Magyar Română

Our results



Outstanding results in the 2018-2019-as school year

List: Sort by time | Student name | Teacher name | By departments
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő County level I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
Lumina Math 2019-11-22 Matematika National II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Barátság Kupa- labdarúgó torna 2019-10-19 testnevelés International I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene County level I. Balázs Gergő Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene County level III. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene County level I. Kovács Sára Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene County level II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene County level III. Rab Henrietta Dombora Anna
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2019-10-01 County level IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
A mi Olimpiánk 2019-09-19 Kézilabda National III. Fiúk László Boglárka
A mi olimpiánk 2019-09-19 testnevelés National II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
A mi Olimpiánk 2019-09-18 Kézilabda National III. Lányok László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-18 atlétika-80m. National III. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-09-18 atlétika-800 m. National III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-08-18 atlétika-súlylökés County level IV. Szántó Anita Kovács Tünde
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level I. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level II. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level II. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene County level III. Magyarosi Anna Dombora Anna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének-zene County level I. Kocsis H. Tekla Şaica Enikő
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének -zene County level III. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 Matematika National III. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika National II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika National II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés County level III. Bács Rita László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés County level I. Benedek Botond László Boglárka
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika National X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika National Minisztériumi dicséret Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-05-16 testnevelés National VI. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-05-12 rajz kategória County level I. Bokor Jónás Kicsi Éva
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2019-05-11 informatika Regional I. Krecht Ábel Gábor Béla,
Iakab Tibor
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-05-11 földrajz International X. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
E. Palade biológia tantárgyverseny 2019-05-11 Biológia County level III. Nagy-Bagoly Zora Csia Kinga Emese
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia County level I. Zágoni Tamás Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia County level III. KOVÁCS BOGLÁRKA Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia County level Dícséret Pál Gergő Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia County level Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Ferencz Orsolya
KAV 2019-05-11 magyar National Napsugár különdíj Szorgos tollak Szakács Ágnes
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV National EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv National EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV National EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv National EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv National EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv National EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv National EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv National FOARTE BINE SZÉKELY HANNA Gászpor Melinda
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level II. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level III. Kids Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level IV. Große Pferde Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level I. Wunderbaum Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level II. Gummibär Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv County level III. Hydra Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom National IV. Dicséret Zuvatolók Dr. Pénzes Ágnes
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom National III. Kórémuzsikusok Kedves Laura Rita
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International I. Miklós Janka Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International III. Tamás Péter Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika International dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-05-01 magyar nyelv és irodalom International III. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika International Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika International III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika International II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika International III. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika International Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika International Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2019-04-26 Magyar nyelv és irodalom International IV. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Protestáns Vallás Olimpia 2019-04-26 református vallás National II. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpia 2019-04-26 református vallás National Legjobb esszéért járó különdíj Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom National VI. dicséret Szonda Gergő Dobra Judit
42. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom International II. Ezüst oklevél Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Matematika tantárgyverseny 2019-04-24 matematika National bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
CanSat Miniszatellit építés 2019-04-24 FIZIKA-Robotika National II. CanSat Dr. Pető Mária
Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2019-04-22 Közgazdaságtan National dicséret PizzaForce Gazdag Ildikó
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-20 magyar nyelv és irodalom National I. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Pentatlon (atlétika) -lányok 2019-04-20 testnevelés Regional III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-04-18 magyar nyelv és irodalom National IV. Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Vizuális Művészetek Verseny Egészséges Életmód kategória 2019-04-18 PSZICHOLÓGIA County level I. Csáki Apor Paltán Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika National VIII. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 matematika National III. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika National VI. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Mindennapok Fizikája 2019-04-14 Fizika Regional III. Fizikai kísértetek Albert Balázs,
Kocsis László
Filozófiai esszépályázat 2019-04-13 Filozófia National IV. Csog Brigitta Márkosi Márta
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika National I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika National II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
MiFiz 2019-04-13 Fizika Regional VI. GAME Dr. Pető Mária
Számítástechnika Olimpia- TIC 2019-04-13 TIC County level I. Sándor László-Márk Dr. Pető Mária,
Iakab Tibor
Laborfalvi Róza Szépen Magyarul 2019-04-12 anyanyelv County level I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol County level II. Human Bulls Varga Mónika
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol County level III. Triple Trouble Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol County level III. Pink Fluffy Unicorns Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol County level I. Legendary Márton Hajnal
Tetratlon- atlétika 2019-04-12 testnevelés Regional II. Tetratlon csapat Kovács Tünde,
Varga Nimród
Mindennapok Fizikája 2019-04-12 Fizika Regional Legjobb kerettörténet Székely furfang Albert Balázs
Benedek Elek rajzverseny 2019-04-12 County level II. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-04-12 fotó kategória County level II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Tymbark kupa 2019-04-11 Labdarúgás Special II. László Boglárka
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Regional III. Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk 2019-04-07 Testnevelés Regional I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-04-06 Anyanyelv National Kallós Zoltán Különdíj VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Matematika Olimpia 2019-04-06 matematika County level dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-06 magyar nyelv és irodalom National IV. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Venczel József-esszéverseny 2019-04-06 Szociológia National I. Gubás Szidónia Márkosi Márta
Vidám Versek Vermondó Versenye 2019-04-06 National dicséret Sandu Franciska Kicsi Éva
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT DOSA CSILLA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National EXCELENT PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE VARGA KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA National FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 matematika National FOARTE BINE GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny County level II. Party Language Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny County level dicséret Smart Girls Nyeste Emőke
Matematika Tantargyolimpia 2019-04-01 Matematika County level IV. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-01 magyar County level Dicséret Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom National I. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmndó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom County level I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 County level I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom County level III. Bács Orsolya Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom 2019-04-01 National RMDSZ/ Communitas Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
olimpiada de limba si literatura romana 2019-04-01 limba si literatura romana National mentiune speciala Răduță Ana Carmen Bodnari
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem County level I. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem County level I. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level I. Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level I. Kanyó Bernadette Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level II. Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level II. Koszta Andrea Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level III. Kádár Zakariás Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level III. Ötvös M.-T. Mózes-Tas Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA County level III. Finna Árpád-Márk Paltán Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 National Napsugár-díj Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv National Napsugár-díj Lőrincz Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-30 PSZICHOLÓGIA County level I. Blága Gyopár Paltán Enikő
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 County level III. Pál Gergő Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 County level dícséret Kovács Máté Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 County level dícséret Bálint Zsombor-András Makfalvi Zsuzsa
Öttusa Bajnokság 2019-03-29 Sport County level III. Villám Négyes Urbán Laura,
László Boglárka
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny 2019-03-29 Kémia National Dicséret Pál Ágnes Fehérvári Ilona
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 County level III. Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 County level III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés County level I. Kovács Tünde
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz National II. Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level I. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level I. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level I. MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level I. ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level II. BARABÁS BOTOND Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level II. SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level II. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level III. BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 County level III. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level IV. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level II. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level IV. Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level III. Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level III. Váncsa Krisztián Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level III. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level II. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika County level IV. Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 County level különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 színjátszás County level különdíj PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika County level dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika County level II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika County level III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv County level I. Hans im Glück Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv County level Taghavi Dario Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Laborkukac 2019-03-22 Kémia-Biológia National I. Ujfalvi Irma
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika County level I. Krecht Ábel Gábor Béla,
Iakab Tibor
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla
Az ember és a természet 2019-03-20 Kémia-Biológia County level II. Bálint Gyopár Ujfalvi Irma
Vidám Versek Versmondó versenye 2019-03-20 County level I. Sandu Franciska Kicsi Éva
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level II. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level II. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia County level I. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia County level III. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia County level I. Tatár Ágota Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 County level III. László Adrienn Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 County level Dicséret Benkő Dávid Ferencz Orsolya
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level I. Demeter Gergő Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level II. Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika County level Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level II. Péter Máté Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret MANŢIA LILLA Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level I. Tatár Bence Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika County level dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Olimpiada Națională de Matematică 2019-03-16 Matematika County level I. Ugron Szabolcs
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás County level II. László Boglárka
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol County level III. Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol County level III. Miklós Janka Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol County level dicséret Szonda Gergő Varga Mónika
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Regional I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia County level III. Butyka Hunor-Szilárd Ferencz Orsolya
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol County level I. Szonda Gergő Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol County level dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol County level dicséret Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol County level dicséret Mocan Sz.-L. Karola Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol County level I. Bagoly Eszter-Melánia Márton Hajnal ,
Fazakas Ágnes Katalin
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol County level I. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol County level dícséret Oláh Gergő Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv County level III. Száfta Anna-Antónia Vizsuly Tünde,
Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv County level I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv County level Dicséret Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-09 magyar nyelv és irodalom County level I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-03-09 testnevelés County level I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia County level I. Bálint Gergely Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia County level II. Vargyas Szilamér Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia County level III. Deák Johanna Márkosi Márta
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan County level I. Király Mátyás Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan County level II. Tamás Anita-Abigél Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan County level dicséret Tankó Hunor Gazdag Ildikó
Biológia Tantárgyverseny 2019-03-09 biológia County level III. Sütő Kriszta-Zsófia Csia Kinga Emese
INFORMATIKA OLIMPIA 2019-03-09 INFORMATIKA County level I. Kotró Előd Dr. Pető Mária,
Kubánda Miklós
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda County level IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda International VI. Boros Róbert László Boglárka
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia County level IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia County level IV. Dícséret Székely Szende Ferencz Orsolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level X. Méder Szabolcs Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level VIII. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level III. Péter Boglárka Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Urbán Laura,
Gáll Éva,
Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level III. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Veres Brigitta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Szonda Regő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Deme Larisa-Annamaria Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level VI. Balogh Adrienn Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Szabó Anna Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika County level dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika County level dicseret Zágoni Tamás Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 County level Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level Dícséret Holinka Orsolya-Kinga Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika County level III. Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda County level I. László Boglárka
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika County level I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika County level I. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika County level I. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika County level III. Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika National I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika National II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika National Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika National Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Speak Out kreativitás verseny monológ 2019-03-03 Angol nyelv County level III. Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv County level Dicséret Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv County level II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom County level II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv County level IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv County level III. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv County level III. Szilágyi J.-P. Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 County level IV. Fekete Ádám-Krisztián Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 County level IV. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 County level I. Dull Brigitta-Noémi Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 County level I. Kozsokár Hanna Ferencz Katalin
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás International I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás International Gólkirály Rab Andor Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás International legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás International Legjobb kapus Lőrincz Alpár Kovács Tünde
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 református vallás County level III. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level IV. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level II. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level III. Olosz Edina Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás County level IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia National I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás County level III. Kovács Máté Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás County level Dicséret Kurucz Botond-Csanád Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 County level Dicséret IMREH LÓRÁNT Gecse Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika National Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika National II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika National I. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika National dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika National II. Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika National III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Orszagos magyar matematika Olimpia 2019-03-01 matematika National dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika County level VII. Gergely Abigél Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika County level X. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika National Dicseret Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol County level II. Tök Dietrich Norbert Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol County level II. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol County level III. Seres Renáta Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol County level III. Dénes Pálma Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol County level dicséret Balogh Adrienn Varga Mónika
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny 2019-03-01 Magyar nyelvtan County level III. Tatár Ágota Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-01 County level III. Bálint Gyopár Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesr'si verseny 2019-03-01 County level IV. Pál Ágnes Kedves Laura Rita
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana County level I. Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana County level II. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Anyanyelv County level I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 County level I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene County level I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2019-02-24 testnevelés County level III. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Anyanyelv County level Dicséret SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv County level IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv County level IX. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 County level Dicséret Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-02-23 Matematika National Dícséret "Not found" Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level I. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level II. Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level I. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Kató Balázs Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom County level I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom County level II. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom County level II. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda County level II. László Boglárka
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level I. Demeter Gergő Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level III. Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level IV. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level III. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika County level V. Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika County level Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika County level II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Fürkész Helyesírási verseny 2019-02-23 County level I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 County level IV. Nagy Réka-Anna Kicsi Éva
Regemondó Vetélkedő 2019-02-22 Anyanyelv County level II. PÉNZES ÁBEL Márton Magdolna
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika County level IV. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika County level VIII. Pénzes Bíborka Szakács Ágnes
Országos Magyar Matematikaverseny 2019-02-20 Matematika National Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-19 County level IV. VAS PETRA Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-18 County level I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Gáll Éva
Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok 2019-02-18 testnevelés County level II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika County level I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika County level VIII. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz County level IV. Dicséret Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 County level I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 County level IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 County level IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-15 Anyanyelv County level II. Benkő A.J. Samu Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 matematika County level Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dicséret SCHREK NORBERT Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VI. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 County level II. Porzsolt Zalán Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 County level IV. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 County level VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IV. Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VI. Dícséret Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level Dícséret Veres Vivien Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level I. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level V. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VII. Dícséret Szabó János Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level X. Dícséret Ilyés Norbert István Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IV. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level VII. Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level IX. Dícséret Simon-Zsók Anett Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika County level III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 County level I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 County level V. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 County level VII. Burian Hunor Kicsi Éva
Kémia tantárgy verseny 2019-02-10 Kémia County level III. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-02-03 magyar nyelv és irodalom County level I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom National Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 County level I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 County level II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 County level III. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia County level II. Miklós Janka Fehérvári Ilona
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia County level III. Tamás Péter Fehérvári Ilona
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2019-01-26 Anyanyelv County level Dicséret Gömbvillámok Márton Magdolna
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level III. Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika County level I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika County level II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika County level Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika County level II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-26 Matematika County level IV. Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level III. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level III. Méder Szabolcs Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 matematika County level IV. Demeter Soma Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level IV. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika County level IV. Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath 2019-01-25 matematika National III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
LuminaMath 2019-01-25 matematika National V. Fazakas Dorka Szakács Ágnes
Lumina Math 2019-01-25 Matematika National II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 matematika National III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
Irinyi János Kémia verseny 2019-01-22 Kémia County level II. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika County level Dicséret Urus József-Norbert Bíró Béla
Implom József helyesírási verseny 2019-01-19 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika County level II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol County level I. Imre Panna-Dorottya Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol County level II. Szakács Eszter Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol County level dícséret Bagoly Kata Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol County level dícséret Kozsokár Gergő Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol County level I. Burián Tamás Márton Hajnal
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-14 Matematika Regional II. "Not found" Ugron Szabolcs
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás County level I. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás National III. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2019-01-12 informatika Special IX. III. fokozatú EMT oklevél Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla,
Iakab Tibor
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Regional III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Regional V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-01 County level III. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Sărbători de iarnă 2019-01-01 Rajz County level II. Máté A. Bence Szőcs Katalin-Ágnes
2019-01-01 County level Gábor Béla
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 County level Gödri Judith
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika County level IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika County level VIII. Pál Ágnes Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-01-01 Matematika County level IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika National Dicseret Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-01 County level dícséret Szakács Eszter Márton Hajnal
Vidám Versek Versmondó Verseny 2019-01-01 Maghiara National III. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar County level Dicséret Némethy Gyopár Tókos Ibolya- Lujza
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-01-01 magyar County level II. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Bölécs Diákok Országos Szintű Vetélkedő 2019-01-01 County level I. LéptenNyomon Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 County level I. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 National dicséret Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar nyelv és irodalom County level Dicséret Szentes Ádám Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 County level IX. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 County level IX. Urszuly Nóra Kedves Laura Rita
Bölcs Diákok 2019-01-01 County level II. Sejtek Csia Kinga Emese
2019-01-01 County level Gecse Mária
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 County level I. Balázs Gergő Kicsi Éva
TUDEK 2018-12-08 Fizika, csillagászat National III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret Simon Cs. Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret Csutak I. Krisztina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret Imreh A. Szabolcs Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret György Burián I. Boróka Léna Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz County level Dicséret Kovács B. Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő County level I. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő County level I. Gödri Cs.-A. Ünige-Abigél Csia Kinga Emese
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dicséret TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dicséret VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2018-11-24 Matematika National II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National II. Albert Réka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National III. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National III. Papp Zalán-Magor Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National Dicséret Porzsolt Zalán Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National Dicséret Elekes Eszter Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 National Dicséret Nagy Adrienn Váta Lívia
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Méder Szabolcs Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National III. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika National Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika National Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika National I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika National VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2018-11-24 matematika National dicseret Tatár Bence Gödri Judith
DACH 2018-11-23 Német nyelv County level I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv County level I. Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv County level I. Szász Cynthia-Klaudia Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv County level I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Lumina Math 2018-11-22 National II. Varga Mária
Lumina Math 2018-11-22 Matematika County level III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 County level I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 International IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés County level I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Koszta Andrea Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Megyeközti 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Blága Gyopár Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional III. Vargyas Szilamér Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Gubás Szidónia Paltán Enikő
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Regional V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2018-11-08 Közgazdaságtan International III. KÁRSZ Gazdag Ildikó
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika International V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika International VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika International V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika County level V. "Matekosok" Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika County level I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika County level IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika County level VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika County level I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika County level II. ,,2+2" Gödri Judith
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv County level II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés County level I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés County level I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés County level II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés County level III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. County level I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás County level I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. County level II. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. County level II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. County level I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. County level III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás County level I. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás County level III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. County level III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 800 m. County level III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés International I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Veres Enikő-Eszter
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 National I. Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 National I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2018-10-20 Ének-zene National Bartók Béla Különdíj SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés County level I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés County level I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. County level I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás County level I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés County level I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. County level III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás County level III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás County level I. Költő Kincső Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés County level II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. County level III. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 County level III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás County level II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés County level I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés County level II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. County level III. Téglás Etele Kovács Tünde,
Varga Nimród
Mesemondó verseny 2018-10-20 County level II. Bács Rita Kicsi Éva
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol County level II. Seres Renáta Varga Mónika
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol County level III. Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol County level I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol County level II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés County level II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Regional I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 County level II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 County level I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 County level I. Balázs Gergő Kicsi Éva
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene County level dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene County level dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene County level II. Para Luca Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene County level III. Márkosi Lili Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene County level III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene County level III. Rab Henrietta Dombora Anna
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika County level I. Superboys Kicsi Éva
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 matematika County level IV. Csodaradírok Szakács Ágnes
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika County level IV. Mateklányok 4. Szakács Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 County level I. "Matekosok" Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level II. Gömbvillámok Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level X. Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika County level VI. Blue life Deák Éva
Tudász - Talpra magyar vetélkedő 2018-10-05 történelem County level dicséret X C. Pénzes Lóránd István
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar County level IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Bölcs diákok 2018-10-01 kulturális vetélkedő County level VI. Hollóhát Makfalvi Zsuzsa
Sportnapok 2018-09-21 County level I. 3.d Gáll Éva
Tetratlon 2018-09-21 60 m. County level II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde,
Varga Nimród
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda National V. László Boglárka
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás National I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát National II. Tompa György-Kadosa Kovács Tünde

Former results

Matlap feladatmegoldó verseny 2017/18 2018-09-13 matematika National I. aranyoklevél Miklós Janka Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-09-12 Matematika County level V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-06-23 matematika International III. Varázsvizilovak Gödri Judith
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés County level I. Benedek Botond László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés County level II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés County level II. Rebeka Szende László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés County level IV. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER László Boglárka
Talajtorna verseny 2018-06-09 testnevelés County level I. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles County level I. Veres Enikő-Eszter
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level IV. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level I. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level I. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level I. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Háromszéki Népdabarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene County level I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene County level II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Speak Out Creative Writing 2018-05-28 angol National I. Kovács Abigél Varga Mónika
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika National II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematikaverseny 2018-05-20 matematika National dicséret Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika National II. Aczél Adrienn Gödri Judith
VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-05-19 testnevelés International I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VI. Barátság Kupa 2018-05-19 testnevelés International legjobb mezőnyjátékos Deák Csanád Kovács Tünde
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol County level I. Pineapples Varga Mónika
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol County level III. Unicorns are real Varga Mónika
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv County level I. Three Clever Pupils Nyeste Emőke
Crazy Kids 2018-05-18 Angol nyelv County level II. Crazy Kids Nyeste Emőke
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv County level III. Pink Fluffy Unicorns Nyeste Emőke
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia National II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia National III. Hegyi Kamilla Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia National IV. Józsa Zsófia Márkosi Márta
Alfa Omega fizikaverseny 2018-05-12 Fizika Regional Dicséret Răduţă Cristian Szabó Ünige
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level I. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level I. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level IV. Bálint Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level IV. Muscalu Hanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level IV. Joó Zsolt-Kristóf Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level IV. Rápolti Erhard Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség International X. Gergely Abigél Márkosi Márta
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség International X. Krecht R. Hanna Regina Márkosi Márta
'Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség International X. Márkosi Lili Márkosi Márta
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2018-05-05 Földrajz National III. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Regional III. 7 C Pénzes Lóránd István
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia County level I. Pál Ágnes Köllő Zsolt-Ágoston
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia County level dicséret Tatár Ágota Köllő Zsolt-Ágoston
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia National dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
CanSat2018 2018-05-04 Fizika National II. CanSat Dr. Pető Mária
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés County level II. László Boglárka
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv County level I. Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv County level III. Şaica Enikő
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-29 matematika International II. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika National Excelent Timofte Cristian Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika National Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika National Excelent Pál Dávid Levente Hatos Gabriella
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-28 matematika International II. Miklós Janka Gödri Judith
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-04-28 testnevelés Regional III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika National I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika National III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika National VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Talpunk alatta föld 2018-04-27 Kémia-Biológia-Földrajz-Angol County level Különdíj Curie lányok Ujfalvi Irma
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom National I. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom International I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom County level II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom County level I. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom National III. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek versmondó versenye 2018-04-22 Magyar National I. különdíj Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-04-21 anyanyelv National Napsugár különdíj Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol County level I. Kovács Abigél Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol County level II. Fazakas Gergő Nándor Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol County level dicséret Krecht Beáta Kriszta Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol County level II. Cerchez Diana Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol County level III. Ferencz Eszter Varga Mónika
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2018-04-21 Magyar nyelv National I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Tumó Szilárd-Zsolt Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade C Harkó Csanád Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade C Farkas Kárla Vénusz Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade B Gál Attila Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade B Máté Zsolt Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade C Scridon Teodor Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Jakabos Csenge-Apolka Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade C Stekbauer-Hanzi Réka Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade C Kasléder Beatrix Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade B Benedek Hanna Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Kozák Lóránd Richárd Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade C Bangyán Nóra Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Lupu Iulia-Maria Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade B Mózes Janka Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade C Vén-Vinceffy Anna Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Bănică-Solymosi Írisz Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Kovács Bence-Zsolt Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Szabó Richárd Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade C Kopacz Kinga Boróka Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Bakó Bence Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade B Bálint Hunor Ferenc Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv International Grade A Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-20 magyar nyelv és irodalom International I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Regional II. Nemo 2018 Albert Balázs
Speak Out Creative Writing 2018-04-19 Angol nyelv County level II. Vén-Vinceffy Anna Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2018-04-19 Angol nyelv County level dicséret Mózes Janka Vizsuly Tünde
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Rajz County level I. Szép Áron Vinczeffy Réka
TUDEK 2018-04-15 Kémia County level I. Kisgyörgy Kriszta Ujfalvi Irma
TUDEK 2018-04-15 Kémia County level III. Szilágyi Boglárka Ujfalvi Irma
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 County level II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Filozófiai esszépályázat 2018-04-14 filozófia National IV. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Filozófiai esszépályázat 2018-04-14 filozófia National IV. Vén-Vinceffy Anna Márkosi Márta
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-04-14 kémia International IV. dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Tudományok (Olimpiada de stiinte pentru juniori) 2018-04-12 biológia County level II. Ilyés Norbert István Köllő Zsolt-Ágoston
SapiSentia 2018-04-11 interdiszcilináris County level III. SapiSentia Köllő Zsolt-Ágoston
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2018-04-10 földrajz National VII. Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
Kémia Olimpiász 2018-04-10 kémia National X. minisztériumi dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-04-06 magyar nyelv és irodalom National I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás National I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás National IV. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás National IV. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
41. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória 2018-04-05 magyar nyelv és irodalom International III. Bronz oklevél Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-04-05 Magyar nyelv és irodalom National II. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Bolyai Interdiszciplináris Tantárgyverseny- Fabinyi Rudolf kémiaverseny 2018-04-05 kémia National V. dícséret Varga Adolf Szabó Ünige
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika National Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv National IX. Şaica Enikő
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-04-01 Magyar nyelv és irodalom National dicséret Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2018-04-01 magyar County level III. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2018-04-01 magyar County level III. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versenye 2018-04-01 magyar County level I. Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Vidám Versek Versene 2018-04-01 magyar County level III. Bangyán Benjámin Nagy Enikő
Kispalyas fotbal, fiuk 2018-04-01 labdarugas County level II. Veres Enikő-Eszter
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română National III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română National Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română National Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-30 matematika National dicséret Miklós Janka Gödri Judith
TDK-Concurs de comunicare stiintifica 2018-03-30 biológia County level I. Kisgyörgy Kriszta Köllő Zsolt-Ágoston
TDK-Concurs de comunicare stiintifica 2018-03-30 biológia County level dicséret Szilágyi Boglárka Köllő Zsolt-Ágoston
Kanyadi Sandor Szavaloverseny 2018-03-30 County level II. Sandu Franciska Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-29 Matematika International dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv County level III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv County level I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 anyanyelv County level IV. Dicséret GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Tantárgyverseny 2018-03-26 Német nyelv National IV. Szilágyi Boglárka Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk 2018-03-26 County level II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2018-03-26 Fizika County level I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika County level II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika County level II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés County level V. László Boglárka
Kiegyezés és a dualizmus kora 2018-03-25 Történelem International IX. Székely Mikó Kollégium 2. számú csapata Pénzes Lóránd István
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 Matematika National III. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 matematika National Erdélyi tv különdíj Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás County level I. László Boglárka
Robo Tec 2018-03-24 Fizika-Robotika International IV. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv County level Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv County level Különdíj GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv County level Különdíj SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 színjátszás County level IV. Dicséret Sünik Gászpor Melinda
Tantárgyverseny 2018-03-23 Földrajz County level I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level III. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Váncsa Krisztián Urbán Laura
English Contest 2018-03-22 County level III. Smart Alpaca Nyeste Emőke
Vidám Versek versmondó versenze 2018-03-22 Magyar County level I. Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-22 National IV. Kicsi Éva
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv County level II. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv County level II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás National III. PÉNZES ÁBEL Pénzes Lóránd István
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás National IV. Vargyas Szilamér Pénzes Lóránd István
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás National Kreativitásért Salamon Csongor Pénzes Lóránd István
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 Limba latina County level III. Karácsony Adrienn Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 limba latina County level II. Ilyés Norbert István Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 Limba latina County level Mentiune Szabó Erika-Krisztina Farkas Cristina-Cornelia
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás County level V. Vargyas Szilamér Pénzes Lóránd István
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás County level VII. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia County level II. Varga Adolf Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia County level I. Csiszér Csanád Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia County level I. Roth Apor Szabó Ünige
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny 2018-03-16 International II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 International Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika International IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Regemondó verseny 2018-03-12 anyanyelv County level I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia National dicséret Ambrus-Sántha Benedek Köllő Zsolt-Ágoston
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia National dicséret Hajdu Ákos-Áron Köllő Zsolt-Ágoston
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia National dicséret Kató Balázs Köllő Zsolt-Ágoston
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika County level IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level I. Csiszér Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level I. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level II. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 County level dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level Dícséret Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk 2018-03-10 testnevelés County level II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-03-10 PSZICHOLÓGIA Regional III. Holinka Orsolya-Kinga Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-03-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Molocia Beatrix Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-03-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Szőke Szabina Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-03-10 PSZICHOLÓGIA Regional dícséret Bagoly Eszter-Melánia Paltán Enikő
VI Március 15-4falu 2018-03-10 történelem County level I. Mikósokk Rab Sándor
Történelem Tantárgyverseny 2018-03-10 Történelem County level II. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Történelem Tantárgyverseny 2018-03-10 Történelem County level V. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia County level I. Téglás Hunor Márkosi Márta
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia County level II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Filozófia County level I. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level III. Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level II. Pap Regő Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level IV. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level IV. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia National I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia National II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-03-10 kémia National II. Roth Apor Szabó Ünige
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika County level dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Megyei kémia tantárgyverseny 2018-03-09 Kémia County level dícséret Bernád Mária-Aida Ujfalvi Irma
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Regional II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română 2018-03-04 lb romana County level II. Cerchez Diana Kiss Mária
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level I. Szabó Áron Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level Dicséret Kovács Mátyás-Örs Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level Dicséret Krecht Ábel Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level I. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level III. Cerchez Diana Varga Mónika
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level dicséret Kató Balázs Varga Mónika
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level dicseret Szilágyi J.-P. Abigél Varga Mónika
tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level II. Kozsokár Hanna Varga Mónika
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level III. László Andrea Mónika Varga Mónika
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv County level I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv County level I. Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv County level II. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv County level dicséret Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
XI.Berde Kupa 2018-03-03 teremlabdarúgás International III. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Megyei Kosárlabda Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk 2018-03-03 testnevelés County level III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia County level III. Nagy Gellért Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia County level IV. Szabó Szilveszter Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia County level dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia County level I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia County level I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny