Română English

Márton Magdolna



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 1989
Osztályom: 1988/1989 - XII. C
Osztályfőnök: Albert Ernő

Jelenleg a 0. C osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

0. C | Magyar nyelv és irodalom
0. C | Ének és mozgás
0. C | Játék és mozgás
0. C | Matematika és környezetismeret
0. C | Rajz/Kézimunka
0. C | Személyiségfejlesztés
0. C | Román nyelv és irodalom

Tevékenység

A Négy feltaláló felkészítője voltam .
A Négy évszak felkészítője voltam .
A Pillangók felkészítője voltam .
A Meseírók felkészítője voltam .
A Meselovagok felkészítője voltam .
A három barát felkészítője voltam .

Eredmények

2019-09-26, Aranytoll Meseíró Verseny, Magyar nyelv és irodalom, Megyei
Diák neve: SZENTES ÁGNES - I. hely

2019-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei
Csapat: Gömbvillámok - I. hely

2019-11-16, Lumina Math Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: ERCSE FERENC - I. hely

2019-11-16, Lumina Math Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: SZENTES ÁGNES - II. hely

2019-11-16, Lumina Math Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: DANCS MÁTÉ - III. hely

2019-11-16, Lumina Math Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: TÖRÖK SZÓFIA - III. hely

2019-11-16, Lumina Math Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: VÁRADI RÉKA - Dicséret

2019-11-16, Lumina Math Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: VIRÁG NIMRÓD - Dicséret

2019-11-23, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Országos
Csapat: Gömbvillámok - V. hely

2019-11-29, Aranytoll Meseíró Verseny, Magyar nyelv és irodalom , Országos
Diák neve: SZENTES ÁGNES - I. hely

2020-02-01, Mesék Szárnyán Mesevetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Megyei
Csapat: Gömbvillámok - I. hely

2020-02-15, Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: ERCSE FERENC - I. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaveseny, Matematika, Megyei
Diák neve: SZENTES ÁGNES - I. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: ERCSE FERENC - II. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: FARCÁDI ZSELYKE - VII. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: ZSIGMOND DOROTTYA - IX. hely

2020-02-22, Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny, Magyar nyelv és irodalom, Megyei
Diák neve: SZENTES ÁGNES - I. hely

2020-02-28, Vidám Versek Versmondó Versenye, Magyar nyelv és irodalom, Megyei
Diák neve: VIRÁG NIMRÓD - I. hely

2020-04-25, Verselő Kárpát-medence, Magyar nyelv és irodalom, Nemzetközi
Diák neve: VIRÁG NIMRÓD - III. hely (Bronz minősítés)



2020
<NOVEMBER>
H29162330
K3101724
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

Szent György kiválósági ösztöndíj
(2020-12-04, Lepedus Mária)

Ösztöndíjak kritériumrendszere
(2020-11-23, Lepedus Mária)

Román háziolvasmányok magyarul
(2020-11-05, Forreiter Csilla-Éva)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2020-10-30, Dr. Pető Mária)

INNOVÁCIÓS VERSENY 2020-2021
(2020-10-30, Dr. Pető Mária)

Október 20-tól digitális oktatás a Mikóban
(2020-10-20, Dobra Judit)

Kiválósági Központ- ÓRAREND I. félév
(2020-10-16, Dr. Pető Mária)

KIVÁLÓSÁGI KÖZPONT Hírei
(2020-10-06, Dr. Pető Mária)

"Ifjú tudósok" középiskolai vetélkedő
(2020-10-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Ady Endre-ösztöndíj
(2020-09-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Kubánda Miklós)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)