Română English

Czirmai Janka

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2016
Osztályom: 2015/2016 - XII. D
Osztályfőnök: Dr. Kinda Eleonóra

Tevékenység

A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa tagja voltam .

Eredmények

2010-10-14, „Péter László” Kupa, Sport / Atlétika / Tetratlon, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnal (Tetratlon csapat csapat)

2010-10-14, „Péter László” Kupa, Sport / Atlétika / Tetratlon, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnal

2010-10-14, „Péter László” Kupa, Sport / Atlétika / 800 m, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnal

2011-11-06, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Terepfutás/Sport, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Latzin Edit

2014-03-09, Kézilabda, Kézilabda, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnalka (Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2014-03-15, Bibó Kupa, Kézilabda, Nemzetközi, - IV. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnalka (Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2014-03-23, Kézilabda megyei, Kézilabda, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnalka (Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2015-03-01, Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII), Testneveles, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: (Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2015-05-06, Ifjusági krossz, Atlétika, Megyei, - , felkészítő tanár:

2015-05-08, Napsugár Öttusa, III.osztály, atlétika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Veres Enikő-Eszter (Tetratlon csapat csapat)

2016-03-12, Megyei kézilabdabajnokság, Testnevelés , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: László Boglárka (Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

Tevékenység

A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa tagja voltam .


2020
<JÚLIUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)

XVIII. Tudományos Esszépályázat
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

XIII. Tudományos Poszterverseny
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

A vezetőtanács közleménye a végzősök ballagásáról
(2020-04-29, Dobra Judit)