Română English

Aczél Adrienn

VIII. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Eredmények

2009-05-09, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, Országos I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2012-04-28, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, , Megyei dicséret | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2015-03-12, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Váta Lívia

2015-12-05, Luminamath, matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2016-03-01, Implom Józsej Helyesírási Verseny, Magyar, Nemzetközi IV. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2016-03-13, Tantárgyverseny, Földrajz, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szőcs Emőke-Anna

2017-04-25, Országos Protestáns Vallásolimpiász, református vallás, Országos IV. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2018-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, magyar, Megyei IV. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2018-03-10, Protestáns Vallásolimpiász, református vallás, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2018-05-20, Csillagszerző Matematikaverseny, matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-01-01, Implom József Helyesírási Verseny, , Megyei IX. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2019-04-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2019-04-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom , , Országos RMDSZ/ Communitas | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita





2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)