Română English

Tankó Hunor

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2020
Osztályom: 2019/2020 - XII. C
Osztályfőnök: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Székely Mikó Kollégium néptáncegyüttese tagja voltam .

Eredmények

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde, Veres Enikő-Eszter (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-03-09, Közgazdasági Tantárgyverseny, Közgazdaságtan, Megyei, - dicséret, felkészítő tanár: Gazdag Ildikó

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-11-29, DACH, Német nyelv, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2020-02-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk , Testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2020-02-29, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Székely Mikó Kollégium néptáncegyüttese tagja voltam .




2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)