Română English

Roth Apor

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2020
Osztályom: 2019/2020 - XII. A
Osztályfőnök: Kedves Laura Rita

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
Az IX. A - Zrínyi tagja voltam .
A "Not found" tagja voltam .
A X.A Zrínyi tagja voltam .
A Nem mondom meg tagja voltam .
A MIFIZ-11 tagja voltam .

Eredmények

2012-03-06, Zrínyi Ilona matematikaverseny, Matematika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Varga Mária

2012-03-17, Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő, Magyar, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Varga Mária (Csodagyerekek csapat)

2012-03-24, Pontszerző Matematikaverseny-IV.országos döntő, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Varga Mária

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2012-11-15, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2013-03-06, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-04-03, Matematika Olimpiász, Matematika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-11-16, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-02-01, fizikaolimpiasz, fizika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kotta László

2014-02-21, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-18, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-22, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2014-04-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Országos, - II. hely (Miniszteriumi dicseret), felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-03, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-10, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Országos, - II. hely (Csillagszerzo 1 dij), felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-23, Deutsche Kultur und Zivilisation, német nyelv, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2015-01-17, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-20, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-27, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-14, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-05-01, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-05-22, Raluca Ripan kémiaverseny, kémia, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-12-05, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos, - , felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-12-05, Luminamath, matematika, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-01-16, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-02-20, Kémia Tantárgyverseny, kémia, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-02-20, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-02-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-03-10, Curie kémiaverseny, kémia, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-03-12, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei, - V. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2016-04-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-04-16, Öveges József Fizikaverseny, Fizika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-04-18, Tantárgyverseny, kémia, Országos, - mentiune speciala, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-05-15, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-11-11, Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny , Informatika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2016-11-18, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, Nemzetközi, - VII. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2017-01-01, Tantárgyverseny, kémia, Országos, - Dícséret, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-01-01, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (IX. A - Zrínyi csapat)

2017-01-06, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2017-01-14, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-24, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Országos, - I. hely (EMMV I. Díj), felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-03-04, Kémia Tantárgyverseny, kémia, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-03-11, Informatika tantárgyolimpiász, informatika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2017-03-18, Olimpiada de Matematică OJM, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-03-25, Nemzetközi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Nemzetközi, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-04-08, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Országos, - IV. hely (Dicséret), felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-05-07, Bolyai Tantárgyverseny Fabinyi Kémiaverseny, kémia, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-06-21, Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Nemzetközi, - IX. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-10-13, Bólyai Matematika Csapatverseny, matematika, Megyei, - IX. hely, felkészítő tanár: Szőcs Katalin-Ágnes ("Not found" csapat)

2017-10-18, Meet and Code Programozó verseny, Informatika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2017-11-13, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2018-01-13, Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny , Informatika, Országos, - VI. hely (dicséret), felkészítő tanár: Iakab Tibor

2018-01-20, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (X.A Zrínyi csapat)

2018-03-10, Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny, kémia, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2018-03-10, Olimpiada de Matematică, OJM, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-03-16, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Nemzetközi, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-03-17, Kémia Olimpiász, kémia, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2018-03-26, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-04-10, Kémia Olimpiász, kémia, Országos, - X. hely (minisztériumi dícséret), felkészítő tanár: Szabó Ünige

2018-04-14, Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny, kémia, Nemzetközi, - IV. hely (dícséret), felkészítő tanár: Szabó Ünige

2018-04-28, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - VII. hely, felkészítő tanár: Szőcs Katalin-Ágnes ("Not found" csapat)

2018-10-18, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyeközti, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (Nem mondom meg csapat)

2018-11-09, MIFIZ 2018, Fizika, Megyeközti, - V. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (MIFIZ-11 csapat)

2019-01-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2019-01-26, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-02-23, Fizika Olimpia, Fizika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária

2019-02-23, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Országos, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2019-03-03, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-03-06, Zínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-04-13, Augustin Maior Fizikaverseny, Fizika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária

2019-04-26, Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Nemzetközi, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
Az IX. A - Zrínyi tagja voltam .
A "Not found" tagja voltam .
A X.A Zrínyi tagja voltam .
A Nem mondom meg tagja voltam .
A MIFIZ-11 tagja voltam .
2020
<SZEPTEMBER>
H7142128
K18152229
Sz29162330
Cs3101724
P4111825
SZ5121926
V6132027

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Ady Endre-ösztöndíj
(2020-09-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Kubánda Miklós)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)

Az előkészítő osztályosok tanévkezdése
(2020-09-10, Dobra Judit)

Tudnivalók a 2020–2021. iskolai év indításáról
(2020-09-10, Dobra Judit)

A szülők figyelmébe
(2020-09-02, Márton Csaba)

IX. osztályok
(2020-09-01, Kubánda Miklós)

Különbözeti vizsgák
(2020-09-01, Kubánda Miklós)