Română English

Szilágyi Abigél

XII. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Hölgyek a Négyzeten tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .

Eredmények

2016-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Varga Mónika

2016-03-24, Cros- Atlétika, Testnevelés, Megyei III. hely (-) | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-60m., Testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-távolugrás, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-800m., , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Hölgyek a Négyzeten csapat)

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2016-10-22, Tetratlon -atlétika, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-távolugrás., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-60m., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka (Pentatlon lánycsapat csapat)

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-01-01, Pentatlon (atlétika) -lányok, egyéni összetett, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-03-03, megyei tantárgyverseny, Angol, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Varga Mónika, Pozsony Katalin-Gyöngyvér

2018-04-28, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-09-19, A mi olimpiánk, távolugrás, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-03-02, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-09-18, A mi Olimpiánk, atlétika-80m., Országos III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 60 m., Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, távolugrás, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, súlylökés, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2020-02-29, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2020-03-07, Angol tantárgyverseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Vizsuly Tünde



2021
<MÁJUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)