "Matekosok" Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Interjudețean II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika Județean IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-14 Matematika Interjudețean II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-02-23 Matematika Național Dícséret "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean II. ,,2+2" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Național VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Județean IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Județean II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Județean Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Napsugar Ottusa 2016-05-10 atletika Județean III. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 Județean V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 atletika Național V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Sportnapok 2018-09-21 Județean I. 3.d Gáll Éva
Forradalom utca 48 2014-03-08 történelem Special II. 48-as vetélkedős csapat Pénzes Lóránd István
IX. Kémia Diákszimpózium 2015-04-10 Kémia Internațional I. 48-as vetélkedős csapat Ujfalvi Irma
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Interjudețean III. 7 C Pénzes Lóránd István
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Județean II. A három barát Márton Magdolna
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Județean II. A Meselovagok Márton Magdolna
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene Județean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Interjudețean II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene Județean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Interjudețean II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene Județean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Interjudețean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Deutsches Theater- Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2011-12-09 német nyelv Județean II. A VI. A osztály színjátszó csoportja Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kémia tantárgyverseny 2013-01-09 kémia Județean III. Ábrahám Enikő Szabó Ünige
fFürkész 2013-04-19 Magyar Național II. Ábrahám Enikő Varga Mária
Református Bibliaismereti Verseny 2009-05-09 református vallás Național I. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 matematika Județean Dicséret Aczél Adrienn Váta Lívia
Luminamath 2015-12-05 matematika Național I. Aczél Adrienn Varga Mária
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2016-03-01 Magyar Internațional IV. Aczél Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Național IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Tantárgyverseny 2016-03-13 Földrajz Județean I. Aczél Adrienn Szőcs Emőke-Anna
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Național II. Aczél Adrienn Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Național I. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Județean IX. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom 2019-04-01 Național RMDSZ/ Communitas Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Județean IV. dicséret Aczél Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2012-04-28 Județean dicséret Aczél Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Shakespeare School Essay Competition 2020-04-20 Angol nyelv Național a zsűri különdíja a kreativitásért Aczél Adrienn Vizsuly Tünde
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 100 m Județean I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / Távugrás Județean I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 800 m Județean II. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Județean dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Județean I. Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean I. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean III. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național II. Albert Réka Váta Lívia
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 Județean különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Național Foarte bine ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Național II. ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. ALBU PETRA Gáll Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Județean V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Județean II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Național Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Național dicséret Ambrus-Sántha Benedek Köllő Zsolt-Ágoston
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Județean IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Județean dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Județean I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Județean IV. Anghel-Kiss Aaron Dr. Kinda Eleonóra
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Interjudețean III. Anonymus Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Național II. Anonymus Bíró Béla
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2019-11-07 Közgazdaságtan Internațional I. Arasz Gazdag Ildikó
PénzSztár Regionális forduló 2019-11-21 Közgazdaságtan Internațional II. Arasz Gazdag Ildikó
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean I. Asdasdasd Nyeste Emőke
Bolyai matematika csapatverseny 2014-10-24 matematika Județean III. Ászok Varga Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom Național IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM TANTÁRGYVERSENY 2012-01-01 ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM Județean IV. Babin Andrea Tódor Gyöngyvér
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean II. Baby Yoda Nyeste Emőke
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2015-10-01 anyanyelv Județean IV. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Kriza János mese és balladamondó verseny 2016-10-01 magyar nyelv Județean I. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Județean dicséret Bács Béla Bíró Béla
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Județean IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Județean III. Bács Orsolya Kedves Laura Rita
Mesemondó verseny 2014-10-01 Anyanyelv Județean III. Bács Rita Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2015-10-16 Județean II. Bács Rita Kicsi Éva
Rajzverseny 2016-01-01 Județean II. Bács Rita Kicsi Éva
Tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Județean III. Bács Rita László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Județean II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Județean II. Bács Rita László Boglárka
Mesemondó verseny 2018-10-20 Județean II. Bács Rita Kicsi Éva
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Județean III. Bács Rita László Boglárka
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Județean dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Județean IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Internațional legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-03-01 anyanyelv Județean IV. Bagoly Eszter-Melánia Kedves Laura Rita
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Județean I. Bagoly Eszter-Melánia Márton Hajnal
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-03-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Bagoly Eszter-Melánia Paltán Enikő
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Județean dícséret Bagoly Kata Márton Hajnal
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bagoly Kata Dobra Judit
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Județean I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Județean I. Bajcsi Orsolya Nyeste Emőke
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2012-05-05 torna Județean III. Bajkó Hilda-Zenkő Latzin Edit
Angol tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Județean III. Baka Tamás Vizsuly Tünde
Certificate in Advanced English 2014-03-08 Angol nyelv Special B minősítés Baka Tamás Vizsuly Tünde
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Județean Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó Județean II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Național EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Județean dicseret Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Județean I. Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean V. Bakó Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Internațional Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Național VIII. Bakó Bence Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean II. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean I. Bakó Bence Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Internațional Grade A Bakó Bence Vizsuly Tünde
Luminamath 2014-11-22 matematika Național III. Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015-02-20 matematika Județean dicséret Balázs Előd Varga Mária
Aranytoll 2015-10-16 magyar Județean mențiune Balázs Előd Varga Mária
Luminamath 2015-12-05 matematika Național mențiune Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean III. Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika Național X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2016-10-01 Județean I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Népdalvetélkedő 2016-10-22 Național I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2017-09-30 Județean II. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdalverseny 2017-10-21 Național I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Județean I. Balázs Gergő Kovács Tünde
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Județean IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Județean I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Județean I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 Național I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 Județean I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 Internațional IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean I. Balázs Gergő Dombora Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Județean Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Județean IV. Balázs Hanna Tókos Ibolya- Lujza
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 Național II. Balázs Janka Szakács Ágnes
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Județean II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Național IV. Balázs Márton Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Național Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Interjudețean VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Județean II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Județean III. Balázs Márton Albert Balázs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean V. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Județean dicséret Balázs Márton Vizsuly Tünde
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Județean V. Balázs Nóra László Boglárka
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Județean II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás Județean IV. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional X. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Iakab Tibor
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Județean VII. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Județean Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó verseny 2015-10-16 Anyanyelv Județean II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Márton Magdolna
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Județean IV. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Județean V. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Județean I. Bálint Gergely Márkosi Márta
DACH 2018-11-23 Német nyelv Județean I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Pontszerző Matematikaverseny 2015-02-14 Matematika Județean II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2015-03-22 Matematika Național I. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Județean II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Județean I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Județean III. Bálint Gyopár Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Județean IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Județean I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Național I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean IV. Bálint Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpia 2019-04-26 református vallás Național Legjobb esszéért járó különdíj Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Az ember és a természet 2019-03-20 Kémia-Biológia Județean II. Bálint Gyopár Ujfalvi Irma
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-01 Județean III. Bálint Gyopár Kedves Laura Rita
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Județean III. Bálint Hanga Vinceffy Réka
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Județean II. Bálint Hanga Vinceffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Județean III. Bálint Hanga Vinceffy Réka
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Județean III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Județean III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Național III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Național III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Național II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Național III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Național Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Internațional II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Tantárgyolimpiász 2014-02-23 Német nyelv Județean I. Bálint Hunor Ferenc Gál Noémi Zsuzsánna
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Național Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Internațional I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Național II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Județean II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Internațional Grade B Bálint Hunor Ferenc Vizsuly Tünde
LuminaMath-matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Național dicséret Bálint Krisztina Gáll Éva
Tetratlon-atlétika 2016-10-22 testnevelés Județean III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-10-22 Județean III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-10-22 testnevelés Județean III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Județean II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 egyéni összetett Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 kislabdadobás Județean III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Județean II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 800 m. Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean I. Bálint Zsombor-András Szőcs Katalin-Ágnes
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Județean dícséret Bálint Zsombor-András Makfalvi Zsuzsa
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Județean dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, 2018-02-28 magyar Județean III. Baló Eszter Tókos Ibolya- Lujza
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika Județean dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Județean dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Național dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Tantárgyverseny 2016-03-18 Matematika Județean dicséret Balog Barnabás-Dezső Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Balog Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean III. Balog Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IV. Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean IV. Dicséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-02-11 Matematika Național VIII. EMMV Dicvséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Balog Milán Deák Éva
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny 2015-03-08 magyar Județean dicséret Balogh Adrienn Varga Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Județean I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Național I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean II. Balogh Adrienn Fülöp Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean dicséret Balogh Adrienn Gödri Judith
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Județean dicséret Balogh Adrienn Varga Mónika
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean VI. Balogh Adrienn Gödri Judith
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean I. Balogh Adrienn Varga Mónika
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național III. Balogh Csongor-Mihály Puskás Bajkó Annamária
Megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Județean I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Județean I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 gimnasztika Județean I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
Atlétika/ kislabda dobás 2015-10-25 testnevelés Județean II. Balogh Krisztina Solymosi Annamária
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Județean II. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Județean I. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Județean I. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő 2017-03-10 magyar nyelv és irodalom Județean III. Bán Beatrix Dr. Pénzes Ágnes
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Județean IV. Bán Beatrix Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Județean II. Bangyán Bendegúz Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 gimnasztika Județean VI. Bangyán Bendegúz Veres Enikő-Eszter
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean dicséret Bangyán Bendegúz Vinceffy Réka
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IX. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Județean I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Vidám Versek Versene 2018-04-01 magyar Județean III. Bangyán Benjámin Nagy Enikő
Megyei fizika olimpiász 2012-02-19 fizika Județean Dicséret Bangyán Nóra Szakács Mária
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Internațional Grade C Bangyán Nóra Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Județean V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás Județean II. Bănică-Solymosi Írisz Dr. Kinda Eleonóra
Gólyatörténetek 2014-06-09 vegyes (biológia, irodalom) Județean I. tábori részvétel (Bănică-Solymosi Írisz, Para Eszt Bănică-Solymosi Írisz Köllő Zsolt-Ágoston
Román nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2014-02-01 Județean II. Bănică-Solymosi Írisz Szép Helga
Biológia tantárgyverseny 2015-03-07 biológia Județean I. Bănică-Solymosi Írisz Köllő Zsolt-Ágoston
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Național III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Internațional Grade A Bănică-Solymosi Írisz Vizsuly Tünde
Római-katolikus Vallásverseny 2011-02-11 vallás Județean I. Barabás Beáta Dr. Kondor Ágota
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean II. BARABÁS BOTOND Gáll Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național Dicséret Barcsa Boglárka Puskás Bajkó Annamária
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás Județean I. Bardocz Kimberly Dr. Kinda Eleonóra
Megyei asztalteniszbajnokság 2016-02-01 Testnevelés Județean II. Barta Zsolt-Attila László Boglárka
Megyei asztalteniszbajnokság 2017-01-15 Asztalitenisz Județean II. Barta Zsolt-Attila László Boglárka
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Județean III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Județean III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Județean III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Spark English Poetry Recitation Contest 2018-10-21 Angol Județean I. Bartha Tas Kópis Andrea
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-02-22 magyar nyelv és irodalom Județean IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Tantargyverseny 2015-02-28 Angol Județean I. Bartha Veres Anna Kotró-Kosztándi László
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2016-03-05 Magyar nyelv és irodalom Județean IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Tantargyverseny 2016-03-18 angol Județean II. Bartha Veres Anna Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2015-02-22 Angol Județean I. Bartha Veres Anna Varga Mónika
Tantárgyverseny 2014-03-01 Angol Județean I. Bartha Veres Anna Varga Mónika
SapiSentia III 2019-11-21 Județean III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 Județean VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Național dicséret BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-01 Județean III. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Tantárgyverseny 2017-02-20 Földrajz Județean II. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Tantárgyverseny 2016-03-06 Földrajz Județean I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2018-05-05 Földrajz Național III. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Tantárgyverseny 2018-03-23 Földrajz Județean I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Pontszerző Matematikaverseny 2015-03-22 matematika Național dicséret Bartos Kriszta Varga Mária
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015-02-20 matematika Județean dicséret Bartos Kriszta Varga Mária
Luminamath 2015-12-05 matematika Național II. Bartos Kriszta Varga Mária
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Județean II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Județean dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean V. Bartos Kriszta Fülöp Anna
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Național dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Județean dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Orszagos magyar matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean VII. Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /testnevelés Județean I. 50 m síkfutás Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean dicséret BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean III. BECZE ZALÁN Gáll Éva
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny 2015-02-28 Anyanyelv Județean IV. dicseret Bedő Éva Gabriella Fekécs Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean II. Bedő Éva Gabriella Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Național II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Județean II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean III. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Asztalitenisz 2013-12-01 Asztalitenisz Județean II. Bedő Norbert Jakab-Benke Hajnalka
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Județean IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
Megyei tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Județean I. Benedek Botond László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Județean I. Benedek Botond László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Județean I. Benedek Botond László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Județean I. Benedek Botond László Boglárka
megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Județean III. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Județean II. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Județean I. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 Județean IV. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2017-05-06 Județean III. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Internațional Grade B Benedek Hanna Vizsuly Tünde
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Județean Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Județean Dicséret Benkő Dávid Ferencz Orsolya
Atlétika/kislabda dobás 2015-10-15 Testnevelés Județean III. Benkő Éva-Hanna Solymosi Annamária
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-15 Anyanyelv Județean II. Benkő Samu Şaica Enikő
Bolyai Orszagos Tantárgy verseny 2015-05-09 Kémia Național III. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Takács Csaba kémia verseny 2015-05-26 Kémia Național IV. Dícséret Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Curie kémia tantárgyverseny 2016-05-16 kémia Județean I. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Irinyi kémia tantárgyverseny 2016-02-04 kémia Județean I. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Mesék világa 2017-12-12 rajz Județean dicséret Berde Andrea Izabella Hatos Gabriella
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Tantárgyverseny 2011-03-05 német nyelv Județean IV. Béres Hanga Ferencz Katalin
Üzleti Tervek Versenye II 2011-11-23 Vállalkozástan/ Közgazdaságtan Special I. Béres Hanga Márton Zsuzsánna
IV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2012-04-19 Vállalkozástan/ Közgazdaságtan Special I. Béres Hanga Márton Zsuzsánna
Pénzidomár vállalkozástan verseny 2012-11-15 vállalkozástan Național IV. Dicséret Béresek Szabó Anna
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Județean V. Dicséret Bernád Mária-Aida Henning Edit
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia Județean III. Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés Județean IV. dicséret Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Județean III. Bernád Mária-Aida László Boglárka
Megyei kémia tantárgyverseny 2018-03-09 Kémia Județean dícséret Bernád Mária-Aida Ujfalvi Irma
VIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2016-03-13 Közgazdaságtan Național III. Berszány Antónia-Krisztina Szabó Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean IV. Bíró Maja Deák Éva
„Péter László” Kupa 2010-10-14 Sport / Atlétika / Terepfutás Județean IV. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2010-10-21 Sport / Atlétika / Távugrás Județean III. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2010-10-21 Sport / Atlétika / 400 m Județean III. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 100 m Județean II. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 400 m Județean I. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / Távugrás Județean II. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
Föld napja 2015 2015-04-21 környezetismeret/biológia Județean I. Havasi gyopár csapat - Kotró-kosztándi Anna, Feren Blága Gyopár Köllő Zsolt-Ágoston
Tetratlon-Atlétika 2016-04-07 Testnevelés Județean III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-04-07 Județean II. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-04-01 Testnevelés Județean III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Județean IV. Blága Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Județean III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-30 PSZICHOLÓGIA Județean I. Blága Gyopár Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Blága Gyopár Paltán Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean VI. Blue life Deák Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean Dicséret Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean IV. Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika Național Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Județean I. Bodor Botond Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Bodor Botond Ugron Szabolcs
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz Județean IV. Dicséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz Național II. Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-05-11 földrajz Internațional X. Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Județean III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Național III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Județean IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Internațional IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Național IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika Național Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás Județean I. Bodor Gergely Dr. Kinda Eleonóra
First Certificate in English 2013-12-07 Angol nyelv Special A minősítés Boér Edwin Norbert Vizsuly Tünde
Tantárgyolimpiász 2011-03-19 történelem Județean dicséret Boér Ilka Erőss Botond
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom Național I. Boér Ilka Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2010-05-14 magyar nyelv és irodalom Național I. Boér Ilka Dobra Judit
Anyám Fekete Rózsa Vers- és Prózamondó Verseny 2010-03-28 magyar nyelv és irodalom Național II. Boér Ilka Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2009-04-20 Național IV. dicséret Boér Ilka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2012-04-28 Județean IV. dicséret Boér Ilka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-19 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2010-04-11 Magyar nyelv és irodalom Național Különdíj Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-04-19 Magyar nyelv és irodalom Național I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2010-02-12 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Apáczai Csere János Nemzetközi Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2011-11-18 Magyar nyelv és irodalom Internațional I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Apáczai Csere János Nemzetközi Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2012-04-28 Magyar nyelv és irodalom Internațional II. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2013-04-04 Magyar nyelv és irodalom Național IV. Boér Máté Kőmíves Noémi
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Județean II. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicséret BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Național II. Foarte bine BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2014-10-23 matematika Județean I. Bogarak Varga Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2014-11-23 matematika Național VI. Bogarak Varga Mária
Vadon rajzverseny 2014-12-04 rajz Județean II. Bokor Dorka Sánta Edit
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Județean II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 Județean I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Benedek Elek rajzverseny 2019-04-12 Județean II. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-05-12 rajz kategória Județean I. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-04-12 fotó kategória Județean II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Județean Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Județean I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Kányádi Sándor szavalóverseny 2015-03-26 Județean III. Bordás Adrienn Varga Mária
Vidám Versek versmondó Vetélkedője 2017-01-01 Județean II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Național I. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Național V. Bordás Arnold-István Dr. Pető Mária
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Județean Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2010-12-11 Sport / Sakk Județean IV. Dicséret Bordás Róbert Latzin Edit
Cangurul Lingvist Engleză 2020-03-06 Angol Județean III. Boros Ákos-Csanád Kópis Andrea
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Județean IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Ferencz Orsolya
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean IV. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 2017-03-20 Județean II. Brickleberry Zágoni Imola
Regemondó verseny 2018-03-12 anyanyelv Județean I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 rajz Național I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean VII. Burian Hunor Kicsi Éva
Tantárgyverseny 2016-02-18 angol Județean III. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Județean IV. Dicséret Burián Tamás Márton Hajnal
Angol olimpiász 2018-03-01 angol Județean I. Burián Tamás Dézsi Ildikó
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Județean I. Burián Tamás Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Județean I. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Județean dicséret Burián Tamás Vizsuly Tünde
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia Județean III. Butyka Hunor-Szilárd Ferencz Orsolya
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 Matematika Județean IV. C-sek Deák Éva
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Județean mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
CanSat2012 2012-04-24 Fizika, tudomány Internațional VI. CanSat Dr. Pető Mária
Cansat2016 2016-04-14 Fizika Național II. CanSat Dr. Pető Mária
MIFIZ 2016-11-18 Fizika Interjudețean III. video kategória CanSat Dr. Pető Mária
CanSat2018 2018-05-04 Fizika Național II. CanSat Dr. Pető Mária
CanSat Miniszatellit építés 2019-04-24 FIZIKA-Robotika Național II. CanSat Dr. Pető Mária
Analog CanSat Competition 2020-06-29 FIZIKA-csillagászat Național II. CanSat Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Județean VIII. Dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean V. Cerchez Diana Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Județean III. Cerchez Diana Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Județean II. Cerchez Diana Varga Mónika
Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română 2018-03-04 lb romana Județean II. Cerchez Diana Kiss Mária
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Județean I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Județean II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Județean I. Cerchez Diana Ferencz Katalin
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Județean II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Județean I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Shakespeare School Essay Competition 2020-04-15 Angol nyelv Național a zsűri különdíja a kreativitásért Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean III. Chituță Florin Bíró Judit
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Județean Premiu special Coman Emilia Katalin Szőcs Katalin-Ágnes
Spark English Poetry Recitation Contest 2017-10-19 Angol Județean I. Coroian Henrietta Kópis Andrea
Spark English Poetry Recitation Contest 2018-10-21 Angol Județean I. Coroian Henrietta Kópis Andrea
Crazy Kids 2018-05-18 Angol nyelv Județean II. Crazy Kids Nyeste Emőke
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Județean mantiune Creţu Csengele Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Județean dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Kenguru 2011-01-26 Angol Special I. Csákány Csongor Kotró-Kosztándi László
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Județean IX. Csákány Renáta-Rebeka Gödri Judith
Vizuális Művészetek Verseny Egészséges Életmód kategória 2019-04-18 PSZICHOLÓGIA Județean I. Csáki Apor Paltán Enikő
Curie kémiaverseny 2017-03-26 kémia Județean III. Császár Andrea Szabó Ünige
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Județean VIII. Csata-Bede Gáspár Darvas Ibolya
Adj, király, katonát 2012-03-09 magyar nyelv és irodalom Județean III. Csenteri András-Gergely Dobra Judit
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Internațional V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean I. Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Megyeközti 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean III. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Național Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean VIII. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean II. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean I. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Lumina Math 2011-11-26 Matematika Național Dicséret Csia Katalin Noémi Péterfi Edit
Biológia tantárgyverseny 2015-03-07 biológia Județean IV. Csia Katalin Noémi Zágoni Imola
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Județean V. Csillagok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 matematika Județean II. CSIPET-CSAPAT Váta Lívia
Bolyai Matematikaverseny 2017-10-01 Județean III. CSIPET-CSAPAT Kicsi Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean I. Csiszér Csanád Deák Éva
Fizika Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2018-03-26 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Național I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Județean I. Csiszér Csanád Szabó Ünige
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
FIZIKA Tantárgyverseny 2020-02-15 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2020-02-28 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Județean V. dicséretr Csoda-csajok Gáll Éva
Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő 2012-03-17 Magyar Național II. Csodagyerekek Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2012-10-12 Matematika Județean I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Județean I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Județean I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 matematika Județean IV. Csodaradírok Szakács Ágnes
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Județean III. Csog Brigitta Ács Zsuzsanna
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Județean III. Csog Brigitta Dr. Kinda Eleonóra
Filozófiai esszépályázat 2019-04-13 Filozófia Național IV. Csog Brigitta Márkosi Márta
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia Județean I. Csősz Albert-Sándor Zágoni Imola
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Județean I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Irinyi János Kémia verseny 2019-01-22 Kémia Județean II. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Kémia tantárgy verseny 2019-02-10 Kémia Județean III. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Asztalitenisz 2013-12-01 Asztalitenisz Județean II. Csősz Csengelle Emese Jakab-Benke Hajnalka
Angol tantárgyverseny 2015-02-23 Angol nyelv Județean I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Județean X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Angol tantárgyverseny 2016-03-18 Județean I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Județean II. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Județean I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Internațional Grade A Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tudományok 2011-05-27 Biológia/Kémia/Fizika Județean II. Csutak Balázs Köllő Zsolt-Ágoston
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Județean II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-02-01 Fizika Național Dicséret Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Național III. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Interjudețean II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Județean II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok (Olimpiada de Ştiinţe pentru juniori) 2011-05-28 biológia/fizika/kémia Județean II. Csutak Balázs Manases Susana
Megyei fizika olimpiász 2012-02-19 fizika Județean II. Csutak Balázs Szakács Mária
Megyei fizika olimpiász 2012-04-08 fizika Național II. Csutak Balázs Szakács Mária
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Județean III. Csutak Balázs Iakab Tibor
Üzleti Tanácsadói Verseny 2012-10-12 közgazdaságtan Național IV. Csutak Balázs Szabó Anna
Augustin Maior Fizikaverseny 2013-11-25 Fizika Național II. Csutak Balázs Dr. Pető Mária
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás Județean III. Csutak Balázs Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás Județean III. Csutak Balázs Dr. Kinda Eleonóra
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2014-04-12 Fizika Național II. Csutak Balázs Dr. Pető Mária
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-09 Informatika Național I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-03-01 Informatika Internațional X. dicseret Csutak Balázs Iakab Tibor
Eötvös József tanulmányi verseny 2013-11-14 Informatika Special I. Csutak Balázs Iakab Tibor
fizikaolimpiasz 2014-02-01 fizika Județean II. Csutak Balázs Kotta László
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny 2014-05-06 Informatika Național I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika Județean I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Lumina Math 2011-11-26 Matematika Național III. Csutak Dávid Péterfi Edit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Județean VI. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Național Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Județean II. Csutak Dávid Gödri Judith
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Județean II. Csutak Dávid Dr. Kinda Eleonóra
fizikaolimpiasz 2014-02-01 fizika Județean III. Csutak Dávid Kotta László
Fizikaolimpia 2014-04-09 FIZIKA Național X. Minisztériumi Dicséret Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Județean VI. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Județean V. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2016-05-14 fizika, kémia, biológia Județean III. Csutak Dávid Zágoni Imola
fizikaolimpiasz 2014-04-07 fizika Național X. dicseret Csutak Dávid Kotta László
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Județean III. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Județean V. Csutak Dávid Gödri Judith
"Rácz Lajos" versmondó verseny 2014-06-05 német nyelv Județean II. Csutak Dávid Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Județean III. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Județean I. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Județean IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Județean IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Hevesy György Kémiaverseny 2015-03-28 kémia Național III. Csutak Dávid Szabó Ünige
ÖVEGES JÓZSEF FIZIKAVERSENY 2015-04-17 FIZIKA Național II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Olimpiada Științe pentru juniori 2015-05-16 biológia Județean III. Csutak Dávid Zágoni Imola
Hevesy György Kémiaverseny 2016-02-28 kémia Județean III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia Județean III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Interjudețean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Județean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Județean Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Județean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika Județean III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Național Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Județean III. Csutak Dávid Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Județean IV. Csutak Dávid Iakab Tibor
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Internațional Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Internațional IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Kémia Tantárgyverseny 2017-01-01 kémia Județean III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Irinyi János Kémiaverseny 2017-02-20 kémia Județean III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Județean III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia Județean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika Național VIII. Csutak Dávid Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Județean III. Csutak Dávid Iakab Tibor
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-01-01 Județean III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-01 Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-20 Național III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Județean II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Național VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean III. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean I. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Național II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Național Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Internațional Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Județean IV. Csutak Krisztina Demeter Erzsébet
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Csutak Krisztina Szőcs Katalin-Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Csutak Krisztina Dobra Judit
Curie Környezetvédelmi Verseny 2016-03-03 Környezetvédelem Județean I. Curie fiúk Zágoni Imola
A Chemya iskolája 2016-04-09 kémia Județean II. Curie fiúk Ujfalvi Irma
VII. Laborkukac Diákvetélkedő 2017-03-24 Kémia Interjudețean III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
A Chemia iskoléja 2017-11-08 Kémia Județean III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
Curie Környezetvédelmi Verseny 2016-03-03 Környezetvédelem Județean III. Curie lányok Zágoni Imola
Talpunk alatta föld 2018-04-27 Kémia-Biológia-Földrajz-Angol Județean Különdíj Curie lányok Ujfalvi Irma
Vidám Versek Versmondó Versenye 2015-03-31 Magyar nyelv Județean I. Czirmai Anna Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2015-04-26 Magyar nyelv Național IV. Dicséret Czirmai Anna Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Național Dicséret Czirmai Anna Márton Magdolna
Vidám Versek Versmonó Versenye 2016-03-30 Anyanzelv Județean I. Czirmai Anna Jánó Enikő
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv Național IV. Czirmai Anna Jánó Enikő
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-03-19 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Czirmai Anna Jánó Enikő
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 Județean V. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. Județean