Română English

Szőke Szabina

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2020
Osztályom: 2019/2020 - XII. B
Osztályfőnök: Dr. Pénzes Ágnes

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .

Eredmények

2012-03-17, Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő, Magyar, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Varga Mária (Csodagyerekek csapat)

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-04-20, +/- Poezie, Matematika/Román nyelv, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2014-02-20, Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kiss Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2015-02-21, Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura, Lb.romana, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kiss Mária

2015-04-06, Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română, Limba română, Országos, - Premiu special, felkészítő tanár: Kiss Mária

2016-03-27, Olimpiada de Limba Latina, Limba latina, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Farkas Cristina-Cornelia

2016-03-28, Curie Kémiaverseny, kémia, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-04-20, Olimpiada de Limbi Clasice, Limba Latina, Országos, - Premiu Special, felkészítő tanár: Farkas Cristina-Cornelia

2016-05-14, Olimpiada Națională Științe pentru Juniori, fizika, kémia, biológia, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Zágoni Imola, Szabó Ünige, Kotta László

2017-02-26, Olimpiada de Limbi Clasice, Limba Latina, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Farkas Cristina-Cornelia

2017-03-18, Angol tantárgyverseny, angol nyelv, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Márton Hajnal , Fazakas Ágnes Katalin

2017-03-25, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Megyei, - V. hely (dicséret), felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2017-03-30, Curie Emlékverseny, KÉmia, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Ujfalvi Irma

2017-05-20, Olimpiada Națaională Științe pentru Juniori, fizika, biológia, kémia, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Zágoni Imola, Dr. Pető Mária, Ujfalvi Irma

2018-02-24, Tantárgyverseny, , Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2018-03-10, Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, PSZICHOLÓGIA, Megyeközti, - dícséret, felkészítő tanár: Paltán Enikő

2019-12-10, Korrupcióellenes kisfilm, Film, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Szép Helga

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .


2021
<OKTÓBER>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P18152229
SZ29162330
V3101724

INNOVÁCIÓS verseny középiskolás diákoknak 2021-22
(2021-10-31, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató
(2021-10-21, Kubánda Miklós)

Emlékeztető_ ATHLETICA GALACTICA VERSENY 2021-2022
(2021-10-09, Dr. Pető Mária)

Magyar Népmese Napja
(2021-09-30, Forreiter Csilla-Éva)

XI-XII-es diákok számára Ifjú tudósok versenye
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Az Európai Űrügynökség versenyei az új tanévben
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Hétfőtől szünetel a jelenléti oktatás
(2021-09-27, Sztakics Éva-Judit)

Ingázó diákok figyelmébe
(2021-09-22, Tarczi Éva Tímea)

Ösztöndíjak
(2021-09-14, Tarczi Éva Tímea)

Évnyitó
(2021-09-13, Forreiter Csilla-Éva)

Tanévnyitó - élő
(2021-09-13, Sztakics Éva-Judit)

Előkészítő osztályok - frissítve
(2021-09-01, Kubánda Miklós)