Română English

Szilágyi Abigél

XI. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Hölgyek a Négyzeten tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .

Eredmények

2016-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Varga Mónika

2016-03-24, Cros- Atlétika, Testnevelés, Megyei III. hely (-) | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-60m., Testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-távolugrás, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-800m., , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Hölgyek a Négyzeten csapat)

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2016-10-22, Tetratlon -atlétika, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-távolugrás., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-60m., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka (Pentatlon lánycsapat csapat)

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-01-01, Pentatlon (atlétika) -lányok, egyéni összetett, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-03-03, megyei tantárgyverseny, Angol, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Varga Mónika, Pozsony Katalin-Gyöngyvér

2018-04-28, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-09-19, A mi olimpiánk, távolugrás, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-03-02, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-09-18, A mi Olimpiánk, atlétika-80m., Országos III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 60 m., Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, távolugrás, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, súlylökés, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2020-02-29, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2020
<JÚLIUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

Beiratkozási tudnivalók kilencedik osztályba
(2020-07-10, Forreiter Csilla-Éva)

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)