Română English

Răduţă Cristian

IX. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Meselovagok tagja voltam .
A Négy ész tagja voltam .
A SzMK tagja voltam .
A VII.o Zrínyi tagja voltam .

Eredmények

2014-09-30, Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny, Magyar nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna (A Meselovagok csapat)

2014-11-22, Lumina Math Matematikaverseny, Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2015-02-20, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2016-01-01, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy ész csapat)

2016-02-27, limba și literatura română, limba română, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2016-03-01, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei VII. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2016-06-10, Deutsche Kultur und Zivilisation, Német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy ész csapat)

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-01-20, Fizika Tantárgyverseny, fizika, Megyei IV. hely (Dícséret) | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (SzMK csapat)

2017-02-21, OLimpiada Lectura ca abilitate de viată,, , Megyei mentiune | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2017-03-18, Olimpiada de limba și literatura română, , Megyei mentiune | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2017-05-12, Deutsche Kultur und Zivilisation, Német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária, Ferencz Katalin

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (VII.o Zrínyi csapat)

2018-03-10, Olimpiada de Matematică, OJM, , Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-05-12, Alfa Omega fizikaverseny, Fizika, Megyeközti Dicséret | felkészítő tanár: Szabó Ünige, Bartha Erzsébet

2019-03-01, Zrinyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei X. hely | felkészítő tanár: Kisgyörgy Alpár

2019-04-01, Matematika Tantargyolimpia, Matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Kisgyörgy Alpár

2020
<ÁPRILIS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P3101724
SZ4111825
V5121926

Talpunk alatt nem a szél fütyül…
(2020-04-01, Márton Csaba)

FIZIKA, CSILLAGÁSZAT otthon
(2020-03-31, Dr. Pető Mária)

HATÁRTALANUL pályázat 2020
(2020-03-30, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2020-03-28, Dr. Pető Mária)

Vissza a gyökerekhez
(2020-03-10, Forreiter Csilla-Éva)

ASZTRO TÁBOR 2020
(2020-02-29, Dr. Pető Mária)

Természettudományos programok a BME szervezésében
(2020-02-29, Dr. Pető Mária)

VERMES-ÖVEGES FIZIKAVERSENY 2020
(2020-02-28, Dr. Pető Mária)

"Az én drogellenes üzenetem"
(2020-02-26, Forreiter Csilla-Éva)

Felolvasómaraton
(2020-02-18, Forreiter Csilla-Éva)

Mikós családtörténetek – díjazott pályamunkák
(2020-02-18, Dobra Judit)

Csillagászat -PÁLYÁZAT
(2020-02-15, Dr. Pető Mária)

Jubileumi rendezvények február 11. és 15. között
(2020-02-11, Dobra Judit)

MEGYEI TANTÁRGYVERSENYEK- FIZIKA
(2020-01-31, Dr. Pető Mária)

Mikós családtörténeti pályázat
(2020-01-20, Dobra Judit)