Română English

Csutak Dávid

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2020
Osztályom: 2019/2020 - XII. A
Osztályfőnök: Kedves Laura Rita

Tevékenység

Az IX. A - Zrínyi tagja voltam .
A "Not found" tagja voltam .
A X.A Zrínyi tagja voltam .
A Nem mondom meg tagja voltam .
A MIFIZ-11 tagja voltam .

Eredmények

2011-11-26, Lumina Math , Matematika, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Péterfi Edit

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - VI. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos, - Dícséret, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-06, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - VI. hely (Dicseret), felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-02-01, fizikaolimpiasz, fizika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Kotta László

2014-02-21, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - V. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - V. hely (Dicseret), felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-18, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-22, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2014-04-07, fizikaolimpiasz, fizika, Országos, - X. hely (dicseret), felkészítő tanár: Kotta László, Dr. Pető Mária

2014-04-09, Fizikaolimpia, FIZIKA, Országos, - X. hely (Minisztériumi Dicséret), felkészítő tanár: Dr. Pető Mária

2014-06-05, "Rácz Lajos" versmondó verseny, német nyelv, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2015-01-17, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - III. hely (Dicseret), felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-20, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-14, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-04-17, ÖVEGES JÓZSEF FIZIKAVERSENY, FIZIKA, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária, Kotta László

2015-05-16, Olimpiada Științe pentru juniori, biológia, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Zágoni Imola, Kotta László, Szabó Ünige

2016-01-16, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - Dicseret, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-02-20, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-02-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-04-16, Öveges József Fizikaverseny, Fizika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-05-07, Alfa és Omega Fizikaverseny, Fizika, Megyeközti, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-05-14, Olimpiada Națională Științe pentru Juniori, fizika, kémia, biológia, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Zágoni Imola, Szabó Ünige, Kotta László

2016-05-14, Tudományok versenye, Fizika,kémia,biológia, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László, Szabó Ünige

2016-11-11, Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny , Informatika, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2017-01-01, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (IX. A - Zrínyi csapat)

2017-01-01, Kémia Tantárgyverseny, kémia, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-01-06, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2017-01-14, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-20, Irinyi János Kémiaverseny, kémia, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-02-24, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Országos, - Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-03-11, Informatika tantárgyolimpiász, Informatika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2017-03-18, Olimpiada de Matematică OJM, Matematika, Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-03-20, Curie Környezetvédelmi Verseny, , Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-03-25, Nemzetközi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Nemzetközi, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-04-08, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-05-05, Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny, Informatika, Országos, - VIII. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2017-05-20, Olimpiada Națională Științe pentru Juniori, Fizika,Biológia,Kémia, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Köllő Zsolt-Ágoston, Szabó Ünige

2017-06-21, Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Nemzetközi, - IV. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-10-13, Bólyai Matematika Csapatverseny, matematika, Megyei, - IX. hely, felkészítő tanár: Szőcs Katalin-Ágnes ("Not found" csapat)

2017-10-18, Meet and Code Programozó verseny, Informatika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Iakab Tibor

2018-01-01, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei, , Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-01-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (X.A Zrínyi csapat)

2018-02-20, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-03-10, Olimpiada de Matematică, OJM, , Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-03-26, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-04-28, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Országos, - VI. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - VII. hely, felkészítő tanár: Szőcs Katalin-Ágnes ("Not found" csapat)

2018-10-18, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyeközti, - I. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (Nem mondom meg csapat)

2018-11-09, MIFIZ 2018, Fizika, Megyeközti, - V. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (MIFIZ-11 csapat)

2019-01-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2019-01-26, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-02-23, Fizika Olimpia, Fizika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária

2019-02-23, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Országos, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2019-03-03, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, Országos, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-03-04, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2019-04-13, Augustin Maior Fizikaverseny, Fizika, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Dr. Pető Mária

2019-04-26, Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Nemzetközi, - Dícséret, felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

Tevékenység

Az IX. A - Zrínyi tagja voltam .
A "Not found" tagja voltam .
A X.A Zrínyi tagja voltam .
A Nem mondom meg tagja voltam .
A MIFIZ-11 tagja voltam .


2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)

Életmese - pályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Fotópályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás IX. osztályba
(2021-01-28, Lepedus Mária)