Română English

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2018-2019-as tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Országos V. László Boglárka
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Megyei IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi VI. Boros Róbert László Boglárka
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Lőrincz Enikő
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 Országos I. Kicsi Éva
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Megyeközti III. Kovács Tünde
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Megyei Taghavi Dario Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei X. Szőcs Katalin-Ágnes
Laborkukac 2019-03-22 Kémia-Biológia Országos I. Ujfalvi Irma
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 Megyei Gödri Judith
Lumina Math 2018-11-22 Országos II. Varga Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei II. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tymbark kupa 2019-04-11 Labdarúgás Speciális II. László Boglárka
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv Országos Napsugár-díj Lőrincz Enikő
2019-01-01 Megyei Gecse Mária
A mi Olimpiánk 2019-09-19 Kézilabda Országos III. Fiúk László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-18 Kézilabda Országos III. Lányok László Boglárka
2019-01-01 Megyei Gábor Béla
Olimpiada Națională de Matematică 2019-03-16 Matematika Megyei I. Ugron Szabolcs
Bolyai matematika csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei I. Varga Mária
SapiSentia III. 2019-11-20 Megyei II. Ferencz Orsolya
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika Megyei V. "Matekosok" Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 Megyei I. "Matekosok" Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-14 Matematika Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-02-23 Matematika Országos Dícséret "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei II. ,,2+2" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Megyei IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Sportnapok 2018-09-21 Megyei I. 3.d Gáll Éva
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Megyeközti I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Országos I. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Megyei IX. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom 2019-04-01 Országos RMDSZ/ Communitas Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei III. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos II. Albert Réka Váta Lívia
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 Megyei különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. ALBU PETRA Gáll Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bács Orsolya Kedves Laura Rita
Mesemondó verseny 2018-10-20 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei I. Bagoly Eszter-Melánia Márton Hajnal ,
Fazakas Ágnes Katalin
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei dícséret Bagoly Kata Márton Hajnal
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Megyei I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei I. Bajcsi Orsolya Nyeste Emőke
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Országos EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika Országos X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 Nemzetközi IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Balázs Gergő Dombora Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei II. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 egyéni összetett Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 kislabdadobás Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Megyei II. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 800 m. Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei I. Bálint Gergely Márkosi Márta
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpia 2019-04-26 református vallás Országos Legjobb esszéért járó különdíj Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Az ember és a természet 2019-03-20 Kémia-Biológia Megyei II. Bálint Gyopár Ujfalvi Irma
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-01 Megyei III. Bálint Gyopár Kedves Laura Rita
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Megyei dícséret Bálint Zsombor-András Makfalvi Zsuzsa
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei III. Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Megyei dicséret Balogh Adrienn Varga Mónika
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei VI. Balogh Adrienn Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. BARABÁS BOTOND Gáll Éva
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 Megyei VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-01 Megyei III. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Orszagos magyar matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei III. BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Ferencz Orsolya
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-15 Anyanyelv Megyei II. Benkő A.J. Samu Şaica Enikő
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei Dicséret Benkő Dávid Ferencz Orsolya
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-30 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Blága Gyopár Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Blága Gyopár Paltán Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VI. Blue life Deák Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika Országos Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz Megyei IV. Dicséret Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz Országos II. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-05-11 földrajz Nemzetközi X. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 Megyei I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Benedek Elek rajzverseny 2019-04-12 Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-05-12 rajz kategória Megyei I. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-04-12 fotó kategória Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Ferencz Orsolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei VII. Burian Hunor Kicsi Éva
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei I. Burián Tamás Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Megyei I. Burián Tamás Márton Hajnal
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia Megyei III. Butyka Hunor-Szilárd Ferencz Orsolya
CanSat Miniszatellit építés 2019-04-24 FIZIKA-Robotika Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Megyei I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Megyei II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Vizuális Művészetek Verseny Egészséges Életmód kategória 2019-04-18 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Csáki Apor Paltán Enikő
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Nemzetközi V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Megyeközti 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei VIII. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 matematika Megyei IV. Csodaradírok Szakács Ágnes
Filozófiai esszépályázat 2019-04-13 Filozófia Országos IV. Csog Brigitta Márkosi Márta
Irinyi János Kémia verseny 2019-01-22 Kémia Megyei II. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Kémia tantárgy verseny 2019-02-10 Kémia Megyei III. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei III. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Országos II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Csutak I. Krisztina Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei V. Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 matematika Megyei Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei IV. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Megyei Dicséret Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei III. Deák Johanna Márkosi Márta
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
Lumina Math 2019-11-22 Matematika Országos II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 Matematika Országos II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Delne Kristóf Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Deme Larisa-Annamaria Gödri Judith
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Demeter Gergő Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei I. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Deák Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 matematika Megyei IV. Demeter Soma Urbán Laura
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Megyei III. Dénes Pálma Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Megyei III. Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei I. Dull Brigitta-Noémi Ferencz Katalin
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Elekes Eszter Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Országos VIII. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 Matematika Országos III. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VII. Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
LuminaMath 2019-01-25 matematika Országos V. Fazakas Dorka Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei II. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 református vallás Megyei III. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei IV. Fekete Ádám-Krisztián Ferencz Katalin
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei dicséret Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei III. Finna Árpád-Márk Paltán Enikő
Mindennapok Fizikája 2019-04-14 Fizika Megyeközti III. Fizikai kísértetek Albert Balázs,
Kocsis László
Lumina Math 2018-11-22 Matematika Megyei III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 matematika Országos III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv Megyei II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Országos Napsugár-díj Gajai Petra Lőrincz Enikő
Laborfalvi Róza Szépen Magyarul 2019-04-12 anyanyelv Megyei I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Gál Bence Deák Éva
MiFiz 2019-04-13 Fizika Megyeközti VI. GAME Dr. Pető Mária
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 matematika Országos FOARTE BINE GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Megyei VII. Gergely Abigél Kisgyörgy Alpár
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Megyei I. Gödri Cs.-A. Ünige-Abigél Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei II. Gömbvillámok Márton Magdolna
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2019-01-26 Anyanyelv Megyei Dicséret Gömbvillámok Márton Magdolna
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei IV. Große Pferde Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Gubás Szidónia Paltán Enikő
Venczel József-esszéverseny 2019-04-06 Szociológia Országos I. Gubás Szidónia Márkosi Márta
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei II. Gummibär Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret György Burián I. Boróka Léna Szőcs Katalin-Ágnes
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Megyei I. Hans im Glück Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei Dícséret Holinka Orsolya-Kinga Ugron Szabolcs
Bölcs diákok 2018-10-01 kulturális vetélkedő Megyei VI. Hollóhát Makfalvi Zsuzsa
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Megyei III. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-06 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmndó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 Megyei I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei II. Human Bulls Varga Mónika
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei III. Hydra Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tetratlon- altétika 2019-11-02 800 m. Megyei II. Ianculescu Zsófia Kovács Tünde
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Megyei III. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei X. Dícséret Ilyés Norbert István Deák Éva
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Megyei Dicséret Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos III. Imre Botond Urbán Laura
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 600m Imre Botond László Boglárka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
LuminaMath 2019-01-25 matematika Országos III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika Megyei IV. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei I. Imre Panna-Dorottya Márton Hajnal
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Országos Minisztériumi dicséret Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Imreh A. Szabolcs Szőcs Katalin-Ágnes
Tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei Dicséret IMREH LÓRÁNT Gecse Mária
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-11-16 magyar nyelv és irodalom Országos IV. dicséret Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Megyei II. Ivácson Gergő Kovács Tünde,
László Boglárka
Tetratlon- altétika 2019-11-02 távolugrás Megyei II. Ivácson Gergő Kovács Tünde,
László Boglárka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei IV. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-09 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-05-01 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi III. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol Megyei II. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei III. Kádár Zakariás Paltán Enikő
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Kanyó Bernadette Paltán Enikő
A mi olimpiánk 2019-09-18 atlétika-800 m. Országos III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2018-11-08 Közgazdaságtan Nemzetközi III. KÁRSZ Gazdag Ildikó
Tetratlon 2018-09-21 60 m. Megyei II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Kató Balázs Dobra Judit
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Gászpor Melinda
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei III. Kids Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Országos EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Megyei I. Király Mátyás Gazdag Ildikó
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Megyei Dicséret Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének-zene Megyei I. Kocsis H. Tekla Şaica Enikő
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás Megyei I. Költő Kincső Kovács Tünde
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom Országos III. Kórémuzsikusok Kedves Laura Rita
Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok 2019-02-18 testnevelés Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2019-02-24 testnevelés Megyei III. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei II. Koszta Andrea Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Koszta Andrea Paltán Enikő
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei III. Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei V. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
INFORMATIKA OLIMPIA 2019-03-09 INFORMATIKA Megyei I. Kotró Előd Dr. Pető Mária,
Kubánda Miklós
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Nemzetközi III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei III. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Nemzetközi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei II. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei I. Kovács Álmos Deák Éva
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Kovács B. Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-02-03 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei III. KOVÁCS BOGLÁRKA Ferencz Orsolya
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-04-18 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Vidám Versek Versmondó Verseny 2019-01-01 Maghiara Országos III. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-01-01 magyar Megyei II. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Megyei dícséret Kovács Máté Makfalvi Zsuzsa
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás Megyei III. Kovács Máté Gecse Mária
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2019-04-26 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi IV. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-20 magyar nyelv és irodalom Országos I. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei II. Kovács Sára Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Kovács Sára Dombora Anna
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Megyei IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-01-01 Matematika Megyei IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Országos Dicseret Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Megyei dícséret Kozsokár Gergő Márton Hajnal
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei I. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei I. Kozsokár Hanna Ferencz Katalin
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2019-05-11 informatika Megyeközti I. Krecht Ábel Gábor Béla,
Iakab Tibor
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika Megyei I. Krecht Ábel Gábor Béla,
Iakab Tibor
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia Országos I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás Megyei Dicséret Kurucz Botond-Csanád Gecse Mária
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-03-09 testnevelés Megyei I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk 2019-04-07 Testnevelés Megyeközti I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-05-16 testnevelés Országos VI. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-09-19 testnevelés Országos II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Bűnmegelőzés Kupa 2019-10-24 testnevelés Speciális I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Veres Enikő-Eszter
Barátság Kupa- labdarúgó torna 2019-10-19 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IV. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2019-01-12 informatika Speciális IX. III. fokozatú EMT oklevél Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla,
Iakab Tibor
Speak Out kreativitás verseny monológ 2019-03-03 Angol nyelv Megyei III. Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei III. László Adrienn Ferencz Orsolya
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei I. Legendary Márton Hajnal
Bölécs Diákok Országos Szintű Vetélkedő 2019-01-01 Megyei I. LéptenNyomon Tókos Ibolya- Lujza
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi Legjobb kapus Lőrincz Alpár Kovács Tünde
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás Megyei II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 távolugrás Megyei II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 súlylökés Megyei I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 60 m. Megyei I. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 távolugrás Megyei III. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei III. Magyarosi Anna Dombora Anna
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret MANŢIA LILLA Gödri Judith
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Megyei I. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
Sărbători de iarnă 2019-01-01 Rajz Megyei II. Máté A. Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika Megyei IV. Mateklányok 4. Szakács Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei II. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei X. Méder Szabolcs Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Méder Szabolcs Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Méder Szabolcs Urbán Laura
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Megyeközti V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi III. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Országos VI. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Megyei III. Miklós Janka Varga Mónika
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Megyei II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2019-04-24 matematika Országos bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 matematika Országos III. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia Megyei II. Miklós Janka Fehérvári Ilona
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei dicséret Mocan Sz.-L. Karola Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
Fürkész Helyesírási verseny 2019-02-23 Megyei I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei V. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Megyei II. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei IV. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Nagy Adrienn Váta Lívia
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Országos EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Megyei IV. Nagy Réka-Anna Kicsi Éva
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei III. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
E. Palade biológia tantárgyverseny 2019-05-11 Biológia Megyei III. Nagy-Bagoly Zora Csia Kinga Emese
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyeközti I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar Megyei Dicséret Némethy Gyopár Tókos Ibolya- Lujza
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei dícséret Oláh Gergő Márton Hajnal
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Olosz Edina Dr. Kinda Eleonóra
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei III. Ötvös M.-T. Mózes-Tas Paltán Enikő
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei III. Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny 2019-03-29 Kémia Országos Dicséret Pál Ágnes Fehérvári Ilona
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Megyei VIII. Pál Ágnes Kisgyörgy Alpár
Simonyi Zsigmond helyesr'si verseny 2019-03-01 Megyei IV. Pál Ágnes Kedves Laura Rita
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei Dícséret Pál Gergő Ferencz Orsolya
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Megyei III. Pál Gergő Makfalvi Zsuzsa
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei III. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Papp Zalán-Magor Váta Lívia
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny Megyei II. Party Language Nyeste Emőke
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 Megyei III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 testnevelés Megyei V. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2019-04-20 testnevelés Megyeközti III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon- atlétika 2019-10-30 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Regemondó Vetélkedő 2019-02-22 Anyanyelv Megyei II. PÉNZES ÁBEL Márton Magdolna
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika Megyei VIII. Pénzes Bíborka Szakács Ágnes
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Megyei Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei III. Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei IV. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Országos Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 színjátszás Megyei különdíj PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei II. Péter Máté Gödri Judith
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei III. Pink Fluffy Unicorns Márton Hajnal
Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2019-04-22 Közgazdaságtan Országos dicséret PizzaForce Gazdag Ildikó
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Porzsolt Zalán Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei II. Porzsolt Zalán Váta Lívia
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi Gólkirály Rab Andor Kovács Tünde
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Rab Henrietta Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei III. Rab Henrietta Dombora Anna
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva,
Bíró Béla
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Országos II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-04-01 limba si literatura romana Országos mentiune speciala Răduță Ana Carmen Bodnari
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Megyei X. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-04-01 Matematika Megyei IV. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Országos I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Dícséret Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Deák Éva
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Implom József helyesírási verseny 2019-01-19 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei II. Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Számítástechnika Olimpia- TIC 2019-04-13 TIC Megyei I. Sándor László-Márk Dr. Pető Mária,
Iakab Tibor
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. SANDU CSANÁD Gáll Éva
Vidám Versek Versmondó versenye 2019-03-20 Megyei I. Sandu Franciska Kicsi Éva
Vidám Versek Vermondó Versenye 2019-04-06 Országos dicséret Sandu Franciska Kicsi Éva
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Sandu Franciska Dobra Judit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret SCHREK NORBERT Márton Magdolna
Bölcs Diákok 2019-01-01 Megyei II. Sejtek Csia Kinga Emese
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Seres Renáta Deák Éva
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei II. Seres Renáta Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Megyei III. Seres Renáta Varga Mónika
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IV. Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2019-10-01 Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Megyei VI. Seres Róbert Kovács Tünde
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Simon Cs. Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
TUDEK 2018-12-08 Fizika, csillagászat Országos III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei IV. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. Dícséret Simon-Zsók Anett Deák Éva,
Bíró Béla
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny Megyei dicséret Smart Girls Nyeste Emőke
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő Megyei I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika Megyei I. Superboys Kicsi Éva
Biológia Tantárgyverseny 2019-03-09 biológia Megyei III. Sütő Kriszta-Zsófia Csia Kinga Emese
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei I. Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Szabó Anna Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VII. Dícséret Szabó János Deák Éva
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Olimpia 2019-04-26 református vallás Országos II. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Szabo Zenko Csia Kinga Emese
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Megyei III. Száfta Anna-Antónia Vizsuly Tünde,
Nyeste Emőke
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei II. Szakács Eszter Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-01 Megyei dícséret Szakács Eszter Márton Hajnal
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei III. Számbúvárok Deák Éva
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. Megyei III. Szántó Anita Kovács Tünde
A MI OLIMPIÁNK 2019-09-18 atlétika-súlylökés Országos IV. Szántó Anita Kovács Tünde
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei I. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Szász Cynthia-Klaudia Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
42. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi II. Ezüst oklevél Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei III. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Mindennapok Fizikája 2019-04-12 Fizika Megyeközti Legjobb kerettörténet Székely furfang Albert Balázs
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos FOARTE BINE SZÉKELY HANNA Gászpor Melinda
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Székely Szende Ferencz Orsolya
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Szentes Ádám Dr. Pénzes Ágnes
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2018-10-20 Ének-zene Országos Bartók Béla Különdíj SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei Dicséret SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás Országos I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Megyei III. Szilágyi J.-P. Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
A mi Olimpiánk 2019-09-18 atlétika-80m. Országos III. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Megyei II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Megyei II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Megyei III. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika Nemzetközi VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Megyei dicséret Szonda Gergő Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei I. Szonda Gergő Varga Mónika
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom Országos VI. dicséret Szonda Gergő Dobra Judit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Szonda Regő Gödri Judith
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei II. Szonda Regő Nyeste Emőke
KAV 2019-05-11 magyar Országos Napsugár különdíj Szorgos tollak Szakács Ágnes
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei II. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 Megyei I. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 Országos dicséret Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Megyei II. Tamás Anita-Abigél Gazdag Ildikó
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi III. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos II. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-04-06 matematika Megyei dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia Megyei III. Tamás Péter Fehérvári Ilona
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Megyei dicséret Tankó Hunor Gazdag Ildikó
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-01 magyar Megyei Dicséret Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem Megyei I. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Megyei I. Tatár Ágota Ferencz Orsolya
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny 2019-03-01 Magyar nyelvtan Megyei III. Tatár Ágota Tókos Ibolya- Lujza
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei I. Tatár Bence Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2018-11-24 matematika Országos dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. Megyei III. Téglás Etele Kovács Tünde,
Varga Nimród
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem Megyei I. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás Megyei I. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás Országos III. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon- atlétika 2019-04-12 testnevelés Megyeközti II. Tetratlon csapat Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon- altétika 2019-11-02 testnevelés Megyei II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei IV. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol Megyei II. Tök Dietrich Norbert Kotró-Kosztándi László
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát Országos II. Tompa György-Kadosa Kovács Tünde
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Török Bálint Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Megyei IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei III. Triple Trouble Márton Hajnal
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Megyei IX. Urszuly Nóra Kedves Laura Rita
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei Dicséret Urus József-Norbert Bíró Béla
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2018-11-24 Matematika Országos II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Megyei VIII. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei IX. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Váncsa Krisztián Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos I. Varázsvizilovak Gödri Judith
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE VARGA KRISTÓF Gászpor Melinda
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei II. Vargyas Szilamér Márkosi Márta
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti III. Vargyas Szilamér Paltán Enikő
Bonusintra 2019-04-07 történelem Országos I. Vargyas Szilamér Rab Sándor
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-19 Megyei IV. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Veres Brigitta Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Veres Vivien Deák Éva
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás Megyei I. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-10-02 távolugrás Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 kislabdadobás Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Öttusa Bajnokság 2019-03-29 Sport Megyei III. Villám Négyes Urbán Laura,
László Boglárka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Anyanyelv Megyei I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-04-06 Anyanyelv Országos Kallós Zoltán Különdíj VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének -zene Megyei III. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaverseny 2019-02-20 Matematika Országos Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika Nemzetközi V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei I. Wunderbaum Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tudász - Talpra magyar vetélkedő 2018-10-05 történelem Megyei dicséret X C. Pénzes Lóránd István
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei I. Zágoni Tamás Ferencz Orsolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Zágoni Tamás Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-18 Megyei I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Urbán Laura,
Gáll Éva,
Márton Magdolna
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-26 Matematika Megyei IV. Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Országos Dicseret Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret Zuvatolók Dr. Pénzes Ágnes

Korábbi eredmények

Ecolimpada projekt 2013-01-01 környezetvédelem Országos IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei V. Demeter Erzsébet
Üzleti Tervek Versenye 2013-12-04 közgazdaságtan Országos III. Szabó Anna
Tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei II. Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-04-12 Országos Határon kívüli 1.díj Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika Nemzetközi VI. Gödri Judith
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei III. Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2014-02-15 Matematika Megyei II. Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2015-02-28 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Sanitarii pricepuți 2015-01-01 Megyei Zágoni Imola
Megyei labdarúgóbajnoksàg-lányok-gimnázium 2016-02-27 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei IV. Dr. Kinda Eleonóra
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-29 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szakács Ágnes
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-03-18 Megyei II. Vinczeffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-04-21 Országos Dicséret Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Megyei I. Vinczeffy Réka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2017-03-12 Kosárlabda Megyei I. Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei V. dícséret Gödri Judith
Napsugar ottusa 2017-05-05 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Napsuga Ottusa 2017-06-10 atletika Országos V. Veres Enikő-Eszter
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája 2017-09-19 Kézilabda /Testnevelés Országos III. László Boglárka
Barangolás a mé 2017-01-01 Megyei Lőrincz Enikő
Kézilabda líceum /lányok 2018-02-17 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Dr. Kinda Eleonóra
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
2018-01-01 Megyei Fülöp Anna
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés Megyei V. László Boglárka
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Megyeközti Dicséret Bíró Béla
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés Megyei II. László Boglárka
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 Megyei Kedves Laura Rita
KÁrp 2018-01-01 Megyei Márkosi Márta
Bolyai Matematika Csapatversenz 2017-10-15 Megyei III. Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-22 Országos IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 matematika Megyei I. Szakács Ágnes
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk 2018-02-17 testnevelés Megyei II. Kovács Tünde
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-11-10 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
Kispalyas fotbal, lanyok 2018-03-01 labdarugas Megyei III. Veres Enikő-Eszter
Kispalyas fotbal, fiuk 2018-04-01 labdarugas Megyei II. Veres Enikő-Eszter
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei I. Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv Országos IX. Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika Megyei III. Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv Megyei IX. Şaica Enikő
Tetratlon 2018-01-01 Megyei Kovács Tünde
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
V. Március 15-4FALU 2017-03-11 Történelem Megyeközti I. Rab Sándor
Visul Unirii 2017-11-28 történelem Megyei dícséret Rab Sándor
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2011-11-06 Zene Megyei I. Dombora Anna
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-01-01 egyéni összetett Megyei I. Kovács Tünde
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika Megyei IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Megyei Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Napsugar Ottusa 2016-05-10 atletika Megyei III. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 Megyei V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 atletika Országos V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Forradalom utca 48 2014-03-08 történelem Speciális II. 48-as vetélkedős csapat Pénzes Lóránd István
IX. Kémia Diákszimpózium 2015-04-10 Kémia Nemzetközi I. 48-as vetélkedős csapat Ujfalvi Irma
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Megyeközti III. 7 C Pénzes Lóránd István
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A három barát Márton Magdolna
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A Meselovagok Márton Magdolna
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Deutsches Theater- Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2011-12-09 német nyelv Megyei II. A VI. A osztály színjátszó csoportja Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kémia tantárgyverseny 2013-01-09 kémia Megyei III. Ábrahám Enikő Szabó Ünige
fFürkész 2013-04-19 Magyar Országos II. Ábrahám Enikő Varga Mária
Református Bibliaismereti Verseny 2009-05-09 református vallás Országos I. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 matematika Megyei Dicséret Aczél Adrienn Váta Lívia
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos I. Aczél Adrienn Varga Mária
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2016-03-01 Magyar Nemzetközi IV. Aczél Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Tantárgyverseny 2016-03-13 Földrajz Megyei I. Aczél Adrienn Szőcs Emőke-Anna
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos II. Aczél Adrienn Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. dicséret Aczél Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2012-04-28 Megyei dicséret Aczél Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 100 m Megyei I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / Távugrás Megyei I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 800 m Megyei II. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Megyei I. Aczél Zsófia László Boglárka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. ALBU PETRA Gáll Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Országos dicséret Ambrus-Sántha Benedek Köllő Zsolt-Ágoston
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei IV. Anghel-Kiss Aaron Dr. Kinda Eleonóra
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
Bolyai matematika csapatverseny 2014-10-24 matematika Megyei III. Ászok Varga Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM TANTÁRGYVERSENY 2012-01-01 ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM Megyei IV. Babin Andrea Tódor Gyöngyvér
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2015-10-01 anyanyelv Megyei IV. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Kriza János mese és balladamondó verseny 2016-10-01 magyar nyelv Megyei I. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Mesemondó verseny 2014-10-01 Anyanyelv Megyei III. Bács Rita Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2015-10-16 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Rajzverseny 2016-01-01 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-03-01 anyanyelv Megyei IV. Bagoly Eszter-Melánia Kedves Laura Rita
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-03-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Bagoly Eszter-Melánia Paltán Enikő
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2012-05-05 torna Megyei III. Bajkó Hilda-Zenkő Latzin Edit
Angol tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Baka Tamás Vizsuly Tünde
Certificate in Advanced English 2014-03-08 Angol nyelv Speciális B minősítés Baka Tamás Vizsuly Tünde
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó Megyei II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Bakó Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Országos VIII. Bakó Bence Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Bakó Bence Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Bakó Bence Vizsuly Tünde
Luminamath 2014-11-22 matematika Országos III. Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015-02-20 matematika Megyei dicséret Balázs Előd Varga Mária
Aranytoll 2015-10-16 magyar Megyei mențiune Balázs Előd Varga Mária
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos mențiune Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei III. Balázs Előd Gödri Judith
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2016-10-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Népdalvetélkedő 2016-10-22 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2017-09-30 Megyei II. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdalverseny 2017-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Megyei I. Balázs Gergő Kovács Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. Balázs Hanna Tókos Ibolya- Lujza
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 Országos II. Balázs Janka Szakács Ágnes
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos IV. Balázs Márton Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Megyeközti VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Balázs Márton Albert Balázs
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei V. Balázs Nóra László Boglárka
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás Megyei IV. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi X. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Iakab Tibor
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Megyei VII. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó verseny 2015-10-16 Anyanyelv Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Márton Magdolna
LuminaMath-matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos dicséret Bálint Cs. Krisztina Gáll Éva
Tetratlon-atlétika 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-10-22 Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Megyei IV. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei V. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Pontszerző Matematikaverseny 2015-02-14 Matematika Megyei II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2015-03-22 Matematika Országos I. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Megyei II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei III. Bálint Gyopár Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Bálint Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Országos II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Tantárgyolimpiász 2014-02-23 Német nyelv Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Gál Noémi Zsuzsánna
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Bálint Hunor Ferenc Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Bálint Zsombor-András Szőcs Katalin-Ágnes
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, 2018-02-28 magyar Megyei III. Baló Eszter Tókos Ibolya- Lujza
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika Megyei dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Országos dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Tantárgyverseny 2016-03-18 Matematika Megyei dicséret Balog D. Barnabás-Dezső Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Balog Milán Deák Éva
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny 2015-03-08 m