Română English

Kovács Petra

XII. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A LéptenNyomon tagja vagyok .

Eredmények

2012-04-28, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2012-04-28, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, , Országos I. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2012-04-28, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, , Nemzetközi IV. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka (Pentatlon lánycsapat csapat)

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei V. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, magyar, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2018-04-05, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, Magyar nyelv és irodalom, Országos II. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2018-04-26, Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny, Magyar nyelv és irodalom, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2018-04-28, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-01-01, Bölécs Diákok Országos Szintű Vetélkedő, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza (LéptenNyomon csapat)

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-04-20, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Országos I. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2019-04-26, Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny, Magyar nyelv és irodalom, Nemzetközi IV. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2020-03-07, Olimpiada de Limba Engleză, Angol, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kópis Andrea



2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)

Életmese - pályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Fotópályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás IX. osztályba
(2021-01-28, Lepedus Mária)