Română English

Lupu David-Ioan

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2021
Osztályom: 2020/2021 - XII. A
Osztályfőnök: Dobra Judit

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .

Eredmények

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde,

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos, - VI. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, testnevelés, Megyei, - V. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, 60 m., Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde, Varga Nimród Attila

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, távolugrás, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde, Varga Nimród Attila

2021-03-21, Cambridge Advanced English, Angol nyelv, Nemzetközi, - C1, felkészítő tanár: Vizsuly Tünde

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .



1. szolgálatos
Iakab Tibor
2. szolgálatos
Kópis Andrea

2021
<DECEMBER>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P3101724
SZ4111825
V5121926

TUDOK 2022
(2021-11-30, Dr. Pető Mária)

XII. BÖLCS DIÁKOK -Versenyfelhívás
(2021-11-30, Dr. Pető Mária)

Ösztöndíjak elbírálási jegyzőkönyve
(2021-11-27, Tarczi Éva Tímea)

Tájékoztató
(2021-11-27, Ferencz Orsolya)

Erasmus+ pályázati kiírás középiskolai diákoknak Bécsbe
(2021-11-26, Dr. Kinda Eleonóra)

Erasmus+ program líceumos kórustagoknak Budapestre
(2021-11-26, Dr. Kinda Eleonóra)

Erasmus+ Finnország
(2021-11-24, Elekes Andrea)

Heti menü (nov. 22 - 26)
(2021-11-19, Márton Csaba)

Heti menü (nov. 15 - 19)
(2021-11-15, Márton Csaba)

Heti menü
(2021-11-08, Márton Csaba)

Tanév folytatás
(2021-11-05, Elekes Andrea)

INNOVÁCIÓS verseny középiskolás diákoknak 2021-22
(2021-10-31, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató
(2021-10-21, Kubánda Miklós)

Emlékeztető_ ATHLETICA GALACTICA VERSENY 2021-2022
(2021-10-09, Dr. Pető Mária)

Magyar Népmese Napja
(2021-09-30, Forreiter Csilla-Éva)

XI-XII-es diákok számára Ifjú tudósok versenye
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Az Európai Űrügynökség versenyei az új tanévben
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Hétfőtől szünetel a jelenléti oktatás
(2021-09-27, Sztakics Éva-Judit)

Ingázó diákok figyelmébe
(2021-09-22, Tarczi Éva Tímea)