Română English

Kovács Petra

XI. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A LéptenNyomon tagja vagyok .

Eredmények

2012-04-28, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2012-04-28, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, , Országos I. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2012-04-28, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, , Nemzetközi IV. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka (Pentatlon lánycsapat csapat)

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei V. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, magyar, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2018-04-05, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, Magyar nyelv és irodalom, Országos II. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2018-04-26, Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny, Magyar nyelv és irodalom, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2018-04-28, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-01-01, Bölécs Diákok Országos Szintű Vetélkedő, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza (LéptenNyomon csapat)

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-04-20, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Országos I. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2019-04-26, Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny, Magyar nyelv és irodalom, Nemzetközi IV. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019
<DECEMBER>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

160 éves évforduló
(2019-12-04, Dr. Kinda Eleonóra)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-11-22, Kotró-Kosztándi László)

Jubileumi rendezvények november 21-én
(2019-11-21, Dobra Judit)

Ady Endre-ösztöndíj
(2019-11-12, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

TUDEK 2019-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 201-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

XXIX. IFJÚSÁGI TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS TEHETSÉG
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

Villámcsődület
(2019-10-25, Forreiter Csilla-Éva)

OKTÓBER 23-i emlékünnepség
(2019-10-23, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2019-10-14, Forreiter Csilla-Éva)

Rendhagyó irodalomóra Marosán Csaba színművésszel
(2019-10-11, Szonda Gergő)

Átláthatóság
(2019-10-01, Dr. Kondor Ágota)