Română English

Kovács Tünde



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Jelenleg a VIII. C osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

X. A | Testnevelés
X. C |
XI. A | Testnevelés
XI. C | Testnevelés
XII. C |
IX. A | Testnevelés
IX. B |
IX. C | Testnevelés
VIII. A | Testnevelés
VIII. C | Testnevelés
VII. A | Testnevelés
VII. C | Testnevelés
VI. A | Testnevelés
VI. B |
VI. C |
V. A |

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője voltam .

Eredmények

2018-09-19, A mi olimpiánk, távolugrás, Országos
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-09-19, A mi olimpiánk, úszás, 50m férfi hát, Országos
Diák neve: Tompa György-Kadosa - II. hely

2018-09-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Kásás I. Dávid - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: Pentatlon lánycsapat - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Kanyó Bernadette - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Blága Gyopár - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Költő Kincső - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei
Diák neve: Szántó Anita - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 800 m., Megyei
Diák neve: Szántó Anita - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , Megyei
Csapat: Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei
Diák neve: Lupu David-Ioan - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, 800 m., Megyei
Diák neve: Téglás Etele - III. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei
Csapat: Tetratlon csapat - I. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, testnevelés, Megyei
Diák neve: Veress Hanna - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, testnevelés, Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Veress Hanna - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Veress Hanna - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Sorbán Dorottya - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Veress Kincső - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, Megyei
Diák neve: Kásás I. Dávid - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. hely

2018-11-10, Cros - Atlétika, Testnevelés , Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2019-02-18, Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) - II. hely

2019-02-24, Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) - III. hely

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. hely

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi
Diák neve: Rab Andor - Gólkirály

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi
Diák neve: Bagoly Bence-István - legjobb mezőnyjátékos

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi
Diák neve: Lőrincz Alpár - Legjobb kapus

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. hely

2019-03-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: - I. hely

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. hely

2019-04-11, Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk, testnevelés, Megyeközti
Csapat: - III. hely

2019-04-12, Tetratlon- atlétika, testnevelés, Megyeközti
Csapat: Tetratlon csapat - II. hely

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti
Csapat: Pentatlon lánycsapat - III. hely

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - VI. hely

2019-09-18, A mi Olimpiánk, atlétika-80m., Országos
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - III. hely

2019-09-18, A mi olimpiánk, atlétika-800 m., Országos
Diák neve: Kanyó Bernadette - III. hely

2019-09-18, A MI OLIMPIÁNK, atlétika-súlylökés, Országos
Diák neve: Szántó Anita - IV. hely

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - II. hely

2019-10-02, Tetratlon- altétika, távolugrás, Megyei
Diák neve: Veress Kincső - II. hely

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. hely

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. hely

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, Megyei
Csapat: Pentatlon lánycsapat - I. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, egyéni összetett, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - II. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - II. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - III. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, súlylökés, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - II. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, súlylökés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - III. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 800 m., Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, testnevelés, Megyei
Csapat: Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) - V. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, 60 m., Megyei
Diák neve: Lupu David-Ioan - I. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, távolugrás, Megyei
Diák neve: Lupu David-Ioan - III. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, távolugrás, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér - II. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér - I. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, testnevelés, Megyei
Csapat: Tetratlon csapat - II. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, egyéni összetett, Megyei
Diák neve: Veress Kincső - II. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, 60 m., Megyei
Diák neve: Veress Kincső - II. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Veress Kincső - II. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, 800 m., Megyei
Diák neve: Ianculescu Zsófia - II. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, egyéni összetett, Megyei
Diák neve: Seres Róbert - VI. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, 60 m., Megyei
Diák neve: Ivácson Gergő - II. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, távolugrás, Megyei
Diák neve: Ivácson Gergő - II. hely

2019
<DECEMBER>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

160 éves évforduló
(2019-12-04, Dr. Kinda Eleonóra)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-11-22, Kotró-Kosztándi László)

Jubileumi rendezvények november 21-én
(2019-11-21, Dobra Judit)

Ady Endre-ösztöndíj
(2019-11-12, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

TUDEK 2019-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 201-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

XXIX. IFJÚSÁGI TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS TEHETSÉG
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

Villámcsődület
(2019-10-25, Forreiter Csilla-Éva)

OKTÓBER 23-i emlékünnepség
(2019-10-23, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2019-10-14, Forreiter Csilla-Éva)

Rendhagyó irodalomóra Marosán Csaba színművésszel
(2019-10-11, Szonda Gergő)

Átláthatóság
(2019-10-01, Dr. Kondor Ágota)