Română English

Gödri-Martis Huba

VIII. C osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Fél X tagja vagyok .
A Vizita tagja vagyok .
A 1/2 X tagja vagyok .
A 7 C tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja vagyok .

Eredmények

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei IV. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Fél X csapat)

2016-10-29, Concurs judetean Lumea magica a teatrului, lb romana, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari (Vizita csapat)

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-03-25, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2017-11-01, Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului”, lb. si lit. română, Megyeközti Premiu special | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-10-18, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (1/2 X csapat)

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Veres Enikő-Eszter (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)


Udvar
Ujfalvi Irma
Udvar
Kópis Andrea
Bentlakás
Márkosi Márta
Kicsi épület
Szőcs Emőke-Anna
Kicsi épület
Kovács Tünde

2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)