Română English

Krecht Ábel

XII. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Gyurgyalagfigyelők tagja voltam .
A KÁRSZ tagja vagyok .

Eredmények

2011-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Péterfi Edit

2011-11-26, Lumina Math , Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Péterfi Edit

2012-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Péterfi Edit

2012-11-11, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos Dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei X. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-18, PRO NATURA szimpozion , Természetvédelem/biológia, Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: Zágoni Imola (Gyurgyalagfigyelők csapat)

2015-03-07, Biológia Olimpiász Megyei Szakasz, biológia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Zágoni Imola

2015-05-22, Raluca Ripan kémiaverseny, kémia, Megyei V. hely (dícséret) | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-01-07, OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, limba romănă, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2016-01-16, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-03-28, Curie Kémiaverseny, kémia, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-25, Megyei Fizika Olimpia, Fizika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László, Dézsi Ildikó

2017-03-20, Curie Környezetvédelmi Verseny, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-05-16, Megyei Egészségnevelés Verseny, biológia/egészségnevelés, Megyei IV. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Zágoni Imola

2017-11-13, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, Nemzetközi VII. hely | felkészítő tanár: Iakab Tibor, Gábor Béla

2018-02-24, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-03-03, Tantárgyverseny, Angol, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László, Dézsi Ildikó

2018-11-08, PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló, Közgazdaságtan, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Gazdag Ildikó (KÁRSZ csapat)

2019-03-20, Informatika olimpiász, informatika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gábor Béla, Iakab Tibor

2019-05-11, DataS-NMG Open Programozási Verseny, informatika, Megyeközti I. hely | felkészítő tanár: Gábor Béla, Iakab Tibor

2019
<DECEMBER>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

160 éves évforduló
(2019-12-04, Dr. Kinda Eleonóra)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-11-22, Kotró-Kosztándi László)

Jubileumi rendezvények november 21-én
(2019-11-21, Dobra Judit)

Ady Endre-ösztöndíj
(2019-11-12, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

TUDEK 2019-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 201-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

XXIX. IFJÚSÁGI TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS TEHETSÉG
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

Villámcsődület
(2019-10-25, Forreiter Csilla-Éva)

OKTÓBER 23-i emlékünnepség
(2019-10-23, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2019-10-14, Forreiter Csilla-Éva)

Rendhagyó irodalomóra Marosán Csaba színművésszel
(2019-10-11, Szonda Gergő)

Átláthatóság
(2019-10-01, Dr. Kondor Ágota)