Română English

Blága Gyopár

X. C osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Matlantisz tagja voltam .
A Mesekölykök tagja voltam .
A Hölgyek a Négyzeten tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .

Eredmények

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei V. hely | felkészítő tanár: Imre Zsuzsánna (Matlantisz csapat)

2013-02-01, Mesék szárnyán, Anyanyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Imre Zsuzsánna (Mesekölykök csapat)

2015-04-21, Föld napja 2015, környezetismeret/biológia, Megyei I. hely (Havasi gyopár csapat - Kotró-kosztándi Anna, Feren) | felkészítő tanár: Köllő Zsolt-Ágoston

2016-04-01, Tetratlon-800m., Testnevelés, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-60m., , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Hölgyek a Négyzeten csapat)

2017-03-18, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-04-28, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)



2019
<ÁPRILIS>
H18152229
K29162330
Sz3101724
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-03-05, Kotró-Kosztándi László)

Iratkozás előkészítő osztályba 2019
(2019-03-01, Puskás-Bajkó Miklós)

Felolvasómaraton
(2019-02-19, Forreiter Csilla-Éva)

Drámapálya 2019
(2019-02-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY megyei forduló
(2019-02-15, Deák Éva)