Română English

Vizi Attila

X. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Kobakok tagja voltam .
A Fél X tagja voltam .
A SzMK tagja voltam .
A VII.o Zrínyi tagja voltam .
A 1/2 X tagja voltam .
A 7 C tagja voltam .

Eredmények

2014-10-24, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei IV. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Gáll Éva (Kobakok csapat)

2014-11-22, LuminaMath-matematikaverseny, , Országos III. hely | felkészítő tanár: Gáll Éva

2015-02-20, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gáll Éva

2016-01-01, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei V. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Kobakok csapat)

2016-01-16, Erdélyi Magyar Matematikaverseny, matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei IV. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Fél X csapat)

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Megyei IV. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei V. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (SzMK csapat)

2017-03-18, Tantárgyverseny, Matematika, Megyei IV. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit

2018-01-20, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (VII.o Zrínyi csapat)

2018-10-18, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (1/2 X csapat)

2019-01-26, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-02-20, Országos Magyar Matematikaverseny, Matematika, Országos Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2020-02-01, Országos Informatika Olimpia, Informatika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád



2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)