Magyar Română

Bálint Gyopár

X. B Class

: 0
: 0
:

Results

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level I. position | trainer, teacher: Márton Magdolna (Négy évszak team)

2015-01-24, Mesék Szárnyán Mesevetélkedő, Magyar nyelv, County level II. position | trainer, teacher: Márton Magdolna (Négy évszak team)

2015-02-14, Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, County level II. position | trainer, teacher: Márton Magdolna

2015-03-22, Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, National I. position | trainer, teacher: Márton Magdolna

2015-03-25, Kányádi Sándor Szavalóverseny, Magyar nyelv, County level II. position | trainer, teacher: Márton Magdolna

2015-10-16, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level I. position | trainer, teacher: Henning Edit (Négy évszak team)

2016-03-01, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level IX. position | trainer, teacher: Henning Edit

2016-03-05, Református vallásolimpiász, ref. vallás, County level I. position | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2016-03-18, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, County level III. position | trainer, teacher: Henning Edit

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level III. position (Dicséret) | trainer, teacher: Henning Edit (Négy évszak team)

2016-10-29, Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului, lb romana, County level mentiune | trainer, teacher: Carmen Bodnari (Caldura mare team)

2017-03-25, Protestáns vallásolimpiász , Református vallás, County level I. position | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2017-04-25, Országos Protestáns Vallásolimpiász, református vallás, National I. position | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2018-03-10, Protestáns Vallásolimpiász, református vallás, County level I. position | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2018-05-11, Deutsche Kultur und Zivilisation, Német nyelv, County level IV. position | trainer, teacher: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2019-03-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, , County level III. position | trainer, teacher: Kedves Laura Rita

2019-03-02, Protestáns Vallásolimpiász, Református vallás, County level I. position | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2019-03-20, Az ember és a természet, Kémia-Biológia, County level II. position | trainer, teacher: Ujfalvi Irma

2019-04-26, Protestáns Vallásolimpia, református vallás, National Legjobb esszéért járó különdíj | trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra



2021
<MARCH>
M18152229
T29162330
W310172431
T4111825
F5121926
S6132027
S7142128

No running events