Română English

Tanári közösség

Matematika - informatika katedra

PedagógusTantárgyak
Gödri JudithMatematika
Deák Éva - KatedrafőnökMatematika
Oláh-Ilkei ÁrpádMatematika
Iakab TiborMatematika
Gecse MáriaMatematika
Ugron SzabolcsMatematika
Kisgyörgy AlpárMatematika
Babos LászlóInformatika
Iakab TiborInformatika
Kubánda MiklósInformatika
Gábor BélaInformatika
Gáll AnnamáriaInformatika
Iakab TiborTIC
Gábor BélaTIC
Kubánda MiklósTIC
Babos LászlóTIC

Angol nyelv és irodalom katedra

PedagógusTantárgyak
Kotró-Kosztándi LászlóAngol nyelv és irodalom
Varga MónikaAngol nyelv és irodalom
Márton Hajnal Angol nyelv és irodalom
Nyeste EmőkeAngol nyelv és irodalom
Perjessy ImolaAngol nyelv és irodalom
Fazakas Ágnes KatalinAngol nyelv és irodalom
Vizsuly Tünde - KatedrafőnökAngol nyelv és irodalom
Kópis AndreaAngol nyelv és irodalom
Pozsony Katalin-GyöngyvérAngol nyelv és irodalom
Vizsuly Tünde - KatedrafőnökThe Geography of the UK and USA
Vizsuly Tünde - KatedrafőnökThe Historyy of the UK and USA
Vizsuly Tünde - KatedrafőnökThe Culture and Civilization of the UK and USA

Német nyelv és irodalom katedra

PedagógusTantárgyak
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária - KatedrafőnökNémet nyelv és irodalom
Fülöp AnnaNémet nyelv és irodalom
Ferencz KatalinNémet nyelv és irodalom

Magyar nyelv és irodalom katedra

PedagógusTantárgyak
Kőmíves NoémiMagyar nyelv és irodalom
Dobra Judit - KatedrafőnökMagyar nyelv és irodalom
Tókos Ibolya- LujzaMagyar nyelv és irodalom
Fülöp AnnaMagyar nyelv és irodalom
Dr. Pénzes ÁgnesMagyar nyelv és irodalom
Kedves Laura RitaMagyar nyelv és irodalom
Szőcs Borbála AnikóMagyar nyelv és irodalom

Testnevelés és képzőművészeti nevelés katedra

PedagógusTantárgyak
László BoglárkaTestnevelés
Kovács Tünde - KatedrafőnökTestnevelés
Varga Nimród AttilaTestnevelés
Dombora AnnaZene

Román nyelv és irodalom katedra

PedagógusTantárgyak
Szép Helga - KatedrafőnökRomán nyelv és irodalom
Carmen BodnariRomán nyelv és irodalom
Kiss MáriaRomán nyelv és irodalom
Magyari Tünde-ArankaRomán nyelv és irodalom
Farkas Cristina-CorneliaLatin nyelv

Társadalomtudományok katedra

PedagógusTantárgyak
Márkosi MártaFilozófia
Márkosi MártaLogika
Rab SándorTörténelem
Babos Erika ZenkőTörténelem
Erőss BotondTörténelem
Pénzes Lóránd IstvánTörténelem
Makfalvi ZsuzsaFöldrajz
Szőcs Emőke-AnnaFöldrajz
Paltán EnikőPszichológia
Márkosi MártaSzociológia
Dr. Kondor ÁgotaVallás
Pénzes Lóránd IstvánVallás
Rózsa Imre-JánosVallás
Dr. Kinda Eleonóra - KatedrafőnökVallás
Márkosi MártaPolgári nevelés
Erőss BotondPolgári nevelés
Babos Erika ZenkőPolgári nevelés
Gazdag IldikóVállalkozástan
Gazdag IldikóKözgazdaságtan

Természettudomány katedra

PedagógusTantárgyak
Zágoni ImolaBiológia
Csia Kinga EmeseBiológia
Ferencz OrsolyaBiológia
Dr. Pető MáriaFizika
Kocsis LászlóFizika
Lőrincz EnikőFizika
Albert BalázsFizika
Bajka Mária MagdolnaKémia
Lőrincz EnikőKémia
Gecse MáriaTechnológia
Kiss IldikóTechnológia
Dr. Kinda EleonóraEgészségnevelés

Tanítók módszertani bizottsága

Pedagógus osztály
Szakács Ágnes0. A
Szőcs Katalin-Ágnes0. B
Simon Anett0. C
Szabo Szidonia0. D
Imre ZsuzsánnaI. A
Vinczeffy RékaI. B
Şaica EnikőI. C
Kiss AnnamáriaI. D
Lőrincz EnikőII. A
Hatos GabriellaII. B
Gászpor MelindaII. C
Varga Mária III. A
Váta LíviaIII. B
Incze JolánIII. C
Márton MagdolnaIV. A
Áda Nóra ZelindaIV. B
Urbán LauraIV. C
Gáll Éva - elnökIV. D

Minőségbiztosítási bizottság

Osztályfőnökök módszertani bizottsága

Paltán Enikő - elnök
Tagok:
Pedagógus osztály
Oláh-Ilkei ÁrpádV. A
Márkosi MártaV. B
Csia Kinga EmeseV. C
Szőcs Borbála AnikóVI. A
Magyari Tünde-ArankaVI. B
Gecse MáriaVI. C
Nyeste EmőkeVI. D
Dombora AnnaVII. A
Kópis AndreaVII. B
Fülöp AnnaVII. C
Márton Hajnal VIII. A
Ugron SzabolcsVIII. B
Kovács TündeVIII. C
Gödri JudithVIII. D
Szép HelgaIX. A
Kiss MáriaIX. B
Pénzes Lóránd IstvánIX. C
Vizsuly TündeX. A
Ferencz OrsolyaX. B
Kisgyörgy AlpárX. C
Dobra JuditXI. A
Lőrincz EnikőXI. B
Ferencz KatalinXI. C
Kedves Laura RitaXII. A
Dr. Pénzes ÁgnesXII. B
Dr. Krecht Gyöngyvér MáriaXII. C

2019
<DECEMBER>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

160 éves évforduló
(2019-12-04, Dr. Kinda Eleonóra)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-11-22, Kotró-Kosztándi László)

Jubileumi rendezvények november 21-én
(2019-11-21, Dobra Judit)

Ady Endre-ösztöndíj
(2019-11-12, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

TUDEK 2019-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 201-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

XXIX. IFJÚSÁGI TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS TEHETSÉG
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

Villámcsődület
(2019-10-25, Forreiter Csilla-Éva)

OKTÓBER 23-i emlékünnepség
(2019-10-23, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2019-10-14, Forreiter Csilla-Éva)

Rendhagyó irodalomóra Marosán Csaba színművésszel
(2019-10-11, Szonda Gergő)

Átláthatóság
(2019-10-01, Dr. Kondor Ágota)