Română English

Imre Panna-Dorottya

VI. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Mateklányok tagja voltam .
A Zrínyis 3.osztály tagja voltam .

Eredmények

2015-03-25, Kányádi Sándor Szavalóverseny, Magyar nyelv és irodalom, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szakács Ágnes

2017-10-27, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Szakács Ágnes (Mateklányok csapat)

2017-11-17, Utazás mesevilágba, rajz, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szakács Ágnes

2017-11-25, LuminaMath, MATEMATIKA, Országos II. hely | felkészítő tanár: Szakács Ágnes

2018-02-16, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szakács Ágnes, Kicsi Éva (Zrínyis 3.osztály csapat)

2018-02-23, Zrínyi Ilona matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szakács Ágnes

2018-02-24, Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Szakács Ágnes

2019-01-15, Magical Words for Magical Worlds, angol, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Márton Hajnal

2019-01-19, Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Megyei, matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szakács Ágnes

2019-01-25, LuminaMath, matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Szakács Ágnes

2019-02-22, Zrínyi Ilona matematikaverseny, matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Szakács Ágnes

2019-05-18, Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, matematika, Országos Minisztériumi dicséret | felkészítő tanár: Szakács Ágnes



2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)