Română English

Miklós Janka

IX. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Bogarak tagja voltam .
A Varázsvizilovak tagja voltam .

Eredmények

2013-04-20, fFürkész, Magyar, Országos II. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2014-02-21, Zrínyi Ilona matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2014-02-21, Zrínyi Ilona matematikaverseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2014-03-08, Fürkész, Magyar, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2014-03-08, Fürkész, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2014-10-23, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária (Bogarak csapat)

2014-11-23, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Országos VI. hely | felkészítő tanár: Varga Mária (Bogarak csapat)

2015-02-20, Zrínyi Ilona matematikaverseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2015-02-28, Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2015-03-22, Pontszerző Matematikaverseny, matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2015-04-25, Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny, magyar, Országos II. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2016-02-20, Pontszerző Matematikaverseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2016-03-01, Zrínyi Ilona matematikaverseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2016-03-24, Zrínyi Ilona matematikaverseny, matematika, Országos VIII. hely (határon túli 1.hely) | felkészítő tanár: Varga Mária

2016-04-09, Pontszerző Matematikaverseny, matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2016-10-14, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2016-11-18, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Országos VIII. hely (Erdély legjobb V-es csapata) | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2016-11-26, Luminamath Matematikaverseny, matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, nagyar nyelv- és irodalom, Megyei VI. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematika Verseny, matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-03-07, Zrínyi Ilona matematika verseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-03-11, Erdélyi magyar Matematika Verseny, matematika, Országos II. hely (EMMV I.hely) | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-03-18, Olimpiada de limba și literatura română, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2017-03-18, Matematika Olimpiász, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-03-31, Csillagszerző matematika verseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-04-18, Tantárgyverseny, matematika, Országos bronzérem | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-04-29, Nemzetközi Magyar Matematika Verseny , matematika, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-10-27, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2017-11-25, Luminamath Matematikaverseny , matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-01-01, Olimpiada de limba și literatura română, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2018-01-20, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-01-31, Országos Magyar Matematika Olimpia , matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-02-24, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-03-02, Csillagszerző Matematikaverseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-03-10, Matematika Olimpia megyei , matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-03-30, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Országos dicséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-04-01, Olimpiada de limba și literatura română, limba și literatura română, Országos Mențiune | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2018-04-02, Országos Fizika Olimpia, Fizika, Országos Bronzérem | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-04-28, Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia , matematika, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-05-20, Csillagszerző Matematikaverseny, matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-06-23, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2018-09-13, Matlap feladatmegoldó verseny 2017/18, matematika, Országos I. hely (aranyoklevél) | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-10-24, Bolyai Matematika Csapatverseny megyei , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2018-11-24, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2019-01-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Fehérvári Ilona

2019-02-23, Tantárgyverseny-Olimpia,, Fizika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2019-03-01, Országos Magyar Matematika Olimpia , matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-04, Öveges József Fizikaverseny, Fizika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-06, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-14, Speak Out Creative Writing, Angol, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2019-03-16, Matematika Olimpia , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-22, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-04-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-04-24, Matematika tantárgyverseny, matematika, Országos bronzérem | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-05-02, VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny , matematika, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-05-18, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2019-11-16, Luminamath Matematikaverseny , matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-11-21, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2020-01-01, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Bajka Mária Magdolna

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-02-15, Országos Magyar Matematika Olimpia , matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-03-06, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-06-03, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2021-03-17, Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică, iNFORMATIKA, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Babos László





2021
<JÚLIUS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ310172431
V4111825

Érettségi eredmények
(2021-07-12, Lepedus Mária)

2021-2022. tanév, 5. osztályok
(2021-07-01, Kotró-Kosztándi László)

Nyolcadikos záróvizsga eredményei
(2021-06-29, Kubánda Miklós)

Nyolcadikos záróvizsga - fellebbezés
(2021-06-25, Kubánda Miklós)

DigitalTesiLIVE! a Székely Mikó Kollégiumban
(2021-06-11, Kovács Tünde)

Ballagó nyolcadikosaink
(2021-06-10, Forreiter Csilla-Éva)

Előkészítő osztályok
(2021-06-08, Kiss Ildikó)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás_Június 2
(2021-05-31, Dr. Pető Mária)

Elballagtak végzős diákjaink
(2021-05-30, Márton Csaba)

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Végzőseink
(2021-05-27, Forreiter Csilla-Éva)

Érettségi
(2021-05-26, Lepedus Mária)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás
(2021-05-19, Dr. Pető Mária)

Változás a járványügyi helyzetben
(2021-05-17, Sztakics Éva-Judit)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására (frissítve)
(2021-05-13, Kotró-Kosztándi László)