Română English

Bálint Gyopár

X. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Négy évszak tagja voltam .
A Caldura mare tagja voltam .

Eredmények

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna (Négy évszak csapat)

2015-01-24, Mesék Szárnyán Mesevetélkedő, Magyar nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna (Négy évszak csapat)

2015-02-14, Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2015-03-22, Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2015-03-25, Kányádi Sándor Szavalóverseny, Magyar nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2015-10-16, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy évszak csapat)

2016-03-01, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei IX. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2016-03-05, Református vallásolimpiász, ref. vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2016-03-18, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei III. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy évszak csapat)

2016-10-29, Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului, lb romana, Megyei mentiune | felkészítő tanár: Carmen Bodnari (Caldura mare csapat)

2017-03-25, Protestáns vallásolimpiász , Református vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2017-04-25, Országos Protestáns Vallásolimpiász, református vallás, Országos I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2018-03-10, Protestáns Vallásolimpiász, református vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2018-05-11, Deutsche Kultur und Zivilisation, Német nyelv, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2019-03-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2019-03-02, Protestáns Vallásolimpiász, Református vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2019-03-20, Az ember és a természet, Kémia-Biológia, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ujfalvi Irma

2019-04-26, Protestáns Vallásolimpia, református vallás, Országos Legjobb esszéért járó különdíj | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra


Udvar
Ferencz Katalin
Díszkapu, főépület
Gödri Judith
Főkapu
Csia Kinga Emese
Bentlakás
Deák Éva
Kicsi épület
Dombora Anna
Kicsi épület
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Bentlakás kapu
Dutu Corina-Mihaela
Jókai épület
Erőss Botond
Jókai épület
Ferencz Orsolya
Főépület
Fülöp Anna

2020
<SZEPTEMBER>
H7142128
K18152229
Sz29162330
Cs3101724
P4111825
SZ5121926
V6132027

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Ady Endre-ösztöndíj
(2020-09-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Kubánda Miklós)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)

Az előkészítő osztályosok tanévkezdése
(2020-09-10, Dobra Judit)

Tudnivalók a 2020–2021. iskolai év indításáról
(2020-09-10, Dobra Judit)

A szülők figyelmébe
(2020-09-02, Márton Csaba)

IX. osztályok
(2020-09-01, Kubánda Miklós)

Különbözeti vizsgák
(2020-09-01, Kubánda Miklós)