Magyar Română

Roth Apor

I was a student of Székely Mikó Kollégium

Year of graduation: 2020
My class: 2019/2020 - XII. A
Form teacher: Kedves Laura Rita

Results

2012-03-06, Zrínyi Ilona matematikaverseny, Matematika, County level, - III. position, trainer, teacher: Varga Mária

2012-03-17, Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő, Magyar, National, - II. position, trainer, teacher: Varga Mária (Csodagyerekek team)

2012-03-24, Pontszerző Matematikaverseny-IV.országos döntő, Matematika, National, - I. position, trainer, teacher: Varga Mária

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith (Csodagyerekek team)

2012-11-15, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, National, - III. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, County level, - II. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2013-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, National, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2013-03-01, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, County level, - I. position, trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2013-03-06, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level, - III. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2013-04-03, Matematika Olimpiász, Matematika, National, - II. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith (Csodagyerekek team)

2013-11-16, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, National, - II. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2014-02-01, fizikaolimpiasz, fizika, County level, - II. position, trainer, teacher: Kotta László

2014-02-21, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2014-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, National, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2014-03-08, Matematika Olimpiász, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2014-03-18, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2014-03-22, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, County level, - I. position, trainer, teacher: Dr. Kinda Eleonóra

2014-04-08, Matematika Olimpiász, Matematika, National, - II. position (Miniszteriumi dicseret), trainer, teacher: Gödri Judith

2014-05-03, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, International, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2014-05-10, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, National, - II. position (Csillagszerzo 1 dij), trainer, teacher: Gödri Judith

2014-05-23, Deutsche Kultur und Zivilisation, német nyelv, County level, - III. position, trainer, teacher: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith (Csodagyerekek team)

2015-01-17, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2015-02-20, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level, - II. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2015-02-27, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, National, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, County level, - II. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2015-03-14, Matematika Olimpiász, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2015-03-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, National, - I. position, trainer, teacher: Szabó Ünige

2015-05-01, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, International, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2015-05-22, Raluca Ripan kémiaverseny, kémia, County level, - I. position, trainer, teacher: Szabó Ünige

2015-12-05, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, National, - , trainer, teacher: Gödri Judith

2015-12-05, Luminamath, matematika, National, - III. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2016-01-16, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, County level, - II. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2016-02-20, Kémia Tantárgyverseny, kémia, County level, - I. position, trainer, teacher: Szabó Ünige

2016-02-20, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, County level, - II. position, trainer, teacher: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-02-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, County level, - I. position, trainer, teacher: Szabó Ünige

2016-03-10, Curie kémiaverseny, kémia, County level, - II. position, trainer, teacher: Szabó Ünige

2016-03-12, Tantárgyverseny, Német nyelv, County level, - V. position, trainer, teacher: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2016-04-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, National, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2016-04-16, Öveges József Fizikaverseny, Fizika, County level, - III. position, trainer, teacher: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-04-18, Tantárgyverseny, kémia, National, - mentiune speciala, trainer, teacher: Szabó Ünige

2016-05-15, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, International, - II. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2016-11-11, Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny , Informatika, County level, - II. position, trainer, teacher: Iakab Tibor

2016-11-18, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, International, - VII. position, trainer, teacher: Iakab Tibor

2017-01-01, Tantárgyverseny, kémia, National, - Dícséret, trainer, teacher: Szabó Ünige

2017-01-01, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs (IX. A - Zrínyi team)

2017-01-06, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Regional, - II. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs ("Not found" team)

2017-01-14, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, County level, - II. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, County level, - II. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2017-02-24, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, National, - I. position (EMMV I. Díj), trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, County level, - II. position, trainer, teacher: Bartha Erzsébet

2017-03-04, Kémia Tantárgyverseny, kémia, County level, - I. position, trainer, teacher: Szabó Ünige

2017-03-11, Informatika tantárgyolimpiász, informatika, County level, - I. position, trainer, teacher: Iakab Tibor

2017-03-18, Olimpiada de Matematică OJM, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2017-03-25, Nemzetközi Magyar Matematika Verseny, Matematika, International, - Dícséret, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2017-04-08, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, National, - IV. position (Dicséret), trainer, teacher: Bartha Erzsébet

2017-05-07, Bolyai Tantárgyverseny Fabinyi Kémiaverseny, kémia, National, - I. position, trainer, teacher: Szabó Ünige

2017-06-21, Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, International, - IX. position, trainer, teacher: Bartha Erzsébet

2017-10-13, Bólyai Matematika Csapatverseny, matematika, County level, - IX. position, trainer, teacher: Szőcs Katalin-Ágnes ("Not found" team)

2017-10-18, Meet and Code Programozó verseny, Informatika, County level, - III. position, trainer, teacher: Iakab Tibor

2017-11-13, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, International, - I. position, trainer, teacher: Iakab Tibor

2018-01-13, Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny , Informatika, National, - VI. position (dicséret), trainer, teacher: Iakab Tibor

2018-01-20, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , County level, - II. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2018-02-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , National, - I. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei, , County level, - I. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , County level, - I. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs (X.A Zrínyi team)

2018-03-10, Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny, kémia, National, - II. position, trainer, teacher: Szabó Ünige

2018-03-10, Olimpiada de Matematică, OJM, , County level, - I. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2018-03-16, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , International, - Dícséret, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2018-03-17, Kémia Olimpiász, kémia, County level, - I. position, trainer, teacher: Szabó Ünige

2018-03-26, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, County level, - II. position, trainer, teacher: Bartha Erzsébet

2018-04-10, Kémia Olimpiász, kémia, National, - X. position (minisztériumi dícséret), trainer, teacher: Szabó Ünige

2018-04-14, Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny, kémia, International, - IV. position (dícséret), trainer, teacher: Szabó Ünige

2018-04-28, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, National, - III. position, trainer, teacher: Bartha Erzsébet

2018-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level, - VII. position, trainer, teacher: Szőcs Katalin-Ágnes ("Not found" team)

2018-10-18, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Regional, - I. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs (Nem mondom meg team)

2018-11-09, MIFIZ 2018, Fizika, Regional, - V. position, trainer, teacher: Dr. Pető Mária (MIFIZ-11 team)

2019-01-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Regional, - II. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs ("Not found" team)

2019-01-26, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, County level, - II. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2019-02-23, Fizika Olimpia, Fizika, County level, - I. position, trainer, teacher: Dr. Pető Mária

2019-02-23, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, National, - Dícséret, trainer, teacher: Ugron Szabolcs ("Not found" team)

2019-03-03, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, National, - II. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2019-03-06, Zínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level, - II. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2019-04-13, Augustin Maior Fizikaverseny, Fizika, National, - I. position, trainer, teacher: Dr. Pető Mária

2019-04-26, Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Matematika, International, - II. position, trainer, teacher: Ugron Szabolcs



2021
<FEBRUARY>
M181522
T291623
W3101724
T4111825
F5121926
S6132027
S7142128

No running events