Română English

Miklós Csenge

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2020
Osztályom: 2019/2020 - XII. A
Osztályfőnök: Kedves Laura Rita

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
Az IX. A - Zrínyi tagja voltam .
A "Not found" tagja voltam .
A X.A Zrínyi tagja voltam .
A Nem mondom meg tagja voltam .
A MIFIZ-11 tagja voltam .

Eredmények

2012-03-06, Zrínyi Ilona matematikaverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Varga Mária

2012-03-17, Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő, Magyar, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Varga Mária (Csodagyerekek csapat)

2012-03-24, Pontszerző Matematikaverseny-IV.országos döntő, Matematika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Varga Mária

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2012-11-11, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos, - Dícséret, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-06, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-05-07, Kenguru Matematikaverseny, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-11-16, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-02-01, fizikaolimpiasz, fizika, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Kotta László

2014-02-20, Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura, , Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kiss Mária

2014-02-21, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-18, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-04-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-03, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-10, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2015-01-17, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-20, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-27, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-14, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Országos, - V. hely (dicséret), felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-05-01, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-05-16, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-05-22, Raluca Ripan kémiaverseny, kémia, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-12-05, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-12-05, Luminamath, matematika, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-01-16, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-02-20, Kémia Tantárgyverseny, kémia, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-02-20, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-02-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-03-10, Curie kémiaverseny, kémia, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-03-12, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2016-04-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-04-16, Öveges József Fizikaverseny, Fizika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-05-15, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-11-11, Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny , Informatika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2016-11-18, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, Nemzetközi, - V. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2017-01-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-01-01, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (IX. A - Zrínyi csapat)

2017-01-01, Irinyi János Kémiaverseny, kémia, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-01-06, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-24, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Országos, - II. hely (EMMV I. Díj), felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-03-04, Kémia Tantárgyverseny, kémia, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-03-11, Informatika tantárgyolimpiász, Informatika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2017-03-18, Olimpiada de Matematică OJM, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-03-20, Irinyi János Kémiaverseny, kémia, Országos, - X. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-03-25, Nemzetközi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Nemzetközi, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-05-11, DataS-NMG Open Programozási Verseny, Informatika, Megyeközti, - IV. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2017-10-13, Bólyai Matematika Csapatverseny, matematika, Megyei, - IX. hely, felkészítő tanár: Szőcs Katalin-Ágnes ("Not found" csapat)

2017-10-18, Meet and Code Programozó verseny, Informatika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2017-11-13, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, Nemzetközi, - VII. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2018-01-20, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei, , Megyei, - , felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (X.A Zrínyi csapat)

2018-03-10, Olimpiada de Matematică, OJM, , Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-03-16, NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny, , Nemzetközi, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - VII. hely, felkészítő tanár: Szőcs Katalin-Ágnes ("Not found" csapat)

2018-10-18, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyeközti, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (Nem mondom meg csapat)

2018-11-09, MIFIZ 2018, Fizika, Megyeközti, - V. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (MIFIZ-11 csapat)

2019-01-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2019-01-26, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-02-23, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Országos, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2019-03-03, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-04-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Országos, - VI. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-04-26, Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Nemzetközi, - III. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
Az IX. A - Zrínyi tagja voltam .
A "Not found" tagja voltam .
A X.A Zrínyi tagja voltam .
A Nem mondom meg tagja voltam .
A MIFIZ-11 tagja voltam .


2021
<JANUÁR>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P18152229
SZ29162330
V310172431

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Közgazdasági Diákolimpia
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Turistaút a kedvenc égitestedre
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Oltással kapcsolatos tudnivalók
(2021-01-13, Márton Csaba)

Fokozati vizsgák
(2021-01-11, Lepedus Mária)

TUDOK 2021- LEHET JELENTKEZNI!!!
(2020-12-31, Dr. Pető Mária)

Ökumenikus istentisztelet
(2020-12-22, Márton Csaba)

Osztályfőnöki- és fogadóórák
(2020-12-17, Lepedus Mária)

BÖLCS DIÁKOK- VETÉLKEDŐ 2020-2021
(2020-12-12, Dr. Pető Mária)

Pályázat:Neked van testvéred?
(2020-12-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Pályázat: Elindult az Imagine Cup Junior AI for Go
(2020-12-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Szent György kiválósági ösztöndíj
(2020-12-04, Lepedus Mária)

Ösztöndíjak kritériumrendszere
(2020-11-23, Lepedus Mária)