Română English

Tök Dietrich Norbert

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2020
Osztályom: 2019/2020 - XII. A
Osztályfőnök: Kedves Laura Rita

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
A MIFIZ-11 tagja voltam .
A CanSat tagja voltam .
A PizzaForce1 tagja voltam .

Eredmények

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - IV. hely (Dicseret), felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-02-15, fizikaolimpiasz, fizika, Megyei, - dicseret, felkészítő tanár: Kotta László

2014-02-21, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - VI. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-18, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-01, Deutsche Kultur und Zivilisation, német nyelv, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-14, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - VII. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-03-12, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2017-01-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei, - V. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei, - Dicséret, felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László

2017-03-20, Curie Környezetvédelmi verseny, , Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei, , Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-03-01, Német nyelv tantárgyverseny, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ferencz Katalin

2018-03-01, Német nyelv tantárgyverseny, , Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Ferencz Katalin

2018-11-09, MIFIZ 2018, Fizika, Megyeközti, - V. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (MIFIZ-11 csapat)

2019-03-01, Angol tantárgyverseny, Angol, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László

2019-03-02, Német nyelv tantárgyverseny, , Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Ferencz Katalin

2019-04-24, CanSat Miniszatellit építés, FIZIKA-Robotika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (CanSat csapat)

2020-02-09, VIII. Pénzidomár Gazdasági Vetélkedő, Közgazdaságtan, Országos, - IV. hely, felkészítő tanár: Gazdag Ildikó (PizzaForce1 csapat)

2020-03-01, Német nyelv tantárgyverseny,, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ferencz Katalin

2020-06-29, Analog CanSat Competition, FIZIKA-csillagászat, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (CanSat csapat)

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
A MIFIZ-11 tagja voltam .
A CanSat tagja voltam .
A PizzaForce1 tagja voltam .




2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)