Română English
ÉRETTSÉGI


Urbán Laura



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Jelenleg a III. C osztály osztályfőnöke vagyok.

Eredmények

2018-10-24, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei
Csapat: "Matekosok" - V. hely

2018-11-24, LuminaMath-concurs național de matematică, Matematika, Országos
Diák neve: Iurcsuc Eszter - Dicséret

2018-11-24, LuminaMath-concurs național de matematică, Matematika, Országos
Diák neve: Delne Kristóf - Dicséret

2018-11-24, LuminaMath-concurs național de matematică, Matematika, Országos
Diák neve: Méder Szabolcs - Dicséret

2018-11-24, LuminaMath-concurs național de matematică, Matematika, Országos
Diák neve: Cseresznyés Harmat - Dicséret

2018-11-24, LuminaMath-concurs național de matematică, Matematika, Országos
Diák neve: Péter Boglárka - Dicséret

2018-11-24, LuminaMath-concurs național de matematică, Matematika, Országos
Diák neve: Imre Botond - III. hely

2018-11-24, LuminaMath-concurs național de matematică, Matematika, Országos
Diák neve: Daczó-Füzi Loránt - Dicséret

2019-01-25, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Matematika, Megyei
Diák neve: Imre Botond - I. hely

2019-01-25, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Matematika, Megyei
Diák neve: Iurcsuc Eszter - II. hely

2019-01-25, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Matematika, Megyei
Diák neve: Bedő Gyopár Abigél - III. hely

2019-01-25, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Matematika, Megyei
Diák neve: Méder Szabolcs - III. hely

2019-01-25, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Matematika, Megyei
Diák neve: Dumitrescu Alexia Sofia - III. hely

2019-01-25, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, matematika, Megyei
Diák neve: Demeter Soma - IV. hely

2019-01-25, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Matematika, Megyei
Diák neve: Jakab Eszter Abigél - IV. hely

2019-01-25, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Matematika, Megyei
Diák neve: Péter Boglárka - IV. hely

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Méder Szabolcs - X. hely

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Cseresznyés Harmat - VIII. hely

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Péter Boglárka - III. hely

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Csapat: Zrínyi Ilona 3. osztályosok - I. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Imre Botond - I. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Iurcsuc Eszter - II. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Dumitrescu Alexia Sofia - IV. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Jakab Eszter Abigél - II. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Péter Boglárka - III. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Cseresznyés Harmat - II. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Prokop Uzonka Orsolya - IV. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Delne Kristóf - III. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Váncsa Krisztián - III. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Daczó-Füzi Loránt - III. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Kolcza Gyopár Zenkő - II. hely

2019-03-22, Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2, Matematika, Megyei
Diák neve: Bocsárdi Emma Katalin - IV. hely

2019-03-29, Öttusa Bajnokság, Sport, Megyei
Csapat: Villám Négyes - III. hely

2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)