Română English

Bagoly Bence-István

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2019
Osztályom: 2018/2019 - XII. B
Osztályfőnök: Szép Helga

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .

Eredmények

2015-12-05, Líceumok Országos Sakk Bajnoksága, Sakk, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - legjobb mezőnyjátékos, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos, - VI. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .


2020
<ÁPRILIS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P3101724
SZ4111825
V5121926

Talpunk alatt nem a szél fütyül…
(2020-04-01, Márton Csaba)

FIZIKA, CSILLAGÁSZAT otthon
(2020-03-31, Dr. Pető Mária)

HATÁRTALANUL pályázat 2020
(2020-03-30, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2020-03-28, Dr. Pető Mária)

Vissza a gyökerekhez
(2020-03-10, Forreiter Csilla-Éva)

ASZTRO TÁBOR 2020
(2020-02-29, Dr. Pető Mária)

Természettudományos programok a BME szervezésében
(2020-02-29, Dr. Pető Mária)

VERMES-ÖVEGES FIZIKAVERSENY 2020
(2020-02-28, Dr. Pető Mária)

"Az én drogellenes üzenetem"
(2020-02-26, Forreiter Csilla-Éva)

Felolvasómaraton
(2020-02-18, Forreiter Csilla-Éva)

Mikós családtörténetek – díjazott pályamunkák
(2020-02-18, Dobra Judit)

Csillagászat -PÁLYÁZAT
(2020-02-15, Dr. Pető Mária)

Jubileumi rendezvények február 11. és 15. között
(2020-02-11, Dobra Judit)

MEGYEI TANTÁRGYVERSENYEK- FIZIKA
(2020-01-31, Dr. Pető Mária)