Română English
ÉRETTSÉGI


László Boglárka



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 1997
Osztályom: 1996/1997 - XII. E
Osztályfőnök: Pál Ibolya
Az osztálynévsorban Szonda Boglárka néven szerepeltem.

Az alábbi osztályokban tanítok:

IX. C | Testnevelés
XI. A | Testnevelés
XI. B | Testnevelés
XI. C | Testnevelés
| Testnevelés
XII. A | Testnevelés
XII. B | Testnevelés

Eredmények

2018-09-20, Diákolimpia, Kézilabda , Országos
Csapat: - V. hely

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Aczél Zsófia - III. hely (600m)

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Aczél Zsófia - IV. hely (50m)

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Péter Boglárka - I. hely (50m)

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Batzula Hunor - I. hely (50m)

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Erzse Nándor - I. hely (600m)

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Tóth Attila - II. hely (600m)

2019-02-23, Megyei kézilabda, fiúk , Kézilabda , Megyei
Diák neve: - II. hely

2019-03-04, Kézilabda lányok , Kézilabda , Megyei
Csapat: - I. hely

2019-03-07, Bibó Kupa , Kézilabda , Megyei
Csapat: - IV. hely (László Boróka, Kovács Petra)

2019-03-07, Bibó Kupa , Kézilabda , Nemzetközi
Csapat: - VI. hely (Boros Róbert )

2019-03-16, Lány foci , Labdarúgás , Megyei
Csapat: - II. hely

2019-03-29, Öttusa Bajnokság, Sport, Megyei
Csapat: Villám Négyes - III. hely

2019-04-11, Tymbark kupa, Labdarúgás , Speciális
Csapat: - II. hely

2019-05-18, Akrobatikus gimnasztika , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Bács Rita - III. hely

2019-05-18, Akrobatikus gimnasztika , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Benedek Botond - I. hely

2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)