Română English
ÉRETTSÉGI


Juhos Attila

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2015
Osztályom: 2014/2015 - XII. A
Osztályfőnök: Kotró-Kosztándi László

Tevékenység

A VIII D. Matematika Csapat tagja voltam .

Eredmények

2009-03-21, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2010-10-15, Bolyai Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Koszta Zoltán (VIII D. Matematika Csapat csapat)

2010-11-27, Bolyai Csapatverseny, Matematika, Országos, - IV. hely, felkészítő tanár: Koszta Zoltán (VIII D. Matematika Csapat csapat)

2011-01-15, Tantárgyverseny, Fizika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2011-02-18, Zrínyi Ilona Matematika verseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Koszta Zoltán

2011-03-12, Tantárgyverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Koszta Zoltán

2011-03-18, Kenguru, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Koszta Zoltán

2011-04-09, Öveges József, Erdélyi döntő, Fizika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2011-04-18, Tantárgyverseny, Matematika, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Koszta Zoltán

2011-05-07, Alfa Fizikusok Versenye, Fizika, Megyeközti, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2011-05-28, Tudományok (Olimpiada de Ştiinţe pentru juniori), biológia/fizika/kémia, Megyei, - II. hely (Damokos Kinga), felkészítő tanár: Köllő Zsolt-Ágoston

2011-05-28, Tudományok (Olimpiada de Ştiinţe pentru juniori), biológia/fizika/kémia, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Manases Susana

2011-05-28, Tudományok Versenye,, ( Fizika,Kémia,Biológia), Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2011-08-04, Tudományok Versenye, ( Fizika,Kémia,Biológia), Országos, - Dicséret, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2012-02-01, Erdélyi Magyar Matematikaverseny, matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Bíró Béla

2012-02-19, Tantárgyverseny,, Fizika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2012-03-11, Matematika tantárgyverseny, matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Bíró Béla

2012-03-16, Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, matematika, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Bíró Béla

2012-04-02, Matematika tantárgyverseny, matematika, Országos, - bronzérem, felkészítő tanár: Bíró Béla

2013-02-09, Kémia tantárgyverseny, kémia, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2013-04-04, Tantárgyverseny, kémia, Országos, - Dícséret, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2013-04-20, Öveges József-Vermes MIklós, Fizika, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2014-02-15, Tantárgyverseny, Fizika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2014-02-17, Irinyi János kémiaverseny, kémia, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-02-14, Tantárgyverseny, Fizika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

Tevékenység

A VIII D. Matematika Csapat tagja voltam .
2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)