Română English

Bálint Krisztina

X. C osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Kobakok tagja voltam .
A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .

Eredmények

2014-11-22, LuminaMath-matematikaverseny, Matematika, Országos dicséret | felkészítő tanár: Gáll Éva

2016-01-01, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei V. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Kobakok csapat)

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-60m., , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-21, Tetratlon (atlétika) , testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-11-10, Cros - Atlétika, Testnevelés , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-04-12, Tetratlon- atlétika, testnevelés, Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, (Tetratlon csapat csapat)

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, egyéni összetett, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 60 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, távolugrás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, kislabdadobás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, súlylökés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 800 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde



2021
<JANUÁR>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P18152229
SZ29162330
V310172431

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Közgazdasági Diákolimpia
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Turistaút a kedvenc égitestedre
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Oltással kapcsolatos tudnivalók
(2021-01-13, Márton Csaba)

Fokozati vizsgák
(2021-01-11, Lepedus Mária)

TUDOK 2021- LEHET JELENTKEZNI!!!
(2020-12-31, Dr. Pető Mária)

Ökumenikus istentisztelet
(2020-12-22, Márton Csaba)

Osztályfőnöki- és fogadóórák
(2020-12-17, Lepedus Mária)

BÖLCS DIÁKOK- VETÉLKEDŐ 2020-2021
(2020-12-12, Dr. Pető Mária)

Pályázat:Neked van testvéred?
(2020-12-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Pályázat: Elindult az Imagine Cup Junior AI for Go
(2020-12-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Szent György kiválósági ösztöndíj
(2020-12-04, Lepedus Mária)

Ösztöndíjak kritériumrendszere
(2020-11-23, Lepedus Mária)