Română English

Bálint Krisztina

X. C osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Kobakok tagja voltam .
A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .

Eredmények

2014-11-22, LuminaMath-matematikaverseny, Matematika, Országos dicséret | felkészítő tanár: Gáll Éva

2016-01-01, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei V. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Kobakok csapat)

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-60m., , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-21, Tetratlon (atlétika) , testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-11-10, Cros - Atlétika, Testnevelés , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-04-12, Tetratlon- atlétika, testnevelés, Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, (Tetratlon csapat csapat)

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, egyéni összetett, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 60 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, távolugrás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, kislabdadobás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, súlylökés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 800 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde


Udvar
Dobra Judit
Díszkapu, főépület
Deák Éva
Főkapu
Babos Erika Zenkő
Bentlakás
Babos László
Kicsi épület
Rab Sándor
Kicsi épület
Gecse Mária
Bentlakás kapu
Bács Magor András
Jókai épület
Bajka Mária Magdolna
Jókai épület
Carmen Bodnari
Főépület
Csia Kinga Emese

2020
<OKTÓBER>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ310172431
V4111825

Október 20-tól digitális oktatás a Mikóban
(2020-10-20, Dobra Judit)

Kiválósági Központ- ÓRAREND I. félév
(2020-10-16, Dr. Pető Mária)

KIVÁLÓSÁGI KÖZPONT Hírei
(2020-10-06, Dr. Pető Mária)

"Ifjú tudósok" középiskolai vetélkedő
(2020-10-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Ady Endre-ösztöndíj
(2020-09-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Kubánda Miklós)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)

Az előkészítő osztályosok tanévkezdése
(2020-09-10, Dobra Judit)

Tudnivalók a 2020–2021. iskolai év indításáról
(2020-09-10, Dobra Judit)

A szülők figyelmébe
(2020-09-02, Márton Csaba)

IX. osztályok
(2020-09-01, Kubánda Miklós)

Különbözeti vizsgák
(2020-09-01, Kubánda Miklós)