Română English

Răduţă Cristian

X. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Meselovagok tagja voltam .
A Négy ész tagja voltam .
A SzMK tagja voltam .
A VII.o Zrínyi tagja voltam .

Eredmények

2014-09-30, Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny, Magyar nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna (A Meselovagok csapat)

2014-11-22, Lumina Math Matematikaverseny, Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2015-02-20, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2016-01-01, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy ész csapat)

2016-02-27, limba și literatura română, limba română, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2016-03-01, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei VII. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2016-06-10, Deutsche Kultur und Zivilisation, Német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy ész csapat)

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-01-20, Fizika Tantárgyverseny, fizika, Megyei IV. hely (Dícséret) | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (SzMK csapat)

2017-02-21, OLimpiada Lectura ca abilitate de viată,, , Megyei mentiune | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2017-03-18, Olimpiada de limba și literatura română, , Megyei mentiune | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2017-05-12, Deutsche Kultur und Zivilisation, Német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária, Ferencz Katalin

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (VII.o Zrínyi csapat)

2018-03-10, Olimpiada de Matematică, OJM, , Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-05-12, Alfa Omega fizikaverseny, Fizika, Megyeközti Dicséret | felkészítő tanár: Szabó Ünige, Bartha Erzsébet

2019-03-01, Zrinyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei X. hely | felkészítő tanár: Kisgyörgy Alpár

2019-04-01, Matematika Tantargyolimpia, Matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Kisgyörgy Alpár

2020-01-20, Román nyelvészet, Román nyelv , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szép Helga

2020-02-15, Országos Informatika Olimpia, Informatika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2020-02-21, Fizika olimpiász, Fizika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Albert Balázs

2021-02-10, Olimpiada de lingvistică, Lb. romana, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szép Helga



2021
<AUGUSZTUS>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

Érettségi eredmények
(2021-07-12, Lepedus Mária)

2021-2022. tanév, 5. osztályok
(2021-07-01, Kotró-Kosztándi László)

Nyolcadikos záróvizsga eredményei
(2021-06-29, Kubánda Miklós)

Nyolcadikos záróvizsga - fellebbezés
(2021-06-25, Kubánda Miklós)

DigitalTesiLIVE! a Székely Mikó Kollégiumban
(2021-06-11, Kovács Tünde)

Ballagó nyolcadikosaink
(2021-06-10, Forreiter Csilla-Éva)

Előkészítő osztályok
(2021-06-08, Kiss Ildikó)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás_Június 2
(2021-05-31, Dr. Pető Mária)

Elballagtak végzős diákjaink
(2021-05-30, Márton Csaba)

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Végzőseink
(2021-05-27, Forreiter Csilla-Éva)

Érettségi
(2021-05-26, Lepedus Mária)