Română English

Szonda Gergő

IX. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Hat árok mentén tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .

Eredmények

2016-04-15, Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Országos I. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes, Kedves Laura Rita (Hat árok mentén csapat)

2016-05-01, Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő , anyanyelv, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita, Dr. Pénzes Ágnes (Hat árok mentén csapat)

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-01-01, Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny,, Magyar nyelvtan, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, magyar, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-02-23, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Dobra Judit

2019-03-09, Angol tantárgyverseny, Angol, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2019-03-14, Speak Out Creative Writing, Angol, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Varga Mónika

2019-04-25, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Országos VI. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Dobra Judit


Udvar
Ujfalvi Irma
Udvar
Kópis Andrea
Bentlakás
Márkosi Márta
Kicsi épület
Szőcs Emőke-Anna
Kicsi épület
Kovács Tünde

2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)