Magyar English

Rezultate



Rezultate obținute în anul școlar 2019-2020-es

Criteriul pentru listare: Ordine cronologică | Numele elevului | Numele profesorului | După catedră
Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny 2020-12-13 Román nyelv Județean IV. Farkas Krisztina-Diana Szép Helga
Korrupcióellenes kisfilm 2020-12-10 Film Județean I. Vörös Ábel-Etele Szép Helga
Tudományos Poszterverseny 2020-07-25 FIZIKA-csillagászat Internațional tudományos különdíj Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
IAAC- International Astronomy and Astrophysics Competition 2020-07-13 FIZIKA-csillagászat Internațional Gold Honour Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Analog CanSat Competition 2020-06-29 FIZIKA-csillagászat Național II. CanSat Dr. Pető Mária
XII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2020-05-16 Közgazdaságtan Național Dicséret Maslowék Gazdag Ildikó
XXIX. Természet-Tudomány Diákpályázat 2020-05-05 FIZIKA-csillagászat Internațional VI. Élet és Tudomány különdíj Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Drogprevenciós kisfilm 2020-05-04 Film Județean I. Demeter Hunor Szép Helga
Drogprevenciós kisfilm 2020-05-04 Film Județean I. Szőke Szabina Szép Helga
Verselő Kárpát-medence 2020-04-25 Magyar nyelv és irodalom Internațional III. Bronz minősítés VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean II. Szonda Gergő Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean I. Balogh Adrienn Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean dicséret Trucza Sára Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Județean dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Județean dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean dicséret Trucza Sára Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean I. Szonda Gergő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean dicséret Molnár Aporka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean dicséret Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Județean I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Județean II. Nemethy Adrienn Csia Kinga Emese
Csillagászat 2020-03-07 Fizika-Csillagászat Internațional II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Biológia Olimpiász Megyei szakasz 2020-03-07 Biológia Județean I. Sütő Kriszta-Zsófia Zágoni Imola
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean II. Tatár Bence Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
3rd Spark English Contest Junior Edition 2020-03-06 Angol nyelv Județean III. The Queens Varga Mónika
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean I. Asdasdasd Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean III. Hamburger and Footlettuce Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean dicséret Party Language 2.0 Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean II. Baby Yoda Nyeste Emőke
Kosárlabda Bajnokság IX-XII.osztályos lányok 2020-03-05 Testnevelés Județean III. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnoksàg V-VIII. osztályos fiúk 2020-03-05 Testnevelés Județean III. Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Județean I. Kádár Fruzsina Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Județean I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Județean I. Cerchez Diana Ferencz Katalin
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean II. Bedő Éva Gabriella Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean III. Szilágyi Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean IV. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean I. Szenyes Emil Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean II. Szabó Erika-Krisztina Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean III. Vajna Eszter Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean III. Dénes Ivett-Xénia Márkosi Márta
Vidám Versek Versmondó Versenye 2020-02-28 Magyar nyelv és irodalom Județean I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2020-02-28 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bagoly Kata Dobra Judit
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Județean I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk 2020-02-23 Testnevelés Județean II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny 2020-02-22 Magyar nyelv és irodalom Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2020-02-22 Județean dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar nyelv és irodalom Județean II. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Județean I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Județean III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 biológia Interjudețean III. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 Biológia Interjudețean III. Sorbán Boglárka Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaveseny 2020-02-21 Matematika Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VII. FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IX. ZSIGMOND DOROTTYA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean I. Zrínyi 2. osztály/2020 Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean III. DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IV. NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicséret BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean III. Szép Áron Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IV. Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean V. Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean VIII. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IX. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicseret Péter Máté Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean III. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean VII. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IX. Schrek Timea Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean X. Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IV. Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean V. Kotró-Kosztándi Gellért Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IV. Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean I. Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VII. Tunyogi Boróka Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VIII. Mátyás Emese Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IX. Kádár Noémi Oláh-Ilkei Árpád
Fizika olimpiász 2020-02-21 Fizika Județean I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2020-02-20 Județean I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Csutak Krisztina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Kispályás labdarúgás, líceum, lányok 2020-02-16 Labdarúgás Județean I. László Boglárka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2020-02-15 Matematika Județean I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
FIZIKA Tantárgyverseny 2020-02-15 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2020-02-15 FIZIKA Județean III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-02-11 Matematika Național VIII. EMMV Dicvséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
VIII. Pénzidomár Gazdasági Vetélkedő 2020-02-09 Közgazdaságtan Național IV. PizzaForce1 Gazdag Ildikó
Megyei kézilabda líceum, fiúk 2020-02-08 Kézilabda Județean II. László Boglárka
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2020-02-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Gömbvillámok Márton Magdolna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Județean II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Județean III. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Speak Out 2020-01-31 angol Județean IV. Péter Máté Nyeste Emőke
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean I. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean I. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean II. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean III. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Gergely Anna Petra Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Kiss Adrien Urbán Laura
Román nyelvészet 2020-01-20 Román nyelv Județean I. Răduţă Cristian Szép Helga
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean IV. Dicséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean VIII. Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean IX. Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean III. Orbán Klára Oláh-Ilkei Árpád
Implom József helyesírási verseny 2020-01-18 magyar nyelv és irodalom Județean III. Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Bolyai csapatverseny 2020-01-10 Matematika Interjudețean 13.hely a 126-ból Oláh-Ilkei Árpád
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Național dicséret Tunyogi Kata Dr. Pető Mária
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Național I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Tant 2020-01-01 Județean Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-01-01 magyar nyelv és irodalom Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2020-01-01 magyar Județean VI. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
SapiSentia 2020-01-01 Județean II. Fazakas Dávid-Antal Ferencz Orsolya
SapiSentia III. 2020-01-01 Județean II. Szonda Gergő Ferencz Orsolya
SapiSentia III 2020-01-01 Județean II. Horváth Ákos Ferencz Orsolya
Regionális Környezetvédelmi TDK 2020-01-01 Interjudețean I. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Korrupció ellenes kisfilm 2019-12-10 Film Județean I. Demeter Hunor Szép Helga
Korrupcióellenes kisfilm 2019-12-10 Film Județean I. Szőke Szabina Szép Helga
TUDEK 2019-12-07 Csillagászat/Fizika Național II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Aranytoll Meseíró Verseny 2019-11-29 Magyar nyelv és irodalom Național I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő Județean I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-23 Matematika Național V. Gömbvillámok Márton Magdolna
Sapisentia 2019-11-22 ökogazdálkodás Județean IX. Innonatív Makfalvi Zsuzsa
Lumina Math 2019-11-22 Matematika Național II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-21 matematika Național I. Varázsvizilovak Gödri Judith
PénzSztár Regionális forduló 2019-11-21 Közgazdaságtan Internațional II. Arasz Gazdag Ildikó
SapiSentia III 2019-11-21 Județean III. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Județean III. Szabo Zenko Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Județean III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Național III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-11-16 magyar nyelv és irodalom Național IV. dicséret Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2019-11-07 Közgazdaságtan Internațional I. Arasz Gazdag Ildikó
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean I. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean III. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean I. 600m Imre Botond László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Tetratlon- altétika 2019-11-02 testnevelés Județean II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 kislabdadobás Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 800 m. Județean II. Ianculescu Zsófia Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Județean VI. Seres Róbert Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Județean II. Ivácson Gergő Kovács Tünde,
László Boglárka
Tetratlon- altétika 2019-11-02 távolugrás Județean II. Ivácson Gergő Kovács Tünde,
László Boglárka
Pentatlon- atlétika 2019-10-30 testnevelés Județean I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 egyéni összetett Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Județean II. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Județean II. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 kislabdadobás Județean III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Județean II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Județean III. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 800 m. Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 testnevelés Județean V. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 60 m. Județean I. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 távolugrás Județean III. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 távolugrás Județean II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 súlylökés Județean I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom Județean II. Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Sandu Franciska Dobra Judit
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-10-25 Anyanyelv/mesemondás Județean II. DEMETER BALÁZS Szőcs Katalin-Ágnes
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-10-25 anyanyelv Județean II. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Bűnmegelőzés Kupa 2019-10-24 testnevelés Special I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Őszirózsa Népdalvetélkedő 2019-10-19 Zene Național IV. Dicsșret Sylvester Adrienn Dombora Anna
Barátság Kupa- labdarúgó torna 2019-10-19 testnevelés Internațional I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Județean I. Bajcsi Orsolya Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Județean II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Județean I. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Județean II. Szonda Regő Nyeste Emőke
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 Matematika Județean I. Gömbvillámok Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean IV. Töltött káposzták Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean III. Matuka Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean II. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2019-10-11 matematika Județean I. Varga Mária
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean I. Balázs Gergő Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean III. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean I. Kovács Sára Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Județean III. Rab Henrietta Dombora Anna
Tetratlon- altétika 2019-10-02 távolugrás Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2019-10-01 Județean IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Aranytoll Meseíró Verseny 2019-09-26 Magyar nyelv és irodalom Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
A mi Olimpiánk 2019-09-19 Kézilabda Național III. Fiúk László Boglárka
A mi olimpiánk 2019-09-19 testnevelés Național II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
A mi Olimpiánk 2019-09-18 Kézilabda Național III. Lányok László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-18 atlétika-80m. Național III. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-09-18 atlétika-800 m. Național III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
A MI OLIMPIÁNK 2019-09-18 atlétika-súlylökés Național IV. Szántó Anita Kovács Tünde

Rezultate anterioare

Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Județean I. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Județean II. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Județean II. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Județean III. Magyarosi Anna Dombora Anna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének-zene Județean I. Kocsis Tekla Şaica Enikő
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének -zene Județean III. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 Matematika Național III. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Național II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Județean III. Bács Rita László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Județean I. Benedek Botond László Boglárka
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika Național X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Național Minisztériumi dicséret Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-05-16 testnevelés Național VI. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-05-12 rajz kategória Județean I. Bokor Jónás Kicsi Éva
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2019-05-11 informatika Interjudețean I. Krecht Ábel Gábor Béla
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-05-11 földrajz Internațional X. Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
E. Palade biológia tantárgyverseny 2019-05-11 Biológia Județean III. Nagy-Bagoly Zora Csia Kinga Emese
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Județean I. Zágoni Tamás Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Județean III. KOVÁCS BOGLÁRKA Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Județean Dícséret Pál Gergő Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Județean Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Ferencz Orsolya
KAV 2019-05-11 magyar Național Napsugár különdíj Szorgos tollak Szakács Ágnes
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Național EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Național EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Național EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Național FOARTE BINE SZÉKELY HANNA Gászpor Melinda
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean II. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean III. Kids Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean IV. Große Pferde Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean I. Wunderbaum Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean II. Gummibär Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Județean III. Hydra Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom Național IV. Dicséret Zuvatolók Dr. Pénzes Ágnes
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom Național III. Kórémuzsikusok Kedves Laura Rita
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional I. Miklós Janka Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional III. Tamás Péter Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Internațional dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-05-01 magyar nyelv és irodalom Internațional III. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Internațional Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Internațional III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Internațional II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Internațional III. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Internațional Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Internațional Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2019-04-26 Magyar nyelv és irodalom Internațional IV. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Protestáns Vallás Olimpia 2019-04-26 református vallás Național II. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpia 2019-04-26 református vallás Național Legjobb esszéért járó különdíj Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom Național VI. dicséret Szonda Gergő Dobra Judit
42. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom Internațional II. Ezüst oklevél Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Matematika tantárgyverseny 2019-04-24 matematika Național bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
CanSat Miniszatellit építés 2019-04-24 FIZIKA-Robotika Național II. CanSat Dr. Pető Mária
Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2019-04-22 Közgazdaságtan Național dicséret PizzaForce Gazdag Ildikó
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-20 magyar nyelv és irodalom Național I. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Pentatlon (atlétika) -lányok 2019-04-20 testnevelés Interjudețean III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-04-18 magyar nyelv és irodalom Național IV. Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Vizuális Művészetek Verseny Egészséges Életmód kategória 2019-04-18 PSZICHOLÓGIA Județean I. Csáki Apor Paltán Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Național VIII. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 matematika Național III. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Național VI. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Mindennapok Fizikája 2019-04-14 Fizika Interjudețean III. Fizikai kísértetek Albert Balázs
Filozófiai esszépályázat 2019-04-13 Filozófia Național IV. Csog Brigitta Márkosi Márta
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Național I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Național II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
MiFiz 2019-04-13 Fizika Interjudețean VI. GAME Dr. Pető Mária
Számítástechnika Olimpia- TIC 2019-04-13 TIC Județean I. Sándor László-Márk Dr. Pető Mária
Laborfalvi Róza Szépen Magyarul 2019-04-12 anyanyelv Județean I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Județean II. Human Bulls Varga Mónika
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Județean III. Triple Trouble Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Județean III. Pink Fluffy Unicorns Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Județean I. Legendary Márton Hajnal
Tetratlon- atlétika 2019-04-12 testnevelés Interjudețean II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Mindennapok Fizikája 2019-04-12 Fizika Interjudețean Legjobb kerettörténet Székely furfang Albert Balázs
Benedek Elek rajzverseny 2019-04-12 Județean II. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-04-12 fotó kategória Județean II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Tymbark kupa 2019-04-11 Labdarúgás Special II. László Boglárka
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Interjudețean III. Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk 2019-04-07 Testnevelés Interjudețean I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Bonusintra 2019-04-07 történelem Național I. Vargyas Szilamér Rab Sándor
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-04-06 Anyanyelv Național Kallós Zoltán Különdíj VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Matematika Olimpia 2019-04-06 matematika Județean dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-06 magyar nyelv és irodalom Național IV. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Venczel József-esszéverseny 2019-04-06 Szociológia Național I. Gubás Szidónia Márkosi Márta
Vidám Versek Vermondó Versenye 2019-04-06 Național dicséret Sandu Franciska Kicsi Éva
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT DOSA CSILLA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național EXCELENT PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE VARGA KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Național FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 matematika Național FOARTE BINE GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny Județean II. Party Language Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny Județean dicséret Smart Girls Nyeste Emőke
Matematika Tantargyolimpia 2019-04-01 Matematika Județean IV. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-01 magyar Județean Dicséret Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Național I. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmndó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Județean I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 Județean I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Județean III. Bács Orsolya Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom 2019-04-01 Național RMDSZ/ Communitas Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
olimpiada de limba si literatura romana 2019-04-01 limba si literatura romana Național mentiune speciala Răduță Ana Carmen Bodnari
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem Județean I. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem Județean I. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean I. Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean I. Kanyó Bernadette Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean II. Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean II. Koszta Andrea Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean III. Kádár Zakariás Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean III. Ötvös Mózes-Tas Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Județean III. Finna Árpád-Márk Paltán Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Național Napsugár-díj Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv Național Napsugár-díj Lőrincz Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-30 PSZICHOLÓGIA Județean I. Blága Gyopár Paltán Enikő
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Județean III. Pál Gergő Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Județean dícséret Kovács Máté Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Județean dícséret Bálint Zsombor-András Makfalvi Zsuzsa
Öttusa Bajnokság 2019-03-29 Sport Județean III. Villám Négyes Urbán Laura
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny 2019-03-29 Kémia Național Dicséret Pál Ágnes Fehérvári Ilona
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Județean III. Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Județean III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés Județean I. Kovács Tünde
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz Național II. Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean II. BARABÁS BOTOND Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean II. SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean II. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean III. BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Județean III. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean IV. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean II. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean IV. Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean III. Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean III. Váncsa Krisztián Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean III. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean II. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Județean IV. Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 Județean különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 színjátszás Județean különdíj PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Județean dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Județean II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Județean I. Hans im Glück Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Județean Taghavi Dario Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Laborkukac 2019-03-22 Kémia-Biológia Național I. Ujfalvi Irma
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika Județean I. Krecht Ábel Gábor Béla
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla
Az ember és a természet 2019-03-20 Kémia-Biológia Județean II. Bálint Gyopár Ujfalvi Irma
Vidám Versek Versmondó versenye 2019-03-20 Județean I. Sandu Franciska Kicsi Éva
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean II. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean II. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Județean I. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Județean III. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Județean I. Tatár Ágota Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Județean III. László Adrienn Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Județean Dicséret Benkő Dávid Ferencz Orsolya
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean I. Demeter Gergő Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean II. Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika Județean Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean II. Péter Máté Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret MANŢIA LILLA Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean I. Tatár Bence Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Județean dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Olimpiada Națională de Matematică 2019-03-16 Matematika Județean I. Ugron Szabolcs
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás Județean II. László Boglárka
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Județean III. Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Județean III. Miklós Janka Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Județean dicséret Szonda Gergő Varga Mónika
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Interjudețean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia Județean III. Butyka Hunor-Szilárd Ferencz Orsolya
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Județean I. Szonda Gergő Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Județean dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Județean dicséret Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Județean dicséret Mocan Karola Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Județean I. Bagoly Eszter-Melánia Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Județean I. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Județean dícséret Oláh Gergő Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Județean III. Száfta Anna-Antónia Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Județean I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Județean Dicséret Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-09 magyar nyelv és irodalom Județean I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-03-09 testnevelés Județean I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Județean I. Bálint Gergely Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Județean II. Vargyas Szilamér Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Județean III. Deák Johanna Márkosi Márta
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Județean I. Király Mátyás Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Județean II. Tamás Anita-Abigél Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Județean dicséret Tankó Hunor Gazdag Ildikó
Biológia Tantárgyverseny 2019-03-09 biológia Județean III. Sütő Kriszta-Zsófia Csia Kinga Emese
INFORMATIKA OLIMPIA 2019-03-09 INFORMATIKA Județean I. Kotró Előd Dr. Pető Mária
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Județean IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Internațional VI. Boros Róbert László Boglárka
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Județean IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Județean IV. Dícséret Székely Szende Ferencz Orsolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean X. Méder Szabolcs Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean VIII. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean III. Péter Boglárka Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean III. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Veres Brigitta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Szonda Regő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Deme Larisa-Annamaria Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean VI. Balogh Adrienn Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Szabó Anna Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika Județean dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Județean dicseret Zágoni Tamás Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Județean Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean Dícséret Holinka Orsolya-Kinga Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean II. Vizi Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Județean III. Balog Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Județean I. László Boglárka
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean I. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean I. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Județean III. Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Național I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Național II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Național Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Național Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Speak Out kreativitás verseny monológ 2019-03-03 Angol nyelv Județean III. Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Județean Dicséret Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Județean II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom Județean II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Județean IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Județean III. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Județean III. Szilágyi Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Județean IV. Fekete Ádám-Krisztián Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Județean IV. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Județean I. Dull Brigitta-Noémi Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Județean I. Kozsokár Hanna Ferencz Katalin
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Internațional I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Internațional Gólkirály Rab Andor Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Internațional legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Internațional Legjobb kapus Lőrincz Alpár Kovács Tünde
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 református vallás Județean III. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean IV. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean II. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean III. Olosz Edina Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Județean IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia Național I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás Județean III. Kovács Máté Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás Județean Dicséret Kurucz Botond-Csanád Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Județean Dicséret IMREH LÓRÁNT Gecse Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika Național Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Național II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național I. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național II. Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Orszagos magyar matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Național dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Județean VII. Gergely Abigél Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Județean X. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Național Dicseret Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol Județean II. Tök Dietrich Norbert Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol Județean II. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Județean III. Seres Renáta Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Județean III. Dénes Pálma Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Județean dicséret Balogh Adrienn Varga Mónika
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny 2019-03-01 Magyar nyelvtan Județean III. Tatár Ágota Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-01 Județean III. Bálint Gyopár Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesr'si verseny 2019-03-01 Județean IV. Pál Ágnes Kedves Laura Rita
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Județean I. Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Județean II. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Anyanyelv Județean I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Județean I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene Județean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2019-02-24 testnevelés Județean III. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Anyanyelv Județean Dicséret SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Județean IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Județean IX. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Județean Dicséret Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-02-23 Matematika Național Dícséret "Not found" Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Județean I. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Județean II. Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Județean I. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Kató Balázs Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Krecht Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda Județean II. László Boglárka
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean I. Demeter Gergő Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean III. Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean IV. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean III. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Județean V. Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Județean Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Județean II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Fürkész Helyesírási verseny 2019-02-23 Județean I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Județean IV. Nagy Réka-Anna Kicsi Éva
Regemondó Vetélkedő 2019-02-22 Anyanyelv Județean II. PÉNZES ÁBEL Márton Magdolna
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika Județean IV. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika Județean VIII. Pénzes Bíborka Szakács Ágnes
Országos Magyar Matematikaverseny 2019-02-20 Matematika Național Dícséret Vizi Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-19 Județean IV. VAS PETRA Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-18 Județean I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Gáll Éva
Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok 2019-02-18 testnevelés Județean II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Județean I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Județean VIII. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz Județean IV. Dicséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Județean I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Județean IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Județean IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-15 Anyanyelv Județean II. Benkő Samu Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 matematika Județean Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dicséret SCHREK NORBERT Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VI. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean II. Porzsolt Zalán Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean IV. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 Județean VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IV. Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VI. Dícséret Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean Dícséret Veres Vivien Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean I. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean V. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VII. Dícséret Szabó János Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean X. Dícséret Ilyés Norbert István Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IV. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean VII. Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean IX. Dícséret Simon-Zsók Anett Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Județean III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean V. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Județean VII. Burian Hunor Kicsi Éva
Kémia tantárgy verseny 2019-02-10 Kémia Județean III. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-02-03 magyar nyelv és irodalom Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Național Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Județean I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Județean II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Județean III. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia Județean II. Miklós Janka Fehérvári Ilona
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia Județean III. Tamás Péter Fehérvári Ilona
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2019-01-26 Anyanyelv Județean Dicséret Gömbvillámok Márton Magdolna
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean III. Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Județean II. Vizi Attila Ugron Szabolcs
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-26 Matematika Județean IV. Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean III. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean III. Méder Szabolcs Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 matematika Județean IV. Demeter Soma Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean IV. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Județean IV. Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath 2019-01-25 matematika Național III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
LuminaMath 2019-01-25 matematika Național V. Fazakas Dorka Szakács Ágnes
Lumina Math 2019-01-25 Matematika Național II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 matematika Național III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
Irinyi János Kémia verseny 2019-01-22 Kémia Județean II. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Județean Dicséret Urus József-Norbert Bíró Béla
Implom József helyesírási verseny 2019-01-19 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Județean II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Județean I. Imre Panna-Dorottya Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Județean II. Szakács Eszter Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Județean dícséret Bagoly Kata Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Județean dícséret Kozsokár Gergő Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Județean I. Burián Tamás Márton Hajnal
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-14 Matematika Interjudețean II. "Not found" Ugron Szabolcs
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás Județean I. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás Național III. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2019-01-12 informatika Special IX. III. fokozatú EMT oklevél Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Interjudețean III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Interjudețean V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-01 Județean III. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Sărbători de iarnă 2019-01-01 Rajz Județean II. Máté Bence Szőcs Katalin-Ágnes
2019-01-01 Județean Gábor Béla
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 Județean Gödri Judith
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Județean IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Județean VIII. Pál Ágnes Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-01-01 Matematika Județean IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Național Dicseret Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-01 Județean dícséret Szakács Eszter Márton Hajnal
Vidám Versek Versmondó Verseny 2019-01-01 Maghiara Național III. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar Județean Dicséret Némethy Gyopár Tókos Ibolya- Lujza
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-01-01 magyar Județean II. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Bölécs Diákok Országos Szintű Vetélkedő 2019-01-01 Județean I. LéptenNyomon Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 Județean I. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 Național dicséret Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Szentes Ádám Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Județean IX. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Județean IX. Urszuly Nóra Kedves Laura Rita
Bölcs Diákok 2019-01-01 Județean II. Sejtek Csia Kinga Emese
2019-01-01 Județean Gecse Mária
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 Județean I. Balázs Gergő Kicsi Éva
TUDEK 2018-12-08 Fizika, csillagászat Național III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Simon Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Csutak Krisztina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Imreh Szabolcs Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret György Burián Boróka Léna Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Județean Dicséret Kovács Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Județean I. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Județean I. Gödri Ünige-Abigél Csia Kinga Emese
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dicséret TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dicséret VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2018-11-24 Matematika Național II. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național II. Albert Réka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național III. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național III. Papp Zalán-Magor Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Porzsolt Zalán Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Elekes Eszter Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Național Dicséret Nagy Adrienn Váta Lívia
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Méder Szabolcs Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național III. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Național Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Național Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Național I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Național VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2018-11-24 matematika Național dicseret Tatár Bence Gödri Judith
DACH 2018-11-23 Német nyelv Județean I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Județean I. Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Județean I. Szász Cynthia-Klaudia Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Județean I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Lumina Math 2018-11-22 Național II. Varga Mária
Lumina Math 2018-11-22 Matematika Județean III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 Județean I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 Internațional IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Koszta Andrea Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Megyeközti 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Blága Gyopár Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean III. Vargyas Szilamér Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Interjudețean dícséret Gubás Szidónia Paltán Enikő
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Interjudețean V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2018-11-08 Közgazdaságtan Internațional III. KÁRSZ Gazdag Ildikó
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Internațional V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika Internațional VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika Internațional V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika Județean V. "Matekosok" Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika Județean I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Județean IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Județean II. ,,2+2" Gödri Judith
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv Județean II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Județean I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Județean II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Județean III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Județean II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Județean II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Județean I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Județean III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás Județean I. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Județean III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Județean III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Județean III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés Internațional I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 Național I. Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 Național I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2018-10-20 Ének-zene Național Bartók Béla Különdíj SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés Județean I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés Județean I. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Județean I. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Județean I. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Județean I. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Județean III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Județean III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás Județean I. Költő Kincső Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Județean II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. Județean III. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 Județean III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás Județean II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Județean I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Județean II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. Județean III. Téglás Etele Kovács Tünde
Mesemondó verseny 2018-10-20 Județean II. Bács Rita Kicsi Éva
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol Județean II. Seres Renáta Varga Mónika
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol Județean III. Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Județean I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Județean II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Județean II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Interjudețean I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Județean II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Județean I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Județean I. Balázs Gergő Kicsi Éva
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Județean dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Județean dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Județean II. Para Luca Lőrincz Enikő
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Județean III. Márkosi Lili Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Județean III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Județean III. Rab Henrietta Dombora Anna
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika Județean I. Superboys Kicsi Éva
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 matematika Județean IV. Csodaradírok Szakács Ágnes
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika Județean IV. Mateklányok 4. Szakács Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 Județean I. "Matekosok" Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean II. Gömbvillámok Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean X. Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Județean VI. Blue life Deák Éva
Tudász - Talpra magyar vetélkedő 2018-10-05 történelem Județean dicséret X C. Pénzes Lóránd István
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar Județean IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Bölcs diákok 2018-10-01 kulturális vetélkedő Județean VI. Hollóhát Makfalvi Zsuzsa
Sportnapok 2018-09-21 Județean I. 3.d Gáll Éva
Tetratlon 2018-09-21 60 m. Județean II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Național V. László Boglárka
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás Național I. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát Național II. Tompa György-Kadosa Kovács Tünde
Bolyai Matematika csapatverseny 2018-09-15 Județean I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Matlap feladatmegoldó verseny 2017/18 2018-09-13 matematika Național I. aranyoklevél Miklós Janka Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-09-12 Matematika Județean V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-06-23 matematika Internațional III. Varázsvizilovak Gödri Judith
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Județean I. Benedek Botond László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Județean II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Județean II. Rebeka Szende László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Județean IV. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER László Boglárka
Talajtorna verseny 2018-06-09 testnevelés Județean I. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles Județean I. Veres Enikő-Eszter
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Județean IV. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Județean I. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Județean II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Județean I. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Județean I. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Háromszéki Népdabarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Județean II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Speak Out Creative Writing 2018-05-28 angol Național I. Kovács Abigél Varga Mónika
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematikaverseny 2018-05-20 matematika Național dicséret Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Național II. Aczél Adrienn Gödri Judith
VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-05-19 testnevelés Internațional I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VI. Barátság Kupa 2018-05-19 testnevelés Internațional legjobb mezőnyjátékos Deák Csanád Kovács Tünde
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol Județean I. Pineapples Varga Mónika
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol Județean III. Unicorns are real Varga Mónika
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv Județean I. Three Clever Pupils Nyeste Emőke
Crazy Kids 2018-05-18 Angol nyelv Județean II. Crazy Kids Nyeste Emőke
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv Județean III. Pink Fluffy Unicorns Nyeste Emőke
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Național II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Național III. Hegyi Kamilla Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Național IV. Józsa Zsófia Márkosi Márta
Alfa Omega fizikaverseny 2018-05-12 Fizika Interjudețean Dicséret Răduţă Cristian Szabó Ünige
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean I. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean I. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean IV. Bálint Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean IV. Muscalu Hanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean IV. Joó Zsolt-Kristóf Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean IV. Rápolti Erhard Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Internațional X. Gergely Abigél Márkosi Márta
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Internațional X. Krecht Hanna Regina Márkosi Márta
'Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Internațional X. Márkosi Lili Márkosi Márta
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2018-05-05 Földrajz Național III. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Interjudețean III. 7 C Pénzes Lóránd István
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Județean