Română English
ÉRETTSÉGI


Kádár Fruzsina

XI. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Eredmények

2014-06-05, "Rácz Lajos" versmondó verseny, német nyelv, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2016-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny, anyanyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2016-03-01, Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, anyanyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2016-03-18, tantárgy verseny, angol, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Dézsi Ildikó

2016-04-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny, anyanyelv, Országos II. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2016-05-01, Apáczai Csere János Magyar Nyelv és Kultúra Tantárgyverseny, anyanyelv, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2016-05-01, Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, anyanyelv, Országos | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2016-05-01, Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, anyanyelv, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2017-03-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Megyei VI. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László, Dézsi Ildikó

2017-04-24, Tantargyverseny, Angol, Országos Dicseret | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László, Dézsi Ildikó

2018-03-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, magyar, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2018-03-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, magyar, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2018-03-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, magyar, Országos I. hely (Babes-Bolyai Tudományegyetem) | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2018-03-03, Tantárgyverseny, Angol, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László, Dézsi Ildikó

2019-03-01, Angol tantárgyverseny, Angol, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László

2019-03-09, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2019-05-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)