Română English

Fazakas Gergő Nándor

IX. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Mikó Consort tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Varázsvizilovak tagja voltam .

Eredmények

2014-11-22, LuminaMath-matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Váta Lívia

2014-11-22, Lumina Math, matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Váta Lívia

2015-03-12, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Váta Lívia

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2016-10-14, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2016-11-18, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Országos VIII. hely (Erdély legjobb V-es csapata) | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2016-11-26, Luminamath Matematikaverseny, matematika, Országos dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematika Verseny, matematika, Megyei dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-03-07, Zrínyi Ilona matematika verseny, matematika, Megyei dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-10-27, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-11-25, Luminamath Matematikaverseny , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-01-20, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-02-16, Zrínyi Ilona matematika verseny, matematika, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-03-10, Matematika Olimpia megyei , matematika, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-04-21, Speak Out Creative Writing, Angol, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-06-23, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Veres Enikő-Eszter (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-10-24, Bolyai Matematika Csapatverseny megyei , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2018-11-24, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-11-21, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei X. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-02-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk , Testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2020-06-03, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)



2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)

Életmese - pályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Fotópályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás IX. osztályba
(2021-01-28, Lepedus Mária)