Română English

Fazakas Gergő Nándor

VIII. D osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Mikó Consort tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja vagyok .

Eredmények

2014-11-22, LuminaMath-matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Váta Lívia

2014-11-22, Lumina Math, matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Váta Lívia

2015-03-12, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Váta Lívia

2016-11-26, Luminamath Matematikaverseny, matematika, Országos dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematika Verseny, matematika, Megyei dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-03-07, Zrínyi Ilona matematika verseny, matematika, Megyei dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-11-25, Luminamath Matematikaverseny , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-01-20, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-02-16, Zrínyi Ilona matematika verseny, matematika, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-03-10, Matematika Olimpia megyei , matematika, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-04-21, Speak Out Creative Writing, Angol, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Veres Enikő-Eszter (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019
<DECEMBER>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

160 éves évforduló
(2019-12-04, Dr. Kinda Eleonóra)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-11-22, Kotró-Kosztándi László)

Jubileumi rendezvények november 21-én
(2019-11-21, Dobra Judit)

Ady Endre-ösztöndíj
(2019-11-12, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

TUDEK 2019-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 201-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

XXIX. IFJÚSÁGI TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS TEHETSÉG
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

Villámcsődület
(2019-10-25, Forreiter Csilla-Éva)

OKTÓBER 23-i emlékünnepség
(2019-10-23, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2019-10-14, Forreiter Csilla-Éva)

Rendhagyó irodalomóra Marosán Csaba színművésszel
(2019-10-11, Szonda Gergő)

Átláthatóság
(2019-10-01, Dr. Kondor Ágota)