Română English

László Boglárka



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 1997
Osztályom: 1996/1997 - XII. E
Osztályfőnök: Pál Ibolya
Az osztálynévsorban Szonda Boglárka néven szerepeltem.

Az alábbi osztályokban tanítok:

X. C | Testnevelés
XII. A | Testnevelés
XII. B | Testnevelés
XII. C | Testnevelés
| Testnevelés

Eredmények

2018-09-20, Diákolimpia, Kézilabda , Országos
Csapat: - V. hely

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Aczél Zsófia - III. hely (600m)

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Aczél Zsófia - IV. hely (50m)

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Péter Boglárka - I. hely (50m)

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Batzula Hunor - I. hely (50m)

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Erzse Nándor - I. hely (600m)

2018-10-19, Atlétika verseny , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Tóth Attila - II. hely (600m)

2019-02-23, Megyei kézilabda, fiúk , Kézilabda , Megyei
Diák neve: - II. hely

2019-03-04, Kézilabda lányok , Kézilabda , Megyei
Csapat: - I. hely

2019-03-07, Bibó Kupa , Kézilabda , Megyei
Csapat: - IV. hely (László Boróka, Kovács Petra)

2019-03-07, Bibó Kupa , Kézilabda , Nemzetközi
Csapat: - VI. hely (Boros Róbert )

2019-03-16, Lány foci , Labdarúgás , Megyei
Csapat: - II. hely

2019-03-29, Öttusa Bajnokság, Sport, Megyei
Csapat: Villám Négyes - III. hely

2019-04-11, Tymbark kupa, Labdarúgás , Speciális
Csapat: - II. hely

2019-05-18, Akrobatikus gimnasztika , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Bács Rita - III. hely

2019-05-18, Akrobatikus gimnasztika , Testnevelés, Megyei
Diák neve: Benedek Botond - I. hely

2019-09-18, A mi Olimpiánk , Kézilabda , Országos
Csapat: - III. hely (Lányok )

2019-09-19, A mi Olimpiánk , Kézilabda , Országos
Csapat: - III. hely (Fiúk )

2019-11-02, Tetratlon- altétika, 60 m., Megyei
Diák neve: Ivácson Gergő - II. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, távolugrás, Megyei
Diák neve: Ivácson Gergő - II. hely

2019-11-06, Atlétika verseny , Testnevelés , Megyei
Diák neve: Aczél Zsófia - I. hely (600m)

2019-11-06, Atlétika verseny , Testnevelés , Megyei
Diák neve: Aczél Zsófia - III. hely (50m)

2019-11-06, Atlétika verseny , Testnevelés , Megyei
Diák neve: Imre Botond - I. hely (600m)

2019-11-06, Atlétika verseny , Testnevelés , Megyei
Diák neve: Péter Boglárka - I. hely (50m)


2019
<DECEMBER>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

160 éves évforduló
(2019-12-04, Dr. Kinda Eleonóra)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-11-22, Kotró-Kosztándi László)

Jubileumi rendezvények november 21-én
(2019-11-21, Dobra Judit)

Ady Endre-ösztöndíj
(2019-11-12, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

TUDEK 2019-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 201-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

XXIX. IFJÚSÁGI TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS TEHETSÉG
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

Villámcsődület
(2019-10-25, Forreiter Csilla-Éva)

OKTÓBER 23-i emlékünnepség
(2019-10-23, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2019-10-14, Forreiter Csilla-Éva)

Rendhagyó irodalomóra Marosán Csaba színművésszel
(2019-10-11, Szonda Gergő)

Átláthatóság
(2019-10-01, Dr. Kondor Ágota)