Română English

Kanyó Bernadette

XII. C osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Matek Mágusok tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A Walkie Talkie tagja vagyok .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .

Eredmények

2014-02-21, Zrínyi Ilona matematikaverseny, matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Henning Edit

2016-03-05, Megyei Kosárlabda Bajnokság, Testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) csapat)

2016-04-07, Tetratlon-800m., , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei X. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Matek Mágusok csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-02-18, Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-31, Az én drogellenes üzenetem Filmkategória, PSZICHOLÓGIA, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Paltán Enikő

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-09-18, A mi olimpiánk, atlétika-800 m., Országos III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2020-03-05, Kosárlabda Bajnokság IX-XII.osztályos lányok, Testnevelés, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)



2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)

Életmese - pályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Fotópályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás IX. osztályba
(2021-01-28, Lepedus Mária)