Română English

Szonda Gergő

XI. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Hat árok mentén tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .

Eredmények

2016-04-15, Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Országos I. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes, Kedves Laura Rita (Hat árok mentén csapat)

2016-05-01, Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő , anyanyelv, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita, Dr. Pénzes Ágnes (Hat árok mentén csapat)

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-01-01, Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny,, Magyar nyelvtan, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, magyar, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-02-23, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Dobra Judit

2019-03-09, Angol tantárgyverseny, Angol, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2019-03-14, Speak Out Creative Writing, Angol, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Varga Mónika

2019-04-25, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Országos VI. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Dobra Judit

2020-01-01, SapiSentia III., , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ferencz Orsolya

2020-03-07, Tantárgyverseny, Angol nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2020-03-29, Speak Out Creative Writing, Angol nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika



2021
<AUGUSZTUS>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

Érettségi eredmények
(2021-07-12, Lepedus Mária)

2021-2022. tanév, 5. osztályok
(2021-07-01, Kotró-Kosztándi László)

Nyolcadikos záróvizsga eredményei
(2021-06-29, Kubánda Miklós)

Nyolcadikos záróvizsga - fellebbezés
(2021-06-25, Kubánda Miklós)

DigitalTesiLIVE! a Székely Mikó Kollégiumban
(2021-06-11, Kovács Tünde)

Ballagó nyolcadikosaink
(2021-06-10, Forreiter Csilla-Éva)

Előkészítő osztályok
(2021-06-08, Kiss Ildikó)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás_Június 2
(2021-05-31, Dr. Pető Mária)

Elballagtak végzős diákjaink
(2021-05-30, Márton Csaba)

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Végzőseink
(2021-05-27, Forreiter Csilla-Éva)

Érettségi
(2021-05-26, Lepedus Mária)