Magyar Română

Bálint Gyopár

XI. B Class

: 0
: 0
:

Results

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level I. position | trainer, teacher: Márton Magdolna (Négy évszak team)

2015-01-24, Mesék Szárnyán Mesevetélkedő, Magyar nyelv, County level II. position | trainer, teacher: Márton Magdolna (Négy évszak team)

2015-02-14, Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, County level II. position | trainer, teacher: Márton Magdolna

2015-03-22, Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, National I. position | trainer, teacher: Márton Magdolna

2015-03-25, Kányádi Sándor Szavalóverseny, Magyar nyelv, County level II. position | trainer, teacher: Márton Magdolna

2015-10-16, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level I. position | trainer, teacher: Henning Edit (Négy évszak team)

2016-03-01, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level IX. position | trainer, teacher: Henning Edit

2016-03-05, Református vallásolimpiász, ref. vallás, County level I. position | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2016-03-18, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, County level III. position | trainer, teacher: Henning Edit

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level III. position (Dicséret) | trainer, teacher: Henning Edit (Négy évszak team)

2016-10-29, Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului, lb romana, County level mentiune | trainer, teacher: Carmen Bodnari (Caldura mare team)

2017-03-25, Protestáns vallásolimpiász , Református vallás, County level I. position | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2017-04-25, Országos Protestáns Vallásolimpiász, református vallás, National I. position | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2018-03-10, Protestáns Vallásolimpiász, református vallás, County level I. position | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2018-05-11, Deutsche Kultur und Zivilisation, Német nyelv, County level IV. position | trainer, teacher: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2019-03-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, , County level III. position | trainer, teacher: Kedves Laura Rita

2019-03-02, Protestáns Vallásolimpiász, Református vallás, County level I. position | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2019-03-20, Az ember és a természet, Kémia-Biológia, County level II. position | trainer, teacher: Ujfalvi Irma

2019-04-26, Protestáns Vallásolimpia, református vallás, National Legjobb esszéért járó különdíj | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2021-01-28, X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló, földrajz, International 77,5 pont, továbbjutott | trainer, teacher: Makfalvi Zsuzsa (TPWG team)

2021-03-26, X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő, földrajz, International 36. hely, 61 pont | trainer, teacher: Makfalvi Zsuzsa (TPWG team)

2021-04-30, Bölcs Diákok, biológia, National II. position | trainer, teacher: Csia Kinga Emese (Nem tudjuk hol a máj team)



2021
<SEPTEMBER>
M6132027
T7142128
W18152229
T29162330
F3101724
S4111825
S5121926

No running events