Română English

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2019-2020-es tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
XII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2020-05-16 Közgazdaságtan Országos Dicséret Maslowék Gazdag Ildikó
XXIX. Természet-Tudomány Diákpályázat 2020-05-05 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi VI. Élet és Tudomány különdíj Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei II. Szonda Gergő Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei I. Balogh Adrienn Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei dicséret Trucza Sára Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Megyei dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Megyei dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei dicséret Trucza Sára Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei I. Szonda Gergő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei dicséret Molnár Aporka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei dicséret Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Megyei II. Nemethy Adrienn Csia Kinga Emese
Csillagászat 2020-03-07 Fizika-Csillagászat Nemzetközi II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Biológia Olimpiász Megyei szakasz 2020-03-07 Biológia Megyei I. Sütő Kriszta-Zsófia Zágoni Imola
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei II. Tatár Bence Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
3rd Spark English Contest Junior Edition 2020-03-06 Angol nyelv Megyei III. The Queens Varga Mónika
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei I. Asdasdasd Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei II. Baby Yoda Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei III. Hamburger and Footlettuce Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei dicséret Party Language 2.0 Nyeste Emőke
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Megyei I. Kádár Fruzsina Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Megyei I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Megyei I. Cerchez Diana Ferencz Katalin
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei II. Bedő Éva Gabriella Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei III. Szilágyi Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei IV. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei I. Szenyes Emil Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei II. Szabó Erika-Krisztina Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei III. Vajna Eszter Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei III. Dénes Ivett-Xénia Márkosi Márta
Vidám Versek Versmondó Versenye 2020-02-28 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2020-02-28 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Kata Dobra Judit
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny 2020-02-22 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Megyei I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Megyei III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 biológia Megyeközti III. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 Biológia Megyeközti III. Sorbán Boglárka Csia Kinga Emese
Regionális Környezetvédelmi TDK 2020-02-22 Biológia Megyeközti I. Ferencz Orsolya
Zrínyi Ilona Matematikaveseny 2020-02-21 Matematika Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VII. FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IX. ZSIGMOND DOROTTYA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei III. Szép Áron Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IV. Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei V. Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei VIII. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IX. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicseret Péter Máté Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei III. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei VII. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IX. Schrek Timea Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei X. Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IV. Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei V. Kotró-Kosztándi Gellért Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IV. Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei I. Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VII. Tunyogi Boróka Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VIII. Mátyás Emese Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IX. Kádár Noémi Oláh-Ilkei Árpád
Fizika olimpiász 2020-02-21 Fizika Megyei I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2020-02-20 Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Kispályás labdarúgás, líceum, lányok 2020-02-16 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2020-02-15 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
FIZIKA Tantárgyverseny 2020-02-15 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2020-02-15 FIZIKA Megyei III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-02-11 Matematika Országos VIII. EMMV Dicvséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
VIII. Pénzidomár Gazdasági Vetélkedő 2020-02-09 Közgazdaságtan Országos IV. PizzaForce1 Gazdag Ildikó
Megyei kézilabda líceum, fiúk 2020-02-08 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2020-02-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Gömbvillámok Márton Magdolna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei IV. Dicséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei VIII. Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei IX. Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei III. Orbán Klára Oláh-Ilkei Árpád
Implom József helyesírási verseny 2020-01-18 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Bolyai csapatverseny 2020-01-10 Matematika Megyeközti 13.hely a 126-ból Oláh-Ilkei Árpád
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Országos dicséret Tunyogi Kata Dr. Pető Mária
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Országos I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Tant 2020-01-01 Megyei Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2020-01-01 magyar Megyei VI. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
SapiSentia 2020-01-01 Megyei II. Fazakas Dávid-Antal Ferencz Orsolya
SapiSentia III. 2020-01-01 Megyei II. Szonda Gergő Ferencz Orsolya
SapiSentia III 2020-01-01 Megyei II. Horváth Ákos Ferencz Orsolya
TUDEK 2019-12-07 Csillagászat/Fizika Országos II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Aranytoll Meseíró Verseny 2019-11-29 Magyar nyelv és irodalom Országos I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő Megyei I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-23 Matematika Országos V. Gömbvillámok Márton Magdolna
Sapisentia 2019-11-22 ökogazdálkodás Megyei IX. Innonatív Makfalvi Zsuzsa
Lumina Math 2019-11-22 Matematika Országos II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-21 matematika Országos I. Varázsvizilovak Gödri Judith
PénzSztár Regionális forduló 2019-11-21 Közgazdaságtan Nemzetközi II. Arasz Gazdag Ildikó
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Szabo Zenko Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-11-16 magyar nyelv és irodalom Országos IV. dicséret Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2019-11-07 Közgazdaságtan Nemzetközi I. Arasz Gazdag Ildikó
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei III. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 600m Imre Botond László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Tetratlon- altétika 2019-11-02 testnevelés Megyei II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 kislabdadobás Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 800 m. Megyei II. Ianculescu Zsófia Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Megyei VI. Seres Róbert Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Megyei II. Ivácson Gergő Kovács Tünde,
László Boglárka
Tetratlon- altétika 2019-11-02 távolugrás Megyei II. Ivácson Gergő Kovács Tünde,
László Boglárka
Pentatlon- atlétika 2019-10-30 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 egyéni összetett Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Megyei II. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Megyei II. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 kislabdadobás Megyei III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Megyei II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Megyei III. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 800 m. Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 testnevelés Megyei V. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 60 m. Megyei I. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 távolugrás Megyei III. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 távolugrás Megyei II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2019-10-30 súlylökés Megyei I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-10-28 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Sandu Franciska Dobra Judit
Bűnmegelőzés Kupa 2019-10-24 testnevelés Speciális I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Őszirózsa Népdalvetélkedő 2019-10-19 Zene Országos IV. Dicsșret Sylvester Adrienn Dombora Anna
Barátság Kupa- labdarúgó torna 2019-10-19 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei I. Bajcsi Orsolya Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei I. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei II. Szonda Regő Nyeste Emőke
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 Matematika Megyei I. Gömbvillámok Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei IV. Töltött káposzták Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei III. Matuka Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei II. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei I. Varga Mária
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Balázs Gergő Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei III. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Kovács Sára Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei III. Rab Henrietta Dombora Anna
Tetratlon- altétika 2019-10-02 távolugrás Megyei II. Veress Kincső Kovács Tünde
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2019-10-01 Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Aranytoll Meseíró Verseny 2019-09-26 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
A mi Olimpiánk 2019-09-19 Kézilabda Országos III. Fiúk László Boglárka
A mi olimpiánk 2019-09-19 testnevelés Országos II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
A mi Olimpiánk 2019-09-18 Kézilabda Országos III. Lányok László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-18 atlétika-80m. Országos III. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2019-09-18 atlétika-800 m. Országos III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
A MI OLIMPIÁNK 2019-09-18 atlétika-súlylökés Országos IV. Szántó Anita Kovács Tünde

Korábbi eredmények

Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei I. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei II. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei II. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei III. Magyarosi Anna Dombora Anna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének-zene Megyei I. Kocsis Tekla Şaica Enikő
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2019-05-20 Ének -zene Megyei III. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 Matematika Országos III. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Országos II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika Országos X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-05-18 matematika Országos Minisztériumi dicséret Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-05-16 testnevelés Országos VI. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-05-12 rajz kategória Megyei I. Bokor Jónás Kicsi Éva
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2019-05-11 informatika Megyeközti I. Krecht Ábel Gábor Béla
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-05-11 földrajz Nemzetközi X. Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
E. Palade biológia tantárgyverseny 2019-05-11 Biológia Megyei III. Nagy-Bagoly Zora Csia Kinga Emese
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei I. Zágoni Tamás Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei III. KOVÁCS BOGLÁRKA Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei Dícséret Pál Gergő Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Ferencz Orsolya
KAV 2019-05-11 magyar Országos Napsugár különdíj Szorgos tollak Szakács Ágnes
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Országos EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Országos EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Országos EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos FOARTE BINE SZÉKELY HANNA Gászpor Melinda
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei II. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei III. Kids Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei IV. Große Pferde Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei I. Wunderbaum Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei II. Gummibär Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei III. Hydra Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret Zuvatolók Dr. Pénzes Ágnes
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2019-05-10 Magyar nyelv és irodalom Országos III. Kórémuzsikusok Kedves Laura Rita
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi I. Miklós Janka Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi III. Tamás Péter Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-05-01 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi III. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Nemzetközi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-28 Matematika Nemzetközi III. minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi III. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-04-26 Matematika Nemzetközi Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2019-04-26 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi IV. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Protestáns Vallás Olimpia 2019-04-26 református vallás Országos II. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpia 2019-04-26 református vallás Országos Legjobb esszéért járó különdíj Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom Országos VI. dicséret Szonda Gergő Dobra Judit
42. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória 2019-04-25 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi II. Ezüst oklevél Szász Timea-Orsolya Dobra Judit
Matematika tantárgyverseny 2019-04-24 matematika Országos bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
CanSat Miniszatellit építés 2019-04-24 FIZIKA-Robotika Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2019-04-22 Közgazdaságtan Országos dicséret PizzaForce Gazdag Ildikó
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-20 magyar nyelv és irodalom Országos I. dicséret Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Pentatlon (atlétika) -lányok 2019-04-20 testnevelés Megyeközti III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-04-18 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Vizuális Művészetek Verseny Egészséges Életmód kategória 2019-04-18 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Csáki Apor Paltán Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Országos VIII. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 matematika Országos III. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-04-14 Matematika Országos VI. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Mindennapok Fizikája 2019-04-14 Fizika Megyeközti III. Fizikai kísértetek Albert Balázs
Filozófiai esszépályázat 2019-04-13 Filozófia Országos IV. Csog Brigitta Márkosi Márta
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Országos I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2019-04-13 Fizika Országos II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
MiFiz 2019-04-13 Fizika Megyeközti VI. GAME Dr. Pető Mária
Számítástechnika Olimpia- TIC 2019-04-13 TIC Megyei I. Sándor László-Márk Dr. Pető Mária
Laborfalvi Róza Szépen Magyarul 2019-04-12 anyanyelv Megyei I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei II. Human Bulls Varga Mónika
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei III. Triple Trouble Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei III. Pink Fluffy Unicorns Márton Hajnal
3rd Spark English Contest Senior Edition 2019-04-12 angol Megyei I. Legendary Márton Hajnal
Tetratlon- atlétika 2019-04-12 testnevelés Megyeközti II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Mindennapok Fizikája 2019-04-12 Fizika Megyeközti Legjobb kerettörténet Székely furfang Albert Balázs
Benedek Elek rajzverseny 2019-04-12 Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-04-12 fotó kategória Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Tymbark kupa 2019-04-11 Labdarúgás Speciális II. László Boglárka
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Megyeközti III. Kovács Tünde
Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk 2019-04-07 Testnevelés Megyeközti I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Bonusintra 2019-04-07 történelem Országos I. Vargyas Szilamér Rab Sándor
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-04-06 Anyanyelv Országos Kallós Zoltán Különdíj VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Matematika Olimpia 2019-04-06 matematika Megyei dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-06 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Venczel József-esszéverseny 2019-04-06 Szociológia Országos I. Gubás Szidónia Márkosi Márta
Vidám Versek Vermondó Versenye 2019-04-06 Országos dicséret Sandu Franciska Kicsi Éva
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT DOSA CSILLA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE VARGA KRISTÓF Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 matematika Országos FOARTE BINE GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny Megyei II. Party Language Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2019-04-05 Angol verseny Megyei dicséret Smart Girls Nyeste Emőke
Matematika Tantargyolimpia 2019-04-01 Matematika Megyei IV. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-04-01 magyar Megyei Dicséret Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Országos I. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmndó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 Megyei I. Hubbes Gellért-Mátyás Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bács Orsolya Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom 2019-04-01 Országos RMDSZ/ Communitas Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
olimpiada de limba si literatura romana 2019-04-01 limba si literatura romana Országos mentiune speciala Răduță Ana Carmen Bodnari
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem Megyei I. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny 2019-04-01 történelem Megyei I. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Kanyó Bernadette Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei II. Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei II. Koszta Andrea Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei III. Kádár Zakariás Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei III. Ötvös Mózes-Tas Paltán Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei III. Finna Árpád-Márk Paltán Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Országos Napsugár-díj Gajai Petra Lőrincz Enikő
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv Országos Napsugár-díj Lőrincz Enikő
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-30 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Blága Gyopár Paltán Enikő
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Megyei III. Pál Gergő Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Megyei dícséret Kovács Máté Makfalvi Zsuzsa
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Megyei dícséret Bálint Zsombor-András Makfalvi Zsuzsa
Öttusa Bajnokság 2019-03-29 Sport Megyei III. Villám Négyes Urbán Laura
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny 2019-03-29 Kémia Országos Dicséret Pál Ágnes Fehérvári Ilona
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz Országos II. Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. BARABÁS BOTOND Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei III. BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei III. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Váncsa Krisztián Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei III. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 Megyei különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 színjátszás Megyei különdíj PÉTER KRISTÓF Gászpor Melinda
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Megyei I. Hans im Glück Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Megyei Taghavi Dario Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Laborkukac 2019-03-22 Kémia-Biológia Országos I. Ujfalvi Irma
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika Megyei I. Krecht Ábel Gábor Béla
Informatika olimpiász 2019-03-20 informatika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla
Az ember és a természet 2019-03-20 Kémia-Biológia Megyei II. Bálint Gyopár Ujfalvi Irma
Vidám Versek Versmondó versenye 2019-03-20 Megyei I. Sandu Franciska Kicsi Éva
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei II. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei II. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei I. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Megyei III. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Biológia Megyei I. Tatár Ágota Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei III. László Adrienn Ferencz Orsolya
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei Dicséret Benkő Dávid Ferencz Orsolya
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei I. Demeter Gergő Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei II. Kovács Álmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Veres Bulcsú Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Ráduly István-Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei II. Péter Máté Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret MANŢIA LILLA Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei I. Tatár Bence Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Olimpiada Națională de Matematică 2019-03-16 Matematika Megyei I. Ugron Szabolcs
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Megyei III. Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Megyei III. Miklós Janka Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2019-03-14 Angol Megyei dicséret Szonda Gergő Varga Mónika
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Megyeközti I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia Megyei III. Butyka Hunor-Szilárd Ferencz Orsolya
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei I. Szonda Gergő Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei dicséret Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol Megyei dicséret Mocan Karola Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei I. Bagoly Eszter-Melánia Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei I. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei dícséret Oláh Gergő Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Megyei III. Száfta Anna-Antónia Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Megyei I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Megyei Dicséret Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-09 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk 2019-03-09 testnevelés Megyei I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei I. Bálint Gergely Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei II. Vargyas Szilamér Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei III. Deák Johanna Márkosi Márta
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Megyei I. Király Mátyás Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Megyei II. Tamás Anita-Abigél Gazdag Ildikó
Közgazdasági Tantárgyverseny 2019-03-09 Közgazdaságtan Megyei dicséret Tankó Hunor Gazdag Ildikó
Biológia Tantárgyverseny 2019-03-09 biológia Megyei III. Sütő Kriszta-Zsófia Csia Kinga Emese
INFORMATIKA OLIMPIA 2019-03-09 INFORMATIKA Megyei I. Kotró Előd Dr. Pető Mária
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Megyei IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi VI. Boros Róbert László Boglárka
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Ferencz Orsolya
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Székely Szende Ferencz Orsolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei X. Méder Szabolcs Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei VIII. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei III. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Veres Brigitta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Szonda Regő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Deme Larisa-Annamaria Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei VI. Balogh Adrienn Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Szabó Anna Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-06 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Zágoni Tamás Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei Dícséret Holinka Orsolya-Kinga Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei II. Vizi Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei III. Balog Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei III. Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-03 Matematika Országos Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Speak Out kreativitás verseny monológ 2019-03-03 Angol nyelv Megyei III. Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Megyei Dicséret Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Megyei II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Megyei IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Megyei III. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Német nyelv Megyei III. Szilágyi Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei IV. Fekete Ádám-Krisztián Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei IV. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei I. Dull Brigitta-Noémi Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei I. Kozsokár Hanna Ferencz Katalin
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi Gólkirály Rab Andor Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi Legjobb kapus Lőrincz Alpár Kovács Tünde
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 református vallás Megyei III. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei IV. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Olosz Edina Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia Országos I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás Megyei III. Kovács Máté Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás Megyei Dicséret Kurucz Botond-Csanád Gecse Mária
Tantárgyverseny 2019-03-02 Megyei Dicséret IMREH LÓRÁNT Gecse Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika Országos Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 Matematika Országos II. minisztériumi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos I. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos II. Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Orszagos magyar matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Megyei VII. Gergely Abigél Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Megyei X. Răduţă Cristian Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-03-01 Matematika Országos Dicseret Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol Megyei II. Tök Dietrich Norbert Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2019-03-01 Angol Megyei II. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Megyei III. Seres Renáta Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Megyei III. Dénes Pálma Varga Mónika
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Megyei dicséret Balogh Adrienn Varga Mónika
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny 2019-03-01 Magyar nyelvtan Megyei III. Tatár Ágota Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-01 Megyei III. Bálint Gyopár Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesr'si verseny 2019-03-01 Megyei IV. Pál Ágnes Kedves Laura Rita
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Megyei II. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Anyanyelv Megyei I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Megyei I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2019-02-24 testnevelés Megyei III. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei Dicséret SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Anyanyelv Megyei IX. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2019-02-23 Megyei Dicséret Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-02-23 Matematika Országos Dícséret "Not found" Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szonda Gergő Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Kató Balázs Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-02-23 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Krecht Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Demeter Gergő Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei IV. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Roth Apor Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei III. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei V. Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Megyei Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Megyei II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Fürkész Helyesírási verseny 2019-02-23 Megyei I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Fürkész Helyesírási Verseny 2019-02-23 Megyei IV. Nagy Réka-Anna Kicsi Éva
Regemondó Vetélkedő 2019-02-22 Anyanyelv Megyei II. PÉNZES ÁBEL Márton Magdolna
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika Megyei IV. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2019-02-22 matematika Megyei VIII. Pénzes Bíborka Szakács Ágnes
Országos Magyar Matematikaverseny 2019-02-20 Matematika Országos Dícséret Vizi Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-19 Megyei IV. VAS PETRA Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2019-02-18 Megyei I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok Gáll Éva
Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok 2019-02-18 testnevelés Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Matematika Megyei VIII. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz Megyei IV. Dicséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-15 Anyanyelv Megyei II. Benkő Samu Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 matematika Megyei Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret SCHREK NORBERT Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei II. Porzsolt Zalán Váta Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei IV. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 Megyei VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IV. Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Dícséret Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei Dícséret Veres Vivien Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei I. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei V. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VII. Dícséret Szabó János Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei X. Dícséret Ilyés Norbert István Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IV. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VII. Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei IX. Dícséret Simon-Zsók Anett Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei V. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei VII. Burian Hunor Kicsi Éva
Kémia tantárgy verseny 2019-02-10 Kémia Megyei III. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-02-03 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Országos Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-28 Megyei III. KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS Gáll Éva
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia Megyei II. Miklós Janka Fehérvári Ilona
Hevesy György Kémiaverseny 2019-01-28 kémia Megyei III. Tamás Péter Fehérvári Ilona
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2019-01-26 Anyanyelv Megyei Dicséret Gömbvillámok Márton Magdolna
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei III. Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei I. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei III. Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2019-01-26 Matematika Megyei II. Vizi Attila Ugron Szabolcs
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-26 Matematika Megyei IV. Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Méder Szabolcs Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 matematika Megyei IV. Demeter Soma Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei IV. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei IV. Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath 2019-01-25 matematika Országos III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
LuminaMath 2019-01-25 matematika Országos V. Fazakas Dorka Szakács Ágnes
Lumina Math 2019-01-25 Matematika Országos II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Lumina Math 2019-01-25 matematika Országos III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
Irinyi János Kémia verseny 2019-01-22 Kémia Megyei II. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei Dicséret Urus József-Norbert Bíró Béla
Implom József helyesírási verseny 2019-01-19 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei I. Imre Panna-Dorottya Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei II. Szakács Eszter Márton Hajnal
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei dícséret Bagoly Kata Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Megyei dícséret Kozsokár Gergő Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Megyei I. Burián Tamás Márton Hajnal
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-14 Matematika Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás Megyei I. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2019-01-14 Magyar helyesírás Országos III. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2019-01-12 informatika Speciális IX. III. fokozatú EMT oklevél Laczkó Csongor-Lóránd Gábor Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-01 Megyei III. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Sărbători de iarnă 2019-01-01 Rajz Megyei II. Máté Bence Szőcs Katalin-Ágnes
2019-01-01 Megyei Gábor Béla
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 Megyei Gödri Judith
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Megyei IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Megyei VIII. Pál Ágnes Kisgyörgy Alpár
Matematika Tantargyolimpia 2019-01-01 Matematika Megyei IV. Kozsokár Gergő Kisgyörgy Alpár
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny 2019-01-01 Matematika Országos Dicseret Zsugán-Gedeon Balázs Kisgyörgy Alpár
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-01 Megyei dícséret Szakács Eszter Márton Hajnal
Vidám Versek Versmondó Verseny 2019-01-01 Maghiara Országos III. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar Megyei Dicséret Némethy Gyopár Tókos Ibolya- Lujza
Kriza János Mesemondó Verseny 2019-01-01 magyar Megyei II. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Bölécs Diákok Országos Szintű Vetélkedő 2019-01-01 Megyei I. LéptenNyomon Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 Megyei I. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 Országos dicséret Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2019-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Szentes Ádám Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Megyei IX. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Megyei IX. Urszuly Nóra Kedves Laura Rita
Bölcs Diákok 2019-01-01 Megyei II. Sejtek Csia Kinga Emese
2019-01-01 Megyei Gecse Mária
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
TUDEK 2018-12-08 Fizika, csillagászat Országos III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Simon Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Csutak Krisztina Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Imreh Szabolcs Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret György Burián Boróka Léna Szőcs Katalin-Ágnes
Sărbători de iarnă 2018-12-01 Rajz Megyei Dicséret Kovács Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Megyei I. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Megyei I. Gödri Ünige-Abigél Csia Kinga Emese
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2018-11-24 Matematika Országos II. Váncsa Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos II. Albert Réka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Daragus Csanád-Dávid Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Papp Zalán-Magor Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Porzsolt Zalán Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Elekes Eszter Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Nagy Adrienn Váta Lívia
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Méder Szabolcs Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos III. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2018-11-24 matematika Országos dicseret Tatár Bence Gödri Judith
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Szász Cynthia-Klaudia Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Lumina Math 2018-11-22 Országos II. Varga Mária
Lumina Math 2018-11-22 Matematika Megyei III. Fülöp Zsigmon-Zsolt Varga Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 Megyei I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 Nemzetközi IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Salamon Eszter-Júlia Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Koszta Andrea Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Megyeközti 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Blága Gyopár Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti III. Vargyas Szilamér Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Gubás Szidónia Paltán Enikő
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Megyeközti V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2018-11-08 Közgazdaságtan Nemzetközi III. KÁRSZ Gazdag Ildikó
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Nemzetközi V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika Nemzetközi VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika Nemzetközi V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika Megyei V. "Matekosok" Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Megyei IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei II. ,,2+2" Gödri Judith
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv Megyei II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás Megyei I. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 Országos I. Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2018-10-20 Ének-zene Országos Bartók Béla Különdíj SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei I. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei I. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás Megyei I. Költő Kincső Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. Megyei III. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 Megyei III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás Megyei II. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. Megyei III. Téglás Etele Kovács Tünde
Mesemondó verseny 2018-10-20 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei II. Seres Renáta Varga Mónika
2nd Spark Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei III. Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyeközti I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Rab Henrietta Dombora Anna
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika Megyei I. Superboys Kicsi Éva
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 matematika Megyei IV. Csodaradírok Szakács Ágnes
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 Matematika Megyei IV. Mateklányok 4. Szakács Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 Megyei I. "Matekosok" Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei II. Gömbvillámok Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei X. Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VI. Blue life Deák Éva
Tudász - Talpra magyar vetélkedő 2018-10-05 történelem Megyei dicséret X C. Pénzes Lóránd István
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Bölcs diákok 2018-10-01 kulturális vetélkedő Megyei VI. Hollóhát Makfalvi Zsuzsa
Sportnapok 2018-09-21 Megyei I. 3.d Gáll Éva
Tetratlon 2018-09-21 60 m. Megyei II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Országos V. László Boglárka
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás Országos I. Szilágyi Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát Országos II. Tompa György-Kadosa Kovács Tünde
Bolyai Matematika csapatverseny 2018-09-15 Megyei I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Matlap feladatmegoldó verseny 2017/18 2018-09-13 matematika Országos I. aranyoklevél Miklós Janka Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-09-12 Matematika Megyei V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-06-23 matematika Nemzetközi III. Varázsvizilovak Gödri Judith
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei II. Rebeka Szende László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei IV. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER László Boglárka
Talajtorna verseny 2018-06-09 testnevelés Megyei I. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei IV. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Háromszéki Népdabarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Megyei II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Speak Out Creative Writing 2018-05-28 angol Országos I. Kovács Abigél Varga Mónika
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos dicséret Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos II. Aczél Adrienn Gödri Judith
VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-05-19 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VI. Barátság Kupa 2018-05-19 testnevelés Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Deák Csanád Kovács Tünde
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol Megyei I. Pineapples Varga Mónika
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol Megyei III. Unicorns are real Varga Mónika
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv Megyei I. Three Clever Pupils Nyeste Emőke
Crazy Kids 2018-05-18 Angol nyelv Megyei II. Crazy Kids Nyeste Emőke
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv Megyei III. Pink Fluffy Unicorns Nyeste Emőke
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Országos II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Országos III. Hegyi Kamilla Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Országos IV. Józsa Zsófia Márkosi Márta
Alfa Omega fizikaverseny 2018-05-12 Fizika Megyeközti Dicséret Răduţă Cristian Szabó Ünige
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei I. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei I. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Bálint Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Muscalu Hanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Joó Zsolt-Kristóf Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Rápolti Erhard Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Nemzetközi X. Gergely Abigél Márkosi Márta
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Nemzetközi X. Krecht Hanna Regina Márkosi Márta
'Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Nemzetközi X. Márkosi Lili Márkosi Márta
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2018-05-05 Földrajz Országos III. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Megyeközti III. 7 C Pénzes Lóránd István
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Megyei I. Pál Ágnes Köllő Zsolt-Ágoston
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Megyei dicséret Tatár Ágota Köllő Zsolt-Ágoston
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Országos dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
CanSat2018 2018-05-04 Fizika Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés Megyei II. László Boglárka
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei I. Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei III. Şaica Enikő
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-29 matematika Nemzetközi II. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Országos Excelent Timofte Cristian Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika Országos Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Országos Excelent Pál Dávid Levente Hatos Gabriella
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-28 matematika Nemzetközi II. Miklós Janka Gödri Judith
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-04-28 testnevelés Megyeközti III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Talpunk alatta föld 2018-04-27 Kémia-Biológia-Földrajz-Angol Megyei Különdíj Curie lányok Ujfalvi Irma
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Országos I. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Országos III. Kovács Máté Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek versmondó versenye 2018-04-22 Magyar Országos I. különdíj Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-04-21 anyanyelv Országos Napsugár különdíj Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei I. Kovács Abigél Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei II. Fazakas Gergő Nándor Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei dicséret Krecht Beáta Kriszta Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei II. Cerchez Diana Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei III. Ferencz Eszter Varga Mónika
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2018-04-21 Magyar nyelv Országos I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Tumó Szilárd-Zsolt Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Harkó Csanád Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Farkas Kárla Vénusz Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Gál Attila Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Máté Zsolt Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Scridon Teodor Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Jakabos Csenge-Apolka Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Stekbauer-Hanzi Réka Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Kasléder Beatrix Vizsuly Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Benedek Hanna Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Kozák Lóránd Richárd Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Bangyán Nóra Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Lupu Iulia-Maria Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Mózes Janka Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Vén-Vinceffy Anna Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Bănică-Solymosi Írisz Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English