Română English

Krecht Hanna Regina

X. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Vizita tagja voltam .
A Kórémuzsikusok tagja voltam .
A X.B K.R SZ.M tagja vagyok .
A Nem tudjuk hol a máj tagja vagyok .

Eredmények

2015-02-28, Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny, , Megyei | felkészítő tanár: Gáll Éva

2015-04-09, Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő, , Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Gáll Éva

2016-05-07, E.Palade biológia tantárgyverseny, Biológia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Csia Kinga Emese

2016-10-29, Concurs judetean Lumea magica a teatrului, lb romana, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari (Vizita csapat)

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-05-06, E.Palade tantárgyverseny, Biológia, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Csia Kinga Emese

2017-11-01, Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului”, lb și lit română, Megyeközti Premiu special | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2018-03-01, Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Magyar nyelv és irodalom, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2018-03-10, Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny, biológia, Országos I. hely | felkészítő tanár: Csia Kinga Emese

2018-04-01, Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Magyar nyelv és irodalom, Országos dicséret | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2018-05-11, ''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő, Általános műveltség, Nemzetközi X. hely | felkészítő tanár: Márkosi Márta

2019-02-23, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, Magyar nyelv és irodalom, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2019-03-02, Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny, biológia, Országos I. hely | felkészítő tanár: Csia Kinga Emese

2019-05-10, Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Országos III. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita (Kórémuzsikusok csapat)

2019-11-21, SapiSentia III, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Csia Kinga Emese

2020-11-07, Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Pszichológia, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Paltán Enikő (X.B K.R SZ.M csapat)

2021-01-29, Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny, Magyar, Országos V. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita, Szőcs Borbála Anikó

2021-03-26, 4th Spark English Contest, Angol, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László

2021-03-27, 25. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny, Magyar nyelv, Országos IV. hely | felkészítő tanár: Szőcs Borbála Anikó

2021-04-30, Bölcs Diákok, biológia, Országos II. hely | felkészítő tanár: Csia Kinga Emese (Nem tudjuk hol a máj csapat)



2021
<AUGUSZTUS>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

Érettségi eredmények
(2021-07-12, Lepedus Mária)

2021-2022. tanév, 5. osztályok
(2021-07-01, Kotró-Kosztándi László)

Nyolcadikos záróvizsga eredményei
(2021-06-29, Kubánda Miklós)

Nyolcadikos záróvizsga - fellebbezés
(2021-06-25, Kubánda Miklós)

DigitalTesiLIVE! a Székely Mikó Kollégiumban
(2021-06-11, Kovács Tünde)

Ballagó nyolcadikosaink
(2021-06-10, Forreiter Csilla-Éva)

Előkészítő osztályok
(2021-06-08, Kiss Ildikó)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás_Június 2
(2021-05-31, Dr. Pető Mária)

Elballagtak végzős diákjaink
(2021-05-30, Márton Csaba)

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Végzőseink
(2021-05-27, Forreiter Csilla-Éva)

Érettségi
(2021-05-26, Lepedus Mária)