Română English
ÉRETTSÉGI


Gergely Abigél

VIII. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Négy évszak tagja vagyok .
A Meseírók tagja voltam .
A SzMK tagja vagyok .
A D-l Goe tagja vagyok .

Eredmények

2014-09-30, Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny, Magyar nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna (Meseírók csapat)

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna (Négy évszak csapat)

2015-01-24, Mesék Szárnyán Mesevetélkedő, Magyar nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna (Négy évszak csapat)

2015-10-16, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy évszak csapat)

2016-04-27, Gyulefehérvári Főegyházmegyei Kreativitási Vetélkedő, rajz/ vallás, Speciális II. hely | felkészítő tanár: Pénzes Lóránd István

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei III. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy évszak csapat)

2016-10-29, Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului , Lb romana, Megyei Premiu special | felkészítő tanár: Carmen Bodnari (D-l Goe csapat)

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (SzMK csapat)

2017-11-01, Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului”, Limba și literatura română, Megyeközti Mențiune | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei, , Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-05-11, ''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő, Általános műveltség, Nemzetközi X. hely | felkészítő tanár: Márkosi Márta

2019-03-01, Zrinyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei VII. hely | felkészítő tanár: Kisgyörgy Alpár

2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)