Română English

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2018-2019-as tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Országos V. László Boglárka
Bolyai matematika csapatverseny 2018-10-12 matematika Megyei IV. Szakács Ágnes
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Megyei IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi VI. Boros Róbert László Boglárka
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Lőrincz Enikő
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 Országos I. Kicsi Éva
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Megyeközti III. Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2018-10-12 matematika Megyei IV. "Not found" Szakács Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei II. ,,2+2" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Megyei IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Mesemondó verseny 2018-10-20 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 Nemzetközi IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei II. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei I. Bálint Gergely Márkosi Márta
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei Dicséret Benkő Dávid Ferencz Orsolya
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VI. Blue life Deák Éva
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz Megyei IV. Dicséret Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz Országos II. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 Megyei I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Ferencz Orsolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei VII. Burian Hunor Kicsi Éva
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia Megyei III. Butyka Hunor-Szilárd Ferencz Orsolya
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Nemzetközi V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei III. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei V. Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei III. Deák Johanna Márkosi Márta
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Demeter Gergő Dr. Pető Mária
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 református vallás Megyei III. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv Megyei II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Országos Napsugár-díj Gajai Petra Lőrincz Enikő
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Megyei III. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Tetratlon 2018-09-21 60 m. Megyei II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás Megyei I. Költő Kincső Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok 2019-02-18 testnevelés Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2019-02-24 testnevelés Megyei III. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-02-03 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia Országos I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-03-09 testnevelés Megyei I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk 2019-04-07 Testnevelés Megyeközti I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Veres Enikő-Eszter
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pető Mária
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei III. László Adrienn Ferencz Orsolya
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi Legjobb kapus Lőrincz Alpár Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás Megyei II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Megyeközti V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
Fürkész Helyesírási verseny 2019-02-23 Megyei I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei V. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei IV. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Megyei IV. Nagy Réka-Anna Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyeközti I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Olosz Edina Dr. Kinda Eleonóra
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny 2019-03-29 Kémia Országos Dicséret Pál Ágnes Fehérvári Ilona
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 Megyei III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2019-04-20 testnevelés Megyeközti III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Országos Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi Gólkirály Rab Andor Kovács Tünde
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Vidám Versek Versmondó versenye 2019-03-20 Megyei I. Sandu Franciska Kicsi Éva
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Seres Renáta Deák Éva
TUDEK 2018-12-08 Fizika, csillagászat Országos III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei IV. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei III. Számbúvárok Deák Éva
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. Megyei III. Szántó Anita Kovács Tünde
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Székely Szende Ferencz Orsolya
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás Országos I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika Nemzetközi VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Megyei I. Tatár Ágota Ferencz Orsolya
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. Megyei III. Téglás Etele Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon- atlétika 2019-04-12 testnevelés Megyeközti II. Tetratlon csapat Kovács Tünde,
Varga Nimród
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát Országos II. Tompa György-Kadosa Kovács Tünde
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei II. Vargyas Szilamér Márkosi Márta
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás Megyei I. Veress Kincső Kovács Tünde
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika Nemzetközi V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária

Korábbi eredmények

Ecolimpada projekt 2013-01-01 környezetvédelem Országos IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei V. Demeter Erzsébet
Üzleti Tervek Versenye 2013-12-04 közgazdaságtan Országos III. Szabó Anna
Tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei II. Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-04-12 Országos Határon kívüli 1.díj Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika Nemzetközi VI. Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2014-02-15 Matematika Megyei II. Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2015-02-28 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Sanitarii pricepuți 2015-01-01 Megyei Zágoni Imola
Megyei labdarúgóbajnoksàg-lányok-gimnázium 2016-02-27 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-29 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szakács Ágnes
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-03-18 Megyei II. Vinczeffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-04-21 Országos Dicséret Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Megyei I. Vinczeffy Réka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2017-03-12 Kosárlabda Megyei I. Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei V. dícséret Gödri Judith
Napsugar ottusa 2017-05-05 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Napsuga Ottusa 2017-06-10 atletika Országos V. Veres Enikő-Eszter
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája 2017-09-19 Kézilabda /Testnevelés Országos III. László Boglárka
Barangolás a mé 2017-01-01 Megyei Lőrincz Enikő
Kézilabda líceum /lányok 2018-02-17 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Dr. Kinda Eleonóra
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
2018-01-01 Megyei Fülöp Anna
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés Megyei V. László Boglárka
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Megyeközti Dicséret Bíró Béla
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés Megyei II. László Boglárka
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 Megyei Kedves Laura Rita
KÁrp 2018-01-01 Megyei Márkosi Márta
Bolyai Matematika Csapatversenz 2017-10-15 Megyei III. Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-22 Országos IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 matematika Megyei I. Szakács Ágnes
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk 2018-02-17 testnevelés Megyei II. Kovács Tünde
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-11-10 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
Kispalyas fotbal, lanyok 2018-03-01 labdarugas Megyei III. Veres Enikő-Eszter
Kispalyas fotbal, fiuk 2018-04-01 labdarugas Megyei II. Veres Enikő-Eszter
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei I. Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv Országos IX. Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika Megyei III. Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv Megyei IX. Şaica Enikő
Tetratlon 2018-01-01 Megyei Kovács Tünde
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika Megyei IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Megyei Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Napsugar Ottusa 2016-05-10 atletika Megyei III. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 Megyei V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 atletika Országos V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Forradalom utca 48 2014-03-08 történelem Speciális II. 48-as vetélkedős csapat Pénzes Lóránd István
IX. Kémia Diákszimpózium 2015-04-10 Kémia Nemzetközi I. 48-as vetélkedős csapat Ujfalvi Irma
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Megyeközti III. 7 C Pénzes Lóránd István
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A három barát Márton Magdolna
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A Meselovagok Márton Magdolna
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Deutsches Theater- Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2011-12-09 német nyelv Megyei II. A VI. A osztály színjátszó csoportja Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kémia tantárgyverseny 2013-01-09 kémia Megyei III. Ábrahám Enikő Szabó Ünige
fFürkész 2013-04-19 Magyar Országos II. Ábrahám Enikő Varga Mária
Református Bibliaismereti Verseny 2009-05-09 református vallás Országos I. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 matematika Megyei Dicséret Aczél Adrienn Váta Lívia
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos I. Aczél Adrienn Varga Mária
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2016-03-01 Magyar Nemzetközi IV. Aczél Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Tantárgyverseny 2016-03-13 Földrajz Megyei I. Aczél Adrienn Szőcs Emőke-Anna
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos II. Aczél Adrienn Gödri Judith
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 100 m Megyei I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / Távugrás Megyei I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 800 m Megyei II. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Megyei I. Aczél Zsófia László Boglárka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. ALBU PETRA Gáll Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Országos dicséret Ambrus-Sántha Benedek Köllő Zsolt-Ágoston
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei IV. Anghel-Kiss Aaron Dr. Kinda Eleonóra
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
Bolyai matematika csapatverseny 2014-10-24 matematika Megyei III. Ászok Varga Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM TANTÁRGYVERSENY 2012-01-01 ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM Megyei IV. Babin Andrea Tódor Gyöngyvér
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2015-10-01 anyanyelv Megyei IV. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Kriza János mese és balladamondó verseny 2016-10-01 magyar nyelv Megyei I. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Mesemondó verseny 2014-10-01 Anyanyelv Megyei III. Bács Rita Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2015-10-16 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Rajzverseny 2016-01-01 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-03-01 anyanyelv Megyei IV. Bagoly Eszter-Melánia Kedves Laura Rita
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2012-05-05 torna Megyei III. Bajkó Hilda-Zenkő Latzin Edit
Angol tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Baka Tamás Vizsuly Tünde
Certificate in Advanced English 2014-03-08 Angol nyelv Speciális B minősítés Baka Tamás Vizsuly Tünde
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó Megyei II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Bakó Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Országos VIII. Bakó Bence Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Bakó Bence Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Bakó Bence Vizsuly Tünde
Luminamath 2014-11-22 matematika Országos III. Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015-02-20 matematika Megyei dicséret Balázs Előd Varga Mária
Aranytoll 2015-10-16 magyar Megyei mențiune Balázs Előd Varga Mária
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos mențiune Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei III. Balázs Előd Gödri Judith
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2016-10-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Népdalvetélkedő 2016-10-22 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2017-09-30 Megyei II. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdalverseny 2017-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Megyei I. Balázs Gergő Kovács Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. Balázs Hanna Tókos Ibolya- Lujza
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 Országos II. Balázs Janka Szakács Ágnes
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos IV. Balázs Márton Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Megyeközti VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Balázs Márton Albert Balázs
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei V. Balázs Nóra László Boglárka
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás Megyei IV. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi X. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Iakab Tibor
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Megyei VII. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó verseny 2015-10-16 Anyanyelv Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Márton Magdolna
LuminaMath-matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos dicséret Bálint Cs. Krisztina Gáll Éva
Tetratlon-atlétika 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-10-22 Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Megyei IV. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei V. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Pontszerző Matematikaverseny 2015-02-14 Matematika Megyei II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2015-03-22 Matematika Országos I. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Megyei II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei III. Bálint Gyopár Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Bálint Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Országos II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Tantárgyolimpiász 2014-02-23 Német nyelv Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Gál Noémi Zsuzsánna
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Bálint Hunor Ferenc Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Bálint Zsombor-András Szőcs Katalin-Ágnes
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, 2018-02-28 magyar Megyei III. Baló Eszter Tókos Ibolya- Lujza
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika Megyei dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Országos dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Tantárgyverseny 2016-03-18 Matematika Megyei dicséret Balog D. Barnabás-Dezső Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Balog Milán Deák Éva
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny 2015-03-08 magyar Megyei dicséret Balogh Adrienn Varga Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei II. Balogh Adrienn Fülöp Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Balogh Adrienn Gödri Judith
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. Balogh Csongor-Mihály Puskás Bajkó Annamária
Megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Megyei I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Megyei I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 gimnasztika Megyei I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
Atlétika/ kislabda dobás 2015-10-25 testnevelés Megyei II. Balogh Krisztina Solymosi Annamária
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei II. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Megyei I. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Megyei I. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő 2017-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bán Beatrix Dr. Pénzes Ágnes
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Megyei IV. Bán Beatrix Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Megyei II. Bangyán Bendegúz Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 gimnasztika Megyei VI. Bangyán Bendegúz Veres Enikő-Eszter
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret Bangyán Bendegúz Vinczeffy Réka
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Vidám Versek Versene 2018-04-01 magyar Megyei III. Bangyán Benjámin Nagy Enikő
Megyei fizika olimpiász 2012-02-19 fizika Megyei Dicséret Bangyán Nóra Szakács Mária
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Bangyán Nóra Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Dr. Kinda Eleonóra
Gólyatörténetek 2014-06-09 vegyes (biológia, irodalom) Megyei I. tábori részvétel (Bănică-Solymosi Írisz, Para Eszt Bănică-Solymosi Írisz Köllő Zsolt-Ágoston
Román nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2014-02-01 Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Szép Helga
Biológia tantárgyverseny 2015-03-07 biológia Megyei I. Bănică-Solymosi Írisz Köllő Zsolt-Ágoston
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Bănică-Solymosi Írisz Vizsuly Tünde
Római-katolikus Vallásverseny 2011-02-11 vallás Megyei I. Barabás Beáta Dr. Kondor Ágota
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Barcsa Boglárka Puskás Bajkó Annamária
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás Megyei I. Bardocz Kimberly Dr. Kinda Eleonóra
1st English Language Drama Festival 2017-11-29 Angol nyelv Megyei I. Barnstormers Vizsuly Tünde
Megyei asztalteniszbajnokság 2016-02-01 Testnevelés Megyei II. Barta Zsolt-Attila László Boglárka
Megyei asztalteniszbajnokság 2017-01-15 Asztalitenisz Megyei II. Barta Zsolt-Attila László Boglárka
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-02-22 magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Tantargyverseny 2015-02-28 Angol Megyei I. Bartha Veres Anna Kotró-Kosztándi László
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2016-03-05 Magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Tantargyverseny 2016-03-18 angol Megyei II. Bartha Veres Anna Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2015-02-22 Angol Megyei I. Bartha Veres Anna Varga Mónika
Tantárgyverseny 2014-03-01 Angol Megyei I. Bartha Veres Anna Varga Mónika
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Országos dicséret BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Tantárgyverseny 2017-02-20 Földrajz Megyei II. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Tantárgyverseny 2016-03-06 Földrajz Megyei I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2018-05-05 Földrajz Országos III. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Tantárgyverseny 2018-03-23 Földrajz Megyei I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Pontszerző Matematikaverseny 2015-03-22 matematika Országos dicséret Bartos Kriszta Varga Mária
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015-02-20 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Varga Mária
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos II. Bartos Kriszta Varga Mária
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Megyei II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei V. Bartos Kriszta Fülöp Anna
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Országos dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /testnevelés Megyei I. 50 m síkfutás Batzula Hunor László Boglárka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret BECZE ZALÁN Gáll Éva
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny 2015-02-28 Anyanyelv Megyei IV. dicseret Bedő Éva Gabriella Fekécs Mária
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Asztalitenisz 2013-12-01 Asztalitenisz Megyei II. Bedő Norbert Jakab-Benke Hajnalka
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Megyei IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
Megyei tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Megyei III. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Megyei II. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Megyei I. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 Megyei IV. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2017-05-06 Megyei III. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Benedek Hanna Vizsuly Tünde
Atlétika/kislabda dobás 2015-10-15 Testnevelés Megyei III. Benkő Éva-Hanna Solymosi Annamária
Bolyai Orszagos Tantárgy verseny 2015-05-09 Kémia Országos III. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Takács Csaba kémia verseny 2015-05-26 Kémia Országos IV. Dícséret Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Curie kémia tantárgyverseny 2016-05-16 kémia Megyei I. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Irinyi kémia tantárgyverseny 2016-02-04 kémia Megyei I. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei dicséret Berde Andrea Izabella Hatos Gabriella
Tantárgyverseny 2011-03-05 német nyelv Megyei IV. Béres Hanga Ferencz Katalin
Üzleti Tervek Versenye II 2011-11-23 Vállalkozástan/ Közgazdaságtan Speciális I. Béres Hanga Márton Zsuzsánna
IV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2012-04-19 Vállalkozástan/ Közgazdaságtan Speciális I. Béres Hanga Márton Zsuzsánna
Pénzidomár vállalkozástan verseny 2012-11-15 vállalkozástan Országos IV. Dicséret Béresek Szabó Anna
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei V. Dicséret Bernád Mária-Aida Henning Edit
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia Megyei III. Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés Megyei IV. dicséret Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Megyei III. Bernád Mária-Aida László Boglárka
Megyei kémia tantárgyverseny 2018-03-09 Kémia Megyei dícséret Bernád Mária-Aida Ujfalvi Irma
VIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2016-03-13 Közgazdaságtan Országos III. Berszány Antónia-Krisztina Szabó Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Bíró Maja Deák Éva
„Péter László” Kupa 2010-10-14 Sport / Atlétika / Terepfutás Megyei IV. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2010-10-21 Sport / Atlétika / Távugrás Megyei III. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2010-10-21 Sport / Atlétika / 400 m Megyei III. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 100 m Megyei II. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 400 m Megyei I. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / Távugrás Megyei II. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
Föld napja 2015 2015-04-21 környezetismeret/biológia Megyei I. Havasi gyopár csapat - Kotró-kosztándi Anna, Feren Blága Gyopár Köllő Zsolt-Ágoston
Tetratlon-Atlétika 2016-04-07 Testnevelés Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-04-07 Megyei II. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-04-01 Testnevelés Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Megyei IV. Blága Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika Országos Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Országos III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Megyei IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Nemzetközi IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Országos IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás Megyei I. Bodor Gergely Dr. Kinda Eleonóra
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei I. Bodor I. Botond Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Bodor I. Botond Ugron Szabolcs
First Certificate in English 2013-12-07 Angol nyelv Speciális A minősítés Boér Edwin Norbert Vizsuly Tünde
Tantárgyolimpiász 2011-03-19 történelem Megyei dicséret Boér Ilka Erőss Botond
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom Országos I. Boér Ilka Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2010-05-14 magyar nyelv és irodalom Országos I. Boér Ilka Dobra Judit
Anyám Fekete Rózsa Vers- és Prózamondó Verseny 2010-03-28 magyar nyelv és irodalom Országos II. Boér Ilka Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2009-04-20 Országos IV. dicséret Boér Ilka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2012-04-28 Megyei IV. dicséret Boér Ilka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-19 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2010-04-11 Magyar nyelv és irodalom Országos Különdíj Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-04-19 Magyar nyelv és irodalom Országos I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2010-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Apáczai Csere János Nemzetközi Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2011-11-18 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Apáczai Csere János Nemzetközi Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2012-04-28 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi II. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2013-04-04 Magyar nyelv és irodalom Országos IV. Boér Máté Kőmíves Noémi
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei II. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Bolyai matematika csapatverseny 2014-10-23 matematika Megyei I. Bogarak Varga Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2014-11-23 matematika Országos VI. Bogarak Varga Mária
Vadon rajzverseny 2014-12-04 rajz Megyei II. Bokor Dorka Sánta Edit
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Kányádi Sándor szavalóverseny 2015-03-26 Megyei III. Bordás Adrienn Varga Mária
Vidám Versek versmondó Vetélkedője 2017-01-01 Megyei II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Országos I. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Országos V. Bordás Arnold-István Dr. Pető Mária
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2010-12-11 Sport / Sakk Megyei IV. Dicséret Bordás Róbert Latzin Edit
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 2017-03-20 Megyei II. Brickleberry Zágoni Imola
Regemondó verseny 2018-03-12 anyanyelv Megyei I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 rajz Országos I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Tantárgyverseny 2016-02-18 angol Megyei III. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Megyei IV. Dicséret Burián Tamás Márton Hajnal
Angol olimpiász 2018-03-01 angol Megyei I. Burián Tamás Dézsi Ildikó
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
CanSat2012 2012-04-24 Fizika, tudomány Nemzetközi VI. CanSat Dr. Pető Mária
Cansat2016 2016-04-14 Fizika Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
MIFIZ 2016-11-18 Fizika Megyeközti III. video kategória CanSat Dr. Pető Mária
CanSat2018 2018-05-04 Fizika Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Cerchez Diana Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei III. Cerchez Diana Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei II. Cerchez Diana Varga Mónika
Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română 2018-03-04 lb romana Megyei II. Cerchez Diana Kiss Mária
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Chituță Florin Bíró Judit
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Megyei Premiu special Coman M. Emilia Katalin Szőcs Katalin-Ágnes
Crazy Kids 2018-05-18 Angol nyelv Megyei II. Crazy Kids Nyeste Emőke
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei mantiune Creţu Csengele Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Kenguru 2011-01-26 Angol Speciális I. Csákány Csongor Kotró-Kosztándi László
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei IX. Csákány Renáta-Rebeka Gödri Judith
Curie kémiaverseny 2017-03-26 kémia Megyei III. Császár Andrea Szabó Ünige
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VIII. Csata-Bede Gáspár Darvas Ibolya
Adj, király, katonát 2012-03-09 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Csenteri András-Gergely Dobra Judit
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei III. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos Dicséret Csia Katalin Noémi Péterfi Edit
Biológia tantárgyverseny 2015-03-07 biológia Megyei IV. Csia Katalin Noémi Zágoni Imola
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Megyei V. Csillagok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 matematika Megyei II. CSIPET-CSAPAT Váta Lívia
Bolyai Matematikaverseny 2017-10-01 Megyei III. CSIPET-CSAPAT Kicsi Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei I. Csiszér Csanád Deák Éva
Fizika Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2018-03-26 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Megyei I. Csiszér Csanád Szabó Ünige
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei V. dicséretr Csoda-csajok Gáll Éva
Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő 2012-03-17 Magyar Országos II. Csodagyerekek Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2012-10-12 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Csog Brigitta Ács Zsuzsanna
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei III. Csog Brigitta Dr. Kinda Eleonóra
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Zágoni Imola
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Asztalitenisz 2013-12-01 Asztalitenisz Megyei II. Csősz Csengelle Emese Jakab-Benke Hajnalka
Angol tantárgyverseny 2015-02-23 Angol nyelv Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Angol tantárgyverseny 2016-03-18 Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Megyei II. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tudományok 2011-05-27 Biológia/Kémia/Fizika Megyei II. Csutak Balázs Köllő Zsolt-Ágoston
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-02-01 Fizika Országos Dicséret Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos III. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok (Olimpiada de Ştiinţe pentru juniori) 2011-05-28 biológia/fizika/kémia Megyei II. Csutak Balázs Manases Susana
Megyei fizika olimpiász 2012-02-19 fizika Megyei II. Csutak Balázs Szakács Mária
Megyei fizika olimpiász 2012-04-08 fizika Országos II. Csutak Balázs Szakács Mária
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei III. Csutak Balázs Iakab Tibor
Üzleti Tanácsadói Verseny 2012-10-12 közgazdaságtan Országos IV. Csutak Balázs Szabó Anna
Augustin Maior Fizikaverseny 2013-11-25 Fizika Országos II. Csutak Balázs Dr. Pető Mária
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás Megyei III. Csutak Balázs Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás Megyei III. Csutak Balázs Dr. Kinda Eleonóra
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2014-04-12 Fizika Országos II. Csutak Balázs Dr. Pető Mária
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-09 Informatika Országos I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-03-01 Informatika Nemzetközi X. dicseret Csutak Balázs Iakab Tibor
Eötvös József tanulmányi verseny 2013-11-14 Informatika Speciális I. Csutak Balázs Iakab Tibor
fizikaolimpiasz 2014-02-01 fizika Megyei II. Csutak Balázs Kotta László
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny 2014-05-06 Informatika Országos I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika Megyei I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos III. Csutak Dávid Péterfi Edit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei VI. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei II. Csutak Dávid Gödri Judith
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei II. Csutak Dávid Dr. Kinda Eleonóra
fizikaolimpiasz 2014-02-01 fizika Megyei III. Csutak Dávid Kotta László
Fizikaolimpia 2014-04-09 FIZIKA Országos X. Minisztériumi Dicséret Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei VI. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei V. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2016-05-14 fizika, kémia, biológia Megyei III. Csutak Dávid Zágoni Imola
fizikaolimpiasz 2014-04-07 fizika Országos X. dicseret Csutak Dávid Kotta László
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei III. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei V. Csutak Dávid Gödri Judith
"Rácz Lajos" versmondó verseny 2014-06-05 német nyelv Megyei II. Csutak Dávid Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei III. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei I. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Hevesy György Kémiaverseny 2015-03-28 kémia Országos III. Csutak Dávid Szabó Ünige
ÖVEGES JÓZSEF FIZIKAVERSENY 2015-04-17 FIZIKA Országos II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Olimpiada Științe pentru juniori 2015-05-16 biológia Megyei III. Csutak Dávid Zágoni Imola
Hevesy György Kémiaverseny 2016-02-28 kémia Megyei III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Megyeközti I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika Megyei III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Megyei III. Csutak Dávid Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Megyei IV. Csutak Dávid Iakab Tibor
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Nemzetközi IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Kémia Tantárgyverseny 2017-01-01 kémia Megyei III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Irinyi János Kémiaverseny 2017-02-20 kémia Megyei III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Megyei III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika Országos VIII. Csutak Dávid Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Csutak Dávid Iakab Tibor
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-01-01 Megyei III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-01 Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-20 Országos III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei IV. Csutak I. Krisztina Demeter Erzsébet
Curie Környezetvédelmi Verseny 2016-03-03 Környezetvédelem Megyei I. Curie fiúk Zágoni Imola
A Chemya iskolája 2016-04-09 kémia Megyei II. Curie fiúk Ujfalvi Irma
VII. Laborkukac Diákvetélkedő 2017-03-24 Kémia Megyeközti III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
A Chemia iskoléja 2017-11-08 Kémia Megyei III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
Curie Környezetvédelmi Verseny 2016-03-03 Környezetvédelem Megyei III. Curie lányok Zágoni Imola
Talpunk alatta föld 2018-04-27 Kémia-Biológia-Földrajz-Angol Megyei Különdíj Curie lányok Ujfalvi Irma
Vidám Versek Versmondó Versenye 2015-03-31 Magyar nyelv Megyei I. Czirmai Anna Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2015-04-26 Magyar nyelv Országos IV. Dicséret Czirmai Anna Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Dicséret Czirmai Anna Márton Magdolna
Vidám Versek Versmonó Versenye 2016-03-30 Anyanzelv Megyei I. Czirmai Anna Jánó Enikő
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv Országos IV. Czirmai Anna Jánó Enikő
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-03-19 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Czirmai Anna Jánó Enikő
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 Megyei V. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. Megyei I. Czirmai Anna Kovács Tünde
„Péter László” Kupa 2010-10-14 Sport / Atlétika / Tetratlon Megyei III. Czirmai Janka Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2010-10-14 Sport / Atlétika / 800 m Megyei I. Czirmai Janka Jakab-Benke Hajnal
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2011-11-06 Terepfutás/Sport Megyei I. Czirmai Janka Latzin Edit
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika Megyei Czirmai Janka
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 Lb romana Megyei Premiu special D-l Goe Carmen Bodnari
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Megyei dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
"Rácz Lajos" versmondó verseny 2013-04-19 német nyelv Megyei I. Damokos Beatrix Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Damokos Beatrix Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei III. Damokos Beatrix Gödri Judith
"Rácz Lajos" versmondó verseny 2014-06-05 német nyelv Megyei I. Damokos Beatrix Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2014-01-01 Megyei I. Damokos Beatrix Kedves Laura Rita
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VI. Damokos Beatrix Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-01-01 anyanyelv Megyei III. Damokos Beatrix Kedves Laura Rita
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Megyei V. Damokos Beatrix László Boglárka
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Damokos Cs.S. Zsófia Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei IV. Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Csillagszerző matematikaverseny 2014-03-11 matematika Megyei Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Biológia Olimpiász Megyei Szakasz 2015-03-07 biológia Megyei IV. Damokos Dóra Zágoni Imola
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei X. Damokos Dóra Gödri Judith
Megyei Egészségnevelés verseny 2016-05-18 egészségnevelés Megyei III. Damokos Dóra Zágoni Imola
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Damokos Kinga Fülöp Anna
Hevesy , Irinyi kemia verseny 2012-03-24 Kemia Országos IV. dicséret Damokos Kinga Ujfalvi Irma
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Kémia olimpia 2014-02-22 kémia Megyei II. Damokos Kinga Szabó Ünige
Curie Kémiaverseny 2014-03-25 Megyei I. Damokos Kinga Szabó Ünige
Tudományos Diákszimpozion 2015-04-10 kémia Nemzetközi III. Damokos Kinga Szabó Ünige
Kémia Tantárgyverseny 2015-02-10 kémia Megyei III. Damokos Kinga Szabó Ünige
Tudományos Diákszimpozion 2016-03-17 kémia Megyei I. Damokos Kinga Szabó Ünige
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Tudományos Diákszimpozion TUDEK 2015-11-28 kémia Országos III. Damokos Kinga Szabó Ünige
Bolyai Farkas országos tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Országos különdíj Damokos Kinga Csia Kinga Emese
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei dicséret Damokos Kinga Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Megyei IV. Dicséret Damokos Kinga Márton Hajnal
TUDEK 2016-12-01 kémia Országos I. Damokos Kinga Szabó Ünige
TUDOK 2017-04-01 kémia Nemzetközi I. Damokos Kinga Szabó Ünige
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-04-16 Anyanyelv Országos II. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-02-27 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv Országos NAPSUGÁR Gyermeklap Különdíja DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-04-16 Anyanyelv Országos II. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matemetika Országos III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei VI. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Megyei III. Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2012-03-02 Biológia Megyei dícséret Dancs Réka Csia Kinga Emese
Certificate in Advanced English 2014-03-08 Angol nyelv Speciális C minősítés Dancs Réka Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei I. Dávid Szilárd Deák Éva
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 Filozófia Megyei Dicséret Deák Attila-Csongor Ferenczi Tibor
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás Nemzetközi Legtechnikásabb játékos Deák Csanád Kovács Tünde
VI. Barátság Kupa 2018-05-19 testnevelés Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Deák Csanád Kovács Tünde
Földrajz tantárgyverseny 2012-03-03 Földrajz Megyei IV. dícséret Deák Fogarasi Norbert Makfalvi Zsuzsa
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny 2013-05-10 Humánföldrajz Országos Dicséret Deák Fogarasi Norbert Makfalvi Zsuzsa
Római-katolikus Vallásverseny 2011-02-11 vallás Megyei II. Deák Hanna Dr. Kondor Ágota
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos III. Delne Kristóf Urbán Laura
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei VI. Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei I. Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Országos EMMV dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei I. Demeter Gergő Fülöp Anna
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei I. Demeter Gergő Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Országos dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei I. Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 Megyei dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei III. Demeter Gergő Gödri Judith
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Demeter Magor Deák Éva
Gyulafehérvári Főegyházmegyei Katolikus Tantárgyverseny 2015-02-28 római katolikus vallás Megyei II. Demeter Réka Pénzes Lóránd István
Gyulafehérvári Főegyházmegyei Katolikus Tantárgyverseny 2015-04-18 római katolikus vallás Országos III. Demeter Réka Pénzes Lóránd István
Olimpiada de Limba Latina 2014-02-23 Limba Latina Megyei III. Demián Bernadett Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limba Latina 2015-02-22 Limba Latina Megyei I. Demián Bernadett Farkas Cristina-Cornelia
Aranytoll 2015-11-22 magyar Országos I. Dénes Pálma Varga Mária
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás Megyei II. Dénes Petra-Anita Dr. Kinda Eleonóra
Angol tantárgyverseny 2016-03-18 Megyei II. Dénes Petra-Anita Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei dicséret Dénes Petra-Anita Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Megyei III. Dénes Petra-Anita Vizsuly Tünde
Tanulj és szórakozz a Büdös-hegy Napján! 2015-05-09 biológia Megyei I. Denevérek Zágoni Imola
Német nyelvű színjátszó csapatok versenye 2015-03-27 Német nyelv Megyei II. Der Froschkönig - VII.A/D Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Zivilisation und Kultur 2017-05-12 Német Megyei II. Dézsi József-Milán Fülöp Anna
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IV. Dinu Andrea Deák Éva
Történelem Tantárgyverseny 2012-03-03 Történelem Megyei III. Dobri Botond Kósa Apor
Történelem tantárgyverseny 2014-03-08 történelem Megyei IV. Dobri Botond Pénzes Lóránd István
Történelem tantárgyverseny 2013-03-01 történelem Megyei II. Dobri Botond Pénzes Lóránd István
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2015-05-09 történelem Országos II. Dobri Botond Pénzes Lóránd István
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei V. Döme Anita Bartha Erzsébet
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret DOMOKOS ANNA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei II. Dosa Csanád Darvas Ibolya
Német nyelv megyei tantárgyverseny 2014-02-22 Megyei III. Dull Brigitta-Noémi Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Megyei IV. Dull Brigitta-Noémi Ferencz Katalin
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei IV. Dulló E. Zalán-Márton Dr. Kinda Eleonóra
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei IV. Dulló E. Zalán-Márton Dr. Kinda Eleonóra
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
PénzSztár Országos Középiskolai Pénzügyi-Gazdasági Verseny régiós szakasz 2015-11-04 közgazdaságtan Speciális I. Élan Szabó Anna
PénzSztár Országos Középiskolai Pénzügyi-Gazdasági Verseny regionális középdöntő 2015-11-19 közgazdaságtan Speciális IV. Élan Szabó Anna
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Megyei I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Hevesy György kémia verseny 2011-03-01 kémia Megyei IV. Élthes Zsombor Manases Susana
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos II. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Megyei I. Élthes Zsombor Csia Kinga Emese
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Kémia Olimpia 2014-02-22 Kémia Megyei II. Élthes Zsombor Ujfalvi Irma
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Bolyai Orszagos Tantargy verseny 2014-05-10 Kemia Országos IV. Élthes Zsombor Ujfalvi Irma
Bolyai Orszagos Tantárgyverseny 2015-05-09 Kémia Országos VI. Dícséret Élthes Zsombor Ujfalvi Irma
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-02-03 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Erőss Ágota Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Erőss Ágota Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2012-01-01 Magyar nyelv és irodalom Országos IV. Erőss Ágota Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, 2013-03-09 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Erőss Ágota Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Erőss Ágota Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-04-10 Magyar nyelv és irodalom Országos II. Erőss Ágota Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2016-01-12 Magyar Megyei II. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2016-01-01 anyanyelv Megyei II. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 magyar Országos I. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 magyar Nemzetközi VI. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei III. Észbontók Demeter Erzsébet
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Észbontók Kedves Laura Rita
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2014-05-17 Magyar nyelv és irodalom Országos I. Észbontók Kedves Laura Rita
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei Dicséret Fadgyas Anita Hatos Gabriella
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2013-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Farkas Boglárka Dobra Judit
First Certificate in English 2014-03-08 Angol nyelv Speciális A minősítés Farkas Boglárka Vizsuly Tünde
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei III. Farkas Kárla Vénusz Dr. Kinda Eleonóra
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás Megyei I. Farkas Kárla Vénusz Dr. Kinda Eleonóra
Gúzsba kötve táncolni- concurs de traducere 2017-12-09 Megyei III. Farkas Kárla Vénusz Kiss Mária
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Farkas Kárla Vénusz Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei IV. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Tantárgyverseny 2014-03-01 Matematika Megyei III. Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-01 Matematika Megyei V. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret FAZAKAS ABIGÉL Márton Magdolna
LuminaMath-matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Megyei III. Fazakas Gergő Nándor Váta Lívia
Lumina Math 2014-11-22 matematika Országos III. Fazakas Gergő Nándor Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 matematika Megyei Dicséret Fazakas Gergő Nándor Váta Lívia
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei II. Fazakas Gergő Nándor Varga Mónika
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Tantárgyverseny 2016-04-18 angol Megyei III. Fazakas Máté Márton Hajnal
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Rajzverseny 2016-01-01 Megyei különdíj Fazakas Péter Kicsi Éva
Rajzverseny 2015-12-04 Megyei II. Fazakas Samu Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Fazakas Samu Vinczeffy Réka
First Certificate in English 2013-12-07 Angol nyelv Speciális B minősítés Fazakas-Enyed Orsolya Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei Dicséret Fazkas István Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Fazkas István Ugron Szabolcs
Descopera a lume sanatoasa-Egészségnevelés verseny 2016-04-18 Biológia Megyei I. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás Megyei I. Fejér Ágnes Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-05-21 ref. vallás Országos IV. Fejér Ágnes Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Angol tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Fejér Ágnes Vizsuly Tünde
Tudományos Diákszimpozion 2015-04-10 kémia Nemzetközi II. Fejér Dalma Szabó Ünige
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Megyei I. Fekete Macskák Deák Éva
Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos Dicséret Fekete Mátyás Péterfi Edit
Anyanyelvi vetélkedő 2012-05-11 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Fekete Mátyás Péterfi Edit
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei IV. Fekete Mátyás Dr. Kinda Eleonóra
Curie kémiaverseny 2016-03-10 kémia Megyei III. Fekete Mátyás Szabó Ünige
Curie Emlékverseny 2017-03-30 Kémia Megyei I. Fekete Mátyás Ujfalvi Irma
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Fekete Mátyás Iakab Tibor
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei IV. Dicséret Fél X Henning Edit
Német nyelv megyei tantárgyverseny 2014-02-22 német nyelv Megyei II. Ferencz Alpár Ferencz Katalin
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei III. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos X. Különdíj Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene Megyei I. Ferencz Eszter Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Ferencz Eszter Dombora Anna
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei III. Ferencz Eszter Varga Mónika
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
First Certificate in English 2013-12-07 Angol nyelv Speciális B minősítés Ferencz Helén-Anna Vizsuly Tünde
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Tantárgyverseny 2015-02-22 Angol Megyei Dicseret Ferenczi Szabolcs Kotró-Kosztándi László
Tantargyverseny 2017-03-18 Angol Megyei Dicséret Ferenczi Szabolcs Kotró-Kosztándi László
Üzleti Tanácsadói Verseny 2012-10-12 közgazdaságtan Országos IV. Ferenczi Szilárd Szabó Anna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei Dicséret Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 anyanyelv Megyei II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-04-21 anyanyelv Országos Napsugár különdíj Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
First Certificate in English 2014-03-09 Angol nyelv Speciális C minősítés Fodor Andor Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VI. Dícséret Fodor Orsolya Deák Éva
Implom József Helyesírási verseny 2011-01-01 magyar nyelv Megyei IV. Földi Zsuzsánna Kedves Laura Rita
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2010-11-25 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi