Română English

Krecht Rudolf

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2015
Osztályom: 2014/2015 - XII. A
Osztályfőnök: Kotró-Kosztándi László

Tevékenység

A VIII D. Matematika Csapat tagja voltam .
A Sterne tagja voltam .
A Béresek tagja voltam .
A Geopárducok tagja voltam .
A SZMK RoboTeam tagja voltam .
A CanSat tagja voltam .
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa tagja voltam .

Eredmények

2009-03-21, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2010-10-15, Bolyai Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Koszta Zoltán (VIII D. Matematika Csapat csapat)

2010-11-27, Bolyai Csapatverseny, Matematika, Országos, - IV. hely, felkészítő tanár: Koszta Zoltán (VIII D. Matematika Csapat csapat)

2011-04-01, tantárgyverseny, Technológia, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kerekes Gyöngyike

2011-04-01, tantárgyverseny, technológia, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Kerekes Gyöngyike

2011-04-29, Deutsche Sprache und Kultur, német nyelv, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ferencz Katalin (Sterne csapat)

2011-05-07, Alfa Fizikusok Versenye, Fizika, Megyeközti, - Különdíj, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2012-02-19, Tantárgyverseny, Fizika, Megyei, - Dicséret, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2012-10-12, Üzleti Tanácsadói Verseny , közgazdaságtan, Országos, - IV. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna

2012-11-15, Pénzidomár vállalkozástan verseny, vállalkozástan, Országos, - IV. hely (Dicséret), felkészítő tanár: Szabó Anna (Béresek csapat)

2013-04-12, Üzleti Tanácsadói Verseny, közgazdaságtan, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna (Geopárducok csapat)

2013-04-12, KUTV Üzleti Tanácsadói Verseny, közgazdaságtan, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna

2013-05-12, Országos Bolyai Tantárgyvetélkedő , közgazdaságtan, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna

2013-06-15, WRO2013 Romania, Fizika, számitástechnika, robotok, Országos, - , felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (SZMK RoboTeam csapat)

2013-10-30, Üzleti Ötletek Versenye, közgazdaságtan, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna

2013-11-23, ROBOCHALLENGE, Fizika, számítástechnika, robotok, Országos, - X. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (SZMK RoboTeam csapat)

2013-12-04, Üzleti Tervek Versenye, Vállalkozástan, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna

2014-02-22, Német nyelv megyei tantárgyverseny, német nyelv, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Ferencz Katalin

2014-03-01, Közgazdaságtan olimpiász, közgazdaságtan, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna

2014-03-22, Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék, FIZIKA, Nemzetközi, - IV. hely (Tervezés, építés, vezérlés), felkészítő tanár: Dr. Pető Mária

2014-04-06, Üzleti Tanácsadói Verseny, közgazdaságtan, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna

2014-05-10, "Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny, Vállalkozástan, "Üzleti tervek versenye", Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna

2014-05-17, Számítógépes Alkalmazásfejlesztő Verseny, , Megyeközti, - III. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária

2014-11-01, ROBOCHALLANGE, Fizika, technika, informatika, Nemzetközi, - III. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária

2014-12-03, 5. Üzleti Tervek Versenye, Vállalkozástan, Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna

2015-04-27, Oeconomicus Georgiensis, közgazdaságtan, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Anna

2015-05-12, Nemzetközi Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató verseny, Fizika, robot, informatika, Nemzetközi, - II. hely (Külhoni legjobb pályázó különdíj), felkészítő tanár: Dr. Pető Mária

Tevékenység

A VIII D. Matematika Csapat tagja voltam .
A Sterne tagja voltam .
A Béresek tagja voltam .
A Geopárducok tagja voltam .
A SZMK RoboTeam tagja voltam .
A CanSat tagja voltam .
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa tagja voltam .


2019
<ÁPRILIS>
H18152229
K29162330
Sz3101724
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-03-05, Kotró-Kosztándi László)

Iratkozás előkészítő osztályba 2019
(2019-03-01, Puskás-Bajkó Miklós)

Felolvasómaraton
(2019-02-19, Forreiter Csilla-Éva)

Drámapálya 2019
(2019-02-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY megyei forduló
(2019-02-15, Deák Éva)